Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Brent Sobleski
@brentsobleski
If the Vikings do hire Kwesi Adofo-Mensah as general manager, the Cleveland Browns would receive a pair of compensatory third-round picks in return for developing a minority candidate

Jó lenne 😊 köszi Vikes ha leigazolják.
Joey Tribbiani
Ez már megvan. Ellentétben velünk mert nekünk kèt emberrel kapcsolatban is kinèzett ez volna ,😛
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Brent Sobleski
@brentsobleski
If the Vikings do hire Kwesi Adofo-Mensah as general manager, the Cleveland Browns would receive a pair of compensatory third-round picks in return for developing a minority candidate

Jó lenne 😊 köszi Vikes ha leigazolják.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
ktms Cleveland Browns 516
Mahomes, Allen mindketten elit szintet hoztak vasárnap.
Burrow ott van a konf döntőben.
Lamar már megmutatta, hogy ha nem egy kórház a csapata, akkor igenis jó.

Tehát van legalább 4 olyan QB az AFC-ben, akik már letettek valamit az asztalra. Ebből kettő az AFC North-ban. Baker nincs velük egy szinten. Lépni kell valamit. Ha mi látjuk, akkor AB, DePo és Stefa is látja. A lentebb videó nagyon szépen összefoglalja, hogy Baker padlója túl alacsony.

Én arra fogadnék, hogy nem marad Baker.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Elnézve a mai AFC meccset, nehéz elképzelni, h Bakerrel fel lehet venni a versenyt a Mahomes/Allen duóval.

Clowneyt meg kell tartani, valahogy szerezni egy masszív DTt aki belülről is meg tudja bontani a falat, a többi meg Bakeren múlik. De stabilan fel kéne pakolni a 30at, mert a legjobb védelem sem fogja 25 alatt tartani az előbb említett két úriembert.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
 youtu.be/3g1QtN-aiaU

csávó elemzi Baker statjait. Nem videózik, csak a statokat (amit DePo-ék is erősen nézegetnek valszeg)
- kevésbé clutch, mint az egyik legkevésbé clutch QB, Cousins. Döntetlen v. vesztes állásnál a 4. negyedben, 4 perccel a vége előtt alig 50%-kal passzol, -3 TD/INT ratio. Tehát konkrétan árt a csapatnak, mint használ.
- rossz dobások aránya folyamatosan növekszik. Idén 3. legrosszabb volt a ligában, de sosem volt 16.-nál jobb
- nyomás rajta mindig liga közepe v. alja volt, tehát a falra nem lehet fogni semmit, sackekben viszont közel sem utolsó
- total QBR alapján minden második meccse horribilisen rossz. PFF statok ugyanezt mondják, meccsei felén backup v. replacable szinten játszott, ami a két legrosszabb kategória. Amikor hozott egy átlagos, v. kicsit jobb szintet, nyertünk.
Joey Tribbiani
Döbbenetesek ezek a statok…Így nehéz jó eredményt elérni hogy konkrétan -1 ember a QB a csapatban. Nem tudom milyen tervek vannak de ha épeszű emberek a csapat vezetői nem bohóckodnak tovább Mayfieldel.

Beckhamet amúgy lehet nem kellett volna elküldeni. Jó volt ő, csak rossz poszton játszott.



Szerkesztette: Hendrix

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Ha a browns fo-nak van egy kis esze, márpedig úgy tűnt mostanában, hogy van, akkor most rámennek Rodgersre.
Tarsi
“Nem tudom. Jogos kérdés, gondolkodtam már rajta, de sok döntést kell még meghozni kulcsjátékosokról, akik sokat játszottak ma. Ha folytatom a játékot, akkor nem akarok egy újjáépítésben részt venni.” - Rogi

Ennek sokkal inkább Steelers vagy Broncos szaga van.
P@trik
Broncos oké, oda ő vihetne HC-t, de mi ez a Steelers fétised? 😀

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Kis kitekintés:
 overthecap.com/salary-cap/cleveland-browns/
28 milla helyet ír.

Landry lehet spórolni 15 milliót - 1 millió dead mellett.
Tretteren 8 millót - 1,6 dead mellett.
Keenumon 7 milliót - 1,3 dead mellett
P@trik
Ezeket már pár hete beírtam, most nincs kedvem visszakeresni, csak annyi kiegészítés, h Hooperen is lehet spórolni ha június 1 után cutoljuk (3.75m dead mellett 9.5mt).
Keenum sima cut, értelmetlen megtartani ha nem játszik.
Landry szerződését át kell alakítani, ha nem megy bele ő is cut.
Tretter már neccesebb, fontos poszt a C és Nick Harrisnek még lehet kéne egy év mögötte.

Lényeg a lényeg, a pénz idén még nem probléma.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 609 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Kis kitekintés:
 overthecap.com/salary-cap/cleveland-browns/
28 milla helyet ír.

Landry lehet spórolni 15 milliót - 1 millió dead mellett.
Tretteren 8 millót - 1,6 dead mellett.
Keenumon 7 milliót - 1,3 dead mellett
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 609 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Ha a browns fo-nak van egy kis esze, márpedig úgy tűnt mostanában, hogy van, akkor most rámennek Rodgersre.
Tarsi
“Nem tudom. Jogos kérdés, gondolkodtam már rajta, de sok döntést kell még meghozni kulcsjátékosokról, akik sokat játszottak ma. Ha folytatom a játékot, akkor nem akarok egy újjáépítésben részt venni.” - Rogi

Ennek sokkal inkább Steelers vagy Broncos szaga van.
P@trik
Én titeket jelenleg játékoserőre a steelers elé tennélek. Broncos persze benne van.
Tarsi
Odavissza megvertek idén minket.
több mint 2 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 016
Ha a browns fo-nak van egy kis esze, márpedig úgy tűnt mostanában, hogy van, akkor most rámennek Rodgersre.
Tarsi
“Nem tudom. Jogos kérdés, gondolkodtam már rajta, de sok döntést kell még meghozni kulcsjátékosokról, akik sokat játszottak ma. Ha folytatom a játékot, akkor nem akarok egy újjáépítésben részt venni.” - Rogi

Ennek sokkal inkább Steelers vagy Broncos szaga van.
P@trik
Én titeket jelenleg játékoserőre a steelers elé tennélek. Broncos persze benne van.
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 609 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Ha a browns fo-nak van egy kis esze, márpedig úgy tűnt mostanában, hogy van, akkor most rámennek Rodgersre.
Tarsi
“Nem tudom. Jogos kérdés, gondolkodtam már rajta, de sok döntést kell még meghozni kulcsjátékosokról, akik sokat játszottak ma. Ha folytatom a játékot, akkor nem akarok egy újjáépítésben részt venni.” - Rogi

Ennek sokkal inkább Steelers vagy Broncos szaga van.
több mint 2 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 016
Ha a browns fo-nak van egy kis esze, márpedig úgy tűnt mostanában, hogy van, akkor most rámennek Rodgersre.
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
A bengals inasba rakja az egész Northot...

Mi megvertük őket, de Burrow integet az afc döntőből hogy ti idióták így kellett volna bejutni tavaly...
A ravens, steelers duót meg fullba becsicskította Burrow, hogy odavissza rommáverte őket.
Vicc az egész.

10 éve próbál valamit lerakni az asztalra a North, azt a bengals meg jön, lát és győz.

Amúgy idén kétszer raktam nagy mixet, az egyik a browns-steelersen volt amikor éreztem, hogy zakó lesz nyertem is rajta 50ezret, a másik tegnap h kikap a titans ezen is nyertem 50ezret.
Azt hiszem így kell a keserű pirulából lenyelni.
P@trik
Grat a zséhez 😉

Én nem vágom magam hasra a Bengalstól, Burrow ha ilyen szinten nyeli a sackeket ( Mayfieldnél előveszik, h sokról ő tehet, akkor Burrowra ez hatványozottan igaz) akkor sokáig nem lesz a pályán. Tannehill ha hoz egy átlagos meccset, akkor megvan a Titansnek, az az INT a végén nagyon Bakeres volt...
Meglátjuk mire mennek a Chiefs/Bills duó ellen, de nagyon meglepne, ha ott lenne esélyük. Mondjuk ha valaki a Northból, akkor inkább ők, mint a Steelers V ravens 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 609 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
A bengals inasba rakja az egész Northot...

Mi megvertük őket, de Burrow integet az afc döntőből hogy ti idióták így kellett volna bejutni tavaly...
A ravens, steelers duót meg fullba becsicskította Burrow, hogy odavissza rommáverte őket.
Vicc az egész.

10 éve próbál valamit lerakni az asztalra a North, azt a bengals meg jön, lát és győz.

Amúgy idén kétszer raktam nagy mixet, az egyik a browns-steelersen volt amikor éreztem, hogy zakó lesz nyertem is rajta 50ezret, a másik tegnap h kikap a titans ezen is nyertem 50ezret.
Azt hiszem így kell a keserű pirulából lenyelni.

---
Az egyetlen pozitívum, hogy papíron mi leszünk jövőre a leggyengébb csapat a Northba.
- Bengalsba óriási hype lesz
- Ravensbe visszatérnek a kórházasok, szárnyalni kell
- Steelersnél akármi történik úgy se tud Tomlin negatív szezont csinálni, + rookie QB hype
- nekünk meg van egy testileg lelkileg összetört Mayfieldünk.

Szerkesztette: P@trik
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander


csávó elemzi Baker statjait. Nem videózik, csak a statokat (amit DePo-ék is erősen nézegetnek valszeg)
- kevésbé clutch, mint az egyik legkevésbé clutch QB, Cousins. Döntetlen v. vesztes állásnál a 4. negyedben, 4 perccel a vége előtt alig 50%-kal passzol, -3 TD/INT ratio. Tehát konkrétan árt a csapatnak, mint használ.
- rossz dobások aránya folyamatosan növekszik. Idén 3. legrosszabb volt a ligában, de sosem volt 16.-nál jobb
- nyomás rajta mindig liga közepe v. alja volt, tehát a falra nem lehet fogni semmit, sackekben viszont közel sem utolsó
- total QBR alapján minden második meccse horribilisen rossz. PFF statok ugyanezt mondják, meccsei felén backup v. replacable szinten játszott, ami a két legrosszabb kategória. Amikor hozott egy átlagos, v. kicsit jobb szintet, nyertünk.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Hello offseason:
Browns DT Malik McDowell is arrested in Florida for public exposure and assaulting a deputy.
Klaci79
Nincs szerződése és így nem is fog kapni másikat 😀
P@trik
Josh Gordon 2.0. Sajnos nekik adhatsz 3., 4. esélyt, azzal sem tudnak élni :/

DT meganeed.
Joey Tribbiani
lol baszki :'D Hát így valóban előrébb lépett a DT need

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mike Polk Jr (Factory of Sadness) Browns szezonértékelője.
több mint 2 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 016
Hello offseason:
Browns DT Malik McDowell is arrested in Florida for public exposure and assaulting a deputy.
Klaci79
Nincs szerződése és így nem is fog kapni másikat 😀
P@trik
Nem ismered te a Raiderst 😀
KeyG
Azért a Dallasnak is lesz még beleszólása ebbe 😀
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
MJ Stewart is búcsúzik instán szal ő sem marad.
"Man What A Time I Had In Cleveland!! I Want To Thank The Organization And The City Of Cleveland For Giving Me Such A Great Experience. Year 4 In The Books But My Story Is Just Beginning ‼️‼️"
P@trik
Alatta kommentben leírta, h ez nem azt jelenti, h lépne.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 609 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
MJ Stewart is búcsúzik instán szal ő sem marad.
"Man What A Time I Had In Cleveland!! I Want To Thank The Organization And The City Of Cleveland For Giving Me Such A Great Experience. Year 4 In The Books But My Story Is Just Beginning ‼️‼️"
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 656
Browns DT Malik McDowell was arrested on Monday.

He allegedly walked into a children’s learning center naked in Deerfield Beach, Florida, and then attacked a deputy.

Ez mekkora barom már…
Janek
Fejre esett egy quaddal, szerinted fájt neki?
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
Browns DT Malik McDowell was arrested on Monday.

He allegedly walked into a children’s learning center naked in Deerfield Beach, Florida, and then attacked a deputy.

Ez mekkora barom már…

több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 984
Hello offseason:
Browns DT Malik McDowell is arrested in Florida for public exposure and assaulting a deputy.
Klaci79
Nincs szerződése és így nem is fog kapni másikat 😀
P@trik
Nem ismered te a Raiderst 😀

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Hello offseason:
Browns DT Malik McDowell is arrested in Florida for public exposure and assaulting a deputy.
Klaci79
Nincs szerződése és így nem is fog kapni másikat 😀
P@trik
Josh Gordon 2.0. Sajnos nekik adhatsz 3., 4. esélyt, azzal sem tudnak élni :/

DT meganeed.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 609 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Hello offseason:
Browns DT Malik McDowell is arrested in Florida for public exposure and assaulting a deputy.
Klaci79
Nincs szerződése és így nem is fog kapni másikat 😀