Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 10 éve
Mingo Cleveland Browns 444 — Nagyon lufi..
Szép volt Barnák, köszönjük ezt az újabb adag friss, meleg kakit.. :#

több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 779 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Mostmár felőlem is jöhet Tanney. Jövőre meg bárki, aki nem Campbell v. Weeden.Joey Tribbiani
beszarnál, ha a semmiből jönne egy Campbell Weeden v. Weeden Campbell nevű QB 😛

több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Mostmár felőlem is jöhet Tanney. Jövőre meg bárki, aki nem Campbell v. Weeden.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
promax Chicago Bears 811 — very grizzly
Gyorsan lepörgött ez a szezon, az utsó hazai meccs jön. Akár hó is lehet, jó lenne 😊

Meki inaktív, Silent G kezd, de Fozzynak is jutni fog jó pár labdacipelés. A Bears D futás ellen különösen szar, nekem tetszik ez a kombó, ha most nem jön össze a 100+ futott yard, akkor soha.

Greco sem játszhat, Pinkston veszi át a helyét. Passzblokkban gyengébb, a futást viszont jobban tudja segíteni.

A támadókkal nem lesz gond, min. 20 pontra számítok. A kérdés, h. a védelem mit tud kezdeni a Maci O-val. A bye week óta kicsit visszaesett a futás elleni védelem, most jön Forte, aki sokkal jobb, mint Bernard/BJGE/Bell/MJD/Ridley/Blount közül bárki. Izzadni fog a front7, az biztos.

McFadden nem tolta rosszul a Pats ellen, remélem túltette magát a kamu flagen. Komoly próba lesz ez a meccs a DBk-nek is, brutális a Bears elkapósora.

Szoros meccsre számítok, de túl jó ez a Bears O, nem fogjuk tudni tartani a lépést.

Azért természetesen Go Browns !Joey Tribbiani
Aláírom 😉
több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Gyorsan lepörgött ez a szezon, az utsó hazai meccs jön. Akár hó is lehet, jó lenne 😊

Meki inaktív, Silent G kezd, de Fozzynak is jutni fog jó pár labdacipelés. A Bears D futás ellen különösen szar, nekem tetszik ez a kombó, ha most nem jön össze a 100+ futott yard, akkor soha.

Greco sem játszhat, Pinkston veszi át a helyét. Passzblokkban gyengébb, a futást viszont jobban tudja segíteni.

A támadókkal nem lesz gond, min. 20 pontra számítok. A kérdés, h. a védelem mit tud kezdeni a Maci O-val. A bye week óta kicsit visszaesett a futás elleni védelem, most jön Forte, aki sokkal jobb, mint Bernard/BJGE/Bell/MJD/Ridley/Blount közül bárki. Izzadni fog a front7, az biztos.

McFadden nem tolta rosszul a Pats ellen, remélem túltette magát a kamu flagen. Komoly próba lesz ez a meccs a DBk-nek is, brutális a Bears elkapósora.

Szoros meccsre számítok, de túl jó ez a Bears O, nem fogjuk tudni tartani a lépést.

Azért természetesen Go Browns !

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
Hány 😊 😀 😍 😥 ^ ^ :cool: -_- 😐 kell odaírnom, hogy jelezzem, hogy gondolom valójában? Durcás vagyok, mint Dulifuli, de arra tán csak csak van okom, nem?lucas
Nézzük a jó oldalát Gronk sérülésének: meggyógyul rendesen a válla, a karja és az agyrázkódása, valamint rendbe teszi az USA egyik legjobb sport ortopéd sebészcsapata a térdét 😀 Kaptatok tőlünk egy Gronkot a következő szezonra 😀Csiriba
hát ez elég szar vicc lett már bocsánat...ghstzR
Még szerencse hogy nem viccből írtam, mert viccnek durva lenne 😀
több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Hány 😊 😀 😍 😥 ^ ^ :cool: -_- 😐 kell odaírnom, hogy jelezzem, hogy gondolom valójában? Durcás vagyok, mint Dulifuli, de arra tán csak csak van okom, nem?lucas
Az elsô hsz nem volt ennyire egyértelmû, így már értjük 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
ghstzR New England Patriots Notre Dame Fighting Irish 1 279
Hány 😊 😀 😍 😥 ^ ^ :cool: -_- 😐 kell odaírnom, hogy jelezzem, hogy gondolom valójában? Durcás vagyok, mint Dulifuli, de arra tán csak csak van okom, nem?lucas
Nézzük a jó oldalát Gronk sérülésének: meggyógyul rendesen a válla, a karja és az agyrázkódása, valamint rendbe teszi az USA egyik legjobb sport ortopéd sebészcsapata a térdét 😀 Kaptatok tőlünk egy Gronkot a következő szezonra 😀Csiriba
hát ez elég szar vicc lett már bocsánat...


több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Hány 😊 😀 😍 😥 ^ ^ :cool: -_- 😐 kell odaírnom, hogy jelezzem, hogy gondolom valójában? Durcás vagyok, mint Dulifuli, de arra tán csak csak van okom, nem?lucas
Nézzük a jó oldalát Gronk sérülésének: meggyógyul rendesen a válla, a karja és az agyrázkódása, valamint rendbe teszi az USA egyik legjobb sport ortopéd sebészcsapata a térdét 😀 Kaptatok tőlünk egy Gronkot a következő szezonra 😀Csiriba

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
Hány 😊 😀 😍 😥 ^ ^ :cool: -_- 😐 kell odaírnom, hogy jelezzem, hogy gondolom valójában? Durcás vagyok, mint Dulifuli, de arra tán csak csak van okom, nem?lucas
Nézzük a jó oldalát Gronk sérülésének: meggyógyul rendesen a válla, a karja és az agyrázkódása, valamint rendbe teszi az USA egyik legjobb sport ortopéd sebészcsapata a térdét 😀 Kaptatok tőlünk egy Gronkot a következő szezonra 😀
több mint 10 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
Hány 😊 😀 😍 😥 ^ ^ :cool: -_- 😐 kell odaírnom, hogy jelezzem, hogy gondolom valójában? Durcás vagyok, mint Dulifuli, de arra tán csak csak van okom, nem?

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Szerintem utálják meg minnél többen, legalább nem lesz divat csapat, és megmarad kis szubkúltúrának az országban 😊 már így sokszorosára duzzadt a szurkolótábor, 2006-ban még magamnak irogattam itt a topikban 😀Bad31
Jó kis viták alakulhattak ki 😀. Gondolom 2 személyiség él benned egy Bad 31 és egy Good31, de a csapat töretlen sikersorozatának hála mára csak a Bad maradt 😀 😀 😀 😀.
több mint 10 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Szerintem utálják meg minnél többen, legalább nem lesz divat csapat, és megmarad kis szubkúltúrának az országban 😊 már így sokszorosára duzzadt a szurkolótábor, 2006-ban még magamnak irogattam itt a topikban 😀


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 10 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
Na jó, akkor még egyszer elmondom: Ki nem állhatom a Cleveland Brownst!😊lucas
Felőlem... Nem izgat ki szereti a csapatomat, és ki nem. Én nem bármelyik ellenfélünk ellen szurkolok (kivéve a shitburg), hanem mindig a saját csapatomnak.
több mint 10 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
Na jó, akkor még egyszer elmondom: Ki nem állhatom a Cleveland Brownst!😊

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Gronkowski torn ACL/MCL. Season done. 😐Mingo
a TE-k elég pechesek ellenünkDrip
Ezidáig a Browns az egyik olyan csapat volt, amellyel a nagy kedvenc mellett némileg szimpatizáltam. Ezennel ennek vége. Ki nem állhatom a Cleveland Brownst.lucas
Neeeee, hogy éljünk ezek után??? Kisfiú, a sérülések a játék része :pBad31
lucas családos anya! 😀 😀

Ezt leszámítva egyetértek. 😊Soldados
Ez így igaz. Én nő vagyok, ráadásul úrinő. De ha leírtam volna azt, amit a sérülés után mondtam, pláne amit gondoltam, akkor min. egy félévre banolnátok, az tuti. Nem ilyen módon kell levenni egy játékost a pályáról, hanem tisztességes módszerekkel. Egyébként meg úgy tűnik, ti soha nem láttátok a Hupikék törpikéket.lucas
Egyik kedvenc mesém volt! 😊 "Gyűlölöm a törpöket! Gyűlölöm, gyűlölöm, gyűlölöm!" 😀

Amúgy szerintem semmi különös nem történt. Sajnos az ilyen benne van a játékban. Amikor ilyet látok, mindig eszembe jutnak Harrison szavai, amikor elkezdték a helmet to helmet boszorkányüldözést: "Könyörgöm, engem inkább a fejemen üssenek meg, csak a térdemet ne!. A térdemet ne bántsák, akkor nem tudok játszani, akkor vége lehet a pályafutásomnak!"

Hát elhiszem, hogy a bírósági ügyek miatt a fejsérülések kergetése a divatos. És biztos hosszútávon az veszélyesebb, de az nem fenyegeti a pályafutást. A pályafutásra viszont a térdsérülés a veszélyesebb. És nyilván egy játékost még aktív korában ez érdekli jobban, nem az, hogy mi lesz vele 50 évesen.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
Weeden meggyógyult, akkor Campbell megsérül. Erre nincs valami tipszmiksz? Mert weeden tuti megtette Campbell sérülését 😀
több mint 10 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 154 — settenke1976@gmail.com
Gronkowski torn ACL/MCL. Season done. 😐Mingo
a TE-k elég pechesek ellenünkDrip
Ezidáig a Browns az egyik olyan csapat volt, amellyel a nagy kedvenc mellett némileg szimpatizáltam. Ezennel ennek vége. Ki nem állhatom a Cleveland Brownst.lucas
Neeeee, hogy éljünk ezek után??? Kisfiú, a sérülések a játék része :pBad31
lucas családos anya! 😀 😀

Ezt leszámítva egyetértek. 😊Soldados
Ez így igaz. Én nő vagyok, ráadásul úrinő. De ha leírtam volna azt, amit a sérülés után mondtam, pláne amit gondoltam, akkor min. egy félévre banolnátok, az tuti. Nem ilyen módon kell levenni egy játékost a pályáról, hanem tisztességes módszerekkel. Egyébként meg úgy tűnik, ti soha nem láttátok a Hupikék törpikéket.lucas
Mivel volt szerencsém eredeti kommentárral követni élőben a mérkőzést, meg kell, hogy osszam veled a kommentátorok véleményét arról az ominózus ütközésről: Teljesen szabályos volt, mert mióta a secondarynek (és mindenki másnak) a fejre és környékére való ütközést, azóta főleg a safetyk lábra mennek, térd környékén és az alatt, mivel céljuk a labdavivő megállítása. Sajnos Gronk esetében ez egy súlyos sérüléssel járt, amit én is és szerintem a többi Browns szurkoló is sajnál. Ettől még a mi csapatunkat felesleges megutálni, mert ugyan a mi játékosunk okozta, de ez a játék része. Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni. /Torrente/ Elnézést az úrinői mivoltodtól, de erre a helyzetre ez a legjobb idézet ami eszembe jutott. Ebben a sportban a sérülés sokkal inkább velejárója a sportnak mint pl tollas labdában vagy sakkban.
több mint 10 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
Gronkowski torn ACL/MCL. Season done. 😐Mingo
a TE-k elég pechesek ellenünkDrip
Ezidáig a Browns az egyik olyan csapat volt, amellyel a nagy kedvenc mellett némileg szimpatizáltam. Ezennel ennek vége. Ki nem állhatom a Cleveland Brownst.lucas
Neeeee, hogy éljünk ezek után??? Kisfiú, a sérülések a játék része :pBad31
lucas családos anya! 😀 😀

Ezt leszámítva egyetértek. 😊Soldados
Ez így igaz. Én nő vagyok, ráadásul úrinő. De ha leírtam volna azt, amit a sérülés után mondtam, pláne amit gondoltam, akkor min. egy félévre banolnátok, az tuti. Nem ilyen módon kell levenni egy játékost a pályáról, hanem tisztességes módszerekkel. Egyébként meg úgy tűnik, ti soha nem láttátok a Hupikék törpikéket.

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Állítólag Chud az atletikusabb, Lombardi a zsebirányítókat preferálja, ebbôl lehet Boyd, de akár Mettenberger is.Joey Tribbiani
Akkor Bortles a nyerő, ő atletikus zsebirányító 😊. TE-ként lett recruitolva, a college-ot WR-ként kezdő Tannehillhez hasonlító prospect. Nekem is nagy kedvencem. Jó kis zsebirányító lehet belőle, van esze a poszthoz és jó döntéseket hoz. Jön föl, mint a talajvíz, már egyesek a top15-be várják, az első picketeknél azért valószínűleg még bent lesz.
De Carr is nagyon jó lenne, egészen remek a vertikális passzjátékban, finom, pontos, erős keze van hozzá.
Ezen a meccsen 5-6 egészen remek 30+-os deep passzt ad:  www.youtube.com/watch?v=8yjH372Oc38
Illene Turner rendszerébe.

Remélem a kettőből az egyiket sikerül leakasztanotok. Csak ne Boyd vagy Hundley, két szerintem teljesen nfl inkompatibilis atléta QB jöjjön.Robilluma
Carr-t egyszer láttam, akkor nem gyôzött meg, majd januárban nézek még róla videókat 😊 Bortles jöhetne, de gondolom neki nagyon nem ártana 1 év padozás. Persze ez igaz kb. az egész idei classra Teddy-t leszámítva. Sajnálom, h. Mariota nem jön ki.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
Mingo Cleveland Browns 444 — Nagyon lufi..
Hanie-t kivágtuk és jött Edwin Baker RB a Texans PS-ból McGahee agyrázkódása miatt.
Weeden ready!! 😛

több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Gronkowski torn ACL/MCL. Season done. 😐Mingo
a TE-k elég pechesek ellenünkDrip
Ezidáig a Browns az egyik olyan csapat volt, amellyel a nagy kedvenc mellett némileg szimpatizáltam. Ezennel ennek vége. Ki nem állhatom a Cleveland Brownst.lucas
Én így vagyok a széllel. Egyszer elfújta a vattacukromat......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Gronkowski torn ACL/MCL. Season done. 😐Mingo
a TE-k elég pechesek ellenünkDrip
Ezidáig a Browns az egyik olyan csapat volt, amellyel a nagy kedvenc mellett némileg szimpatizáltam. Ezennel ennek vége. Ki nem állhatom a Cleveland Brownst.lucas
Neeeee, hogy éljünk ezek után??? Kisfiú, a sérülések a játék része :pBad31
lucas családos anya! 😀 😀

Ezt leszámítva egyetértek. 😊Soldados
Kivétel Weeden, őt nem lehet kiütni, nem létezik ilyen opció 😀

több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Gronkowski torn ACL/MCL. Season done. 😐Mingo
a TE-k elég pechesek ellenünkDrip
Ezidáig a Browns az egyik olyan csapat volt, amellyel a nagy kedvenc mellett némileg szimpatizáltam. Ezennel ennek vége. Ki nem állhatom a Cleveland Brownst.lucas
Neeeee, hogy éljünk ezek után??? Kisfiú, a sérülések a játék része :pBad31
lucas családos anya! 😀 😀

Ezt leszámítva egyetértek. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 019 — Ajmo Vatreni
Gronkowski torn ACL/MCL. Season done. 😐Mingo
a TE-k elég pechesek ellenünkDrip
Ezidáig a Browns az egyik olyan csapat volt, amellyel a nagy kedvenc mellett némileg szimpatizáltam. Ezennel ennek vége. Ki nem állhatom a Cleveland Brownst.lucas
Nekem továbbra is szimpik (téli sapim is van), bár vasárnap még én is gyűlöltelek titeket. 😉