Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
A mini camp-en jónak mondott újoncok:
Offense:
WR Devin Street, RB Ben Malena, RB Josh Harris, OG Zack Martin, OT Jarrod Pughsley, OG Brian Clarke

Defence:
DE DeMarcus Lawrence, DE Ben Gardner, DT Davon Coleman, DT Ken Bishop, CB Terrance Mitchell, CB Tyler Patmon, S Ryan Smith

Emellett kíváncsi leszek, hogy begyorsul-e a védelmünk, elvileg ezt ígérik, pl.:
Carr has apparently lost 10 pounds this offseason and is in the best shape of his career.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Ja jó hír, Lawrence úgy írja a keresztnevét mint Ware az anyakönyvi kivonat szerint. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Nagyon dicsérik, hátha lesz belőle valami.Charlie Firpo
Itt pedig a sztorija:
 www.youtube.com/watch?v=_j85Bg4Ecoo

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Azt láttátok, hogy Colombo visszatért és 'kvázi' segédedzőként dolgozik nálunk?

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Szerződés nélkül senki nem vehet részt semmilyen edzésen, táborban, összetartáson tudtommal. somoskovig
De igen a Lions 1./2./3.köröse is ott van a minicamp-en és nincs szerződésük még.

Más. Ahmad Dixon twitter háttérképe, sztem kurvajó:
 pbs.twimg.com/profile_banners/2215796114/1399946173/1500x500 (csak így rakom be, mert nem fér el)
Több helyen olvastam, hogy a draft egyik legnagyobb steal-je. Fél szemem rajtatok lesz idén. 😊Bazzani
Dixon épp sérüléssel kezdte az edzőtábort, de itt mindenki nagyon jónak tartja és bízik benne. Nem tudom, miatta-e, de a Baylor edzője is itt volt pénteken.Charlie Firpo


Mennyire komoly a sérülés?Bazzani
A little bit of a groin - mondta Garrett

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szerződés nélkül senki nem vehet részt semmilyen edzésen, táborban, összetartáson tudtommal. somoskovig
De igen a Lions 1./2./3.köröse is ott van a minicamp-en és nincs szerződésük még.

Más. Ahmad Dixon twitter háttérképe, sztem kurvajó:
 pbs.twimg.com/profile_banners/2215796114/1399946173/1500x500 (csak így rakom be, mert nem fér el)
Több helyen olvastam, hogy a draft egyik legnagyobb steal-je. Fél szemem rajtatok lesz idén. 😊Bazzani
Dixon épp sérüléssel kezdte az edzőtábort, de itt mindenki nagyon jónak tartja és bízik benne. Nem tudom, miatta-e, de a Baylor edzője is itt volt pénteken.Charlie Firpo


Mennyire komoly a sérülés?

több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Szerződés nélkül senki nem vehet részt semmilyen edzésen, táborban, összetartáson tudtommal. somoskovig
De igen a Lions 1./2./3.köröse is ott van a minicamp-en és nincs szerződésük még.

Más. Ahmad Dixon twitter háttérképe, sztem kurvajó:
 pbs.twimg.com/profile_banners/2215796114/1399946173/1500x500 (csak így rakom be, mert nem fér el)
Több helyen olvastam, hogy a draft egyik legnagyobb steal-je. Fél szemem rajtatok lesz idén. 😊Bazzani
Dixon épp sérüléssel kezdte az edzőtábort, de itt mindenki nagyon jónak tartja és bízik benne. Nem tudom, miatta-e, de a Baylor edzője is itt volt pénteken.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szerződés nélkül senki nem vehet részt semmilyen edzésen, táborban, összetartáson tudtommal. somoskovig
De igen a Lions 1./2./3.köröse is ott van a minicamp-en és nincs szerződésük még.

Más. Ahmad Dixon twitter háttérképe, sztem kurvajó:
 pbs.twimg.com/profile_banners/2215796114/1399946173/1500x500 (csak így rakom be, mert nem fér el)
Több helyen olvastam, hogy a draft egyik legnagyobb steal-je. Fél szemem rajtatok lesz idén. 😊

több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Nagyon dicsérik, hátha lesz belőle valami.


- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
A liga 2. legfiatalabb OL a miénk a Jaguárok után. Pl. a Phily-é a 2. legöregebb.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Former Arizona Cardinals running back Ryan Williams
landol (?) nálunk.
2011-ben volt 2. kör 38-ja volt. 2013-at kihagyta.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Így zsizseg a rookie mini camp:


- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Spencer PUP? jól indul az év, olyan ismerősen...😕

Spencer is saying he probably wont see any preseason work

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
ESPN app szerint Amobi Okoye erkezett 2 évre.Wirtschaftsteil
Ez jó hír. Két okból is. 1: nem egy hetedik körös választott aki lehet, hogy a week 1-et sem éli meg
2. azért szépen mélyül az a D-Line (thx God)Wong
Na én azért megnézném, hogy tavaly miért nem játszott:
"...didn't play at all in 2013, for as-yet undisclosed medical reasons."

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
ESPN app szerint Amobi Okoye erkezett 2 évre.Wirtschaftsteil
Ez jó hír. Két okból is. 1: nem egy hetedik körös választott aki lehet, hogy a week 1-et sem éli meg
2. azért szépen mélyül az a D-Line (thx God)
több mint 9 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
ESPN app szerint Amobi Okoye erkezett 2 évre.
több mint 9 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Na ha Miles egészséges lesz a szezonban. akkor Johnny Foci kapott még egy jó célpontot. Sok sikert neki.

Arra leszek kíváncsi, hogy week1-re ki lesz a kezdő RE. Illetve jó lenne ha Spencer addigra összeszedné magát, bár nem túl biztatók a hírek eddig.
több mint 9 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000350255/article/projected-2014-starters-dallas-cowboysKroos
Akik egy kicsit aggasztanak: Free, Claiborne, Carr (rá különösen dühös vagyok, hogy ide kell sorolnom),Hayden a többi szimpatikus...Wong
először nézzük meg, hogy idén ugyanazt a passrush nélküli langyi zónát játsszuk-e, aztán ha igen, akkor tényleg kezdhetünk izgulni. Free meg jól meglesz ott a fal szélén.slowmotion
Marinelli habitusát tekintve, nem lesz itt langyizás 😉
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000350255/article/projected-2014-starters-dallas-cowboysKroos
Akik egy kicsit aggasztanak: Free, Claiborne, Carr (rá különösen dühös vagyok, hogy ide kell sorolnom),Hayden a többi szimpatikus...Wong
először nézzük meg, hogy idén ugyanazt a passrush nélküli langyi zónát játsszuk-e, aztán ha igen, akkor tényleg kezdhetünk izgulni. Free meg jól meglesz ott a fal szélén.
több mint 9 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000350255/article/projected-2014-starters-dallas-cowboysKroos
Akik egy kicsit aggasztanak: Free, Claiborne, Carr (rá különösen dühös vagyok, hogy ide kell sorolnom),Hayden a többi szimpatikus...
több mint 9 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
csak nekem furcsa hogy 7.-ik körös játékosok kapnak szerződést majus végén akármilyen komolyabb csapatesemények(legalább a rookie minicamp)elött?vagy már most látják mekkora tehetségek?Cowboykarcsi
mindig így szokott lenni, legalábbis nálunk.
csak az a különbség az új CBA előtti időkhöz képest, hogy most már a top tickek nem tudnak holdoutolni, mert nagyjából centre pontosan meg van határozva, hogy mennyit kereshetnek.

meg mondjuk az is közrejátszhat, hogy vannak egyetemek, ahol még van elfoglaltság, és addig nem jelenhetnek meg a csapatnál az újoncok, tehát szerződést sem köthetnek, tehát nem is vehetnek részt a rookie minicampen.
(Matt Johnson is ilyen volt anno, de csórikám azzal ellensúlyozta az elvesztett időt, hogy jól lesérült)slowmotion
Szerződés nélkül senki nem vehet részt semmilyen edzésen, táborban, összetartáson tudtommal. Másrészt ezeknek a szerződéseknek a garantált tartalma a hátsó körös pickek esetén borzasztó alacsony (30-40.000$ évente), vagyis ha nem jön be a játékos, akkor a szezon előtt olcsó megszabadulni tőle. Cserébe nem ingyen dolgozza végig a nyarat, és esetleg sérül meg komolyabban.

több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
csak nekem furcsa hogy 7.-ik körös játékosok kapnak szerződést majus végén akármilyen komolyabb csapatesemények(legalább a rookie minicamp)elött?vagy már most látják mekkora tehetségek?Cowboykarcsi
mindig így szokott lenni, legalábbis nálunk.
csak az a különbség az új CBA előtti időkhöz képest, hogy most már a top tickek nem tudnak holdoutolni, mert nagyjából centre pontosan meg van határozva, hogy mennyit kereshetnek.

meg mondjuk az is közrejátszhat, hogy vannak egyetemek, ahol még van elfoglaltság, és addig nem jelenhetnek meg a csapatnál az újoncok, tehát szerződést sem köthetnek, tehát nem is vehetnek részt a rookie minicampen.
(Matt Johnson is ilyen volt anno, de csórikám azzal ellensúlyozta az elvesztett időt, hogy jól lesérült)
több mint 9 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
csak nekem furcsa hogy 7.-ik körös játékosok kapnak szerződést majus végén akármilyen komolyabb csapatesemények(legalább a rookie minicamp)elött?vagy már most látják mekkora tehetségek?

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ben Gardner DL - 4 évre kb. 2,2 millió.
Terrance Mitchell - 4 év
Will Smith - is.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Sonpi Dallas Cowboys 267 — Cowboys fan
Ha már így szóba jött a Browns le is igazolta. 😕 Mint FA. De elvileg még nem raktuk ki. Vagy mégse júniusig volt szerződés?Mr. Bombastic
Nekem is nagy kedvencem volt...
Majd a Manziel dob neki labdát fektéből a kispadra!Charlie Firpo
Lehet ott majd újra felépíti magát. Legalábbis remélem. A Panthers szimpatikusabb végállomás lett volna, de ha ezt dobta a gép akkor sok sikert neki Cleveland-ben.