Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 3 éve
ktms Cleveland Browns 516
Azért az sokat elmond,hogy még a 3-1 ellenére is több pontot kaptatok mint amit szereztetek.Azokra a meccsekre leszek kíváncsi ahol egy közepes szintet megüti az ellenfél védelme.
JoeyPorter
A következő két meccs (Colts és Steelers) be fogja árazni a csapatot.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Ha valaki a szezon előtt azt mondja, 49-et pakolunk fel Arlingtonban, a 4. meccsen, új HC-vel, kvázi offseason nélkül, hülyének nézem 😊 Viccen kívül, volt olyan szezon (nem is egy) amikor 4 meccs kellett ennyi ponthoz. Most meg 35,34,49.
Még mindig korai, de ilyen összeszedett HC-t, mint Stefa még nem láttam Browns kispadon mióta követem. Nincsenek hülye flagek, pre-snap büntit alig kapunk, mindenki tudja hova kell felállnia és mi a dolga. A sztárok a tudásukhoz méltóan játszanak, láttuk mi ment Hue és Kitchens alatt, ég és föld a különbség minden téren.
Az meg, h. kvázi Chubb nélkül is 300! yardot hozunk össze a földön no comment. Ez az offense bőven PO kaliber.
A védelemben inkább látok egyéni, mintsem rendszer szintű hibákat, ahogy Patrik írja Sendejo instant cut kéne, h. legyen, de az is igaz, h. nem vele terveztünk, hiányzik Delpit. Takitaki dettó. Amíg Garrett&co. így tolja, addig szerencsére belefér.
A Colts ellen viszont az egyik legjobb OL-el fognak szembe nézni, komoly próba lesz, de ha azt is behúzzuk, tényleg el lehet kezdeni bátrabban álmodozni.
2001 után ismét 3-1-el állunk, remélem sok ilyen iszonyat hosszú ideje tartó "rekord" fog idén megdőlni.
Joey Tribbiani
Azért az sokat elmond,hogy még a 3-1 ellenére is több pontot kaptatok mint amit szereztetek.Azokra a meccsekre leszek kíváncsi ahol egy közepes szintet megüti az ellenfél védelme.
JoeyPorter
Én annyira nem aggódom emiatt, az első meccs nem jött össze, de azért ott nem a Jets volt az ellenfél...

A következő kettőn kiderül mit ér az O, de 300 yardokat nem osztogatnak ingyen még a leggyengébb védelmek sem. Majdnem 200 yarddal többet futottunk, mint a második legjobb Ravens...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Ha valaki a szezon előtt azt mondja, 49-et pakolunk fel Arlingtonban, a 4. meccsen, új HC-vel, kvázi offseason nélkül, hülyének nézem 😊 Viccen kívül, volt olyan szezon (nem is egy) amikor 4 meccs kellett ennyi ponthoz. Most meg 35,34,49.
Még mindig korai, de ilyen összeszedett HC-t, mint Stefa még nem láttam Browns kispadon mióta követem. Nincsenek hülye flagek, pre-snap büntit alig kapunk, mindenki tudja hova kell felállnia és mi a dolga. A sztárok a tudásukhoz méltóan játszanak, láttuk mi ment Hue és Kitchens alatt, ég és föld a különbség minden téren.
Az meg, h. kvázi Chubb nélkül is 300! yardot hozunk össze a földön no comment. Ez az offense bőven PO kaliber.
A védelemben inkább látok egyéni, mintsem rendszer szintű hibákat, ahogy Patrik írja Sendejo instant cut kéne, h. legyen, de az is igaz, h. nem vele terveztünk, hiányzik Delpit. Takitaki dettó. Amíg Garrett&co. így tolja, addig szerencsére belefér.
A Colts ellen viszont az egyik legjobb OL-el fognak szembe nézni, komoly próba lesz, de ha azt is behúzzuk, tényleg el lehet kezdeni bátrabban álmodozni.
2001 után ismét 3-1-el állunk, remélem sok ilyen iszonyat hosszú ideje tartó "rekord" fog idén megdőlni.
Joey Tribbiani
Azért az sokat elmond,hogy még a 3-1 ellenére is több pontot kaptatok mint amit szereztetek.Azokra a meccsekre leszek kíváncsi ahol egy közepes szintet megüti az ellenfél védelme.

több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Ha valaki a szezon előtt azt mondja, 49-et pakolunk fel Arlingtonban, a 4. meccsen, új HC-vel, kvázi offseason nélkül, hülyének nézem 😊 Viccen kívül, volt olyan szezon (nem is egy) amikor 4 meccs kellett ennyi ponthoz. Most meg 35,34,49.
Még mindig korai, de ilyen összeszedett HC-t, mint Stefa még nem láttam Browns kispadon mióta követem. Nincsenek hülye flagek, pre-snap büntit alig kapunk, mindenki tudja hova kell felállnia és mi a dolga. A sztárok a tudásukhoz méltóan játszanak, láttuk mi ment Hue és Kitchens alatt, ég és föld a különbség minden téren.
Az meg, h. kvázi Chubb nélkül is 300! yardot hozunk össze a földön no comment. Ez az offense bőven PO kaliber.
A védelemben inkább látok egyéni, mintsem rendszer szintű hibákat, ahogy Patrik írja Sendejo instant cut kéne, h. legyen, de az is igaz, h. nem vele terveztünk, hiányzik Delpit. Takitaki dettó. Amíg Garrett&co. így tolja, addig szerencsére belefér.
A Colts ellen viszont az egyik legjobb OL-el fognak szembe nézni, komoly próba lesz, de ha azt is behúzzuk, tényleg el lehet kezdeni bátrabban álmodozni.
2001 után ismét 3-1-el állunk, remélem sok ilyen iszonyat hosszú ideje tartó "rekord" fog idén megdőlni.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 859 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Hát ma nem szarral gurigázot OBJ! 😆
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 609 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Fuu b@zeg ez a meccs... Egyszer élném meg az életbe hogy simán nyerünk, egyszer b@zmeg, hogy ne kelljen kihordani 4 agyvérzést lábon.

Az elején a fellegekbe megy minden ahogy a nagy könyvbe, aztán kijött az amiről hetek óta beszélünk.
Nincs LB sor se secondary, ha átjutnak a falon nyílt terep van.
Aza durva, hogy fogja az ember a fejét mert totál két arcú a védelem, mert a fal jó és van nyomás gyakorlás, kőkeményen megy a labdaszerzés, büntetjük a hibákat, de másfelől meg úgy nyeljük a yardot hogy azt nézni is rossz.

Negatívum: Woods jó lesz ha végre kezd valamit a secondrayvel ha már annak a guruja. Sendejot elkell küldeni a p&csába mert a világát nem tudja már, és hozni kell LB is valahonnan.

Pozitívum: Brutálisan jó a rendszer a futáshoz, baromi jól blokkol a fal, bárki fut megyünk előre.
+Édes jó Istenem OBJ végre megvillant!!!!

Szerkesztette: P@trik
több mint 3 éve
ktms Cleveland Browns 516
Nagyon komolyan toltak lefelé minket az utolsó negyedben, de aztán jött az brutális jet sweep... Nem hagyta magát a csapat, VÉGRE!

Kellett persze hozzá az első három negyed teljesítménye is. Összességében well done, de a linebacker sor és a secondary is megmutatta a Q4-ben, hogy miért kell az erősítés.

Stefa pedig király!

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 3 éve
zsutu Cleveland Browns 782
Azt a k*rva mi meccs volt ez!
Szavakat nem találok 😀
több mint 3 éve
Cymbee Cleveland Browns 35
2 turn over, magabiztos játék! A futás megy Chubb ( sérülés) nélkül is. Garrett brutális! Félidő 31-14 ide!

BIUSA"@
több mint 3 éve
Cymbee Cleveland Browns 35
Jojo Natson torn ACL, állítólag Ryan Switzert szeretné a csapat a helyére.

BIUSA"@
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Kicsit megkésve, de jó meccs volt a vasárnapi. Nem feltétlen a mutatott játék miatt, hanem mert az ilyeneket (főleg amikor a 4. negyedre hátrányban fordulunk) eddig rendszeresen elbuktuk. Stefa nem parázott be, kitartott a gameplan mellett, nyomattuk Chubbot és Huntot, ahogy kell. A kémia egyre jobban alakul OBJ és Mayfield között, de tetszett, h. Janovich és Bryant felé is szállt laszti. Bakertől egyelőre nem kérünk sokat, egy INT-et megúszott, de azon kívül jól lemenedzselte a meccset. Még a hard count is működött, talán először vele.
A védelemmel kapcsolatban felemás érzéseim vannak. Nem lenne fair őket szidni 5 labdaszerzés után, de ezt a gyengécske Washington offense-t is alig alig sikerült megállítani, ha Haskins nem hibázik ennyit necces lett volna. Az LB sorunk egyszerűen lassú, open field tacklet egyik sem tud megcsinálni. A CB-sor Ward nélkül nulla, ő meg egyre többet sérült, kicsit kezdek aggódni. Karl Joseph legalább jó fogás volt, ő legalább tud ütközni.
Garrett egy állat, minden centet megér amit rááldoztunk.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 609 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Győzelem.
Nem játszottunk jól, de kőkeményen büntettünk a hibákért.
több mint 3 éve
Cymbee Cleveland Browns 35
Gyorsjelentés:
Az eleje nagyon döcögős volt, nem ment sem az offense-nek, sem a defense-nek. Az első touchdownt a Washington szerezte.
Utána lendületbe jött a csapat, Field goal, chubb futott td, hunt elkapott td, defense 3 turnovert harcolt ki (2int, egy fumble recovery).

Félidő: 17-7 ide!

Hajrá Cleveland!

Szerkesztette: Cymbee

BIUSA"@
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Ezt a meccset is az O-nak kell hoznia, Conklin visszatérhet, a védelemben viszont Greedy, Vernon és Phillips tuti out, de ami még rosszabb, h. Ward sem tudott edzeni pénteken és kérdéses a státusza. Az egyetlen biztos pont a secben... Kevin Johnson pótolhatja de hát más szint. Clayborn is Q, Porter Gustin time!

Nem lesz egyszerű, de hozni kell ha alarunk valamit.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
2014. december 14. Miért érdekes ez a dátum? Ekkor állt utoljára pozitív mérleggel a csapat 😊 Ha a hétvégén nyerünk... igen, ennyire rossz volt az elmúlt 6 év.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Azért a Vikings O-t elnézve lehet, h. Stefa elég fontos láncszem volt ott... Pedig mennyien írták, h. Kubiak a háttérben a guru.

Elég jó hírek érkeztek a sérültfrontról, Mack Wilson, Greedy és Kevin Johnson is tudtak edzeni tegnap. Jó lenne ha legalább kettő játszhatna is vasárnap, máris máshogy festene a védelem.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Halihó!

Nem jártam még korábban erre, de láttam az összefoglalót a meccsetekről és hát...

Röviden: Nem nézek minden nap Browns meccset, De ez a csapat eskü nem tűnik rossznak. Tudom hogy 2 forduló ment el, messze még a vég.
Az Offfense kifejezetten tetszik, leszámítva, hogy Mayfield-ről is pletyka szintén hallottam, nem tudom vele mennyire hosszútávon számolnak itt. Stefanski bácsi biztos tudja mit csinál. 😜

Lényeg a lényeg ez a Chubb-Hunt RB kettős, gyilkos...
PatrickSKOL
1/1 volt és 3 év alatt Stefa a 4. HC-je... van ideje.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
PatrickSKOL Minnesota Vikings 381
Halihó!

Nem jártam még korábban erre, de láttam az összefoglalót a meccsetekről és hát...

Röviden: Nem nézek minden nap Browns meccset, De ez a csapat eskü nem tűnik rossznak. Tudom hogy 2 forduló ment el, messze még a vég.
Az Offfense kifejezetten tetszik, leszámítva, hogy Mayfield-ről is pletyka szintén hallottam, nem tudom vele mennyire hosszútávon számolnak itt. Stefanski bácsi biztos tudja mit csinál. 😜

Lényeg a lényeg ez a Chubb-Hunt RB kettős, gyilkos...
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Van 10 nap összeszedni a védelmet is valamennyire. Jó lenne hozni valakit.
FA-ról: Mychal Kendricks, Nigel Bradham, Todd Davis, Clay Matthews is opció lehetne.
Egyik se világrengető de ebbe a LB sorba bárki beférne.
P@trik
Matthews-t még lehet érdekelné is apuci miatt 😊
Bad 31
Én akkor már a toldozás-foldozás helyett megpróbálnám komolyabban megoldani a dolgot. Vernon, Njoku, Hubbard (nem volt rossz tegnap) mind potenciális trade alany lehet, van egy extra 3. körös is amit be lehet dobni.

Mondjuk sztem előbb megvárják Wilsonnal mit tud az egység, aztán a bye körül ha nem javul akkor jöhet egy trade.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Van 10 nap összeszedni a védelmet is valamennyire. Jó lenne hozni valakit.
FA-ról: Mychal Kendricks, Nigel Bradham, Todd Davis, Clay Matthews is opció lehetne.
Egyik se világrengető de ebbe a LB sorba bárki beférne.
P@trik
Matthews-t még lehet érdekelné is apuci miatt 😊


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 609 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Van 10 nap összeszedni a védelmet is valamennyire. Jó lenne hozni valakit.
FA-ról: Mychal Kendricks, Nigel Bradham, Todd Davis, Clay Matthews is opció lehetne.
Egyik se világrengető de ebbe a LB sorba bárki beférne.
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Viccesen hangzik de számomra már az is baromi pozitív hogy konyhás "tanulom a playbookot" frédihez képest Stefa belátta a hibáját és javított. Az első meccsen dobatta 40+ alkalommal Mayfieldet ami nem volt jó ötlet viszont ment a futás beton védelem ellen is,
Akkor most dobjon kevesebbet Mayfield(23) és fussunk többet. Ennyi!!

Védelembe nagyon kéne ember, valakit kéne tradelni a LB sorba is mert nagyon gyengusz.
DL viszont nagyon tetszik, tud nyomást generálni futást is képes fogni.
Garrett 9 siettetés +sack 💪 megkell mutatni idén hogy top DE , kőkeményen és nincs kegyelem!!!
#GoBrowns
P@trik
első héten azért is ment a nagy dobálás gondolom mert hamar jelentős hátrányba kerültetek és jött a panic mode.

a mostani produktum tetszetős volt!

több mint 3 éve
gedam 5 692
Viccesen hangzik de számomra már az is baromi pozitív hogy konyhás "tanulom a playbookot" frédihez képest Stefa belátta a hibáját és javított. Az első meccsen dobatta 40+ alkalommal Mayfieldet ami nem volt jó ötlet viszont ment a futás beton védelem ellen is,
Akkor most dobjon kevesebbet Mayfield(23) és fussunk többet. Ennyi!!

Védelembe nagyon kéne ember, valakit kéne tradelni a LB sorba is mert nagyon gyengusz.
DL viszont nagyon tetszik, tud nyomást generálni futást is képes fogni.
Garrett 9 siettetés +sack 💪 megkell mutatni idén hogy top DE , kőkeményen és nincs kegyelem!!!
#GoBrowns
P@trik
ez még mindig egy top10-es keret, örülök, hogy így az elején találkoztunk, amikor még egy kicsit keresgéli az identitását a csapat. chubb, hunt páros nagyon adja.
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 609 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Viccesen hangzik de számomra már az is baromi pozitív hogy konyhás "tanulom a playbookot" frédihez képest Stefa belátta a hibáját és javított. Az első meccsen dobatta 40+ alkalommal Mayfieldet ami nem volt jó ötlet viszont ment a futás beton védelem ellen is,
Akkor most dobjon kevesebbet Mayfield(23) és fussunk többet. Ennyi!!

Védelembe nagyon kéne ember, valakit kéne tradelni a LB sorba is mert nagyon gyengusz.
DL viszont nagyon tetszik, tud nyomást generálni futást is képes fogni.
Garrett 9 siettetés +sack 💪 megkell mutatni idén hogy top DE , kőkeményen és nincs kegyelem!!!
#GoBrowns

Szerkesztette: P@trik
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 859 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Igazi nyalánkság lesz a Hunt&Chubb vs Steelers #D! 😊