Dallas Cowboys

34 feliratkozó

több mint 9 éve
Blevi 8 233 — Lions & Cowboys fan
Mondjuk Free játékán szerintem sokat javított hogy nem egy kutyaütő Guard játszik mellette. Nyilván korai még de igaznak bizonyulnak azok a jóslatok hogy MArtin volt a legbiztosabb választás a drafton. Nem egy sexy pick, de sztem nagyon megérte. Nem kapunk róla sok büntetést, a guard húzásoknál brutál, jól lép fel a második szintre is. EGyszóval jóság van. 😊
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 940 — Stromfeld Aurél fan
Majd ha tud valaki valamit Free-ről tolja már az infót, köszi. Remélem nem kell sokat kihagyni (ha egyáltalán)rva
állítólag a végére visszajött.slowmotion
Doug Free suffered a sprained right foot in Sunday's win against the Seattle Seahawks but the team is unsure if he will miss significant playing time or even any time.Charlie Firpo
 www.bloggingtheboys.com/2014/10/13/6971831/report-cowboys-doug-free-could-miss-three-to-four-weeks

most akkor mi?Tehenész
Szerintem utóbbi. Mondjuk amint bejött Parnell egyből letarolt pár arcot Murray TDjénél. Most kiderül mit ért az elmúlt 3 év edzése.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Majd ha tud valaki valamit Free-ről tolja már az infót, köszi. Remélem nem kell sokat kihagyni (ha egyáltalán)rva
állítólag a végére visszajött.slowmotion
Doug Free suffered a sprained right foot in Sunday's win against the Seattle Seahawks but the team is unsure if he will miss significant playing time or even any time.Charlie Firpo
 www.bloggingtheboys.com/2014/10/13/6971831/report-cowboys-doug-free-could-miss-three-to-four-weeks

most akkor mi?
több mint 9 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Kb mindent leírtatok már,amit én is akartam,viszont az se elhanyagolható,hogy most,illetve houston ellen ,továbbá talán rams ellen is úgy tudtunk nyerni,hogy a turnover csatát elvesztettük,és többször is hátrányból jöttünk fel.Ez is mutatja,hogy most tényleg jó a háttér munka az edzők részéről,rendbe teszik a fejeket,és ebből egyre nagyobb önbizalmat nyer a csapat !!!

Tavaly pont,hogy sokszor zuhant össze a csapat és onnan nem volt megállás.Nem tudom ez kinek a legfőbb érdeme,JG,Marinelli,vagy bárki,de győztes csapatok mentalitását kezdjük mutatni.

Ami viszont mosolyt csal az arcomra,hogy rengeteg potenciál van ebben a csapatban MÉG! 😊
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Majd ha tud valaki valamit Free-ről tolja már az infót, köszi. Remélem nem kell sokat kihagyni (ha egyáltalán)rva
állítólag a végére visszajött.slowmotion
Doug Free suffered a sprained right foot in Sunday's win against the Seattle Seahawks but the team is unsure if he will miss significant playing time or even any time.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 940 — Stromfeld Aurél fan
egyébkéntslowmotion
továbbá

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Hát gyerekek régóta várok ilyen teljesítményre, végre nem a nyögvenyelős win, vereseég kombó van.

Ez egy nagy betűs CSAPAT, kár is kiemelni bárkit. Az O azt hozza amit vártunk,azért magában az O super bowl esélyes, szezon előtt is lehetett ezt várni. Na de a védelem brutálisan össze lett rakva. ez Marinellinek köszönthető nagyban. mindeki jobb mint tavaly, főleg Durant. és ha mindenki egészséges,akkor nem is olyan gyenge a védelem. Melton először edzett végig egy hetet,Spencer meg még mindig 50-60(körül lehet,Lawrence sincs még...csak ne sérüljön le senki súlyosan.

Amit senki se várt de simán az egyik NFC East csapat mehet be Wild Cardba....
fura még mindig arra számolok h 8 győzelem legyen meg, az sima innen,onnan meg minden W hab.

PunBB bbcode test
több mint 9 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 763 — Csodabogár
brilliáns győzelem volt, grat San Franból! 😀 végignézve az NFCE első két csapatának a mérlegét, büszkeséggel tölt el hogy tőlünk van az az 1-1 vereség 😉
mekkora lenne már találkozni a PO-ban, újraéleszteni az örökös rivalryt. szemem rajtatok tartom :cool:

több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Hohohohhóóóó:

"Garrett says he's hopeful DeMarcus Lawrence can do some "football stuff" on Wednesday."

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Blevi 8 233 — Lions & Cowboys fan
Szerintem nem lettünk mi a team to beat az NFC-ben. Nagyon nagy fegyvertényt hajtottunk végre, de ettől az Eagles jobban áll mint mi a két nyert csoportmeccs miatt. Sok dolog van ami bizakodásra ad okot, de messze még az idény vége. Most örüljünk annak ami van, jó olvasni a hater kommenteket is. Szeretem az underdog szerepet... :/
több mint 9 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 603 — Pfizer & Moderna fan
kövi két meccsünket is adja a sporttv.... izgi jönnek a csoport meccsek!

szünet előtt még van 4 meccsünk: 3 hazai Giants, Skins, Cards, 1 "idegenben" Jaguars.
3-1 jó lenne megcélozni, ami szerintem reális is lehet. és akkor elég jó helyzetben lennénk!

több mint 9 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
oszt' azt már meg sem említi itt senki hogy Bailey 56ról úgy kurta be hogy volt benn még vagy 10 yard? 😀 😛Amare
ezzel kapcsolatban sokan, többek között a hivatalos DC account is kiírta ezt twitterre:

.@danbailey95 is now the most accurate kicker in the history of the @NFL.

With that kick Dan Bailey is now the most accurate kicker in NFL history. He's 100 for 110 in his career.


Ehhez képest nem láttam, hogy nfl.com-on, vagy bárhol megemlítették volna.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
oszt' azt már meg sem említi itt senki hogy Bailey 56ról úgy kurta be hogy volt benn még vagy 10 yard? 😀 😛Amare
Olyan sok jó teljesítmény volt, hogy a robot már fel sem tünt😀

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 052 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
oszt' azt már meg sem említi itt senki hogy Bailey 56ról úgy kurta be hogy volt benn még vagy 10 yard? 😀 😛

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 473 — Cowboys fan
egyébként
több mint 9 éve
nfl_lover 912
hogy mi történt a Frisco elleni meccs után, azt meg nem lehet mondani, azóta viszont konstans Superbowl-favorit teljesítményt hoz a Dallas a labda mindkét oldalán
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Gorbel, ha már hosszan írtál, jó ilyeneket olvasni! ( | Meg hát hogy milyen szemtelenül fiatal vagy! 😊 | )

S hogy miért, mindenkinek más, de szépemlékű Dzsokit idézzem a tegnap estéről - is: az NFL-ben a minden az edző.
Így hát: MARINELLI - MARINELLI - MARINELLI !!!!!!
A támadó szekció nekem már tavaly is tetszett, idén csak összeért.
Te atya világ! Parnell beállt Free helyére és Murray előtt söpörte az utat a TD-je előtt. Ezt nevezem beugrásnak!
És hát T. Williams meg Escobar és mindenki: ezt így kell, erre vártunk.

/Azon somolygok magamban egy pár hete már, hogy az öreg Jerry már az edzőtáborban fújta: superbowl szintű a csapat. Persze ezt senki sem hitte el neki./

Ja és persze Eagles is... de hát a 13. héten jövünk össze csak, addigra már sok minden eldőlhet ha így játszik mindkét csapat.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
A tegnapi meccs elég nagy önbizalmat adhat nektek, mert habár nem képviselünk akkora erőt,mint tavaly, de a Century-ra nem nyerni járnak azért az emberek. Van,hogy egy-egy játékosnak csak egy önbizalom boost jellegű meccs kell, és onnantól konzisztens formát hozhat.

Szerencsénk,hogy nem lett nagyobb vereség, adtatok 10+ pontot, ezen kívül közünk nem volt a meccshez. Nekem a guard húzásos futások "tetszettek" leginkább, illetve e meccs alapján Romo is "tökös" legény. A Dez vs Sherm csata is jó volt, nem tudom tudtok-e róla, de nálunk a cornerek sosem váltanak oldalt. Három éve Sherm a neki bal oldalt fedezi, de most,hogy kiesett 2 CB is, meccs közben átment a másik oldalra Dez-t fedezni. Érdekesebb lett volna mondjuk,ha nincs a flagfoci szabály az offseasonban. Érdeklődve várom a további eredményeiteket, mert most jelen pillanatban úgy tűnik ti vagytok az NFC powerhouse.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 473 — Cowboys fan
Nekünk jobb lesz ellenetek úgy játszani, hogy ti vagytok a sztárcsapat, plusz addigra már úgy tünik az Oline nálunk is ujra összeáll, lesz Kendricksünk is.

Jó csörték lesznek nah.Eazzy
persze. de tavaly se volt szar a falatok, aztán mégis első meccsen lényegében nulláztunk Titeket, utána meg a csereirányítóval, védelem nélkül sikerült majdnem megverni...

mondjuk ha van egy alapszabály a csoporton belül, akkor az az, hogy nincs olyan, hogy egyértelmű esélyes, mert a csapatok töviről hegyire ismerik egymást. inkább szorosak a meccsek, és a botlazodó csapatok hajlamosak beleszólni a rájátszásért harcoló csapatok küzdelmébe, mint hogy shutout legyen a vége.*

* az megvan, hogy a csoportrangadókon a hajnali előtt utoljára 2009-ben fordult elő nullázás? ott w16-on a Skins simáztuk le, w17-en meg a - hoppá 😊 - Eagles-t 😀
több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Nekünk jobb lesz ellenetek úgy játszani, hogy ti vagytok a sztárcsapat, plusz addigra már úgy tünik az Oline nálunk is ujra összeáll, lesz Kendricksünk is.

Jó csörték lesznek nah.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 473 — Cowboys fan
Az megvan, amit az első hét után is megemlítettem, hogy a power rankingokban Höri 25. helye volt a legelőkelőbb (viccből havernak meg is jegyeztem, hogy későbbi SB győztest még sose becsültek le ennyire)? No az volt az egyik véglet ez a mostani meg a másik, de ki nem szarja le, jó ezt látni végre. 😀

Mint viszonylag régi motoros (2007-ben lettem Cowboys szurkoló) valahogy továbbra se hiszem el, ami történik szóval továbbra is azt számolgatom, hogy legalább a szokásos 8-8 legyen meg valahogy, de azért ez inkább már rossz megszokás, mert ez a csapat bizony jobb mint 8-8-as. 😉

Ja és jegyezzük meg halkan eddig Murray az MVP elfogultság nélkül (talán Rivers említhető még). 😉 Valamint bármennyire nem szeretem az Eagles-t azért azt is hozzátenném, hogy azok akik vicc csoportnak tartották az Eastet azok nézzenek most rá az NFC tabellájára. 😉Jughead
Murray már négy eladott labdánál jár, Rivers kettőnél, egyelőre Rivers simán lehet előrébb az MVP-versenyben, mint Murray. viszont - gondolom - bármelyikük szívesen odaadná az MVP-címet egy gyűrűért.

Eagles - ameddig nem kerülnek gödörbe (vagy nem játszanak velünk, lol), addig nem lehet megmondani, hogy ez az 5-1 milyen 5-1. megverték a Giants-t, oké. mi is azt szeretnénk. de a puding próbája az evés, és tavaly majdnem kétszer is a torkukon akadtunk, pedig mi egy középszerű csapat voltunk.

nekünk volt egy nagyon gyenge félidőnk (Niners elleni első), utána a második már úgy-ahogy ment, azóta meg igazából egy nagyon rossz negyedünk volt - a Rams elleni első, de ott sem 0-14-gyel kellett volna kezdeni, hanem minimum 3-7-tel, és azért az úgy más meccs lett volna.

azért jó lenne Murray-t néha pihentetni, Randle helyenként elég szépen fut, decemberben meg igen nagy szükség lesz arra, hogy mindkét futónk egészséges legyen lehetőleg, mert ott az a siker egyik legfőbb összetevője.
több mint 9 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 080
Az megvan, amit az első hét után is megemlítettem, hogy a power rankingokban Höri 25. helye volt a legelőkelőbb (viccből havernak meg is jegyeztem, hogy későbbi SB győztest még sose becsültek le ennyire)? No az volt az egyik véglet ez a mostani meg a másik, de ki nem szarja le, jó ezt látni végre. 😀

Mint viszonylag régi motoros (2007-ben lettem Cowboys szurkoló) valahogy továbbra se hiszem el, ami történik szóval továbbra is azt számolgatom, hogy legalább a szokásos 8-8 legyen meg valahogy, de azért ez inkább már rossz megszokás, mert ez a csapat bizony jobb mint 8-8-as. 😉

Ja és jegyezzük meg halkan eddig Murray az MVP elfogultság nélkül (talán Rivers említhető még). 😉 Valamint bármennyire nem szeretem az Eagles-t azért azt is hozzátenném, hogy azok akik vicc csoportnak tartották az Eastet azok nézzenek most rá az NFC tabellájára. 😉
több mint 9 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 603 — Pfizer & Moderna fan


jó látni ezt! vlahol itt kezdődik a sport!

Jó kis meccs volt! Nagy győzelem! 😊

több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 3 995 — Me for President!
Nagyon durva, hogy az első kijött power rankingek mind első helyre teszik a Cowboyst... 5 hét alatt underdog-ból team-to-beat lettünk 😊
Megyek is, kicsit nézegetem a számokat PFF-en
több mint 9 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Furcsa egy meccs volt ez. Mármint nekünk, Dallas fanoknak mindenképp. Először is hadd kezdjem azzal, hogy 2005 óta (15 éves korom óta) szurkolok a csapatnak. Ez a kapcsolat kicsit olyan volt/lett, mint egy házasság, amibe hirtelen beleugrik az ember. Az elején hihetetlen szenvedély, honeymoon phase, feltétel nélküli bizalom. Ahogy teltek az évek, a szerelem megmaradt, azonban a sok csalódás kicsit kiölte a szenvedélyt. Kb 2 évvel ezelőtt meg eljött az az időszak, amikor már inkább csak a megszokás tartott minket össze, morgósan, öregurasan ültem le a meccseink elé, inkább a hibáinkra kiélezve. Persze mindig drukkoltam, de azért ez összehasonlíthatatlan volt a 2000-es évek második felében tapasztalt rózsaszín köddel.
Aztán idén valami megváltozott. Elismerem, jómagam nagyobb esélyt adtam egy TOP 10 drafthelyre, mint a PO-ra, de mentségemre legyen mondva, ezzel nem csak én voltam így. Aztán az SF meccs után jöttek a az izzadósan nyert meccsek, ami korábban nem igazán volt jellemző, egymás után több biztosan nem. A Saints meccsen meg már olyan dominanciát mutattunk, hogy jómagam alig hittem a szememnek. A Texans ellen is domináltunk, ott (a tegnapihoz hasonlóan) a hibáink miatt lett ilyen szoros. Aztán jött a rettegett bajnok elleni meccs idegenben.
És megint elkezdtem érezni a tüzet. Elsősorban a D játéka fogott meg. Selvie-Hayden-Crawford-Spence, Mincey és Melton aktív rotációban. Milyen D-line ez? nevek alapján bottom 5. Aztán mégis mi ment ott. Crawford első érdemleges szezonját megkésve elkezdve elég szépen felturbózta ott a dolgokat 3-.techben. Mondjuk a Seattle Unger nélkül sebezhető volt ott, de a kis kanadai érdemeiből ez nem sokat von le. A másik Spencer. Azért instant javulásnak indult ez a D-line az ő beépülésével, bár nála nem lehet tudni, hogy mennyire a nagy manira hajt, de vele egész emberesnek lettünk ott.
McClain nagyon baba egyelőre, őt már méltattuk eleget, tegnap Durant is nagyon tetszett, Wilber kicsit kilógott, de neki ez a 4-3 Will poszt nem is igazán fekszik. A cornereink közül Carr rengeteget javult, Scandrick nálam biztosan top 10 NFL szinten. Church csak simán Church (btw hosszú idő óta a legjobb szerződése ár/érték arányban neki van), az általam sokat szapult Wilcox is kezd egy stabil szintet hozni.
Nem tudom, ez az egység mitől lett ilyen jó, lehet dacból a tömeges lesajnálás miatt keletkezett extra bizonyítási vágy, de nagyon meg lehetünk velük elégedve, jók a hívások is, a coverage nagyon jó hátul, ezért sem kell 1-2-3 másodperc alatt odaérni az ellenfél irányítójához.
Az O tegnap remek gameplannel ment fel. Nehéz eldönteni, hogy ez személy szerint kinek az érdeme (Garrett? Linehan? Callahan?), de tegnap első osztályú coachingot láthattunk, és a béna napszemüvegek ellenére öröm volt az oldalvonal mellé nézni.
A fal a futás mellett passzt is átlagon felül blokkol, Leary hatalmas nagy király. Tetszett a 3-as RB rotáció, meccs előtt féltem, hogy Murray összekapar valami sérülést ez ellen a D ellen, ha túl lesz terhelve, de szépen megoldották. DM egyébként az előrevetődéseivel sokszor hozott plusz yardokat, az ütközésekbe is gyönyörűen beleállt (emlékezhetünk, tavaly hogy kerülte ezeket még az oldalvonal mellett is). Romo is nagyon elit volt, a hosszúknál egyszer sem éreztem azt, hogy ez most homály és INT lesz belőle, nagyon okosan mozgott a zsebben, és azután a félelmetes Wagner hit után sem lehetett érezni rajta, hogy be lenne szarva. A WR copr szenzációs, TW orbitális nagy steal így utólag (az a '13-as első körös letrade szinte ellensúlyozza a Mo-cserét), Witten gy ikon, nem is csak az elkapásai, blokkolásban rengeteget tesz hozzá idén még magához képest is. Escobar time is megjött, végre ünnepehetett a drogbáró. Dez doin' Dez things, láthatólag Sherman is elismerte, hogy ez bizony matchup a javából. Az elején hiányoltam tőle a bravúrelkapásokat, korábban ennél nehezebbeket is behúzott, de aztán nem maradt hiányérzetem.
Kevés negatívum volt tegnap, de azokat érdemes kiemelni. Néhány drop az első félidőben, támadó oldalon inkább bravúrelkapások hiányának mondanám (TW elkapásánál,a végén kiestem a székből), védőknél is foghattunk volna 1-2 INT-et (Wilber, Melton).
A másik az ST, azon belül is Harris. A fair catch 5 yardnál is hatalmas butaság volt, a blokkolt puntnál vissza kellett volna jönnie középre az emberével, a fumbli meg egyenesen borzasztó. Amikor ezek megtörténtek, kezdett kicsit same old Cwboys érzésem lenni, de hogy ennek ellenére behúztuk az is mutatja, hogy talán idén más lesz.
Összegezve: nagyon büszkék lehetünk, az ST-t leszámítva O, D és coaching oldalon is jelesre vizsgázott a csapat, igazi statement győzelem. Most 3 meccs otthon, ebből 2 csoport, utána pedig Jax Londonban. A jelenlegi formát és állapotokat elnézve ebből simán összejöhet a bye weekig egy 8-2, a 9-1 sem irreális. Mondjuk a jövő heti Giants elleni nagyon fontos, fontosabb is szerintem, mint ez a tegnapi.
Még egyszer gratulálok az egész csapatnak, és köszönöm, hogy ismét felébresztették a tüzet bennem. A házasságos metaforánál maradva talán egy mellplasztikához tudnám hasonlítani 😊