Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 5 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 486
a rendes játékidő végén a TT intnél azt a passzjátékot melyik idióta hívta Hue vagy Haley? félelmetesen gyenge ez az edzői stáb
azért grat a 6 labdaszerzéshez 😉
Cuchulain82
Egyrészről igazad van, más részről meg Taylornak is lehetne annyi essze, hogy akkor már inkább úgy dobom azt a passzt, hogy akkor már inkább hosszú legyen és max a WR se tudja elkapni.
Bad 31
értem hogy TTnek is lehetne több esze de mi a f***nak ott keménykedni egy hosszú passzal, helyette inkább megpróbálok középen kicsit előrehaladni pörgetem az órát is hogy ne tudjon az ellenfél még egyet támadni aztán jöhet egy utolsó másodperces FG, persze én nem vagyok NFL edző főleg nem olyan jó mint Hue Jackson

örültem volna ha behúzzátok a meccset, amit láttam belőle az alapján komoly védelmetek van, de a támadósor valahogy nem az igazi /szerintem a stáb és nem a tehetség hiánya miatt/
Cuchulain82
A Haley playbookban kiemelt helyen szerepel, hogy (kulcs szituációban) csináld azt amire az ellenfél senki se számít, még akkor is, ha kockázatos, vagy hülyeség.
3rd &long-ra sok screent láttunk az elmúlt években, ami besült.

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 611 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Elvagyunk átkozva egyszerűen nem tudunk nyerni, beszarás kategória... viszont legalább nem zacskó.
Lehet itt anyázni Gregg Williamst de az öreg összerakta a védelmet akárki akármit mond.
Pedig nonstop a pályán voltak 40 percig, a nulla támadó játék miatt.
Taylor egyszerűen nem hajlandó dobni, ha meg igen halál homály, két elit elkapónk van, egyszerűen nem tudta őket megjátszani rendesen.
Nagyon kérdéses az edzői stáb, támadó játékkal valamit kezdeni kell.

Küzdésből viszont ötös megvolt a tűz harcolt a védelem foggal körömmel.
Ward egy állat, Garrettnek meglehet a 20 sack idén!!
P@trik
TT nem nem hajlandó dobni, hanem nem tud.
Amadeus
Megse próbálta az a legrosszabb, vagy elkezdett rohanni vagy megvárta míg kapja a sacket...
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 952
Elvagyunk átkozva egyszerűen nem tudunk nyerni, beszarás kategória... viszont legalább nem zacskó.
Lehet itt anyázni Gregg Williamst de az öreg összerakta a védelmet akárki akármit mond.
Pedig nonstop a pályán voltak 40 percig, a nulla támadó játék miatt.
Taylor egyszerűen nem hajlandó dobni, ha meg igen halál homály, két elit elkapónk van, egyszerűen nem tudta őket megjátszani rendesen.
Nagyon kérdéses az edzői stáb, támadó játékkal valamit kezdeni kell.

Küzdésből viszont ötös megvolt a tűz harcolt a védelem foggal körömmel.
Ward egy állat, Garrettnek meglehet a 20 sack idén!!
P@trik
TT nem nem hajlandó dobni, hanem nem tud.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
6 turnoverből csináltunk 7 pontot vagy mennyit?
Joey Tribbiani
Pontosan. És volt még 116 bünti yardjuk amit megint nem tudtunk kihasználni. Az offense sehol se volt, legjobb futónk TT volt 77 yarddal...
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 611 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Elvagyunk átkozva egyszerűen nem tudunk nyerni, beszarás kategória... viszont legalább nem zacskó.
Lehet itt anyázni Gregg Williamst de az öreg összerakta a védelmet akárki akármit mond.
Pedig nonstop a pályán voltak 40 percig, a nulla támadó játék miatt.
Taylor egyszerűen nem hajlandó dobni, ha meg igen halál homály, két elit elkapónk van, egyszerűen nem tudta őket megjátszani rendesen.
Nagyon kérdéses az edzői stáb, támadó játékkal valamit kezdeni kell.

Küzdésből viszont ötös megvolt a tűz harcolt a védelem foggal körömmel.
Ward egy állat, Garrettnek meglehet a 20 sack idén!!
több mint 5 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 960 — Believelander
6 turnoverből csináltunk 7 pontot vagy mennyit?

De nem 0-1 a mérleg!

Nem voltak elvárásaim, Garrett és Ward előtt le a kalappal, volt már rosszabb nyitó meccsünk.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 5 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
a rendes játékidő végén a TT intnél azt a passzjátékot melyik idióta hívta Hue vagy Haley? félelmetesen gyenge ez az edzői stáb
azért grat a 6 labdaszerzéshez 😉
Cuchulain82
Egyrészről igazad van, más részről meg Taylornak is lehetne annyi essze, hogy akkor már inkább úgy dobom azt a passzt, hogy akkor már inkább hosszú legyen és max a WR se tudja elkapni.
Bad 31
simán futni kellett volna, majd berúgni a FG-t....

Jackson egy igazi loooser... 😕
több mint 5 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
a rendes játékidő végén a TT intnél azt a passzjátékot melyik idióta hívta Hue vagy Haley? félelmetesen gyenge ez az edzői stáb
azért grat a 6 labdaszerzéshez 😉
Cuchulain82
Egyrészről igazad van, más részről meg Taylornak is lehetne annyi essze, hogy akkor már inkább úgy dobom azt a passzt, hogy akkor már inkább hosszú legyen és max a WR se tudja elkapni.
Bad 31
értem hogy TTnek is lehetne több esze de mi a f***nak ott keménykedni egy hosszú passzal, helyette inkább megpróbálok középen kicsit előrehaladni pörgetem az órát is hogy ne tudjon az ellenfél még egyet támadni aztán jöhet egy utolsó másodperces FG, persze én nem vagyok NFL edző főleg nem olyan jó mint Hue Jackson

örültem volna ha behúzzátok a meccset, amit láttam belőle az alapján komoly védelmetek van, de a támadósor valahogy nem az igazi /szerintem a stáb és nem a tehetség hiánya miatt/
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 112 — Tyrone Creek
Srácok valahogy bulizzátok ki a stáb kirúgását végre és jönni fognak a győzelmek! Az alapanyag tök jó és látszik, hogy küzdeni akarnak. Hajrá!
geleven
-Gregg Williams

azért ez a védelem baszóka
több mint 5 éve
geleven Pittsburgh Steelers 136
Srácok valahogy bulizzátok ki a stáb kirúgását végre és jönni fognak a győzelmek! Az alapanyag tök jó és látszik, hogy küzdeni akarnak. Hajrá!
több mint 5 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 780 — Undertaker of the Cleveland graveyard
ehhez még aludnom kell, hogy értékelhessem amit láttam

több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 314 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Grat a meccshez, fogtok idén meglepetés(eket) okozni.

több mint 5 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
a rendes játékidő végén a TT intnél azt a passzjátékot melyik idióta hívta Hue vagy Haley? félelmetesen gyenge ez az edzői stáb
azért grat a 6 labdaszerzéshez 😉
Cuchulain82
Egyrészről igazad van, más részről meg Taylornak is lehetne annyi essze, hogy akkor már inkább úgy dobom azt a passzt, hogy akkor már inkább hosszú legyen és max a WR se tudja elkapni.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 112 — Tyrone Creek
Bakerrel szintet fog lépni a csapat, Tahrodon érződik, hogy be van szarva és csak a biztosra megy.
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Az tisztán látszik,hogy a Brownsnál nem a játékosokkal van a probléma...De azért le a kalappal,szopattátok Őket rendesen 😀 Na meg persze magatokat is.
több mint 5 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
A védelem baromi jó volt, Garrett és Ward egy állat, de azért ebben szerepe volt ennek a heves esőzésnek is szerintem, de ettől függetlenül a védelem tartotta életben a csapatot. Az offense az sz@r, vagy csak Tyrod volt az inkább, még a komplett passzai is olyanok voltak, hogy fél métert valamelyik irányba tornáznia kellett az elkapóknak, ha nincs a defense teljesítménye ma simán kikapunk. Lesznek még itt gondok idén, biztos vagyok benne, hogy Mayfield pár hét múlva bemutatkozik, amúgy mindezektől függetlenül, ha pártatlanul akarnám nézni, akkor egy izgalmas és emlékezetes mérkőzést láttunk 😊


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 5 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
a rendes játékidő végén a TT intnél azt a passzjátékot melyik idióta hívta Hue vagy Haley? félelmetesen gyenge ez az edzői stáb
azért grat a 6 labdaszerzéshez 😉
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 247 — a new hope (again)
Ilyen nincs bazmeg.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 268 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
 twitter.com/SBNation/status/1038895281205436416


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 065 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Az OTre csatlakoztam, de Taylor elég visszafogottnak tűnt.
Aki viszont ilyen rövid idő alatt is kitűnt, az Ward és Garrett.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Nos nézzük a pozitívumokat, véget ért a vereségi szériánk és kb ennyi is.
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 611 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Cleveland Browns Inactives:

9 QB Drew Stanton
18 WR Damion Ratley
28 DB E.J. Gaines
52 LB James Burgess Jr.
63 OL Austin Corbett
91 DL Ifeadi Odenigbo
97 DL Anthony Zettel

Corbettről nem hallottam semmit hogy miért.
több mint 5 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Nem kergetek vágyálmokat a mai meccsről, de remélem vért fognak izzadni minden yardért a kohászok.
Nekem az már győzelem ha látunk olyan jeleket, hogy van visszaút a pokolból!
Go Browns!
P@trik
Ha jó mutatott játékkal, egy szoros meccsen maradnánk alul akkor én sem vágnám a poharat a földhöz. De titkon egy kicsit bízom benne, hogy akár nyerhetünk is, de én most tényleg a mutatott játékra vagyok a legkíváncsibb 😊
GO BROWNS!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 5 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 780 — Undertaker of the Cleveland graveyard
I'm back!

Sajnos nyáron nem volt sok időm se a fórumra se a csapatra, de gamedayre visszatértem 😊 Én simán benyögöm mára a W-t ! 😀

több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 611 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Nem kergetek vágyálmokat a mai meccsről, de remélem vért fognak izzadni minden yardért a kohászok.
Nekem az már győzelem ha látunk olyan jeleket, hogy van visszaút a pokolból!
Go Browns!