Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 610 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
A hírek szerint a Skót Kalapács nyerte a punter háborút!
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 610 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Szépen lassan csordogál a cut.
Eddig:

QB David Blough* (trade)
OT Brian Fineanganofo
TE Stephen Carlson
WR Ishmael Hyman

DE Jarrell Owens
DT Brian Price
LB Willie Harvey
S Montrel Meander
S J.T. Hassell

Szerkesztette: P@trik
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mik az eselyei a druszanak?
Wyatt
Feliciano jácta ki a keretből, tuggyátok vagy tetézzem?
sutianap
PS-ben a PFF oda volt erte, azert lepett meg

több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
Mik az eselyei a druszanak?
Wyatt
Feliciano jácta ki a keretből, tuggyátok vagy tetézzem?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 610 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Mik az eselyei a druszanak?
Wyatt
Őszinte leszek halványlila fingom nincs a kölyökről.
Szal valami Buffaloi kolléga írhatna pár sort.

Amúgy jó az esélye mivel Kush és Corbett a két ellenfele, egyik se a lottó ötös.

Szerkesztette: P@trik
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mik az eselyei a druszanak?

több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 610 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
OG Wyatt Tellert tradeltük a Billstől plusz kaptunk egy 2021es 7. kört.
Mi adtunk: 2020 5. és 6. kör.

Megy a keresgélés ki lesz Zeitler utódja.
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 610 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Karcoltam pár sort 2 kevésbé ismert de idén nyáron villogó játékosunkról.
 www.facebook.com/hunbelieveland/photos/a.267136554111031/487096732115011/?type=3&theater
 www.facebook.com/hunbelieveland/photos/a.267136554111031/488357658655585/?type=3&theater
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
 comicbook.com/anime/amp/2019/08/25/naruto-sasuke-shout-out-cleveland-browns-myles-garrett/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 933
Bírtam Mayfieldet ahogy kijött egyetemről és szorítottam neki, de ez a véleménye egy olyan dologról amihez tulajdonképpen semmi köze elég rossz fényt vet rá. Jó lenne, ha észhez térne és felhagyna az ilyesmivel.
gyeek
Miért mit mondott ? Vagy is miről mit ?
Rózsa Sándor (betyár)
Daniel Jones (Giants) draftolását húzta le és egyetemi produkció alapján burkoltan vesztesnek nevezte. Totál zagyvaságokat hordott össze. Ha ezen a fórumon mondott volna valaki hasonlót az kapta volna az ívet alaposan.
gyeek
Azonnal cáfolta a dolgot a saját oldalán, és leírta hogy a média kreálta a dolgot. Több fronton is tisztázta a dolgot DJ-al.
P@trik
Ezt mondta, csak interjún kívül, most meg megy a tűzoltás.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 356

Én nem látom ezt igazi problémának, majd kiismeri az újságírói trükköket előbb-utóbb...
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 610 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Amúgy pont erről írtam a blogomon pár héttel ezelőtt, a Fake news és a hype undorító világa.
Bármit csinál idén a Browns cikk lesz belőle, évekig a kutyát nem érdekelt mi folyik Clevelandbe mindenki csak röhögött, behúzta a W már szeptember elején és ennyi.
Aztán közel 1 év alatt Dorsey kicserélt mindent és elkezdett ez egyes embereknek kevésbé tetszeni hogy alakul itt is valami.
Sikerült mára oda jutni hogy Amerika egyik fele azért imádkozik hogy órási sztori legyen a pokolból való visszaút, míg a másik fele meg abba reménykedik hogy óriási bukás lesz azt lehet verni a nyálukat hogy nesze neked sztárok, browns az browns marad.
Lényeg a lényeg bárki fingik egy büdösebbet idén Clevelandbe abból cikk lesz.
P@trik
Nem szoktam bulvár dolgokra ugrani. Cowboys drukker vagyok és ha szerinted frusztráló az ami mostanában folyik a Browns háza táján, akkor elmondhatom, hogy ez a level 1. De tény, hogy elszólta magát egy riporter előtt és hülyeséget beszélt. Neked meg nem kell egyből úgy védekezned mint egy kuvasznak és ráfogni az egészet mások rosszindulatára, egyrészt mert ha így mennek a dolgok tovább Clevelandben mint eddig, akkor ez még csak a jéghegy csúcsa mint írtam fent, másrészt Mayfield vastagon benne van és kevés a magyarázkodása ha egy olyan dologról van szó amihez semmi köze nincs. Ha megtanulja tartani a száját, akkor nem lesz gond, ha nem, akkor készítsd a nyugtatót. Egyébként továbbra is szurkolok a csapatnak is és Mayfield játékának is.
gyeek
Most azzal kapcsolatba hogy a media kiragadott egy fél mondatot a beszédéből és felültek rá vagy Mayfieldnek van igaza lehet vitatkozni de szerintem felesleges. Tisztázta a dolgot Daniel Jonesal aza lényeg.
Másfelől egyetértek azzal hogy ez a jéghegy csúcsa. Titans, Jets, Rams, Hawks, Ravens az első 5 ellenfél, simán benne van egy 2-3 nyitásnak így megvettem már a popcornt a nesze neked browns szlogenhez.
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 956 — Stromfeld Aurél fan
Amúgy pont erről írtam a blogomon pár héttel ezelőtt, a Fake news és a hype undorító világa.
Bármit csinál idén a Browns cikk lesz belőle, évekig a kutyát nem érdekelt mi folyik Clevelandbe mindenki csak röhögött, behúzta a W már szeptember elején és ennyi.
Aztán közel 1 év alatt Dorsey kicserélt mindent és elkezdett ez egyes embereknek kevésbé tetszeni hogy alakul itt is valami.
Sikerült mára oda jutni hogy Amerika egyik fele azért imádkozik hogy órási sztori legyen a pokolból való visszaút, míg a másik fele meg abba reménykedik hogy óriási bukás lesz azt lehet verni a nyálukat hogy nesze neked sztárok, browns az browns marad.
Lényeg a lényeg bárki fingik egy büdösebbet idén Clevelandbe abból cikk lesz.
P@trik
Nem szoktam bulvár dolgokra ugrani. Cowboys drukker vagyok és ha szerinted frusztráló az ami mostanában folyik a Browns háza táján, akkor elmondhatom, hogy ez a level 1. De tény, hogy elszólta magát egy riporter előtt és hülyeséget beszélt. Neked meg nem kell egyből úgy védekezned mint egy kuvasznak és ráfogni az egészet mások rosszindulatára, egyrészt mert ha így mennek a dolgok tovább Clevelandben mint eddig, akkor ez még csak a jéghegy csúcsa mint írtam fent, másrészt Mayfield vastagon benne van és kevés a magyarázkodása ha egy olyan dologról van szó amihez semmi köze nincs. Ha megtanulja tartani a száját, akkor nem lesz gond, ha nem, akkor készítsd a nyugtatót. Egyébként továbbra is szurkolok a csapatnak is és Mayfield játékának is.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 610 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Amúgy pont erről írtam a blogomon pár héttel ezelőtt, a Fake news és a hype undorító világa.
Bármit csinál idén a Browns cikk lesz belőle, évekig a kutyát nem érdekelt mi folyik Clevelandbe mindenki csak röhögött, behúzta a W már szeptember elején és ennyi.
Aztán közel 1 év alatt Dorsey kicserélt mindent és elkezdett ez egyes embereknek kevésbé tetszeni hogy alakul itt is valami.
Sikerült mára oda jutni hogy Amerika egyik fele azért imádkozik hogy órási sztori legyen a pokolból való visszaút, míg a másik fele meg abba reménykedik hogy óriási bukás lesz azt lehet verni a nyálukat hogy nesze neked sztárok, browns az browns marad.
Lényeg a lényeg bárki fingik egy büdösebbet idén Clevelandbe abból cikk lesz.

Szerkesztette: P@trik
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 610 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Bírtam Mayfieldet ahogy kijött egyetemről és szorítottam neki, de ez a véleménye egy olyan dologról amihez tulajdonképpen semmi köze elég rossz fényt vet rá. Jó lenne, ha észhez térne és felhagyna az ilyesmivel.
gyeek
Miért mit mondott ? Vagy is miről mit ?
Rózsa Sándor (betyár)
Daniel Jones (Giants) draftolását húzta le és egyetemi produkció alapján burkoltan vesztesnek nevezte. Totál zagyvaságokat hordott össze. Ha ezen a fórumon mondott volna valaki hasonlót az kapta volna az ívet alaposan.
gyeek
Azonnal cáfolta a dolgot a saját oldalán, és leírta hogy a média kreálta a dolgot. Több fronton is tisztázta a dolgot DJ-al.
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 956 — Stromfeld Aurél fan
Bírtam Mayfieldet ahogy kijött egyetemről és szorítottam neki, de ez a véleménye egy olyan dologról amihez tulajdonképpen semmi köze elég rossz fényt vet rá. Jó lenne, ha észhez térne és felhagyna az ilyesmivel.
gyeek
Miért mit mondott ? Vagy is miről mit ?
Rózsa Sándor (betyár)
Daniel Jones (Giants) draftolását húzta le és egyetemi produkció alapján burkoltan vesztesnek nevezte. Totál zagyvaságokat hordott össze. Ha ezen a fórumon mondott volna valaki hasonlót az kapta volna az ívet alaposan.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Bírtam Mayfieldet ahogy kijött egyetemről és szorítottam neki, de ez a véleménye egy olyan dologról amihez tulajdonképpen semmi köze elég rossz fényt vet rá. Jó lenne, ha észhez térne és felhagyna az ilyesmivel.
gyeek
Miért mit mondott ? Vagy is miről mit ?
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 956 — Stromfeld Aurél fan
Bírtam Mayfieldet ahogy kijött egyetemről és szorítottam neki, de ez a véleménye egy olyan dologról amihez tulajdonképpen semmi köze elég rossz fényt vet rá. Jó lenne, ha észhez térne és felhagyna az ilyesmivel.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 610 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
53-as tippem:
O-27
3 QB: Baker Mayfield, Drew Stanton, Garrett Gilbert
*3 RB: Nick Chubb, Dontrell Hilliard, D’Ernest Johnson, *(Kareem Hunt)
*6 WR: Odell Beckham Jr., Jarvis Landry, Rashard Higgins, Jaelen Strong, Damion Ratley,
Derrick Willies, *(Antonio Callaway)
9 OL: Greg Robinson, Joel Bitonio, JC Tretter, Eric Kush, Chris Hubbard,
Kendall Lamm, Austin Corbett, Drew Forbes, Kyle Kalis
3 TE: David Njoku, Demetrius Harris, Seth DeValve

3 Spec: Charley Hughlett, Britton Colquitt, Austin Seibert

D-26
4 DT: Larry Ogunjobi, Sheldon Richardson, Devaroe Lawrence, Daniel Ekuale
6 DE: Myles Garrett, Olivier Vernon, Chris Smith, Genard Avery, Chad Thomas, Anthony Zettel
6 LB: Joe Schobert, Christian Kirksey, Sione Takitaki, Mack Wilson, Ray-Ray Armstrong, Adarius Taylor
5 CB: Denzel Ward, Terrance Mitchell, T.J. Carrie, Greedy Williams, Phillip Gaines
5 S: Damarious Randall, Jermaine Whitehead, Eric Murray, Morgan Burnett, Sheldrick Redwine

Vérzik a szívem a Skót kalapácsért meg Sheehy-Guiseppiért de ne legyen igazam.

Szerkesztette: P@trik
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 933
WR Braxton Millerrel teszünk mi is egy próbát.
P@trik
helyi gyerek

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 610 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
WR Braxton Millerrel teszünk mi is egy próbát.
több mint 4 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 313 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Neki szurkolok, csak ne ellenünk, ha lehet 😊:

 www.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/nfl-szabad-eg-alatt-aludt-behazudta-magat-felmerore-most-a-profik-kozott-villog-2716251

több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 610 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Callaway 4 meccses eltiltás.
Beki
Már vártam mikor lesz valami cirkusza.
Viszont vannak helyére bőven szal nem para.

Szerkesztette: P@trik
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Mayfield bajsza halalos.


Állat vagyok, ami enni kér...