Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
 www.instagram.com/p/Bn-TJyCgZeN/?utm_source=ig_embed_loading
Matthew99
Ez a para. Akkora nyomás és médiafelhajtás lesz a rookie-n, mintha SB-t nyert volna, de ez csak egy fél meccs. Itt kell nagyon vigyázni.
PEEtör
Mayfieldbol kinezem, hogy tudja kezelni, profinak es szinpatikusnak tunik a csavo.
több mint 5 éve
zsutu Cleveland Browns 782
 www.instagram.com/p/Bn-TJyCgZeN/?utm_source=ig_embed_loading
Matthew99
Ez a para. Akkora nyomás és médiafelhajtás lesz a rookie-n, mintha SB-t nyert volna, de ez csak egy fél meccs. Itt kell nagyon vigyázni.
PEEtör
Haver, 635 nap után nyertünk ez nekünk tényleg felért egy Super Bowl-al. Hadd ünnepeljünk már... ráfér mindenkire.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 713 — Keep pounding
(én sajnálom Taylort, mert az első két meccs, simán lehetett volna 2w, nem rajta múlt igazán!)
nhm
Pont ez az, az első két meccset megnyerhették volna annak ellenére, hogy Taylor irányított, most pedig azért nyertek, ahogy Mayfield játszott. Ettől még nem lesz elit QB, de látszik az eget rengető különbség a potenciált tekintve a kettő között.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 www.instagram.com/p/Bn-TJyCgZeN/?utm_source=ig_embed_loading
Matthew99
Ez a para. Akkora nyomás és médiafelhajtás lesz a rookie-n, mintha SB-t nyert volna, de ez csak egy fél meccs. Itt kell nagyon vigyázni.
PEEtör
Melyik fiatal iranyiton nincs nagy nyomas, ha bizalomgerjesztoen szall be? Foleg top5-10-es picken... Ez az NFL, ez Amerika, meg kell szokni. Egyebkent azert az ujoncoknak elso evukben abban a tekintetben konnyebb dolguk van, hogy az ellenfelek nem tudjak, mire keszuljenek.

A masodik ev lesz nagy kerdes emiatt, hogy ott visszaesik-e vagy lep ismet egy szintet. Rengetegen esnek vissza. Engem ez erdekel inkabb, szamomra ez mutatja meg, hogy Mayfieldben (vagy barkiben) igazabol mennyi van, es valojaban mennyire is jo.

több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
 www.instagram.com/p/Bn-TJyCgZeN/?utm_source=ig_embed_loading
Matthew99
Ez a para. Akkora nyomás és médiafelhajtás lesz a rookie-n, mintha SB-t nyert volna, de ez csak egy fél meccs. Itt kell nagyon vigyázni.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 713 — Keep pounding
Nem lehet nem drukkolni ennek a csapatnak 😁

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 242
hááát, sztem Mayfield egyáltalán nem ready... de végülis mindegy, győzelem, az győzelem, Grat!

(én sajnálom Taylort, mert az első két meccs, simán lehetett volna 2w, nem rajta múlt igazán!)
több mint 5 éve
hden Philadelphia Eagles 339
Bitonio fumble utáni futása. Must see 😀
 www.nfl.com/gamecenter/2018092000/2018/REG3/Jets@Browns?icampaign=scoreStrip-globalNav-2018092000#menu=gameinfo%7CcontentId%3A0ap3000000964551&tab=videos
Matthew99
Azért Joe Thomas reakciója se semmi...
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 323 — Invisible man
Bitonio fumble utáni futása. Must see 😀
 www.nfl.com/gamecenter/2018092000/2018/REG3/Jets@Browns?icampaign=scoreStrip-globalNav-2018092000#menu=gameinfo%7CcontentId%3A0ap3000000964551&tab=videos

Szerkesztette: Matthew99


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ket hete a Jets-topikot nyalazta ossze mindenki, mondvan, gratulalunk az uj franchise kubehoz Darnold szemelyeben. Darnold azota kis tulzassal hig kaki. 8-D Nehogy eljinxeljetek Mayfieldet.

Amugy tenyleg jo volt Baker, szamomra sokkal, sokkal komfortosabb volt a mozgasa Taylorenal. Es furcsa, de mintha a tarsai valahogy jobban is hinnenek benne, mint Taylorban.

Azert erzodik egesz Clevelanden, mennyire szukseguk volt mar az embereknek egy kis remenyre. Ez a Browns pedig azert tenyleg kepes is lehet jobb csapatokat legyozni, hala a durva vedelemnek, a tamadoknak azert nem kell megvaltaniuk a vilagot.

Kivancsi leszek, Dorsey felforgatott mindent, de erti a dolgat, o stabilitast hozhat ide. Az egyeduli, akitol tartok, hogy belekop a levesbe, az Hue papa. Ki kellene rakni...

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 713 — Keep pounding
Ilyenkor belegondolni hogy egy kickerre voltatok a 3-0-ás starttól...

Mayfieldet nagyon komálnám ha megváltaná a világot.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 803
Felülök a bandwagonra én is.
Nagyon vártam már ezt a napot!!!

Szerkesztette: James007
több mint 5 éve
hden Philadelphia Eagles 339


engem a nyilatkozatával (is) megvett kilóra!!! 😊
több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 649 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Ezaaz! Húú, de rohadtul megérdemeltétek már!! Óriási GRATULÁCIÓ srácok! 635 nap után... Elképesztő.

" class="embed">
több mint 5 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Hell yeah 😊

Mayfield ready, még ha csak egy meccs is volt. Én Hue-t is leszarom, ha nyerünk.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 5 éve
gedam 5 692
ezennel be is lehet zárni a fordulót, senkit nem érdekel a többi meccs.
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Akkor most Taylor megy labdaszedonek? Szép volt Barnák,ezt most már nagyon megerdemeltetek.
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 323 — Invisible man
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/41584495_330126797549898_4302552843899895808_n.jpg?stp=c215.0.646.646a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=0cs0abDB30cAb60pP_N&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfB9ckBSGhim5GtMAGWJdRTvME2unZNk_60RuodKUL7n3Q&oe=66289BD3
Bleacher Report on Instagram: "The Baker Mayfield era has officially begun."
303K likes, 1,379 comments - bleacherreportSeptember 20, 2018 on : "The Baker Mayfield era has officially begun.".


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 218
Ebből simán lehet 2-13-1-is 😀
Hue Jackson just said “This is the best team I’ve had since I’ve been here.”
több mint 5 éve
Midnight Atlanta Falcons 1 189
Tudtam én, hogy szabit kell kivenni mára 😀 hihetetlen jó meccs volt, Taylorral úgy kikaptunk volna mint a büdös sz*r. Aztán jött Mayfield, óriási volt látni ahogy elkezdett izzani a lelátó, a csapatot is felkorbácsolta, eszméletlen, hogy egy ember lett kicserélve és máris egy nfl csapatot láttunk a pályán, és 0-14-ről megfordítottuk a meccset. Egész jól ültek a futások is, a védelem fasza volt, ez a csapatrész nagyon egyben van, mi öröm lehet most az öltözőben meg a városban 😀
Go Browns
Bad 31
Főleg hogy van ingyen sör 😂
több mint 5 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 588
Nagy grat srácok, bőven megérdemeltétek már! 😊

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
😊 😊 😊
 twitter.com/CLEpolice/status/1042982163656798208
több mint 5 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Tudtam én, hogy szabit kell kivenni mára 😀 hihetetlen jó meccs volt, Taylorral úgy kikaptunk volna mint a büdös sz*r. Aztán jött Mayfield, óriási volt látni ahogy elkezdett izzani a lelátó, a csapatot is felkorbácsolta, eszméletlen, hogy egy ember lett kicserélve és máris egy nfl csapatot láttunk a pályán, és 0-14-ről megfordítottuk a meccset. Egész jól ültek a futások is, a védelem fasza volt, ez a csapatrész nagyon egyben van, mi öröm lehet most az öltözőben meg a városban 😀
Go Browns


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Nem szeretek ilyet irni, de reszetekrol vegre szerencsere palyara kerult Mayfield, innentol csak jobb lehet. 😉

iktriad: egy meccs volt, franchise QBval varjunk.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gratula a W-hez. És úgy tűnik megvan a franchise QB is. Már csak Hue Jacksonnal kéne csinálni valamit.