Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Callaway 4 meccses eltiltás.
több mint 4 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
Pont került a Duke-saga végére és Texansba lett küldve.
4. kör jött érte, de ha lesz 10 aktív meccse akkor lehet az 3.kör is.
P@trik
Méltatlanul kevés lehetőséget kapott nálunk, remélem ott nagyobb szerephez jut.
Bad 31
Sajnálom én is, mert többre hivatott, rosszkor volt a rosteren, mikor nem vagy nem sokkal jobb futó volt a rosteren tőle akkor az edző volt balfasz, és mire ez megváltozott jött Hunt és Chubb. Kár érte, jól járt vele a Texans, szerintem meg lesz érte a 3. kör 😀
több mint 4 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Pont került a Duke-saga végére és Texansba lett küldve.
4. kör jött érte, de ha lesz 10 aktív meccse akkor lehet az 3.kör is.
P@trik
Méltatlanul kevés lehetőséget kapott nálunk, remélem ott nagyobb szerephez jut.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 4 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Illetve még egy apró szösszenet, amiről csak megkell emlékezni.
Mindenki kedvenc rugója Phil Dawson 1 hete, augusztus elsején bejelentette visszavonulását. Aláírt egy egynapos szerződést, és tőlünk vonult vissza.

 twitter.com/Browns/status/1157000471862792197?s=20

Szerkesztette: zsutu
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 609 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Pont került a Duke-saga végére és Texansba lett küldve.
4. kör jött érte, de ha lesz 10 aktív meccse akkor lehet az 3.kör is.
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 609 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Az utóbbi 1-2 hét keret változásai.
Kevésbé felkapott nevek jöttek mentek:
- Érkezett Center Lo Falemaka (90-es keret full)
- Érkezett RB A.J. Ouellette / out: OL Ka’John Armstrong
- Lo Falemaka IR / érkezett : OL John Yarbrough
- WR Blake Jackson megsérül majd kivágva / érkezett: TE Mik'Quan Deane
- Érkezett DT Tracy Sprinkle / kivágva: CB Jermaine Ponder
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
Ubiszezonra:
 www.google.com/amp/s/www.ohio.com/sports/20190721/brett-favre-sees-lot-of-himself-in-browns-qb-baker-mayfield%3ftemplate=ampart


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 609 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Elég Trash news szagú nekem. Ez a csak írjunk valamit mert túl nagy a csönd Clevelandbe.

Két héttel ezelőtti menü az volt hogy Mayfieldre megharagudtak az öregek, meg hogy Monken nem tudja felvenni a ritmust. 😒

Szét van szakadva a média van akinek tetszik hogy valami alakul itt és nyomja a hype-ot, míg a másik oldal a gondolattól is vért hány hogy alakul valami.
P@trik
szerintem huntnak van trash szaga
gedam
Ebbe nem foglalnék egyenlőre állást, majd a 16. hét után visszatérünk rá.

Szerkesztette: P@trik
több mint 4 éve
gedam 5 692
Elég Trash news szagú nekem. Ez a csak írjunk valamit mert túl nagy a csönd Clevelandbe.

Két héttel ezelőtti menü az volt hogy Mayfieldre megharagudtak az öregek, meg hogy Monken nem tudja felvenni a ritmust. 😒

Szét van szakadva a média van akinek tetszik hogy valami alakul itt és nyomja a hype-ot, míg a másik oldal a gondolattól is vért hány hogy alakul valami.
P@trik
szerintem huntnak van trash szaga
több mint 4 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
Elég Trash news szagú nekem. Ez a csak írjunk valamit mert túl nagy a csönd Clevelandbe.

Két héttel ezelőtti menü az volt hogy Mayfieldre megharagudtak az öregek, meg hogy Monken nem tudja felvenni a ritmust. 😒

Szét van szakadva a média van akinek tetszik hogy valami alakul itt és nyomja a hype-ot, míg a másik oldal a gondolattól is vért hány hogy alakul valami.
P@trik
Valóban volt szóváltás, talán lökdösődés is, de a média jobban felfújta mint kellett volna...uborkaszezon van, ha nincs hír, csinálunk...
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 609 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Elég Trash news szagú nekem. Ez a csak írjunk valamit mert túl nagy a csönd Clevelandbe.

Két héttel ezelőtti menü az volt hogy Mayfieldre megharagudtak az öregek, meg hogy Monken nem tudja felvenni a ritmust. 😒

Szét van szakadva a média van akinek tetszik hogy valami alakul itt és nyomja a hype-ot, míg a másik oldal a gondolattól is vért hány hogy alakul valami.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
Hunt újra bajban?
ThundersNFL
https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2018%2F1130%2Fr471253_1296x729_16-9.jpg
Hunt questioned by police after incident at bar
Browns running back Kareem Hunt, who will serve an eight-game suspension this season for violating the NFL's personal conduct policy, was questioned by police after an incident outside a bar in Cleveland on Saturday.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 773 — !SuPeR6BoWL!
Hunt újra bajban?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Eddigi legjobb rész

 www.youtube.com/watch?v=PuqGAPTxLAk
Hendrix
1:25 😀

több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 609 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres


Az exalabamai szörnypásztor DL coach Tosh Lupoit imádom. Pusztítani fognak Garrették. 😀 😀
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 609 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Tök szar volt tavaly, én nem sajnálom.
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Ez érdekes. Állítólag többször elkésett edzésekről meg ilyenek...

 mobile.twitter.com/rapsheet/status/1136329894328246274

több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
2021-ben Clevelandben lesz a draft, király
r.baggio
Pedig olyan sok évben lett volna rá jó esély, hogy megkoronázhassák egy 1/1-gyel
Wyatt
Van ebben valami költői

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
2021-ben Clevelandben lesz a draft, király
r.baggio
Pedig olyan sok évben lett volna rá jó esély, hogy megkoronázhassák egy 1/1-gyel

több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 609 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Van két év telerakni a malacperselyt és pipálni egyet bakancslistán.
P@trik
Várj, az a superbowl lesz majd nem? De lehet ahhoz el kell adnom a fél tüdőmet is? 😀
Csiriba
Én megelégszem azzal is ha egyszer az életbe sikerül kijutni. 😀
több mint 4 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
Van két év telerakni a malacperselyt és pipálni egyet bakancslistán.
P@trik
Várj, az a superbowl lesz majd nem? De lehet ahhoz el kell adnom a fél tüdőmet is? 😀

Szerkesztette: Csiriba
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 609 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Van két év telerakni a malacperselyt és pipálni egyet bakancslistán.
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
2021-ben Clevelandben lesz a draft, király


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal