Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 5 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Megnéztem egy tegnapi interjút Dorseyval és Haslammel, mikor is hivatalosan bejelentették, hogy Hue-t kirúgták. Amit Dorsey mondott az tetszett, főként amiatt sajnálkozott, hogy mennyi tehetség és football van kihasználatlanul a csapatban, viszont az új edzőről semmi konkrétat nem mondott. Ami feltűnt, hogy Haslam szerintem annyira nem ért a focihoz, vagy hogy átlássa az egészet, hogy bárki bármiről meggyőzheti, pl Hue, hogy mindenki hülye csak én nem. Szerintem egyértelműen Dorsey győzte meg Haslamot, hogy rúgják már ki ezt a krampuszt, és Haley hibája csak az volt, hogy Hue hozta ide, neki jelentett, ergo függött tőle. Ha Hue megy, neki is mennie kellett.

Egyébként tegnap beszéltem Josh Daniels-el és azt mondta, hogy szívesen jönne ide HC-nak. Meg is ígérte! 😀 😀 😀
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 247 — a new hope (again)
Azért egészen ijesztő, hogy Huenak majdnem sikerült meggyőzni Haslamot, hogy Haleyt távolítsák csak el és majd ő helyre rázza az offenset... Remélem az új HC keresésnél Haslam végre tényleg a háttérben marad és Dorsey full szabad kezet kap, különben megint kezdődik minden elölről.
Joey Tribbiani
Hue k8nevezésének mindenki örült úgy emlékszem, más kérdés, hogy mi letz belőle. Vagy őt nem haslam intézte?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 611 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Éreztek-e akkor feltámadást az edzőváltást követően, hogy megszorgatjátok a Chiefst? Mert hendivel -8,5Chiefs győzelemre 1,9-es szorzóra van 🤑, szóval várható-e feltámadás ? 🤔
ironroy
4-5 nap alatt nem fogjuk megváltani a világot.
Kansas jelenleg más dimenzióba játszik mint a csapatok többsége.
Én amúgy örülök GreggW-nek, egész más stílus mint Hue, szerintem jót fog tenni a csapatnak.
több mint 5 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 960 — Believelander
Azért egészen ijesztő, hogy Huenak majdnem sikerült meggyőzni Haslamot, hogy Haleyt távolítsák csak el és majd ő helyre rázza az offenset... Remélem az új HC keresésnél Haslam végre tényleg a háttérben marad és Dorsey full szabad kezet kap, különben megint kezdődik minden elölről.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 5 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Éreztek-e akkora feltámadást az edzőváltást követően, hogy megszorongatjátok a Chiefst? Mert hendivel -8,5Chiefs győzelemre 1,9-es szorzóra van 🤑, szóval várható-e feltámadás ? 🤔

Szerkesztette: ironroy
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 549 — Apu ökölbeszorított keze
A legjobb az, hogy itt van egy rookie QB, aki most letolt gatyával van szezon felénél, nincs HC és nincs OC-ja sem.

#justtipicalBrownsthings
PEEtör
Nincs egyedül.
Teher nelkul szokhatja a legkört bár eddig sem ugy tünt hogy zavarban lenne nagyon.

több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
A legjobb az, hogy itt van egy rookie QB, aki most letolt gatyával van szezon felénél, nincs HC és nincs OC-ja sem.

#justtipicalBrownsthings
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 549 — Apu ökölbeszorított keze
Na végre!
Dorsey megtette amit a tulaj nem akart.
Szerintem kb az volt hogy vagy Hue vagy én(Dorsey)...
És talan látta a tulaj hogy Dorsey mar az első draftnal milyen jol dolgozott.
Ez a szezon mehet innen a keresgelesre hogy a roster mit tud aztan jöhet a szezon uj edzokkel FA es draft.

több mint 5 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 780 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Egy közepes körös választásért vihető a Detroit Lions elkapója Golden Tate
steelwolf
Simán adnám

több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 872 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Egy közepes körös választásért vihető a Detroit Lions elkapója Golden Tate
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Elvileg az új DC-nak a fiát Blake Williamst akarja kinevezni az öreg Gregg.
P@trik
messze GW volt a legkomolyabban vehető edző ebben a staffban, jó döntés, hogy ő a HC a szezon végéig.
Amadeus
Agreed. Én meg is tartanám, leadernek tűnik eléggé.
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 951
Elvileg az új DC-nak a fiát Blake Williamst akarja kinevezni az öreg Gregg.
P@trik
messze GW volt a legkomolyabban vehető edző ebben a staffban, jó döntés, hogy ő a HC a szezon végéig.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 611 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Nem zárta ki Dorsey, hogy Trade Deadlineig lehet még csere.
Terelték a szót a januári edző kérdésről.
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 611 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Kitchens fogja hívni a playeket. Mint kiderült már kipróbáltuk az előszezonba a Detroit ellen, és jól ment neki. Majd meglátjuk most élesbe...
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 852 — Deion Sanders for president!
Most komolyan ilyen évek után pont most zavarják el Hue-t???

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 611 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Elvileg az új DC-nak a fiát Blake Williamst akarja kinevezni az öreg Gregg.
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 247 — a new hope (again)
Na most kell bebaszni, ez tényleg jó ürügy 😀
Joey Tribbiani
Félúton tartok, pedig csak 4 éve iratkoztam fel a topicra... ☝️



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Kitchens, Baker, mit főzünk?
P@trik
A végén jön Kaaya backupnak XD
Nincs a rosteren fullback -> trade a Vikings-szal CJ Hamért
A Raiders úgyis kiárul mindenkit, érkezzen Marcel Ateman a WR-sorba erősítésnek! Továbbá Jared Cook sem elvetendő.
empty taxi
De kár, hogy "együnk még egyet" (E'Twaun Moore) kosarazik és nem focizik.
iktriad
Halkan megjegyzem h a jövő évi drafton az alábbi prospectek lesznek jelen ha minden igaz: DeAndre Baker (Georgia CB), Clifton Duck (Appalachian State CB), Olive Sagapolu (Wisconsin NT).


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
na legalabb a poenok is a franchise szintjere jutottak...😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kitchens, Baker, mit főzünk?
P@trik
A végén jön Kaaya backupnak XD
Nincs a rosteren fullback -> trade a Vikings-szal CJ Hamért
A Raiders úgyis kiárul mindenkit, érkezzen Marcel Ateman a WR-sorba erősítésnek! Továbbá Jared Cook sem elvetendő.
empty taxi
De kár, hogy "együnk még egyet" (E'Twaun Moore) kosarazik és nem focizik.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Kitchens, Baker, mit főzünk?
P@trik
A végén jön Kaaya backupnak XD
Nincs a rosteren fullback -> trade a Vikings-szal CJ Hamért
A Raiders úgyis kiárul mindenkit, érkezzen Marcel Ateman a WR-sorba erősítésnek! Továbbá Jared Cook sem elvetendő.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/MikeClayNFL/status/1056956430803185665

na jo ez tenyleg geci 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 989
Cleveland Firecoachs

Szerkesztette: KeyG

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kitchens, Baker, mit főzünk?
P@trik
Még Gordon vagy Jalen Ramsey kéne ide, és indulhat is a gastroreality.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 611 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Kitchens, Baker, mit főzünk?