Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 752 — 49ers GM
Asszem most kellene inget-gatyát odaadni Trent Williamsert.
somoskovig
Szerintem meg Tunsilt kell elhozni Houstonbol.
Stez
Szerintem BoB eszéből kitelik, hogy egy 1.körért vihető. 😊

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Asszem most kellene inget-gatyát odaadni Trent Williamsert.
somoskovig
Szerintem meg Tunsilt kell elhozni Houstonbol.

több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 752 — 49ers GM
Asszem most kellene inget-gatyát odaadni Trent Williamsert.

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Az O-fal az nem újdonság.
Engem az sokkal jobban zavar hogy a playcall az brutál siralmas, ez a sok hosszú és közép passz erőltetés...
Kitchens saját tavalyi szobrát dönti le, mint valami dilettáns idióta.
P@trik
Vannak koordinatorok, akiknek az a hatar es foedzokent mar gyengek, es vannak, akikrol kiderul, hogy minden tekintetben nagy koponyak. Kitchens az elobbi.
Stez
Hát benne van a pakliba. Pedig ebbe az O-ba sokkal több van.
Így viszont jövő héten a Ravens felmossa velünk a padlót...
P@trik
Jaja, ezt gondolja mindenki, ezert nyer a Browns. 8)
Igen, tobb lenne, epp ez a nagy gond. Egy ev utan viszont nem lesz HC-valtas, es ha Kitchens tenyleg kaka, akkor nagy szarban lesz a csapat, megy a kukaba ismet 1-2 ev a huzoemberek karrierjebol. Persze ez egy fiatal tarsasag, de azert megis fajo latni ezt a szenvedest. Mayfieldet foleg. Ott vannak a tarsak, akik segitik, de ennel sokkal tobb kell, ezt lathattuk Lucknal. Kell egy jo fal, kellenek a kreativ jatekhivasok, kell egy olyan koponya, aki kepes az erossegeire raszabni a playbookot. En azt latom, hogy jelenleg a fal es a megfelelo koponya sincs meg, aki tenyleg kepes kihozni a legjobbat Mayfieldbol.

több mint 4 éve
Cymbee Cleveland Browns 35
Freddie-nek át KELL adnia a játékhívásokat az OC-nek! Ha úgy sem javul a támadójáték, akkor ez a szezon bizony kuka...

BIUSA"@
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 609 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
 twitter.com/ftbeard_17/status/1175966526966337537/video/1

Én itt engedtem el a meccset.
Bazzani
Az egyik kedvencem volt.
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 twitter.com/ftbeard_17/status/1175966526966337537/video/1

Én itt engedtem el a meccset.

több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 609 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Az O-fal az nem újdonság.
Engem az sokkal jobban zavar hogy a playcall az brutál siralmas, ez a sok hosszú és közép passz erőltetés...
Kitchens saját tavalyi szobrát dönti le, mint valami dilettáns idióta.
P@trik
Vannak koordinatorok, akiknek az a hatar es foedzokent mar gyengek, es vannak, akikrol kiderul, hogy minden tekintetben nagy koponyak. Kitchens az elobbi.
Stez
Hát benne van a pakliba. Pedig ebbe az O-ba sokkal több van.
Így viszont jövő héten a Ravens felmossa velünk a padlót...
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Az O-fal az nem újdonság.
Engem az sokkal jobban zavar hogy a playcall az brutál siralmas, ez a sok hosszú és közép passz erőltetés...
Kitchens saját tavalyi szobrát dönti le, mint valami dilettáns idióta.
P@trik
Vannak koordinatorok, akiknek az a hatar es foedzokent mar gyengek, es vannak, akikrol kiderul, hogy minden tekintetben nagy koponyak. Kitchens az elobbi.

több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 609 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Az O-fal az nem újdonság.
Engem az sokkal jobban zavar hogy a playcall az brutál siralmas, ez a sok hosszú és közép passz erőltetés...
Kitchens saját tavalyi szobrát dönti le, mint valami dilettáns idióta.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Iszonyatos a támadójáték továbbra is...
P@trik
Meg az O-fal.
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 609 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Iszonyatos a támadójáték továbbra is...
több mint 4 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Számomra az első olyan hét amikor nem tartom magunkat esélyesnek.
Nem szeretném látni mit fog művelni a Rams front seven velünk...

Kell a jobb játékhívás, Mayfieldnek ideje lenne elkapni a fonalat, és Campen is megmutathatná végre hogy kell a szarból várat építeni.
Védelem részéről fontos lenne hogy a Dline a múlt héthez hasonlóan megaprítsa Goffot, ami persze közel se lesz egyszerű mert itt már Andrew Whitworth fog szembe jönni, de épp ideje lesz hogy ne csak Garrett hozza a számokat hanem a többiek is.
Secondarytől javulást várok mert a nyáron beharangozott Ward-Greedy páros eddig értékelhetetlen.

Alapvetően Rams győzelem várható, de ha végre megrázza magát a csapat benne van a WIN.
GoBrowns!
P@trik
Én csak az ismétlést fogom megnézni holnap, de a múltkorival ellentétben megnézem az eredményt mert egy olyan meccset mint a múltkori nem fogok végig szenvedni ha nem muszály. Nem zavarna ha kikapnánk, csak lássam azt, hogy ez a Browns, már nem az a Browns, mert az első két meccs kb pont olyan világtalan volt mint Hue alatt, csak jobb nevekkel.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 609 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Garrettnek 42K-ba került Siemian széttörése.
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 609 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Számomra az első olyan hét amikor nem tartom magunkat esélyesnek.
Nem szeretném látni mit fog művelni a Rams front seven velünk...

Kell a jobb játékhívás, Mayfieldnek ideje lenne elkapni a fonalat, és Campen is megmutathatná végre hogy kell a szarból várat építeni.
Védelem részéről fontos lenne hogy a Dline a múlt héthez hasonlóan megaprítsa Goffot, ami persze közel se lesz egyszerű mert itt már Andrew Whitworth fog szembe jönni, de épp ideje lesz hogy ne csak Garrett hozza a számokat hanem a többiek is.
Secondarytől javulást várok mert a nyáron beharangozott Ward-Greedy páros eddig értékelhetetlen.

Alapvetően Rams győzelem várható, de ha végre megrázza magát a csapat benne van a WIN.
GoBrowns!

Szerkesztette: P@trik
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 609 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Kirksey is IR.
Hullik a csapat rendesen.
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 609 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Njoku -> IR
 twitter.com/AdamSchefter/status/1175152787346395136
iktriad
Konkrétan megszűnik ez a poszt a csapatba.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Njoku -> IR
 twitter.com/AdamSchefter/status/1175152787346395136
több mint 4 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
Majd most jön a puding próbája a hétvégén, a következő öt meccsünk nagyon sok mindent eldönthet a szezonunkról és akár a következő 5 meccs után simán állhatunk 1-6 al....(Hue most biztos mosolyog...)

Ma nem edzett Kirksey, Hubbard, Ogunjobi, Burnett, Randall, Njoku és Adarius Taylor, de az utsó 3 kivételével a többiek pályára léphetnek valszeg. Visszakapjuk majd Hilliardot és Higginst is, utóbbitól több nagy játékot várok mert amíg a védelmek az OBJ-Landry párosra koncentrálnak, úgy ő egyszer-kétszer megúszhat és így benne van egy nagy játék.

A condensed meccset láttam én is, és az alapján azért nem volt sok esélye a Jetsnek, lassan de biztosan be lettek darálva. Néha Bell fickándozott, meg el-el kapkodtak egy-egy passzt, de semmi különös.

A skót kalapács játéka nagyon tetszett, eddig egy puntját hordták vissza két meccs alatt és rengeteg rúgása landol 20-on belül, a Jets rendszeresen kezdte nagyon szar poziból a drivejait. A 3. negyed vége előtt 4 perccel volt talán az első sikeres 3. kísérletük... Így nehéz.
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
En most tudtam megnezni a condensedet. Sztem Baker sokkal jobb volt, mint elso meccsen. Ne kovessuk el a hibat, hogy lenezzuk a Jets vedelmet. Nagyon jok voltak. Ahogy a Browns Def meg jobb, de ott azert joval gyengebb QB performancok voltak.
Jo lesz ez.
ulpianus

Ha esetleg bedől a Gase project a Jetsnél is, akkor örömmel venném Greg Williamst nálunk.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
En most tudtam megnezni a condensedet. Sztem Baker sokkal jobb volt, mint elso meccsen. Ne kovessuk el a hibat, hogy lenezzuk a Jets vedelmet. Nagyon jok voltak. Ahogy a Browns Def meg jobb, de ott azert joval gyengebb QB performancok voltak.
Jo lesz ez.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 609 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Üdv!

Az eddigi két meccsen mutatott támadójáték nagyon hasonlít a Hue Jackson alatt látottakhoz. Lehet, hogy van igazság abban, amit a korábbi támadófal edző mondott, hogy igazából a tavalyi jó játék nem is igazán Kitchens érdeme, hanem az akkori Qb edzőé? =/ Szerintem jobb lenne, ha Monken átvenné a játékhívásokat...
Cymbee
Ha lenne valami valóságalapja, hogy brutál nagy koponya akkor nem hiszem hogy a munkanélküli edzők táborát erősítené.

Szerkesztette: P@trik
több mint 4 éve
Cymbee Cleveland Browns 35
Üdv!

Az eddigi két meccsen mutatott támadójáték nagyon hasonlít a Hue Jackson alatt látottakhoz. Lehet, hogy van igazság abban, amit a korábbi támadófal edző mondott, hogy igazából a tavalyi jó játék nem is igazán Kitchens érdeme, hanem az akkori Qb edzőé? =/ Szerintem jobb lenne, ha Monken átvenné a játékhívásokat...

Szerkesztette: Cymbee

BIUSA"@
több mint 4 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Most sikerült megnéznem az ismétlést, a győzelem ellenére keserű szájízzel kapcsoltam ki a Tv-t. Ez a teljesítmény nagyon kevés lesz idén, valami nagy formajavulásra lesz szükség ha tényleg rájátszást vagy legalább pozitív mérleget akár elérni a csapat, a támadó fallal valamit kezdeni kell, és az se lenne baj, ha már ilyen ratyik, akkor nem a hosszú passzokat akarná eröltetni a csapat, hanem rövid passzokkal operálnánk. Ennél sokkal több kell vasárnap, remélem jobban felkészül Kitchens és felszívják magukat a fiúk.


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 609 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Nézzük a pozitívumokat és a negatívumokat a meccsről.

Pozitívum:
A csapat jobban védekezett mint a Titans ellen.
DL folyamatosan terrorba tartotta az irányítókat, érdemes megjegyezni hogy a Vernon-Ogunjobi-Richardson kevésbé produktív számokba viszont elég komoly nyomás alatt tartja az OL-t ami leveszi Garrettről a figyelmet és így lubickol a fiatal terminátor.
5 sackel vezeti a ligát viszont árnyalja teljesítményét a többszöri roughing the passer szabálytalanság.
Nem kell ennyi vért inni, megkell nyugodni, 23 éves és már szörny.
Burnett nekem pozitív csalódás, jól blitzel, futás ellen is hasznos, sokad virágzását éli a veterán.
LB sor szintén tanári volt Schobert és Kirksey is jól ölte a futást, Bellt kordába tartották aránylag, ott voltak a pálya minden részén.
Seibert biztos lábbal bevágott mindent.
OBJ-Landry duo továbbra is viszi a hátán a haldokló támadóegységet.
180 yard helyett már csak 90 yard bünti volt.

Negatívumok:
Kezdem itt is a védelemmel. Ward elfelejtett focizni, múlthéten és most is szétégették az elkapók, ami felé ment abból szinte mind elkapás lett. Ideje lenne hogy megtalálja magát a tavaly zseniális corner.
A támadóegységnél sokkal komolyabb gondok vannak.
Baker megse közelíti azt a formát amit tavaly mutatott, 2 TD 4 int. Tétovázik, tartogatja a labdát, nem olvassa jól a védelmet, amikor van ideje kapkod totál szét van esve.
A statokból látszik hogy csak OBJ és Landry duoba bízik, a labdák 80% feléjük repül.
Viszont másfelől érthetetlen ha egy ilyen szar OL fala van a csapatnak akkor mér akarunk 40 yardos elkapást és tartogatni a labdát??! Konyhák Frédi mér nem nyúl bele a támadó hívásokba hogy Baker hamarabb szabaduljon a labdától?!
Ha már említettem az OL-t hát jót nem tudok mondani, továbbra is tragikus, 8 sacket engedtünk 2 meccs alatt. Értékelhetetlen kategória.
Jövő héten jön a Rams, én nem akarom látni Donald mit fog művelni velük...

Megvan az első Win, nem volt szép de a miénk.
Következő hetekben igen combos meccsek várnak ránk, szal javulni kell tovább a csapatnak mert ez így kevés lesz a Rams, Ravens, 9ers, Hawks ellen.