Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Azért elnézve az AFC döntőt, annyira nem voltunk elveszve a KC ellen, főleg ha azt nézem, h. 16-10-el is mehettünk volna a félidőre, ha Higgins nem fumblizik (vagy befújják az egyértelmű targetinget). Nyilván jelenleg egy (vagy másfél) szinttel feljebb van a KC, de a többiekkel versenyben vagyunk. A védelem fejlesztésével egy fél szintet ledolgozhatunk, hogy a Mahomes miatti maradék hátránnyal mi lesz, passz, sajna kva jó a csávó.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Stefanski az év edzője.
dande
Ez még nem az AP
tenorx
Akkor nem 😛 😉
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Stefanski az év edzője.
dande
Ez még nem az AP
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Stefanski az év edzője.
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Jövő évi schedule, a szokásos 6 csoportmeccsen kívül:

- otthon: Broncos, Raiders, Pats, Lions, Bears - ez oké, akár 5-0-val is lehozható 😊
- idegenben: Chargers, Chiefs, Texans, Packers, Vikings - ez viszont elég húzós, 4 vereség simán játszhat.

Az biztos, h. a csopimeccseken jobban kell majd teljesíteni, 3L nem fér bele.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 605 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
#Browns Larry Ogunjobi, who’s contract is up: “Of course I love Cleveland. I love the city, I love the fans, I love being a Brown. I’m optimistic about the future” whether he’s here or not. Will let his agent handle the process
több mint 3 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
Egyértelműen mindenki látja, hogy az idei évnek a védelem volt a leggyengébb láncszeme. Ezen belül is a passz védekezés. Egyszerűen csapnivaló volt... statisztikailag a liga utolsó harmadába tartoztunk. Ezen felül a red zone védekezésünk volt az ami még a ligában a 26. helyre volt csak elég...

A rossz passz védkezésünket a gyenge cornerek (kivéve Ward, már ha nem volt sérült) és a safetyk okozták. Sendejo, szinte teljesen észrevétlen volt pl... Ezenkívül a gyenge LB állomány sem tudta megfelelően segíteni őket, valamint ha a blokkolták a DL-t, akkor ezzel meg is szűnt a pass rush. Sajnos Garrett sem lehet mindig a pályán és ő sem sack-elheti mindig a QB-t. Valamint ahogy alább is láttunk az ultrakonzervatív, a blitzeket teljesen nélkülöző védelmi séma sem segítte az ügyet.

Úgy gondolom, hogy ha javulna az LB állomány, és Greedyék visszatérnének akkor már csak a safety kérdést kellene orvosolnunk, ami évek óta hiányposzt nálunk.

Egyébként a defense falból Ogunjobi-t megtartanám, szerintem jobb mint amit az idén láttunk tőle.

JW nekem sokkal jobban tetszett mikor a Ninersnél volt, ott a secondary sokkal jobban összeállt az irányítása alatt. Viszont Jaffar nagymestertől ezek szerint nem leste el a blitzelés tudományát és ezt a hiányosságát gyorsan pótolnia kellene mert blitzek nélkül a védelem egy félkarú óriás.
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
(főleg ha tényleg lenne egy DC csere).

Drip
Tegnap azt nyilatkozta Stefa hogy marad a stáb 2021re is.
P@trik
: (
Drip
Sőt, nagyon büszke és elégedett mindenkivel... Ez van, sajna azért ez volt a valószínűbb scenario. Bízzunk benne, h. jobb játékosokkal Woods rendszere is működhet, mondjuk ha ez a szitu, akkor top need egy EDGE is Garrett túloldalára, másképp esélytelen a 4 emberes rush.
Berry az LB posztot nem tartja fontosnak, jönni fog oda is valaki, de meglepne egy első körös. A CB sokkal valószínűbb és a mai NFLben már abszolút nem luxus két top corner.
Joey Tribbiani
Miután bejutottatok a rájátszásba, pontosan erre a hozzáállásra utaltam (minden nagyon szép, minden nagyon jó, mindennel meg vagyok elégedve), mint elkerülendő mentalitás. Ha a FO elhiszi, hogy minden fasza, akkor talán jövőre már sikerül megszerezni a csoportmásodik helyet egy legatyásodott Steelers és a meztelen Cicuskák előtt. Hát hajrá, ha ez a cél...
Szokol
Jó, azért inkább a mi részünkről volt vágyálom, h. elküldjék Woodsot, realitása nem sok volt. Divisional round kiesés után kb. sehol nincs takarítás. Én sem örülök, de nem is értelmezném úgy, h. a vezetőség megelégedne ezzel a szinttel. Kap Woods egy (remélhetőleg) normális offseasont és pár kezdő szintű játékost, majd ahogy Gabo írta, ha úgy sem megy, jövőre repül. Igazából egy minimálisan jobb védelem már konf döntőt érhetett volna...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 855 — Steelers fan
(főleg ha tényleg lenne egy DC csere).

Drip
Tegnap azt nyilatkozta Stefa hogy marad a stáb 2021re is.
P@trik
: (
Drip
Sőt, nagyon büszke és elégedett mindenkivel... Ez van, sajna azért ez volt a valószínűbb scenario. Bízzunk benne, h. jobb játékosokkal Woods rendszere is működhet, mondjuk ha ez a szitu, akkor top need egy EDGE is Garrett túloldalára, másképp esélytelen a 4 emberes rush.
Berry az LB posztot nem tartja fontosnak, jönni fog oda is valaki, de meglepne egy első körös. A CB sokkal valószínűbb és a mai NFLben már abszolút nem luxus két top corner.
Joey Tribbiani
Miután bejutottatok a rájátszásba, pontosan erre a hozzáállásra utaltam (minden nagyon szép, minden nagyon jó, mindennel meg vagyok elégedve), mint elkerülendő mentalitás. Ha a FO elhiszi, hogy minden fasza, akkor talán jövőre már sikerül megszerezni a csoportmásodik helyet egy legatyásodott Steelers és a meztelen Cicuskák előtt. Hát hajrá, ha ez a cél...
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
(főleg ha tényleg lenne egy DC csere).

Drip
Tegnap azt nyilatkozta Stefa hogy marad a stáb 2021re is.
P@trik
: (
Drip
Sőt, nagyon büszke és elégedett mindenkivel... Ez van, sajna azért ez volt a valószínűbb scenario. Bízzunk benne, h. jobb játékosokkal Woods rendszere is működhet, mondjuk ha ez a szitu, akkor top need egy EDGE is Garrett túloldalára, másképp esélytelen a 4 emberes rush.
Berry az LB posztot nem tartja fontosnak, jönni fog oda is valaki, de meglepne egy első körös. A CB sokkal valószínűbb és a mai NFLben már abszolút nem luxus két top corner.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
(főleg ha tényleg lenne egy DC csere).

Drip
Tegnap azt nyilatkozta Stefa hogy marad a stáb 2021re is.
P@trik
: (

több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 605 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
(főleg ha tényleg lenne egy DC csere).

Drip
Tegnap azt nyilatkozta Stefa hogy marad a stáb 2021re is.
több mint 3 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Ha már a draft picknél tartunk akkor ide is hozom a védőket:

UFA: Olivier Vernon DE, Kevin Johnson CB, Terrance Mitchell CB, Karl Joseph S ,B.J. Goodson LB,
Andrew Sendejo S , Malcolm Smith LB, Larry Ogunjobi IDL , Elijah Lee LB, Vincent Taylor DT

RFA: Tae Davis LB, Tavierre Thomas CB
ERFA: Porter Gustin DE, Brian Allen CB

Véleményem szerint:
Ezek közül OUT: Vernon, Sendejo, Johnson, Lee, Davis, Allen, és valamelyik LB talán inkább Smith.

Rövid szerződést kap kis lovéval így marad:
- Mitchell mivel megmutatta idén h max cserének jó,
- Joseph nagyon max csere Harrison és Delpit mellett,
- Goodson érkező függvényében kezdő/cserének marad

Ogunjobit sajnálom mert nem fejlődik és ez miatt nem fog normális pénzt kapni, így elfog inkább menni.

Cserének illetve spec teambe: Thomas, Taylor és Gustin meglesz tartva apróért.

Tehát ahogy kinéz a csapat (cserék):

Garrett(Gustin) - Richardson(Taylor,Billings ) - X(Elliott) -X(Clayborn)

X(philips)-X(Takitaki)-Goodson?(wilson)

Ward(stewart) - Delpit(redwine) - Harrsion(Joseph) - Greedy(mitchell)

Nincs kezdő szintű LB, kéne ogunjobi helyére egy kezdő DT, és vernon helyére egy kezdő DE.
Arról nem is beszélve h láttuk azt hogy 1-2 sérüléstől kvázi megszűnt a secondary működni.
Látszik hogy mennyiségre se nagyon vagyunk meg.

Persze ezt lehet FA-ról is orvosolni részben, de szerintem jobban járunk ha a 9 pickből legalább hetet beletolunk a védelembe és egy visszacserénél a top 90be lenne legalább 5 pick.
Találni normális játékost a 2. körbe is, Delpit és Greedy is az volt.

Eltudom amúgy fogadni a ti érveiteket is, de részemről nem tartom ördögtől valónak a lecserét.
P@trik
2 dologba kötnék csak bele:

Ogunjobira nem feltétlen mondanám, hogy nem fejlődik, sokkal inkább azt, hogy Woods rendszere limitálja. Én mindenképp megtartanám, mert eszméletlen hasznos játékos. (főleg ha tényleg lenne egy DC csere).

"Találni normális játékost a 2. körbe is, Delpit és Greedy is az volt."

Na most erre lehet azt mondani, hogy igen, de közbe meg nem, mert Delpit még pályát se látott Greedy meg 2 év alatt játszott vagy 12 meccset és azokon sem feltétlen volt kiemelkedő. Persze igaz, hogyha egészségesen visszatérnek akkor máris kap a secondary egy boostot, de csak erre alapozni balgaság lenne. Szóval nem tudom mennyire találtunk normális játékosokat az ő személyükbe, de az biztos, hogy kell a nyakukra hozni valakit.

több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 605 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Ha már a draft picknél tartunk akkor ide is hozom a védőket:

UFA: Olivier Vernon DE, Kevin Johnson CB, Terrance Mitchell CB, Karl Joseph S ,B.J. Goodson LB,
Andrew Sendejo S , Malcolm Smith LB, Larry Ogunjobi IDL , Elijah Lee LB, Vincent Taylor DT

RFA: Tae Davis LB, Tavierre Thomas CB
ERFA: Porter Gustin DE, Brian Allen CB

Véleményem szerint:
Ezek közül OUT: Vernon, Sendejo, Johnson, Lee, Davis, Allen, és valamelyik LB talán inkább Smith.

Rövid szerződést kap kis lovéval így marad:
- Mitchell mivel megmutatta idén h max cserének jó,
- Joseph nagyon max csere Harrison és Delpit mellett,
- Goodson érkező függvényében kezdő/cserének marad

Ogunjobit sajnálom mert nem fejlődik és ez miatt nem fog normális pénzt kapni, így elfog inkább menni.

Cserének illetve spec teambe: Thomas, Taylor és Gustin meglesz tartva apróért.

Tehát ahogy kinéz a csapat (cserék):

Garrett(Gustin) - Richardson(Taylor,Billings ) - X(Elliott) -X(Clayborn)

X(philips)-X(Takitaki)-Goodson?(wilson)

Ward(stewart) - Delpit(redwine) - Harrsion(Joseph) - Greedy(mitchell)

Nincs kezdő szintű LB, kéne ogunjobi helyére egy kezdő DT, és vernon helyére egy kezdő DE.
Arról nem is beszélve h láttuk azt hogy 1-2 sérüléstől kvázi megszűnt a secondary működni.
Látszik hogy mennyiségre se nagyon vagyunk meg.

Persze ezt lehet FA-ról is orvosolni részben, de szerintem jobban járunk ha a 9 pickből legalább hetet beletolunk a védelembe és egy visszacserénél a top 90be lenne legalább 5 pick.
Találni normális játékost a 2. körbe is, Delpit és Greedy is az volt.

Eltudom amúgy fogadni a ti érveiteket is, de részemről nem tartom ördögtől valónak a lecserét.

Szerkesztette: P@trik
több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 472 — Bears & Illinois fan
1/26 a mi cetlink
Drip
Ezt még ízlelgetni kell, mi? Hogy nem egy számjegyű? 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
1/26 a mi cetlink
Drip
NIncs nfl kezdő szintű LB a csapatba, a secondaryba egyedül Ward az. DL-ből Vernon elmegy, Ogunjobi valszeg nem fog nagy pénzt kapni szal akár oda is elférne vki.

Érdekes ez a pick amúgy. Mert egy lecsúszó LB vagy CB lehet célpont.
Én azt se látnám ördögtől valónak ha elcserélnénk egy 2. + 3. körért.

és akkor van 2db második meg 3db 3. körünk.
P@trik
Lefele én se mennék vagy maradnék a seggemen vagy kicsit fel. Kurvára kell a talent a védelembe, aztán őszintén leszarom hogy LB vagy CB jön simán mehet a BPA 😀

több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
1/26 a mi cetlink
Drip
NIncs nfl kezdő szintű LB a csapatba, a secondaryba egyedül Ward az. DL-ből Vernon elmegy, Ogunjobi valszeg nem fog nagy pénzt kapni szal akár oda is elférne vki.

Érdekes ez a pick amúgy. Mert egy lecsúszó LB vagy CB lehet célpont.
Én azt se látnám ördögtől valónak ha elcserélnénk egy 2. + 3. körért.

és akkor van 2db második meg 3db 3. körünk.
P@trik
Én inkább felfele mozognék egy csúszó klasszisért ha úgy alakul, az egyik 3. körössel 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Egyik szemem sír, a másik nevet.

Valójában Mahomes ellen nem volt elég a védelem, ha nem esik ki, nem tudom, hogy lett volna-e esély. Nagyon erős ez a Chiefs.

De van EDZŐ és van CSAPAT, abszolút túlteljesítettük az elvárásokat. Offseason alatt rá kell gyúrni a secondary-ra és jövőre még jobbnak lenni. A jövő jól néz ki!
ktms
Az a baj, h. nem látom, h. Woods kezei alatt ez a védelem két jó játékosra lenne a kompetenstől. Ma szinte a full kezdő játszott, Ward is. Ha a kezünkbe pattan a labda, mint a Steelers ellen, akkor oké, de konstans jó teljesítmény egy meccsen sem volt Garrettéktől. A Jets ellen is, amikor kurvára kellett volna, a szellemeket látó Darnold villogott ellenünk. Ma legjobban a Henne 12 yardos futás mutatta meg, mennyire nincs koncepció. Nem Mahomes futotta meg, hanem Chad Henne!

Remélem Stefa tökös lesz, bár sok esélyt nem látok rá. Márpedig ha ennél tovább akarunk menni, ahhoz egy jobb védelem kell. Az offensen nagyon nincs mit fejleszteni (persze amikor Mahomes kidőléséről beszélünk ne felejtsük el, h. nálunk a kezdő LT ÉS a cseréje esett ki, kb. a komplett meccsre).

Ettől függetlenül persze csodás szezon volt, a PO győzelem volt a hab a tortán, de be kell látni, még nem vagyunk a KC, Bills v. Packers szintjén.
Joey Tribbiani
Így van, az offense kész, Mayfieldnek kell még egy szintet lépni, de ahhoz nem kell sem FA igazolás, sem pedig draftcetli. Mondjuk én Beckhamet elcserélném (kb bármire), nem kell ő ebbe az öltözőbe és elhoznám Allen Robinsont a Bearsből, de ez már tényleg csak a hab a tortára.

Ellenben a védelemben mindenhova kell ember, Edge, DT, LB, CB és S is jöhet, lehet nyomni egy olyan draftot mint amilyet mi toltunk idén. Aztán ha ezzel sem lép előre a védelem, akkor kibaszni a DC-t.
gabokocka
Én nem feltétlen vesztegetném el Woods-szal a következő évet is. Alig mutatott életjelet a D egész szezonban, soft zone, nulla kreativitás pass rushban, 4 emberes blitzek állandóan, presnap zavarodottság... Most hozunk neki 5 kezdőt mondjuk, akikkel megint nem megy majd, mert a rendszer sz@r, aztán jön egy új DC akinek megint két év kell mire felépíti a védelmet. Addigra meg visszaesik az offense ahogy az lenni szokott.

Ha most bátrat lépne Stefa, kapásból az új DC-nek megfelelő játékosok jöhetnének. Nem sírom vissza Gregg W-t, de nála azért néha csettintettünk, mert zúzott a D. (aztán fogtuk a fejünket az agyatlan all out blitzek miatt persze).

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 605 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
1/26 a mi cetlink
Drip
NIncs nfl kezdő szintű LB a csapatba, a secondaryba egyedül Ward az. DL-ből Vernon elmegy, Ogunjobi valszeg nem fog nagy pénzt kapni szal akár oda is elférne vki.

Érdekes ez a pick amúgy. Mert egy lecsúszó LB vagy CB lehet célpont.
Én azt se látnám ördögtől valónak ha elcserélnénk egy 2. + 3. körért.

és akkor van 2db második meg 3db 3. körünk.
több mint 3 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Alapvetően nem vagyok szomorú, hisz mikor kellett itt nekünk PO meccsekről beszélni? Az viszont fáj, hogy nem kaptuk vissza a labdát, vagy 4 és 9re nem mentünk neki. Nem azt mondom, hogy Mayfield 1:20 nál időkérés nélkül végig megy, de azért mennyivel jobb lett volna inkább úgy lejönni a pályáról, hogy volt még egy utolsó utáni esély 😊 A védelemről még annyit, hogy tényleg kéne egy új DC, az ilyen konzervatív felállásokból egész évben csak szoptunk, főleg nem egy Chiefs offense ellen kell vanilla defense-t nyomni, de az is igaz, hogy a D# falon kívül Ward az egyetlen valós kezdő.

Draftra majd később kitérek egyelőre ízlelem még ezt a keserédes ízt 😊
Drip
A 4&9-et azért se értettem mert előtte meg neki mentünk az inchnek a saját 25-ös környéken, ok, hogy inch, de a szememben annak nem volt semmivel kisebb kockázata mint a félpálya előtt nekimenni a kilenc yardnak, na de mindegy, történelem. A secondary nagyon rotty, oda komoly upgrade kell, meg az LB sorba is!
Bad 31
Ha Mahomes van fent a pályán, neki tuti nem rúgjuk vissza a labdát. Sztem mindkét döntés védhető, azért 9 yard rengeteg és reálisan lehetett abban bízni, h. sikerül Henne-t megállítani, előtte adta el a labdát. A másik oldalon viszont 1 időkéréssel nagyon necces puntolni TD hátrányban.

Stefa egész évben szinte hibátlanul használta a zászlókat, kért időt, menedzselte az órát, ment neki a kétpontosnak, sajnos pont tegnap hibázott sokat. Benne van, sok HC 4 év után is ilyeneket csinál sorozatban 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 3 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
1/26 a mi cetlink

több mint 3 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 921 — Steelers fan
Érdekes szezon volt, az biztos. Korábban írtam ide is, hogy átlag 30 pontot engedő D-vel nem lehet PO-ba jutni, aztán mégis bejutottatok. PO-ban kaptatok 37-et, és mégis tovább mentetek. Aztán mikor felszívja magát a D, és a pontgyár KC-t 22 ponton tartják, akkor estek ki?
De akárhogy is, amelyik csapat eljut a div.roundba, az már nem véletlenül van ott. Gratulálok a szezonhoz, ebből kihoztátok amit lehetett.

Szerkesztette: Jan
több mint 3 éve
ktms Cleveland Browns 516
Én is úgy voltam vele szezon közben, hogy akár el is cserélhetjük OBJ-t. De a tegnapi meccs után azt gondolom, hogy érdemes lenne megnézni amikor visszatér, hogy mennyire passzol most a támadósorba. Ha netán nem válik be a dolog, biztos lesz olyan csapat, ahol örülni fognak neki akár szezon közben is.

Például ezen a meccsen is jól jött volna egy gyors, elit elkapó. OBJ-ben benne van az a plusz, ami támadásban most hozzáadhatott volna annyit, hogy ne csak 3 ponttal álljunk az első félidő végén.

Alig várom a következő szezont! 😊

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 3 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Alapvetően nem vagyok szomorú, hisz mikor kellett itt nekünk PO meccsekről beszélni? Az viszont fáj, hogy nem kaptuk vissza a labdát, vagy 4 és 9re nem mentünk neki. Nem azt mondom, hogy Mayfield 1:20 nál időkérés nélkül végig megy, de azért mennyivel jobb lett volna inkább úgy lejönni a pályáról, hogy volt még egy utolsó utáni esély 😊 A védelemről még annyit, hogy tényleg kéne egy új DC, az ilyen konzervatív felállásokból egész évben csak szoptunk, főleg nem egy Chiefs offense ellen kell vanilla defense-t nyomni, de az is igaz, hogy a D# falon kívül Ward az egyetlen valós kezdő.

Draftra majd később kitérek egyelőre ízlelem még ezt a keserédes ízt 😊
Drip
A 4&9-et azért se értettem mert előtte meg neki mentünk az inchnek a saját 25-ös környéken, ok, hogy inch, de a szememben annak nem volt semmivel kisebb kockázata mint a félpálya előtt nekimenni a kilenc yardnak, na de mindegy, történelem. A secondary nagyon rotty, oda komoly upgrade kell, meg az LB sorba is!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 3 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Szurkoltam nektek, Mahomes nélkül meg is lett volna az esély. Az utolsó két play benézése (Henne futása és a nyilvánvaló screenpass) felbosszantott. Mindenesetre alakul a gárda és gratula ezért a fejlődésért!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.