Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Jackson kirúgva


Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
xrace77 Denver Broncos 4 460
 twitter.com/AdamSchefter/status/1056936145920114688
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
"‪Here’s a streak Cleveland is aiming to snap after Sunday’s loss to Pittsburgh: The last five Browns⁠’ head coaches - Romeo Crennel, Eric Mangini, Pat Shurmur, Rod Chudzinski, Mike Pettine - were fired after the second Steelers’ game of that season.‬"
több mint 5 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
Azt mondom, egye meg amit főzött. Legyen megint egy top5-top10 draft pozíciónk és decemberben a black monday-on úgy vágják, hogy az Erie tó jegén átcsússzon Kanadába. (útlevél nélkül, hogy tiltott határ átlépésért vissza se engedjék)

Így már jövőre a Browns bármelyik tehetséges edző számára vonzó lehet, tele tehetséges fiatalokkal, és győzelemre éhes szurkolókkal.
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Ha megnézem Baker olyan passzokat megdob mint kevesen.
De ugye ez mit sem ér...

több mint 5 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander

Csiriba
Nyugi nem ő tehet róla. Hanem Sashi Brown meg DePodesta akik moneyballoztak, most meg Dorsey aki rookiekkal rakta tele az offenset na és persze Haley aki kurva szar játékokat hív, bezzeg az elmúlt két évben amikor Hue volt a kapitány ugye, akkor aztán ment a szekér. Ja nem, de az Sashiék hibája volt.

Hánynom kell ettől a faszitól.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 5 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 402 — Colts fan
Majd mi kirugatjuk Hu(ly)e urat.
ulpianus
De jó lenne végre!!!
több mint 5 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
A múltheti meccsen eléggé kiégtem, így ma pihenőhetet tartottam, azért az eredményre ránéztem néha, a leírásaitok alapján szereztem magamnak egy nyugodt vasárnap estét. Amúgy ha tényleg Haleyt küldenék el, és Hue marad, az a vége 😀 de komolyan, szerintem ott menthetetlenül elássuk magunkat.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lol. Ha nem javul a Browns tamadojateka, allitolag mar hetfon kirakhatjak Haleyt. Zsenialis, hogy a legnagyobb kokler Hue mindenkire mutogat, es kibaszatja, de o meg rohogve cseszi szet a csapatot hetrol hetre. Es mindezt teheti tovabbra is.
Stez
Biztos magyar politikusoktól s soccer edzőktől tanult 😊
több mint 5 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Ez megint egy fos volt, komolyan mondom én elhiszem, hogy nagyon jó ember Hue meg spanja a játékosoknak de mi kell még, hogy kirúgják??

Amit én most csinálnék: Corbettet tegyük be a fal valamelyik szélére, inkább bal mert vicc, hogy még mindig egy UDFA rookie kezd ott. Persze vannak jó megmozdulásai Harrisonnak de erre jut 3 siettetés.

E.Sanders, D. Thomas, D.Parker, D.jax is trade blokkon asszem, valamelyiket hozzuk el mert Landry egyedül kevés. Callaway meg ratley is több helyhez jutna, Corbettel meg ha javulna a fal Bakernek is több ideje lenne és ha van ideje a zsebben akkor láttuk már, hogy mit tud.

A tankolásból nekem már kurvára elegem van, épp ezért tradelnék szarok rá, hogy nem jutunk PO-ba de legalább még lenne néhány W-re esély. Abból is elegem van, hogy ilyenkor mér mindig a draftról kell beszélni. Az OT class amúgy se lesz erős (jelen állás szerint) Jonah Williams, Greg Little, Bobby Evans akik közül választanék most így 1. körben.

De mindenekelőtt rúgják már ki Huet

több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Majd mi kirugatjuk Hu(ly)e urat.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 605 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Gyomorig vettük a lónak a lengőcsapszegét...
Teljesen tönkre tesszük Mayfieldet, Landry nem tud villogni mert mindenki őt fogja, és továbbra is tartom hogy teljesen alkalmatlan az OL!!!
Védelem elfáradt nyeli a yardokat...
Jövő héten Kansas brutál nagy pofon van kinézőbe akár 40-50 körül is kaphatunk...
#FireHue
több mint 5 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Kezdjük újra nagyon gyorsan, mert Mayfield is beleszürkül ebbe a szarba.

Ha Hue ezt is túléli én hagyom a szezont, egyszer be kell hogy teljen a pohár.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Lol. Ha nem javul a Browns tamadojateka, allitolag mar hetfon kirakhatjak Haleyt. Zsenialis, hogy a legnagyobb kokler Hue mindenkire mutogat, es kibaszatja, de o meg rohogve cseszi szet a csapatot hetrol hetre. Es mindezt teheti tovabbra is.

Szerkesztette: Stez

több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Hogy fog kinézni a cleveland DB sor a hétvégén? Kik lesznek a kezdők?
Dzseno
Ward-Peppers-Randall-TJ Carrie
P@trik
Briean Boddy-Calhoun ?
Dzseno
Fantasy? Ha nem max tévedtem 😂

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 605 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
2003 óta nem nyertünk a Heinz Fielden, kevés esély van hogy ma szakad meg ez a nagyszerű sorozat.
Viszont az első héten is sikerült beleszarni a babfőzelékbe amit elfogyasztottak velünk közösen romantikusan. 😀
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 605 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Hogy fog kinézni a cleveland DB sor a hétvégén? Kik lesznek a kezdők?
Dzseno
Ward-Peppers-Randall-TJ Carrie
P@trik
Briean Boddy-Calhoun ?
Dzseno
Ő a mindenes.
több mint 5 éve
Dzseno Pittsburgh Steelers 179 — Pittsburgh Bonegrinders
Hogy fog kinézni a cleveland DB sor a hétvégén? Kik lesznek a kezdők?
Dzseno
Ward-Peppers-Randall-TJ Carrie
P@trik
Briean Boddy-Calhoun ?
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 605 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Hogy fog kinézni a cleveland DB sor a hétvégén? Kik lesznek a kezdők?
Dzseno
Ward-Peppers-Randall-TJ Carrie
több mint 5 éve
Dzseno Pittsburgh Steelers 179 — Pittsburgh Bonegrinders
Hogy fog kinézni a cleveland DB sor a hétvégén? Kik lesznek a kezdők?
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 934
Remélem, megfogjátok a Steelerst hétvégén. 😀
KeyG
Néhányszor biztosan 😂
Hogy fizet a döntetlen vajon? 💰💵
Klaci79
Ha Browns meccs van, lassan sakk oddsok vannak a döntetlenre. 😀

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 174
Remélem, megfogjátok a Steelerst hétvégén. 😀
KeyG
Néhányszor biztosan 😂
Hogy fizet a döntetlen vajon? 💰💵
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 605 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Remélem, megfogjátok a Steelerst hétvégén. 😀
KeyG
Akkora pénzt azért ne rakj rá.

Szerkesztette: P@trik
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 934
Remélem, megfogjátok a Steelerst hétvégén. 😀

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers