Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 9 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Annyira tartottam ettől, hogy vmi ilyen fog történni, és tessék. Kész vagyok...
Furcsa, hogy egy ilyen játékos, aki ennyire fejlődőképes és tehetséges, a csapat felé mutatott alázatáról már nem is beszélve, 4. évében sem érhet révbe és válhat belőle az aminek született.
Iszonyat igazságtalannak tartom. Ő Ray Lewis szintű karriert érdemelne, eltekintve attól, hogy csillagos és amúgy is erre húzna a szívem.
Én nem temetem, mindenki tudja, hogy több van benne mint amit a 4 év alatt elért, és hiszek benne, hogy erre nem cáfol rá.
!keep fighting Sean!
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Szegény srác, ilyen már tényleg csak a mesében van. 😕

Amúgy egyre biztosabb vagyok benne, hogy ennek a rengeteg korai sérülésnek részben a hülye új szabályozás az oka, ahol gyakorlatilag alig van már lehetősége a csapatnak az "organized" tréningeken kívül kapcsolatba lépnie a játékossal. Hónapkig magukban gyúrnak, futnak, stb. valahol, aztán odamennek az edzésre anélkül, hogy egy fizikoterapeuta és egy profi stáb fokozatosan felkészítené őket, az izomzatukat, az izületeiket a high stress igénybevételre, És jön a baj, mert a limitált edzéslehetőség miatt a csapatoknak sincs idejük felvezető, felkészítő alaptréningeket tartani.peterk2005
Ebben az esetben valószínűleg nem erről volt szó, a profi stáb végig Lee mögött volt.
Ez egy sajnálatos rossz lépés/rossz testtartás volt, tíz perccel az edzés vége előtt, táhát a rossz bemelegítésről sem lehetett szó. Martin a non-contact helyett a semi-contact-ot alkalmazta a csk-n.
Neki sajnos a szervezete nem volt alklamas az NFL-re, az agya és a reagálási képessége viszont azon felül volt, ezért volt ő a legjobb nálunk (meg a ligában is a legjobbak között).
Múlt idő, mert innen asszem már nincs visszaút.

Általában viszont igazad van, amit kiharcoltak a játékosok, az szépen visszaüt. Aluledzettség = éles szituban sérülésveszély.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 623 — Egyéb témák lakó
Hát ezt nem hiszem el!!! Nem kellene valami átok levevő boszorkányt alkalmaznia a Dallasnak? Meg mondjuk Jonatahan Vilma-t sebtiben?tamas424
Vele sem hiszem hogy sokkal beljebb lennétek, két éve nem volt képes végigjátszani összesen 10 meccset 100%-on, és szerintem már sosem lesz képes sajnos. Mint leader és mint "defensive QB" ma is hasznos, de a sebessége már nem igazi egészségesen sem.

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szegény srác, ilyen már tényleg csak a mesében van. 😕

Amúgy egyre biztosabb vagyok benne, hogy ennek a rengeteg korai sérülésnek részben a hülye új szabályozás az oka, ahol gyakorlatilag alig van már lehetősége a csapatnak az "organized" tréningeken kívül kapcsolatba lépnie a játékossal. Hónapkig magukban gyúrnak, futnak, stb. valahol, aztán odamennek az edzésre anélkül, hogy egy fizikoterapeuta és egy profi stáb fokozatosan felkészítené őket, az izomzatukat, az izületeiket a high stress igénybevételre, És jön a baj, mert a limitált edzéslehetőség miatt a csapatoknak sincs idejük felvezető, felkészítő alaptréningeket tartani.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
 m.espn.go.com/general/story?storyId=9589723&city=dallas&src=desktop
Itt van részletezve.
több mint 9 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Hiába kapott 42 millás szerződést. Vannak benne mérkőzés szám elvárások ha jol emlékszem.Blevi
Az sztem a "bónuszra" vonatkozik,szval vmi 7 millió helyett 8,5 ha egy bizonyos meccsszámot elér,tehát a 7 mindenképp jár,de ez nem biztos,hogy így pontos
több mint 9 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Hiába kapott 42 millás szerződést. Vannak benne mérkőzés szám elvárások ha jol emlékszem.
több mint 9 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Mondjuk annyiban tényleg "jó" hogy most aki fellép majd helyette az kap egy full trainning campet meg az előszezon meccseket,legyen ez akár valaki külsős akár esetleg valaki a Hitchens-Carter-Holloman hármasból. Akármennyire is fáj Leeről meg lehet szépen lemondani,5 év 5 csonka szezon ebből majdnem kettő teljesen out.Cowboykarcsi
én is maximum ennyi pozitívumot találtam az egészbe..

Viszont a lemondás nem olyan egyszerű,most kapott 42 millás szerződést..reményeim meg eddig tartottak egy sérülésmentes szezonról
több mint 9 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Mondjuk annyiban tényleg "jó" hogy most aki fellép majd helyette az kap egy full trainning campet meg az előszezon meccseket,legyen ez akár valaki külsős akár esetleg valaki a Hitchens-Carter-Holloman hármasból. Akármennyire is fáj Leeről meg lehet szépen lemondani,5 év 5 csonka szezon ebből majdnem kettő teljesen out.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 9 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 708
Hát ezt nem hiszem el!!! Nem kellene valami átok levevő boszorkányt alkalmaznia a Dallasnak? Meg mondjuk Jonatahan Vilma-t sebtiben?
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Kedvenc fantasy LB.
Sajnálom,hogy idén már várhatóan nem játszik. Öröm az ürömben,hogy még a playbook install előtt történt, a snapeket teljes egészében kaphatja a helyettese.
Nagy feladat lesz.
több mint 9 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
 m.dallascowboys.com/s/30667/260?itemPos=4&itemUri=-807327654%2F1410147891514155122320411256
Hogyvolt a sérülésrol, Dezrol, es a Lawrence vs Tyron battle.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
😥 😥

Most vagy Carter veszi át a helyét, vagy hozunk egy tapasztalt LB-t (Vilma-t emlegetik).
Marinellinek - és az egész csapatnak - fel van adva a lecke.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Ez volt a red flag 4 eve mikor draftoltuk, végre örülhetnek a szakértők hogy megint lehet JJ-t meg a csapatot fikazni. Nem véletlen h Shaziert akartuk a drafton... Hosszu idény lesz megint. 😕
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hivatalos az ACL szakadás diagnózisa. Tényleg ennyi volt szerencsétlennek idénre. 😕
több mint 9 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
😥 😥
ilyen tényleg nincs...szerencsétlen Lee... amit írtam lentebb tartom... reménykedtem a védelemben,de A vezér nélkül, - 50%

PunBB bbcode test
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 957 — Stromfeld Aurél fan
Nem találok szavakat. Ez már röhej a köbön.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 418 — Így remélem megfelelek nektek.....
Részvétem, de tényleg, nagyon csípem és sajnálom, ez már hosszútávra se sok jót jelent..............
több mint 9 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Sajnos a fociban a sérülékenység ugyanakkora faktor, mint bármely labdás vagy fizikális képesség. Csak az a hiba, hogy gyakorlatilag Lee-re építjük a védelmet már évek óta, de úgy tűnik, itt is váltani kell.
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 825 — Csodabogár
jobbulást neki, most hallom ACL :/

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 5 min
Cowboys fear LB Sean Lee tore his left ACL. Lee will undergo an MRI today to see if Cowboys fears are reality.
több mint 9 éve
Sonpi Dallas Cowboys 267 — Cowboys fan
Hogy nálunk mindig csak a szar van...

Ez meg még azért korai. Legalábbis rohadtul remélem, hogy nem ekkora a para.

Adam Schefter ‏@AdamSchefter 8 p

If Dallas is in market for a LB, one who is recovered from knee issues is former Saint Jonathan Vilma. Now said to be healthy and ready.


több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Most olvasom....
Jobbulást Neki! 😉
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
potentially serious left knee injury

nem túl biztató, ottani idő szerint 5-kor MRI

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/qhfz7togv1ux8ysaootp
Sean Lee injures left knee; Cowboys fear torn ACL
It appears Sean Lee is once again battling injury. The standout linebacker was helped off the field at Dallas Cowboys organized team activities on Tuesday. Should Big D be concerned?

Valami kikúrt átok ül ezen a csapaton 3 éve... Ez nagyon nem jó...