Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 5 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Ez már tényleg nem "az" a Browns. A Mayfield-Chubb duóval nem lehet betelni, de Landry is nagyot aprított és persze Kitchens előtt is le a kalappal, eszméletlen mennyire ráérzett hogyan kell használni az ifjú titánokat.
Joey Tribbiani
Én még mindig megtartanám a mostani edzői garnitúrát, kérdés Dorsey hogy fog erről vélekedni.
zsutu
Amúgy simán ezt tenném én is, ég és föld a csapat amióta átvették a stafétát, attól akinek nem mondjuk ki a nevét 😀


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Gratula srácok!!!
Cleveland felett fel kelt a Nap,most már nyugodtan ki lehet jelenteni !!!
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Yeee ismét segg nap 😊


több mint 5 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Ez már tényleg nem "az" a Browns. A Mayfield-Chubb duóval nem lehet betelni, de Landry is nagyot aprított és persze Kitchens előtt is le a kalappal, eszméletlen mennyire ráérzett hogyan kell használni az ifjú titánokat.
Joey Tribbiani
Én még mindig megtartanám a mostani edzői garnitúrát, kérdés Dorsey hogy fog erről vélekedni.
több mint 5 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Ez már tényleg nem "az" a Browns. A Mayfield-Chubb duóval nem lehet betelni, de Landry is nagyot aprított és persze Kitchens előtt is le a kalappal, eszméletlen mennyire ráérzett hogyan kell használni az ifjú titánokat.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A hírek szerint egyenlőre nem érdeklődtök McCarthy iránt mint jövőbeni HC.
alatriste
ne haragudj drága barátom, de ezt muszáj kijavítanom, mert ettől a falnak ugrom 😀

egyelőre - így írd kérlek, ha arra gondolsz, hogy jelenleg, most.....

egyenlőre - ha valamit egyenlő darabokra vágsz, például Baker tortáját, amit OROY-ként kap.

Mégegyszer bocsi, nem trollkodni akartam, de ezt muszáj volt. Nincs harag, nem lesz DM? 😀
Kájzerszóze
Ez túl finomra sikeredett. Így kell ezt:
 bash.hu/14617
Wyatt
Ezt a klasszikust kerestem épp, innen jegyeztem meg egy életre 😀
Csiriba
Már volt értelme! 😀

több mint 5 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
A hírek szerint egyenlőre nem érdeklődtök McCarthy iránt mint jövőbeni HC.
alatriste
ne haragudj drága barátom, de ezt muszáj kijavítanom, mert ettől a falnak ugrom 😀

egyelőre - így írd kérlek, ha arra gondolsz, hogy jelenleg, most.....

egyenlőre - ha valamit egyenlő darabokra vágsz, például Baker tortáját, amit OROY-ként kap.

Mégegyszer bocsi, nem trollkodni akartam, de ezt muszáj volt. Nincs harag, nem lesz DM? 😀
Kájzerszóze
Ez túl finomra sikeredett. Így kell ezt:
 bash.hu/14617
Wyatt
Ezt a klasszikust kerestem épp, innen jegyeztem meg egy életre 😀
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
A hírek szerint egyenlőre nem érdeklődtök McCarthy iránt mint jövőbeni HC.
alatriste
ne haragudj drága barátom, de ezt muszáj kijavítanom, mert ettől a falnak ugrom 😀

egyelőre - így írd kérlek, ha arra gondolsz, hogy jelenleg, most.....

egyenlőre - ha valamit egyenlő darabokra vágsz, például Baker tortáját, amit OROY-ként kap.

Mégegyszer bocsi, nem trollkodni akartam, de ezt muszáj volt. Nincs harag, nem lesz DM? 😀
Kájzerszóze
Kár a gőzért! Mindig is rettenetes volt a helyesírásom 😀
Ja és 10m DM
alatriste
😀 😀 majd gyakorolunk 😀 😀



több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A hírek szerint egyenlőre nem érdeklődtök McCarthy iránt mint jövőbeni HC.
alatriste
ne haragudj drága barátom, de ezt muszáj kijavítanom, mert ettől a falnak ugrom 😀

egyelőre - így írd kérlek, ha arra gondolsz, hogy jelenleg, most.....

egyenlőre - ha valamit egyenlő darabokra vágsz, például Baker tortáját, amit OROY-ként kap.

Mégegyszer bocsi, nem trollkodni akartam, de ezt muszáj volt. Nincs harag, nem lesz DM? 😀
Kájzerszóze
Ez túl finomra sikeredett. Így kell ezt:
 bash.hu/14617

több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
A hírek szerint egyenlőre nem érdeklődtök McCarthy iránt mint jövőbeni HC.
Lehet, hogy egyébként nem csak a Packernek tesz majd jót ez a váltás és MM is lép, és kicsit modernizálja a játékát, mert anno egy elég innovatív edző volt ő.
alatriste
ugye tudni,hogy Reid is milyen volt a végén nálunk aztán ujra a régi lett
Janek
én még megvárom, amíg a Cincyből kirúgott Marvin Lewis-t leültetik a Cleveland padjára, míg Hue elfoglalja helyét a Bengals élén. Annyira tipikus AFC North lenne.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A hírek szerint egyenlőre nem érdeklődtök McCarthy iránt mint jövőbeni HC.
alatriste
ne haragudj drága barátom, de ezt muszáj kijavítanom, mert ettől a falnak ugrom 😀

egyelőre - így írd kérlek, ha arra gondolsz, hogy jelenleg, most.....

egyenlőre - ha valamit egyenlő darabokra vágsz, például Baker tortáját, amit OROY-ként kap.

Mégegyszer bocsi, nem trollkodni akartam, de ezt muszáj volt. Nincs harag, nem lesz DM? 😀
Kájzerszóze
Kár a gőzért! Mindig is rettenetes volt a helyesírásom 😀
Ja és 10m DM


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
A hírek szerint egyenlőre nem érdeklődtök McCarthy iránt mint jövőbeni HC.
alatriste
ne haragudj drága barátom, de ezt muszáj kijavítanom, mert ettől a falnak ugrom 😀

egyelőre - így írd kérlek, ha arra gondolsz, hogy jelenleg, most.....

egyenlőre - ha valamit egyenlő darabokra vágsz, például Baker tortáját, amit OROY-ként kap.

Mégegyszer bocsi, nem trollkodni akartam, de ezt muszáj volt. Nincs harag, nem lesz DM? 😀



több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
A hírek szerint egyenlőre nem érdeklődtök McCarthy iránt mint jövőbeni HC.
Lehet, hogy egyébként nem csak a Packernek tesz majd jót ez a váltás és MM is lép, és kicsit modernizálja a játékát, mert anno egy elég innovatív edző volt ő.
alatriste
ugye tudni,hogy Reid is milyen volt a végén nálunk aztán ujra a régi lett

több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A hírek szerint egyenlőre nem érdeklődtök McCarthy iránt mint jövőbeni HC.
Lehet, hogy egyébként nem csak a Packernek tesz majd jót ez a váltás és MM is lép, és kicsit modernizálja a játékát, mert anno egy elég innovatív edző volt ő.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
Az első félidő pont olyan rosszul indult mint amilyen jól a múlt heti. A texans még nem a mi súly csoportunk, még csak partiban sem voltunk, se Hopkinst se Watsont nem tudtuk semlegesíteni, talán csak a két elit DE-t sikerült úgy ahogy merthogy sack azért nem jött össze egyiküknek sem.

Jövő héten a panthers ellen sokkal jobb játék kell mint a mai, ha egy kicsi esélyt is akarunk adni magunknak. Viszont amíg le nem fújják bármi megtörténhet 😀
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
a két INT megfogta a futást meg a ponthátrány.. mellesleg ez a texans elég erős csapat lett ...

több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 605 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Ez olyan előző rezsimes filingü volt...
több mint 5 éve
hden Philadelphia Eagles 339
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Megütöm a sportingbullt végül, ha bejön a tippem, hogy Browns-Colts PO, és nem rakhattam ilyet...
Nagyot tetszik a Browns. Mayfield kapja be, mert miatta nem lesz BigQ OROY. 😊
kristóf17
Semmi elfogultság, de az idei OROY elég eldöntött bulika.
GiantsMLBhunter
örülök hogy másnak is egyértelmű, hogy Lindsay

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
Most már nincs más hátra, csak meg kell nyerni a hátralévő meccseinket és akkor lesz kb 60% esélyünk egy wildcard körre a PO-ban. Csak 60% ha MINDENT megnyerünk... Hue jól elbaszta az esélyeinket 😀 😀 😀

több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
 twitter.com/clesportsdesk/status/1067129605285441536?s=21

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tessék érteni a dolgokat, nem túl komolyan venni azt, amit nem kell. Teljesen nyilvánvaló, ha van egy normális irányítóteljesítmény, akkor QB kapja, ráadásul amiket írtál, simán lehet 40 szavazatos különbség is a másodikkal szemben. Én meg csak szépen örülök, hogy Michel ilyen kibaszott jó, és reménykedem, hogy egészséges marad és tovább aláz^^

több mint 5 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Egyedül az a szerencsétek, hogy sokat volt sérült, különben ez a díj simán Michelé lenne, így lehet bohóckodni más nevekkel
Wyatt
Mégis miért? Szerinted melyik az esélyesebb? Egy futó aki minden idők egyik legjobb systemében játszik jól, vagy egy olyan srác aki mindenidők egyik legszerencsétlenebb csapatában egy 0-16 szezon után ha POba nem is vezeti, de reményt ad egy egy olyan csapatnak ahol kompetens QB közel 30 éve nem volt.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egyedül az a szerencsétek, hogy sokat volt sérült, különben ez a díj simán Michelé lenne, így lehet bohóckodni más nevekkel

több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Megütöm a sportingbullt végül, ha bejön a tippem, hogy Browns-Colts PO, és nem rakhattam ilyet...
Nagyot tetszik a Browns. Mayfield kapja be, mert miatta nem lesz BigQ OROY. 😊
kristóf17
Semmi elfogultság, de az idei OROY elég eldöntött bulika.
GiantsMLBhunter
azt mondod D Goedert kapja?