Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
ez miért jó ?

több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 605 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Elvileg eltradeltük Hydeot a Jaxbe.
5.kör az érték

Szerkesztette: P@trik
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Viszont amíg a védelem nem képes megállítani az ellenfelet, addig teljesen mindegy a támadók teljesítménye... Sajnos úgy érzem, hogy egyre többen fogják megtalálni a kulcsot a védelmünk feltörésére, és akkor fognak jönni a zakók sorozatban.
Csiriba
Ne légy ennyire pesszimista, Rivers TOP3 irányító pre-snap readben, kevesen látják át ennyire h mégis mit várhatnak Gregg Williamstől az adott játékban.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Van pick meg bőven es tenyleg oline wr lenne a prioritas.
Janek
Ahhoz képest, hogy pár hónapja még a liga legjobb WR-sorára volt kilátás, eléggé szépen elintéződött ez megint
Wyatt
Jo eddig ment itt a draft pick pazarlas

Dorsey tudja a solgat

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Van pick meg bőven es tenyleg oline wr lenne a prioritas.
Janek
Ahhoz képest, hogy pár hónapja még a liga legjobb WR-sorára volt kilátás, eléggé szépen elintéződött ez megint

több mint 5 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
Nem lettel szerintem lehurrogva, senki se mondta, hogy jo a fal. A Ravens ellen en annyit jegyeztem meg, hogy Hubbard akkor kapott eloszor zaszlot, Harrison pedig UDFA lettere azert jol megbirkozott Suggsal, annak ellenere, hogy jott nyomas rola.

A mostani sackek nagy resze meg azert koszonheto ugyanugy Bakernek es a WR-knek. Utobbiak (azaz 2 rookie) nem tudnak elszakadni (Landry double coveragebe) elobbi pedig emiatt tancol a zsebben vagy azon kivul.
Drip
Megjegyeztem, hogy kellene egy normális fal Baker elé, és Joey részletezte, hogy normálisan meg vannak fizetve, szóval van normális falunk. Valamint, kiderült, hogy pff gradeben mindenki az átlagos fölött van, bár nem számszerűsítettük. Egy negyed alatt négyszer csókolta Baker a gyepet, még az első félidőben. Nem bírtuk tartani őket, sem felvenni vagy semlegesíteni a blitzeiket.

Amikor sikerült, akkor Baker mindig úgy volt vele, hogy na ezt az oldalt még kiszínezem a Donald kacsa magazinban, aztán eldobom a lasztit.... Folyamatosan veszítettük emiatt a yardokat, főleg a kulcs fontosságú 3. downoknál. Tény, hogy az elkapók nem segítették azzal, hogy tisztára játsszák magukat, vagy ha már felbomlott a megbeszélt play akkor nem mozogtak a labda felé.

Viszont amíg a védelem nem képes megállítani az ellenfelet, addig teljesen mindegy a támadók teljesítménye... Sajnos úgy érzem, hogy egyre többen fogják megtalálni a kulcsot a védelmünk feltörésére, és akkor fognak jönni a zakók sorozatban.
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Van pick meg bőven es tenyleg oline wr lenne a prioritas.

több mint 5 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
" Az élet azért még mindig nem fenékig tejfel Clevelandben: még mindig a Browns irányítóit sackelik a legtöbbet a ligában, jelenleg 26-tal vezetik a versenyt" by 120 yard

Múlt héten egyszer már felhoztam ezt az OL témát, de lelettem hurrogva :/
P@trik
Nem lettel szerintem lehurrogva, senki se mondta, hogy jo a fal. A Ravens ellen en annyit jegyeztem meg, hogy Hubbard akkor kapott eloszor zaszlot, Harrison pedig UDFA lettere azert jol megbirkozott Suggsal, annak ellenere, hogy jott nyomas rola.

A mostani sackek nagy resze meg azert koszonheto ugyanugy Bakernek es a WR-knek. Utobbiak (azaz 2 rookie) nem tudnak elszakadni (Landry double coveragebe) elobbi pedig emiatt tancol a zsebben vagy azon kivul.

Persze, hogy kell OT perpill pl nalam is ez a top need drafton.

több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 605 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
" Az élet azért még mindig nem fenékig tejfel Clevelandben: még mindig a Browns irányítóit sackelik a legtöbbet a ligában, jelenleg 26-tal vezetik a versenyt" by 120 yard

Múlt héten egyszer már felhoztam ezt az OL témát, de lelettem hurrogva :/
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 605 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Waived/injured James Burgess Jr. és WR Rod Streater IR.
WR Da’Mari Scott és LB Xavier Woodson-Luster felhozva.
PS: WR Blake Jackson és OL Jake Eldrenkamp jött.
több mint 5 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
NaVorro Bowman volt viziten Joe Schobert sérülése miatt.
TCU WR John Diarse és további két WR is, plusz Oklahoma FB Dimitri Flowers egy kis ismerős Mayfieldnek, LB Manase Hungalu, továbbá két OL, neveket nem említenek.
Látszik hogy keresgéljük a megoldásokat.
P@trik
Diarse-rol mindig ez fog eszembe jutni ( ha mar TCU meg Oklahoma)

több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 605 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
NaVorro Bowman volt viziten Joe Schobert sérülése miatt.
TCU WR John Diarse és további két WR is, plusz Oklahoma FB Dimitri Flowers egy kis ismerős Mayfieldnek, LB Manase Hungalu, továbbá két OL, neveket nem említenek.
Látszik hogy keresgéljük a megoldásokat.

Szerkesztette: P@trik
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 605 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Streater és Willies szezonjának is vége, valaki biztos hogy fog jönni.
több mint 5 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Így, hogy ennyire elfogytak a WR-jeink, akár elhozhatnánk Amari Coopert a Raiderstől, csak konzisztensebb mint Callaway.
Csiriba
Őt én is szívesen látnám, ha nem kérnek túl sokat, egy kondíciós negyedik kör ami mondjuk második lehet ha nagyon fasza beleférne. Emlékszem anno Braylon Edwardsot két játékosért és egy harmadik körösért cseréltük el, ez reális lehet.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 5 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
Így, hogy ennyire elfogytak a WR-jeink, akár elhozhatnánk Amari Coopert a Raiderstől, csak konzisztensebb mint Callaway.
több mint 5 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
@BUCS, @Steelers, KC, ez bizony gyanúsan 2-6-1 a BYE-ra, azt már nem úszhatja meg HJ. Mi is lenne az összesített mérlege akkor, 3-37-1?
Joey Tribbiani
Megúszott egy 1-31-et akkor miért ne lehetne a 3-37-1, Huenak tuti van egy pedofil náci szado mazo videója a Haslam házaspárról és azzal tartja őket sakkban.

Azért remélem, hogy a Steelers-el meccselünk egy jót, nem lesz sima zakó. A többit meg már most lehet temetni.
több mint 5 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Én is átmentem red zonera a 3. negyed közepén. Sajnos várható volt egy ilyen meccs, egyre több Bakerről is a felvétel, kezdik szénné elemezni a DC-k. A WR-ek is elfogytak, törvényszerű visszaesés sajnos. Na meg továbbra is Hue a HC, rafinált game planre nem számítok tőle.
A D-részéről sem lehetett tartani a meccsenkénti 4-5 turnovert, bár egészen aggasztó módon nyeltük a futást, tényleg reméljük, hogy egyszeri eset volt. Majdnem 8 yardos átlagot hozott össze Gordon és Ekeler, szinte nem is kellett volna passzolniuk egy first downhoz.

@BUCS, @Steelers, KC, ez bizony gyanúsan 2-6-1 a BYE-ra, azt már nem úszhatja meg HJ. Mi is lenne az összesített mérlege akkor, 3-37-1?

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 5 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Ez volt az első meccs idén amit kinyomtam, a labda mindkét oldalán azt a Brownst láttuk amit az elmúlt két évben megszoktunk. Remélem nem ez lesz a tendencia a idény hátralevő részére, mert eddig az összes meccsünket sikerült szorossá tenni.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 605 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Siralmas kategória, mindenki elégtelenre vizsgázott. Az elit secondary gyomorig vette a lónak a lengőcsapszegét.
Elkapóink meg drop világbajnokságon előkelő helyen végeztek volna.
Kijózanító nagy pofont volt ez, pedig már kezdtük elhinni.
Jövő héten megyünk Tampába hát....
több mint 5 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Nem igazán idegeskedek, számítani lehetett rá, hogy a Chargers nem lesz egyszerű. ma valahogy mindenkinek szar napja volt, Baker igazi rookieként játszott. 3 elkapóval azért nehéz főleg, ha csak Landryre kell figyelni mert a 2 rookie hibázik Ratley amúgy nem volt elveszve, ellenben Callaway teljesen homály fejben.
A védelemre lehet igazán haragudni kicsit érthetetlen is, hogy, hogy van ez. Egyik meccsen 9 pont másikon meg 38 ...

Szerkesztette: Drip

több mint 5 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
Amíg mi itt szépen csendesen elfocizgatunk a tulajdonosaink készülnek megvásárolni a Colombus Crew gurulós foci csapatot. Igen, kell rugó játékos, de ennyire azért nem 😀
Csiriba
Mint hatalmas Blue Jackets rajongó, kiemelném hogy Coluuuuuuuuuuuubus a város neve. Bocsi de idegesít hogy 10 esetből 9x elírják még a magyar NHL szagértői is.
zsutu
Bocsánatodért esedezem! Megyek neked egy sör feles kombóval!
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Amíg mi itt szépen csendesen elfocizgatunk a tulajdonosaink készülnek megvásárolni a Colombus Crew gurulós foci csapatot. Igen, kell rugó játékos, de ennyire azért nem 😀
Csiriba
Mint hatalmas Blue Jackets rajongó, kiemelném hogy Coluuuuuuuuuuumbus a város neve. Bocsi de idegesít hogy 10 esetből 9x elírják még a magyar NHL szagértői is.
zsutu
😊
gordon
Epic fail, mentségemre szóljon hogy részeg voltam 😁
zsutu
Még mindig a Ravens legyőzése örömére? 😀
KeyG
A browns szurkolók idén átestek a ló másik oldalára, már előre isznak a győzelemre 😊
gordon
Nem! ez csak a szokásos egyetemi szeszkabát 😀
P@trik
Mióta nem hétköznap esténként részegek az egyetemisták??? Régen diplomáztam a jelek szerint...
somoskovig
Régen bizony, mert attól, hogy hétköznap is azok, a szombat még szombat :d

Szerkesztette: Wyatt

több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 737 — 49ers GM
Amíg mi itt szépen csendesen elfocizgatunk a tulajdonosaink készülnek megvásárolni a Colombus Crew gurulós foci csapatot. Igen, kell rugó játékos, de ennyire azért nem 😀
Csiriba
Mint hatalmas Blue Jackets rajongó, kiemelném hogy Coluuuuuuuuuuumbus a város neve. Bocsi de idegesít hogy 10 esetből 9x elírják még a magyar NHL szagértői is.
zsutu
😊
gordon
Epic fail, mentségemre szóljon hogy részeg voltam 😁
zsutu
Még mindig a Ravens legyőzése örömére? 😀
KeyG
A browns szurkolók idén átestek a ló másik oldalára, már előre isznak a győzelemre 😊
gordon
Nem! ez csak a szokásos egyetemi szeszkabát 😀
P@trik
Mióta nem hétköznap esténként részegek az egyetemisták??? Régen diplomáztam a jelek szerint...

több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 605 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Amíg mi itt szépen csendesen elfocizgatunk a tulajdonosaink készülnek megvásárolni a Colombus Crew gurulós foci csapatot. Igen, kell rugó játékos, de ennyire azért nem 😀
Csiriba
Mint hatalmas Blue Jackets rajongó, kiemelném hogy Coluuuuuuuuuuumbus a város neve. Bocsi de idegesít hogy 10 esetből 9x elírják még a magyar NHL szagértői is.
zsutu
😊
gordon
Epic fail, mentségemre szóljon hogy részeg voltam 😁
zsutu
Még mindig a Ravens legyőzése örömére? 😀
KeyG
A browns szurkolók idén átestek a ló másik oldalára, már előre isznak a győzelemre 😊
gordon
Nem! ez csak a szokásos egyetemi szeszkabát 😀
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 521 — JAFL Tampa GM
Amíg mi itt szépen csendesen elfocizgatunk a tulajdonosaink készülnek megvásárolni a Colombus Crew gurulós foci csapatot. Igen, kell rugó játékos, de ennyire azért nem 😀
Csiriba
Mint hatalmas Blue Jackets rajongó, kiemelném hogy Coluuuuuuuuuuumbus a város neve. Bocsi de idegesít hogy 10 esetből 9x elírják még a magyar NHL szagértői is.
zsutu
😊
gordon
Epic fail, mentségemre szóljon hogy részeg voltam 😁
zsutu
Még mindig a Ravens legyőzése örömére? 😀
KeyG
A browns szurkolók idén átestek a ló másik oldalára, már előre isznak a győzelemre 😊