NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 9 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
csak ne szalag ....
több mint 9 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Rohadt jó....nem igaz már komolyan....elkeserítő.mekkora vezér lehetne pedig...

na mindegy jövőre jó helyen draftolhatunk, csak D-be meg QB max, + talán kicsit nagyobb helym lesz FAknak is...Kroos
Na azért ennyire tényleg ne menjünk előre 😀
több mint 9 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Rohadt jó....nem igaz már komolyan....elkeserítő.mekkora vezér lehetne pedig...

na mindegy jövőre jó helyen draftolhatunk, csak D-be meg QB max, + talán kicsit nagyobb helym lesz FAknak is...

PunBB bbcode test
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Lee bal térde sérült meg 😥 😥

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
 instagram.com/p/oglgqjGvY7/

Videó Lee lekíséréséről. Talán nem annyira súlyos.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
OTA első nap:
Zack lecsapja Lee-t.
Lee megsérül.
Elkezdődött...

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 689 — Cowboys fan
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Írtam PM-et, a korábbiakat meg inkább kitörlöm, mert teljesen másról beszéltem, mint ami reagálások következtek 😊

több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Devin Street is megkapta a 4 éves szerződését.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Blevi 8 239 — Lions & Cowboys fan
Az elmult években nem nagyon volt elso körös bustunk. A liga egyik legfiatalabb O-Lineja itt van. Nekem tetszik a draftpolitikánk az elmult években.
Szakértőktől annyit hogy mindenki elmondta anno h Tyron Smith mekkora bukta lesz. Sose volt LT blablabla.... A liga egyik legjobb O-line edzője kinevelte nem is szarul.
Liga egyik legjobb D-line edzője felteadel vkiert. Marinelli nem ért hozzá gondolom. Véleményt nyilvánítani lehet es kell is de kritikát is el kell fogadni.
több mint 9 éve
Blevi 8 239 — Lions & Cowboys fan
Hú, te aztán nagyon tájékozott vagy ilyen területen, látom már 😀
De megmaradhatnál csak a csapatod értékelésénél, mert láthatóan a többiről fogalmad sincs 😊 Az meg hogy neked nem tetszik valami, az szomorú, de egyéni vélemény, másoknak meg tetszik, ez vanWyatt
Sajat csapatáról alkotott véleményt a sajat topicjaban. Az hogy neked nem tetszik egyéni vélemény. Ettől függetlenül ugy látom te sem vagy tul tájékozott a tavalyi es azelőtti egeszsegugyi helyzettel. Hozhatunk ide 25 elit embert is ha a 60% lesérül ugyanúgy bekasegge alatt leszunk.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Vicces, hogy milyen pokosan tudnak mindig a ligautolsó védelemre mutogatni ezek a botcsinálta szagértők, de annyira megdolgozni a pénzükért, hogy megnézzék hányan játszottak a front 7ben tavaly már nem megy. Mégis egy valakinek nem szabad megsérülni: Lee. Amíg ő pályán van ez a védelem nem ligautolsó.gyeek
Ez a botcsinálta szakértő amúgy Höri.Bazzani
Fingom nem volt ki írta, de a mainstream maszlag egyből betalált.

És ha már szóba került Street mint luxus, slowmotionnel tartok. Se Beasley, se Harris nem ideális megoldás a széleken. Beasleyt nem is lehet látni ott igazság szerint... Ki fog a szélre húzódni ha megsérült Bryant vagy Williams? Egy játékos akire harmadik körös osztályzatot adtak a scoutok és az ötödik körben hozták el még akkor se lenne luxus, ha a pozíciója mélysége kielégítő lenne. De nem volt az.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ritka eset, de teljesen egyet értek veled.
Csak még annyi, hogy - ahogy az edzők mondták - nem azért voltunk liga-utolsó védelemmel 'megálldva', mert szarok a játékosok, hanem még nem jók. Írják kint is, hogy jobb safety-ket kellett volna hozni elöl. Erre mondja Marinelli meg Kiffin, hogy a mostaniak prímák, Dixon meg felépülhet és beépülhet.
A CB poszt is változni, javulni fog, Carr 10 fontot ledobott, hátha fel is gyorsult 😉 .

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 689 — Cowboys fan
Vicces, hogy milyen pokosan tudnak mindig a ligautolsó védelemre mutogatni ezek a botcsinálta szagértők, de annyira megdolgozni a pénzükért, hogy megnézzék hányan játszottak a front 7ben tavaly már nem megy. Mégis egy valakinek nem szabad megsérülni: Lee. Amíg ő pályán van ez a védelem nem ligautolsó.gyeek
Ez a botcsinálta szakértő amúgy Höri.Bazzani
ezért nem akartam pl. én sem megsérteni, mert azért normális arc.
csak hát kis túlzással Will McClay többet felejtett az amerikai futballról, mint amit ő eddig meg tudott tanulni.

persze, lehet azt mondani, hogy pusztán elméleti alapon (mi számított neednek offseason elején) Hörinek igaza van. Csakhogy:
1. hoztunk embert a falba. Mincey, McClain és Melton is lehet kezdő, még ha nem is All-Pro. nem is az kell nekünk, hanem sok használható ember. jött Lawrence, akit a scouting megfelelőnek tart, meg még pár ígéretes falember. felépül Spencer és Crawford. megmaradt Selvie, meg Hayden depth-nek. persze, lehet, hogy rosszabb lesz a fal, csakhogy tavaly Ware kb négy meccsen volt teljes értékű, az meg nem sok.
2. támadófalba ha van lehetőség javítani, akkor kell. Romo nem akkor sérült meg, amikor a második kölköt csinálták éppen az asszonnyal. évi kb húszmilliós költség, ha hidegre teszik, akkor negyvenmillió most, harmincmillió jövőre. és akkor arról nem is beszéltünk, hogy Romo és bármely 2. QB között a visszaesés nagyobb, mintha a falba draftoltunk volna valakit tíz hellyel előrébb.
3. emellett Martin bármelyik posztot tudja játszani a falban, szóval kevesebb emberből is meg lehet oldani a falat - több marad máshova. ha meg még a futás is jobb lesz, akkor esetleg még kevesebb terhelésnek teszik ki Antoniót - újabb nyereség.
4. Hitchens. aszongyák, okos és "termelékeny", mindig megtalálja az akció. utolsó két évében csinált összesen 230 tackle-t, csapatkapitány, defensive MVP, talán nem reménytelen a csávó.
5. Street. nem kell harmadik számú elkapó? Bryant hátproblémái mellett? olyan, aki magas és gyors? erről szól a csapat két éve, hogy nincs depth, most végre teszünk ellene, és akkor meg az a baj? és a harmadik számú elkapó ötödik körben miért gáz? Breesnek csak két receivere van meg egy tight endje, ezzel a három elkapóval megy fel az esetek 60 százalékában? az NFL-ben a leggyakoribb felállás tavaly a 11 volt. na most ha nálunk a harmadik számú elkapó Beasley, aki csak slotban használható, akkor az behatárolja a lehetőségeket. ha viszont van még egy receiver, aki nyugodtan mehet külső route-ra, akkor Bryant bejöhet középre (6'3", 220 lbs, linebacker az életben nem fogja meg), ugyanúgy gyilkos lehet, mint Austin volt, amíg az egészsége engedte. meg hát akkor Bryant is többet tud szusszanni, mert nem a returnernek vagy a slot receivernek kell felállnia a külső pozícióba.
6. még mindig ott lesz egy free agent signing period, ott is csurranhat-cseppenhet valami, Marinelli olyan emberekből képes kihozni a jó teljesítményt, akiről három másik csapat már simán lemondott.
7. ha esetleg olyan módon változik a védelem, hogy azt játsszuk, amit tudunk, akkor esetleg nem lesz a két (névben) kezdő CB halálra ítélve úgy, mint a Barcelona hatvankilós csatárai a nyolcvankilós hátvédek ellen, amikor a hátvédsor elkezdte felívelni a labdákat az Atletico ellen.
8. felettébb fölöslegesnek tartom azt, amikor előre ítéletet mondanak valami felett. rossz választás volt az, akit választottunk? ki tudja? és ha esetleg azok, akiket megfelelő választásnak mondtak, esetleg ronggyá kúrják a térdüket edzőtáborban, akkor is rossz lesz a választás?

egy szó mint száz, teljesen feleslegesnek tartom három és fél hónappal az érdemi dolgok kezdete előtt leszedni a keresztvizet valamiről. Höri megírta a cikket, felmarkolta a zsét, good for him. akik olvassák, azok vagy ide is olvasnak, vagy még ide sem, ez utóbbi esetben nekik esetleg érdekes is lehet, good for them. nekünk meg talán van saját véleményünk, ami nem feltétlenül egyezik, de mi jól megvagyunk vele, good for us.
mindenki jól jár, senki sem megy a Dunának, így megy előre a világ 😀
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
 www.profootballfocus.com/blog/2014/05/22/2014-depth-chart-dallas-cowboys/

egy kis keret áttekintőek nem rossz a színeket nincs nagyon értelme nézni.beltazor
Nem tudom, mikori összeállítás ez, de - ahogy a cikkeket nézem - több ponton változik, változni fog a keret, Randle, Clutts, Orton, Jones, Durant, Beasley helye eleve kétséges már.Charlie Firpo
Beasly is?Cowboykarcsi
Igen, azt olvastam, Street nagy sansszal kiszorítja őt, ahogy Hayden léce is rezeg.
És hogy ne mondjam, Spencer-re és Okoye-re nem nagyon számíthatunk.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
 www.profootballfocus.com/blog/2014/05/22/2014-depth-chart-dallas-cowboys/

egy kis keret áttekintőek nem rossz a színeket nincs nagyon értelme nézni.beltazor
Nem tudom, mikori összeállítás ez, de - ahogy a cikkeket nézem - több ponton változik, változni fog a keret, Randle, Clutts, Orton, Jones, Durant, Beasley helye eleve kétséges már.Charlie Firpo
Beasly is?

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Vicces, hogy milyen pokosan tudnak mindig a ligautolsó védelemre mutogatni ezek a botcsinálta szagértők, de annyira megdolgozni a pénzükért, hogy megnézzék hányan játszottak a front 7ben tavaly már nem megy. Mégis egy valakinek nem szabad megsérülni: Lee. Amíg ő pályán van ez a védelem nem ligautolsó.gyeek
Ez a botcsinálta szakértő amúgy Höri.

több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
 www.profootballfocus.com/blog/2014/05/22/2014-depth-chart-dallas-cowboys/

egy kis keret áttekintőek nem rossz a színeket nincs nagyon értelme nézni.beltazor
Nem tudom, mikori összeállítás ez, de - ahogy a cikkeket nézem - több ponton változik, változni fog a keret, Randle, Clutts, Orton, Jones, Durant, Beasley helye eleve kétséges már.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 606 — Pfizer & Moderna fan
 www.profootballfocus.com/blog/2014/05/22/2014-depth-chart-dallas-cowboys/

egy kis keret áttekintőek nem rossz a színeket nincs nagyon értelme nézni.

több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Vicces, hogy milyen pokosan tudnak mindig a ligautolsó védelemre mutogatni ezek a botcsinálta szagértők, de annyira megdolgozni a pénzükért, hogy megnézzék hányan játszottak a front 7ben tavaly már nem megy. Mégis egy valakinek nem szabad megsérülni: Lee. Amíg ő pályán van ez a védelem nem ligautolsó.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Orton úgy néz ki, lelép.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 689 — Cowboys fan
Na a draft-értékelésünk is meg van az NSO-n, nem sok jót írnak pl. Hitchens-ről, akit nálunk az edzők Lee helyettesítésére szánnak, Matt Eberflus talán ért hozzá. Teszem hozzá, én biztos nem.
Street pedig jó eséllyel 3. számú elkapó lesz, mert Austin elment, mi ebben a luxus?
Mindig lehet mást draftolni, majd kiderül.
Véleményetek?

"A gond ott van, hogy a Cowboys a ligautolsó védelme ellenére is támadóval nyitott. Nem állíthatjuk, hogy Leary vagy Bernadeau klasszis guard, de azt se, hogy rajtuk ment volna el az előző szezon. Ehhez képest a második kiválasztott védőjük az a Hitchens, akinél az is meglepő, hogy draftolták. Ötödik körben pedig egy 3-4. számú elkapóval gyarapodtak, talán ezt is nevezhetjük luxusnak." Charlie Firpo
hát ez is egy vélemény, a helyén kell kezelni.
majd kiderül.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Na a draft-értékelésünk is meg van az NSO-n, nem sok jót írnak pl. Hitchens-ről, akit nálunk az edzők Lee helyettesítésére szánnak, Matt Eberflus talán ért hozzá. Teszem hozzá, én biztos nem.
Street pedig jó eséllyel 3. számú elkapó lesz, mert Austin elment, mi ebben a luxus?
Mindig lehet mást draftolni, majd kiderül.
Véleményetek?

"A gond ott van, hogy a Cowboys a ligautolsó védelme ellenére is támadóval nyitott. Nem állíthatjuk, hogy Leary vagy Bernadeau klasszis guard, de azt se, hogy rajtuk ment volna el az előző szezon. Ehhez képest a második kiválasztott védőjük az a Hitchens, akinél az is meglepő, hogy draftolták. Ötödik körben pedig egy 3-4. számú elkapóval gyarapodtak, talán ezt is nevezhetjük luxusnak."

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
A 70-es Notre, Zack Martin (Dal) és a 93-as Stanford, Trent Murphy (most Washington) szinte folyamatos csatája:


- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.