Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 2 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Garrett megint nagyot megy már 9,5 sack. DPOY? Szept-októberben mindig így megy neki aztán sisakkal verekedés, covid, sérülés v egyéb okok miatt lecsúszott a DPOY címekről.

sackszámok, szept/okt vs nov-dec
2017: 4 vs 3
2018: 8 vs 5,5
2019: 10 vs 0
2020: 9 vs 3
2021: 9,5(+vsPIT) vs ???

hátha idén már odaér.
braxa88
Igen jól megy neki, de szerintem idén úgy is a Dallasi corner kölyök lesz, az nem emberi amit csinál.
Illetve tartom a véleményem, hogy a rudis balhé miatt sose fogja megkapni, mert az ember sosem a jóra emlékszik hanem az ilyen esetekre.
Ezért az ő arca nem jól eladható.
Másfelől meg egy divat díj is ez, tavaly messze TJ Watt volt a legjobb és még is Donald kapta.
P@trik
nekem pl a napokban jutott eszembe h jaj tényleg Garrett és az a csúnya balhéja is volt. Ha magamból indulok ki, én már tökre elfelejtettem azt, és a játéka az ami eszembe jut róla leginkább.
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 609 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Garrett megint nagyot megy már 9,5 sack. DPOY? Szept-októberben mindig így megy neki aztán sisakkal verekedés, covid, sérülés v egyéb okok miatt lecsúszott a DPOY címekről.

sackszámok, szept/okt vs nov-dec
2017: 4 vs 3
2018: 8 vs 5,5
2019: 10 vs 0
2020: 9 vs 3
2021: 9,5(+vsPIT) vs ???

hátha idén már odaér.
braxa88
Igen jól megy neki, de szerintem idén úgy is a Dallasi corner kölyök lesz, az nem emberi amit csinál.
Illetve tartom a véleményem, hogy a rudis balhé miatt sose fogja megkapni, mert az ember sosem a jóra emlékszik hanem az ilyen esetekre.
Ezért az ő arca nem jól eladható.
Másfelől meg egy divat díj is ez, tavaly messze TJ Watt volt a legjobb és még is Donald kapta.

Szerkesztette: P@trik
több mint 2 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Garrett megint nagyot megy már 9,5 sack. DPOY? Szept-októberben mindig így megy neki aztán sisakkal verekedés, covid, sérülés v egyéb okok miatt lecsúszott a DPOY címekről.

sackszámok, szept/okt vs nov-dec
2017: 4 vs 3
2018: 8 vs 5,5
2019: 10 vs 0
2020: 9 vs 3
2021: 9,5(+vsPIT) vs ???

hátha idén már odaér.
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Idén valahogy szokássá váltak ezek a brusztolós meccsek. Örülök hogy sikerült behúzni.
Jó látni hogy csere cseréjével is működik a futógépezet.
Landry nagyon kellett hogy visszatérjen, fontos hogy legyen egy ilyen biztos kezű elkapónk.

Friss hír hogy Mayfield vállába elvan törve egy csont is a porcleválás mellett, szal valszeg látunk még Keenum meccset. Egy jó futójátékkal, rövid passzok, screenek mentek egy darabig ellehetne vele is lavírozni.
P@trik
Ha a védelem legalább ennek a felét hozná kompetens offensek ellen is, messze(bb) juthatnánk.
Szerencsére a Vasas sem sokkal jobb a labda ezen oldalán.
A szezon java most jön. A maradék 10-ből 6 csoportmeccs... Plusz megyünk a tundrára és Bostonba, fogadjuk a PO esélyes Raiderst, kemény, de nem lehetetlen még Keenummal sem.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 609 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Idén valahogy szokássá váltak ezek a brusztolós meccsek. Örülök hogy sikerült behúzni.
Jó látni hogy csere cseréjével is működik a futógépezet.
Landry nagyon kellett hogy visszatérjen, fontos hogy legyen egy ilyen biztos kezű elkapónk.

Friss hír hogy Mayfield vállába elvan törve egy csont is a porcleválás mellett, szal valszeg látunk még Keenum meccset. Egy jó futójátékkal, rövid passzok, screenek mentek egy darabig ellehetne vele is lavírozni.
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Szeretem az ilyen meccseket, kibrusztoltuk. Olvastam pár helyen, h. Stefa rendszere mennyire törékeny, ha kiveszed az elit OL-t és monster futó párost, hát itt az ellenpélda. Johnson fantasztikusan játszott, ha nem tudom ki van a pályán azt hittem volna Chubb 😊 Persze nagyon kellett vissza Landry (reméljük a végén csak rosszul lépett és semmi komoly...), főleg, h. DPJ is kidőlt. OBJ-től jöttek a már-már szokásos droppok, látszik, h. ő is frusztrált, de más már rég a padon találta volna magát ennyi hiba után.
Woods megmentette az állását megint egy bottom 5 offense ellen, de kétségtelen, h. fejben ott volt mindenki, nem voltak elváltások a sec.-től, és végre jött egy turnover is.

Most szusszanhatunk egyet, de a Pittsburgh bye weekről fog jönni, nem egyszerű...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Nem vagyok orvos, ezért kérdezem: azt a sérülést ami most neki van azt ki lehet pihenni, vagy mindenképpen műtét lesz a vége. Elvileg szakadása van nem?
pfefe8
Ha kisebb a baj, mint Bakernél, akkor lehet pihentetni is, de nála mindenképp műtét lesz a vége, ami után 4-6 hónap a teljes gyógyulás.
Ezért erőlteti, ha műtét akkor az idei szezonnak lőttek, ha viszont kihúzza Februárig (😛) akkor a campre valszeg rendbe jön, de a szezonra biztosan.
Joey Tribbiani
Annyi kockázat azért van benne, hogy visszajön és komolyabban rásérül(aminek van esélye), akkor a gond is komolyabb lesz mint most. Annyi azért nekem nagyon pozitív hogy nem hisztizik mint egy kislány, hanem játszani akar.

Steelers fan
több mint 2 éve
ktms Cleveland Browns 516
Azt nyomják a benfentesek, hogy Wills és Landry játékára van esély. Conklin viszont fixen out.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Nem vagyok orvos, ezért kérdezem: azt a sérülést ami most neki van azt ki lehet pihenni, vagy mindenképpen műtét lesz a vége. Elvileg szakadása van nem?
pfefe8
Ha kisebb a baj, mint Bakernél, akkor lehet pihentetni is, de nála mindenképp műtét lesz a vége, ami után 4-6 hónap a teljes gyógyulás.
Ezért erőlteti, ha műtét akkor az idei szezonnak lőttek, ha viszont kihúzza Februárig (😛) akkor a campre valszeg rendbe jön, de a szezonra biztosan.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
ktms Cleveland Browns 516
Nem vagyok orvos, ezért kérdezem: azt a sérülést ami most neki van azt ki lehet pihenni, vagy mindenképpen műtét lesz a vége. Elvileg szakadása van nem?
pfefe8
Azt hallani, hogy nem a műtét kérdéses, hanem az időpontja. 😕

Simán kinézem a helyzetből, hogy egy-két héten belül megpróbál játszani megint, azaz visszajön szétveretni magát.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 2 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Nem vagyok orvos, ezért kérdezem: azt a sérülést ami most neki van azt ki lehet pihenni, vagy mindenképpen műtét lesz a vége. Elvileg szakadása van nem?

Steelers fan
több mint 2 éve
ktms Cleveland Browns 516
Ha játszik OBJ, akkor ma megnézhetjük, hogy Keenum-al esetleg jobban mennek-e ezek a dolgok. Jó is lenne látni, hogy mi van ha nem Baker dobál neki élesben.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 2 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Hála égnek! Így azért nyugodtabban ül le az ember. A W-nek Keenummal is meg kell lennie. Woodsnak kéne egy Bears elleni alibit tolnia.

több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 609 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Jó döntés!
Persze benne van, hogy kevés lesz a denver ellen, de még mindig több értelme van mint hogy tovább sérüljön Mayfield.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Keenum kezd.
Zaborn
Helyes. 2 hét pihi így Bakernek, aztán meglátjuk. 51 kezdő meccs sorozatban, nem semmi egy Browns QB-tól.

Casenek nem lehet gond a rövid hét, oda vissza ismeri a rendszert.
Joey Tribbiani
Meg az ellenfelet is, mert ott (is) játszott. 😊
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Keenum kezd.
Zaborn
Helyes. 2 hét pihi így Bakernek, aztán meglátjuk. 51 kezdő meccs sorozatban, nem semmi egy Browns QB-tól.

Casenek nem lehet gond a rövid hét, oda vissza ismeri a rendszert.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
Zaborn Cleveland Browns Ohio State Buckeyes 105
Keenum kezd.
több mint 2 éve
ktms Cleveland Browns 516

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 2 éve
ktms Cleveland Browns 516
Úgy néz, ki hogyha Baker elmegy IR-re, akkor neki az a szezon végét jelenti. Hiszen HA műtét, akkor 4-6 hónap a rehab. Csak azt nem tudom van-e így értelme játszatni? Ki tudja-e húzni meccsről-meccsre még két vagy akár három hónapig... Ha rásérül, akkor akár a karrierje is rámehet.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 2 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Teljes porcleválás van Mayfield vállába mint kiderült.
P@trik
Íjj hát nem tudom. Lehet ezt erőltetni meg menni és csinálni, de még az egészséges fal mögött is szorítanánk a seggünk minden snapnél, nem hogy a Hance - Hudson duóval Von Miller ellen. De amíg a dokik és az edzők nem mondják, hogy ül addig Ő lesz a pályán.

Fosok azért nehogy visszaüssön ez.

több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 860 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Keenum olyan teljesítményre, mint az idei Mayfield képes lenne. Nem írom le, hogy game manager irányító, mert a múltkor is rosszul esett a topic házigazdáinak, de az tény, hogy ezt a csapatot most nem az irányító húzza maga után.

Tökös edző elzavarná műtétre, mert a játékos nem fog magától leülni. Mire vár, hogy Watt majd megérkezik?
Szokol
Watt már megérkezett múltkor 😊
Löfli
Hát de tudod van az a másik is! 😅
több mint 2 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 248 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Keenum olyan teljesítményre, mint az idei Mayfield képes lenne. Nem írom le, hogy game manager irányító, mert a múltkor is rosszul esett a topic házigazdáinak, de az tény, hogy ezt a csapatot most nem az irányító húzza maga után.

Tökös edző elzavarná műtétre, mert a játékos nem fog magától leülni. Mire vár, hogy Watt majd megérkezik?
Szokol
Watt már megérkezett múltkor 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 863 — Steelers fan
Keenum olyan teljesítményre, mint az idei Mayfield képes lenne. Nem írom le, hogy game manager irányító, mert a múltkor is rosszul esett a topic házigazdáinak, de az tény, hogy ezt a csapatot most nem az irányító húzza maga után.

Tökös edző elzavarná műtétre, mert a játékos nem fog magától leülni. Mire vár, hogy Watt majd megérkezik?
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 609 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Chubb se játszik a Denver ellen.
D'Ernest Johnson lesz a kezdő, illetve ott van Felton és a PSből felhozott John Kelly
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Látják az edzéseken a passzokat, nem hiszem,h Stefa erőltetné, ha látványosan szenvedne.
Mindenesetre elég szarul hangzik, nem tudom hogy lehet ezzel kibírni még (minimum 😛) 11 meccset.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964