Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 5 éve
zsutu Cleveland Browns 782
És gondolom vágjátok hogy Greggnek 6 meccs alatt több győzelme van mint a krampusznak 2 és fél év alatt 😁
több mint 5 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Nagyon necces volt, majdnem sikerült elbrownsolnunk a meccset de megvan 😊 Baker nem volt csúcsformában, de belefért.

0,7% az esélye de januárban közös meccsnézés? 😁
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
amúgy nekem totál kiesett, hogy hajnalba meccselünk 😀
Drip
Divat

több mint 5 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
amúgy nekem totál kiesett, hogy hajnalba meccselünk 😀

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
Azt a mocskos...

Matthew99
Matthew ezeket te csinálod különben ??
Rózsa Sándor
Nem, dehogy. Én ehhez kevés vagyok. Csak nem tartom meg magamnak azokat a szép dolgokat amikből ötleteket merítek.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Azt a mocskos...

Matthew99
Matthew ezeket te csinálod különben ??
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 828 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Azt a mocskos...

Matthew99
Komoly munka! 👏
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
Azt a mocskos...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Én azért látom lelki szemeim előtt, ahogyan a
• Browns nyer Denverben és a Bengals ellen (7–7–1)
• Ravens nyer a Bucs ellen, de kikap a Chargers otthonában (8–7)
• Steelers kikap a Patstől és a Saints otthonában (7–7–1)

És az utolsó fordulóban a playoffba jutásért azért kell szurkolni Clevelandben, hogy nyerjenek Baltimore-ban és hogy Hue Jackson csapata ne kapjon ki Pittsburghben
Wyatt
Ez amúgy simán adható forgatókönyv. Egy baj van vele,hogy az utolso fordulót beirtam mar Ravens winnek. Bár ha a Vasas helyett a Browns menne, már nem is zavarna, hogy nem jutottunk be.😀
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én azért látom lelki szemeim előtt, ahogyan a
• Browns nyer Denverben és a Bengals ellen (7–7–1)
• Ravens nyer a Bucs ellen, de kikap a Chargers otthonában (8–7)
• Steelers kikap a Patstől és a Saints otthonában (7–7–1)

És az utolsó fordulóban a playoffba jutásért azért kell szurkolni Clevelandben, hogy nyerjenek Baltimore-ban és hogy Hue Jackson csapata ne kapjon ki Pittsburghben

több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014





Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 401 — Colts fan
Azt asszem senki nem gondolta innen Mayfield draftolásakor, hogy a 14. héten úgy álltok, mint A-Rod a GB-el, és jobban, mint az Atlanta 😊
De ezt tudja Baker, a csapatban meg még több van.
Fel lehet készülni, hogy pár éven belül ez a csoport a Brownsé lesz.
Chargers LT
| Én igen, de a tetű netes sportfogadás nem engedte megtenni 😕 |
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Azt asszem senki nem gondolta innen Mayfield draftolásakor, hogy a 14. héten úgy álltok, mint A-Rod a GB-el, és jobban, mint az Atlanta 😊
De ezt tudja Baker, a csapatban meg még több van.
Fel lehet készülni, hogy pár éven belül ez a csoport a Brownsé lesz.
Chargers LT
még egy jó draft (elkapó ,oline ) és akkor van alapja a dolognak

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Az megvan,hogy Hue 2és negyed szezon alatt pont annyit nyert mint az int HC 5 forduló alatt ? (3 win)
Janek
Ez is Huet igazolja!
Nem értem ,hogy nem lehet ezt beismerni🤔???
Örök szerződést kellet volna neki adni!Nem is értem ,hogy,hogy nem adtak neki ??😂
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
Azt asszem senki nem gondolta innen Mayfield draftolásakor, hogy a 14. héten úgy álltok, mint A-Rod a GB-el, és jobban, mint az Atlanta 😊
De ezt tudja Baker, a csapatban meg még több van.
Fel lehet készülni, hogy pár éven belül ez a csoport a Brownsé lesz.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
És ez igazából az ő csapata, ő rakta össze...by Várhidi 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
hden Philadelphia Eagles 339
Az megvan,hogy Hue 2és negyed szezon alatt pont annyit nyert mint az int HC 5 forduló alatt ? (3 win)
Janek
Ha Hue egy volt magyar szövetségi kapitány lenne, azt mondaná, hogy most érett be a munkája 😀
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Az megvan,hogy Hue 2és negyed szezon alatt pont annyit nyert mint az int HC 5 forduló alatt ? (3 win)

több mint 5 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 153 — settenke1976@gmail.com
Baker igazolta, hogy a pontossága miatt választottuk ki, a passz Landrynek az nem hogy élmény számba ment, hanem nálam az év passza eddig. (Mondjuk a Kansasos Breki béka no look passza se volt kutya, el kell ismerni)

Izgalmas volt látni, hogy mindkét csapat aggresszív taktikával jött elő, és amíg mi tartottuk magunkat hozzá a Panthers változtatott. Mondjuk szerintem amikor 1 és gólnál négyszer passzoltak, azon igen csak meglepődtem, pedig McCaffrey-t nem igazán tudtuk tartani, főleg nem ilyen rövid yardos szituációknál. Ott hibáztak, és valszeg el is ment a meccs azon.

Soha rosszabb meccset, ha így játszunk meg lehet a broncos, bengals, és még akár a ravens is. Eléggé álomszerű folytatás miután végre kiebrudaltuk a krampuszt
több mint 5 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 153 — settenke1976@gmail.com
Yeee ismét segg nap 😊

 media3.giphy.com/media/V8AGYCZjrmKic/200w.gif?cid=19f5b51a5c0d881e324e4561410da88a
Tomcsik
Az egyik topicban mellek a másikban seggek, ugye addig, vhol, (mondjuk stílusosan a Vasasoknál) a P betűsig remélem nem jutunk el 😛 😉
dande
Nekem nincs semmi bajom a P-vel sem, de azokat is elismerem akik nem szeretik, legalább több jut nekem 😀
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
Yeee ismét segg nap 😊

 media3.giphy.com/media/V8AGYCZjrmKic/200w.gif?cid=19f5b51a5c0d881e324e4561410da88a
Tomcsik
Az egyik topicban mellek a másikban seggek, ugye addig, vhol, (mondjuk stílusosan a Vasasoknál) a P betűsig remélem nem jutunk el 😛 😉

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Ez már tényleg nem "az" a Browns. A Mayfield-Chubb duóval nem lehet betelni, de Landry is nagyot aprított és persze Kitchens előtt is le a kalappal, eszméletlen mennyire ráérzett hogyan kell használni az ifjú titánokat.
Joey Tribbiani
Én még mindig megtartanám a mostani edzői garnitúrát, kérdés Dorsey hogy fog erről vélekedni.
zsutu
Amúgy simán ezt tenném én is, ég és föld a csapat amióta átvették a stafétát, attól akinek nem mondjuk ki a nevét 😀
Bad 31
Fekete Karampusz aki a gyerekeket ijeszgeti Mikuláskor 😃!?? Ő rá gondolsz ?
Rózsa Sándor
Lehetséges 😉


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Ez már tényleg nem "az" a Browns. A Mayfield-Chubb duóval nem lehet betelni, de Landry is nagyot aprított és persze Kitchens előtt is le a kalappal, eszméletlen mennyire ráérzett hogyan kell használni az ifjú titánokat.
Joey Tribbiani
Én még mindig megtartanám a mostani edzői garnitúrát, kérdés Dorsey hogy fog erről vélekedni.
zsutu
Amúgy simán ezt tenném én is, ég és föld a csapat amióta átvették a stafétát, attól akinek nem mondjuk ki a nevét 😀
Bad 31
Fekete Karampusz aki a gyerekeket ijeszgeti Mikuláskor 😃!?? Ő rá gondolsz ?
több mint 5 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Ez már tényleg nem "az" a Browns. A Mayfield-Chubb duóval nem lehet betelni, de Landry is nagyot aprított és persze Kitchens előtt is le a kalappal, eszméletlen mennyire ráérzett hogyan kell használni az ifjú titánokat.
Joey Tribbiani
Én még mindig megtartanám a mostani edzői garnitúrát, kérdés Dorsey hogy fog erről vélekedni.
zsutu
Amúgy simán ezt tenném én is, ég és föld a csapat amióta átvették a stafétát, attól akinek nem mondjuk ki a nevét 😀


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Gratula srácok!!!
Cleveland felett fel kelt a Nap,most már nyugodtan ki lehet jelenteni !!!