Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 1 éve
ktms Cleveland Browns 516
OFF

Úgy tűnik Baker-t kirakta a Panthers. Még a végén 49ers-ben köt ki.

ON
ktms
Most már tudjuk hogy a Ramsben kötött ki, és a QB ratingjére való emlékeztetőül a 17es mezben fog játszani.

Amúgy megkapta amit akart, rendes franchiseban, rendes csapatban, rendes edzővel. Lássuk mire képes.
Csiriba
Hát nem tudom… Amikor itt volt, akkor top O-line mögött, Chubb-al, Hunt-al, Austin Hooper-el, OBJ-vel felállva sem tudta megváltani a világot. A séma ott is nagyon hasonló, de közel sem olyan jó az O-line szóval meglepő lenne ha feljavulna. De persze hajrá, és baromi érdekes lesz látni mire jut. Nagyjából ez az utolsó esélye, hogy helyre tegye a karrierjét.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 1 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
OFF

Úgy tűnik Baker-t kirakta a Panthers. Még a végén 49ers-ben köt ki.

ON
ktms
Most már tudjuk hogy a Ramsben kötött ki, és a QB ratingjére való emlékeztetőül a 17es mezben fog játszani.

Amúgy megkapta amit akart, rendes franchiseban, rendes csapatban, rendes edzővel. Lássuk mire képes.
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 983
Dec 17 Sat 22:30

Ravens-Browns

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
ktms Cleveland Browns 516
OFF

Úgy tűnik Baker-t kirakta a Panthers. Még a végén 49ers-ben köt ki.

ON

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 1 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
Ugyanez nálam is. Ha nem ilyen gyenge az ellenfél jól megvernek minket.

Watson iszonyú rozsdás volt. Mondjuk alig két hete volt készülni 700 nap kihagyás után, szóval szerintem ez jobb lesz később. Nagyjából erre lehetett számítani. Volt ugyan egy-két villanása, de a folyton alul dobott labdák és a nulla támadó TD mindent elmond erről a meccsről. Jövő hét nehéz lesz ilyen játékkal, de előre lépést várok ennek ellenére.

A védelmében végre láttam egy-két jó hívást, pl Garrett és Clowney belülre. Habár ilyen ellenfél ellen, ez nem volt nagy kihívás. Schwartz-ot asszem’ végleg leírhatjuk. Ellenben DPJ!!! Végre York is újra magabiztos volt, Bojorquez puntjai meg nagyon rendben vannak.
ktms
Csak abban bízom, hogy ez az 1-2 jobb meccs a védelemtől és spec. teamtől nem menti meg Woodsot és Priefert... az tényleg szánalmas lenne.
Joey Tribbiani
A közvetítésben már elhangzott, hogy mennyit bírálták a védelmet és a spec teamet, a meccsnek a def és spec team highlightjait véres kardként fogják végighordani az irodán belül, lesz külön ipad ahol ez fog menni végtelenítve.
több mint 1 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Ugyanez nálam is. Ha nem ilyen gyenge az ellenfél jól megvernek minket.

Watson iszonyú rozsdás volt. Mondjuk alig két hete volt készülni 700 nap kihagyás után, szóval szerintem ez jobb lesz később. Nagyjából erre lehetett számítani. Volt ugyan egy-két villanása, de a folyton alul dobott labdák és a nulla támadó TD mindent elmond erről a meccsről. Jövő hét nehéz lesz ilyen játékkal, de előre lépést várok ennek ellenére.

A védelmében végre láttam egy-két jó hívást, pl Garrett és Clowney belülre. Habár ilyen ellenfél ellen, ez nem volt nagy kihívás. Schwartz-ot asszem’ végleg leírhatjuk. Ellenben DPJ!!! Végre York is újra magabiztos volt, Bojorquez puntjai meg nagyon rendben vannak.
ktms
Csak abban bízom, hogy ez az 1-2 jobb meccs a védelemtől és spec. teamtől nem menti meg Woodsot és Priefert... az tényleg szánalmas lenne.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 1 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
Ja, és valaki írása már be a védelmet egy How to tackle in the NFL tanfolyamra! 🤬
ktms
és rendeljen valaki egy hordó WD40et DWnek, hogy gyorsabban lejöjjön az a rozsda...
több mint 1 éve
ktms Cleveland Browns 516
Ja, és valaki írassa már be a védelmet egy How to tackle in the NFL tanfolyamra! 🤬

Szerkesztette: ktms

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 1 éve
ktms Cleveland Browns 516
Ugyanez nálam is. Ha nem ilyen gyenge az ellenfél jól megvernek minket.

Watson iszonyú rozsdás volt. Mondjuk alig két hete volt készülni 700 nap kihagyás után, szóval szerintem ez jobb lesz később. Nagyjából erre lehetett számítani. Volt ugyan egy-két villanása, de a folyton alul dobott labdák és a nulla támadó TD mindent elmond erről a meccsről. Jövő hét nehéz lesz ilyen játékkal, de előre lépést várok ennek ellenére.

A védelmében végre láttam egy-két jó hívást, pl Garrett és Clowney belülre. Habár ilyen ellenfél ellen, ez nem volt nagy kihívás. Schwartz-ot asszem’ végleg leírhatjuk. Ellenben DPJ!!! Végre York is újra magabiztos volt, Bojorquez puntjai meg nagyon rendben vannak.

Szerkesztette: ktms

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 1 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Ilyen rossz csapatot mint ez a Houston és ennyire gyenge QBt mint Kyle Allen tényleg ritkán látni. A maradék 30 sztem vert volna, nagy szerencse, h a Texans volt az ellenfél. Én ennyire rozsdás DWre azért nem számítottam, persze látszott, hogy Stefa 1 bites szintre egyszerűsítette le a playbookot, 10 yardnál hosszabb passzkísérlet sem volt.
A Bengals ellen exponenciális javulás kéne, sok esélyt nem látok rá. De a lényeg, h a reményt életben tartottuk.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 1 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Lényegében ez egy reális performansz volt. Remélhetőleg hamar lejön a rozsda. Cserébe minden olyan dolog történt amire nem számítottam. Punt return TD 2015 után. Fumble ret és pick 6 is. 😊

Az offensenek kell majd belerázódni, bár tény, hogy Brissettel ez amúgy zökkenőmentesebb lett volna.

több mint 1 éve
ktms Cleveland Browns 516
Gondolom egy olyan startra készülhetünk Watson-al, ahol erősen a futás lesz a középpontban és lépésről-lépésre fogják egyre nehezebb feladatok elé állítani a QB-t.

Baromi kíváncsi vagyok!

Szerkesztette: ktms

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 1 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Induljon az új éra! Ha valamiért nem hibáztathatjuk Haslamot, az az akarat és a pénz, odatolta a nagy lóvét, 30 év után frencsi QBt szerzett, remélem mostmár tényleg összejön és stabilan PO csapat lesz a Browns.
Ma azt se bánom, ha egy sirályon megpattanó field goallal nyerünk, csak induljon jól ez az időszak.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 1 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Azért ez elég weird... Milyen áldozat akarja élőben megnézni a bántalmazóját? Főleg azok után, h peren kívül megegyeztek.


Joey Tribbiani
.

Szerintem ügyvédjük használja ki az alkalmat és a nőket. Gáz.

Várhatóan a szezon végéig ez fog menni Watsonnal, idegenben szinte biztosan. A pályán meg nyilván lesz komoly trash talk. De mégis: ki számított másra?

Jövő szeptembertől meg már emlékezni sem fognak az ügyre. Ilyen szemét világot élünk.
ktms
Pontosan. Onmarketing az ugyvednek, mint ahogyan meglatasom szerint az aldozatok tobbsegwt is o “szedte ossze”.

Ez csak megerositi bennem, hogy nem ugy vagy nem olyan volumenben tortentek a dolgok, mint az a mediaban szarnyra kapott.
több mint 1 éve
ktms Cleveland Browns 516

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 1 éve
ktms Cleveland Browns 516
Azért ez elég weird... Milyen áldozat akarja élőben megnézni a bántalmazóját? Főleg azok után, h peren kívül megegyeztek.


Joey Tribbiani
.

Szerintem ügyvédjük használja ki az alkalmat és a nőket. Gáz.

Várhatóan a szezon végéig ez fog menni Watsonnal, idegenben szinte biztosan. A pályán meg nyilván lesz komoly trash talk. De mégis: ki számított másra?

Jövő szeptembertől meg már emlékezni sem fognak az ügyre. Ilyen szemét világot élünk.

🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 1 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Azért ezen felröhögtem. Óriási draftokat toltunk.


AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 1 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
Napi fun fact, Chubb már a 3. a futott TD-k örök ranglistáján a Brownsnál, 48 nál jár most. Természetesen Jim Brown vezeti a listát 106 TDvel (omg!!!)
több mint 1 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Azért ez elég weird... Milyen áldozat akarja élőben megnézni a bántalmazóját? Főleg azok után, h peren kívül megegyeztek.



Emerson:


AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 1 éve
topin New England Patriots 1 947
Volt egy érdekes stat a meccsen az idei szezonról: amikor Chubb legalább 20 alkalommal futott, akkor nyertünk, amikor kevesebbszer, akkor veszítettünk... Most 20 fölött voltunk.

ktms
Ez mondjuk azt is megmutatja, hogy ha tart a D, akkor nyertek, ha meg nem tart és el kell menni az alapjátéktól, passzolni kényszerültök az eredményhajszolása végett, akkor kikaptok.

És Brissett limitet is mutatja, hogy azért hozzá kell egy védelem általában..
több mint 1 éve
ktms Cleveland Browns 516
Hát megmondom őszintén és is eléggé lemondó voltam 10-17-nél. Mi mindig úgy nézzük a meccseket, hogy később indítjuk és elpörgetjük a hirdetéseket 🤷🏻‍♂️ így aztán egyszer csak feltűnt a negyedik negyedben, hogy túl sok idő van még hátra a meccsből a lejátszó alapján. Ekkor már gyanakodtam, hogy OT lehet. De nem igazán bíztam a csapatban.

Brissett előtt abszolút le a kalappal! Nagyon kritikus voltam vele szezon előtt, de el kell ismerni, hogy tévedtem. Képes volt nagyon szépen kimaxolni a lehetőséget és nagyobb hiba nélkül játszott. Az INT-ek többsége (legalább 3) nagyon forszírozott meccs vagy félidő végi helyzetben jött, amiket nem tudok felróni neki. Sajnos nehéznek tartom, hogy itt tudjuk tartani. Ez után a szezon után pedig bőven lesznek lehetőségei a kezdőre máshol, minimum extra bridge QB-ként. Ha mégsem talál kezdőt magának, akkor viszont a napnál is világosabb, hogy meg kell tartani!

Volt egy érdekes stat a meccsen az idei szezonról: amikor Chubb legalább 20 alkalommal futott, akkor nyertünk, amikor kevesebbszer, akkor veszítettünk... Most 20 fölött voltunk.

Cade York... remélem ez csak valami rookie dolog nála, hogy ennyit hibázik.

A védelem szerencsére meccsben tartott minket, de már megint azt láttam, hogy míg az ellenfélnél ismét kiváló védelmi hívások vannak, addig nálunk túlzottan konzervatív az egész. De persze Garett... végre hozta azt a pluszt, ami kell és én Clowney-t is jónak láttam. Na meg itt van nekünk Emerson. Úgy levette a pályáról Evans-t, hogy csak néztem.

Egyelőre a győzelem a lényeg. Ezt meg nem tudom kihagyni, hogy ide tegyem Njoku egykezesét:


🟫🟫🟫⬜️⬜️⬜️🟧🟧🟧
több mint 1 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 1 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 609 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres


Opossum után megvan az új állatunk. Egy borz! Rally Skunk!
több mint 1 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Hú, na ez kurvára jól esett a sok idegesítő vereség után. A mai is majdnem az lett, megmondom őszintén 10-17-nél semmi esélyt nem adtam magunknak, ugyanaz a lemez forgott, mint az elmúlt 4-5 héten. Brutális volt, amikor mutatták, mennyi idő telt el az elmúlt 3 meccsen az 1. és 2. TD között, ilyen 45-50 percek... Viszont most a védelem végig meccsben tartott, Emerson és Garrett előtt le a kalappal. Előbbi Evanst totál kivette a játékból, lassan a legjobb CB-nk lesz, kb. ennyit a scouting reportokról, hogy darabos. Garrett meg végre akkor villant, amikor nagyon kellett. Az, hogy Brédi az OT-ben két labdabirtoklásból nem jut el FG-ig ez ellen a védelem ellen, szinte hihetetlen, de végre jött Myles és hozta azt a pluszt, amit minden héten kéne.

Brissettet meg kell tartani cserének mindenképp, mindenki leírta, ehhez képest nem volt igazán gyenge meccse. Azt a Jets ellenit nagyon nagyon sajnálom, fullra zsebben volt (mennyi is, 99.7%-os győzelmi esély a 4. negyedben?), ha az megvan, most 5-6 lenne, nem 4-7, amivel simán versenyben lennénk. Persze komolyabb célokról, amíg Woods itt van felesleges beszélni.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 1 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Azt a rohadt. 100szor meglehetett volna nyerni ezt a meccset, de a végén csak sikerült! 😊 Brissettnek köszi mindent, egy szavunk nem lehet rá! Viszont a Watson offense már engem is elkezdett lázba hozni.