Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Milyen érdekes, a 8 db győzelmünk után senki sem írt ide, csak mi.
Most, hogy negyedszer kikaptunk egy - persze téttel bíró, de igazából túlizgult és túllihegett - meccsen, és nem úgy játszottunk, ahogy tudunk, na most meg.... azért kösz az értelmes hozzáírásokat is, főleg eagles oldalról. Ők érzik igazán, ehhez a tegnapi tánchoz ketten kellettek, ez nem szólóműfaj. Én még mindig tartom, hogy mindketten továbbmegyünk.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
A PO nem sikerült, de ha jól mondom kétszer vagy háromszor 8-8 szezon sikeredett, illetve az elmúlt 10 évben nem emlékszem igazán rossz Dallasi szezonra (nézőpont kérdése, de akkor azt mondom ,nem zártak 10 éve top draft helyeken, ami nem lehet véletlen). Csak mostanság Fortuna asszony nem mosolygott erre sokat, de ő mindig változtatja a hangulatát.ulpianus
2010-ben mondjuk Romót mondjuk pont hidegre tették az ötödik meccsen, utána meg edzőbuktatás volt, és a 6-10-nek köszönhetően 1/8-ból választottuk Tyron-t.
de egyébként az talán valóban a mélypont volt, azóta meg a 8 győzelem.
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
na jó, de azt gondoltad, hogy 9-7-tel nyerik, igaz? 😊 (mint ahogy a tavalyi East szereplés után nagyjából mindenki kb)rva
Nem gondoltam semmit az eredményekről. Én eleve soha nem így gondolkodok. Nekem ezek a 9-7 meg Wild Card csapat nehezen értelmezhető dolgok. Ahogy a "kit verünk meg - kit győzünk le" listák is.
Bár megszoktam, hogy a legtöbbek által használt és számukra bevált formulák nekem haszontalanok. (Például nem értem, az NFC mitől erősebb mint az AFC? Sokan esküdnének rá.)

Arra alapoztam, a Skins nem lesz jó, ahhoz nem kellett jósnak lenni. Kuzin nekem Foles pirosban.
A Giants lehetett volna jó idén. Csak nem hittem hogy több problémát megoldanak, mint amit nem.
Kellyt túltolta a média (sztem is zseni, de azért mások sem a fáról estek le), jelenleg is kicsit túlértékelik az Eagles valós erejét. Jó, lehet most oltani, meglátjuk pár év múlva.
Ellenben a Cowboysnak adott volt a kerete a sikerhez, gondoltam csak nem lehetnek szerencsétlenek minden évben. És ennyi.
Persze tudnék két oldalt írni, hogy alátámasszam, de azok leginkább arra jók, hogy jól megmogyorózzuk ez előfeltevésünket. Amit egy ilyen megérzésre alapoztunk.
Akkoriban például Sean Lee már sérült volt, talán kicsit megmaradt a borúsabb hangulat. Mégis a Cowboys igazából nem volt rossz az elmúlt években. A PO nem sikerült, de ha jól mondom kétszer vagy háromszor 8-8 szezon sikeredett, illetve az elmúlt 10 évben nem emlékszem igazán rossz Dallasi szezonra (nézőpont kérdése, de akkor azt mondom ,nem zártak 10 éve top draft helyeken, ami nem lehet véletlen). Csak mostanság Fortuna asszony nem mosolygott erre sokat, de ő mindig változtatja a hangulatát.

Az már sokkal érdekesebb, mi lesz a csoportban jövőre. Mert azt gondolom, a Cowboys gyengülni fog idénhez képest. Kellynek muszáj lesz kilépni az "építkezünk" szerepből. Giants nem tudom mennyit változik 2015re, ahogy a Skinst sem. Ebből mi sül ki, azt elképzelni nem tudom. Egyik legizgalmasabb holtszezon lesz csoportszinten.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Isten orizz,hogy egy Romo legyen a QB-nk...Szerintem egy szar,ennyi.
Aztan,hogy ki milyen okos nfl szaki,meg allandoan kurva okos na azt is leszarom.
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 006 — Me for President!
Nem mindenki írta le a Cowboyst szezon előtt. Én például azt mondtam nyáron, megnyerhetik a csoportot végre. Még bejöhet.ulpianus
na jó, de azt gondoltad, hogy 9-7-tel nyerik, igaz? 😊 (mint ahogy a tavalyi East szereplés után nagyjából mindenki kb)
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Nem mindenki írta le a Cowboyst szezon előtt. Én például azt mondtam nyáron, megnyerhetik a csoportot végre. Még bejöhet.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 646 — Vikings fan
De minek nektek PO egyaltalan?
Romo akkora egy fostalicska...Elkuldeni kellett volna ,nem hosszabbitani vele!
Elso wildcardon kiestek...(mint Mi 2 eve...)
Semmi ertelme,meg a draftra se jo....

Tudom,hogy mi is szarok vagyunk...ez van
Csak iden a boysrol mindenki elhitte,hogy milyrn marha jok....azt kozbe meg megse...:-p
Romoval sose ertek el semmit...hany eve benazik¿ZoliZoltán
Te mit szívtál ? Kezem összetenném ,ha Romo lenne a QB-nk, komoly playoff csapatnak merném magunkat hívni akkor.
Lehet, hogy kiesnek, de lehet, hogy nem. 1 meccsen mindenki verhető. Ráadásul legnagyobb esélye egy Cards/Phili első körnek van. Egyik sem az a csapat, akit ha elkapja a meccset jól a Cowboys ne legyen esélye. Southos playoffról inkább ne beszéljünk a Seahawkst meg már verték. Ebben az NFC-ben talán a GB kiemelkedő most, de nekik is kifogyhat a szufla.

Könyörgöm ezt a Romoval meg semmit nem értek el faszságot felejtsd már el, ennek a Cowboysnak nem Romo a gyenge pontja, hogyha te ennyire tudod leegyszerűsíteni az NFL-t, hogy kikaptak akkor csak az irányító a hibás akkor gondold át ezt a játékot még egyszer.
Amúgy 8-4el állnak, majdnem annyi winjük van mint nekünk 1,5 év alatt és csak azért nem állnak perpill playoff helyen mert kurva erős most az NFC és ha szerinted nem lehetnek büszkék a szurkolók meg a csapat is, főleg azután hogy előre mindenki leírta őket szezon előtt, ha egy 10-6 vagy 11-5el végeznek akár lesz playoff 1 vagy 2 körrel akár nem, akkor a trollkodásod inkább idegesítő locsogásnak felel meg.
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
De ez megint egy olyan meccse volt amin valami nagyot kellett volna alkotni(PO szempont)
es megint ilyenkor farcol be!
Minden aldott evben ezt csinalja!
Nem birja a terhet....nem az idei szezonrol beszelek,hanem arrol,hogy mikor muszaly W a szitu ,akkor bukta van...most ezen megint siman eluszhat a hajo...
Megneznem mar vegre,hogy a nagy amerika csapata vegre el er valamit.De Romoval ez nem lesz..
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
De minek nektek PO egyaltalan?
Romo akkora egy fostalicska...Elkuldeni kellett volna ,nem hosszabbitani vele!
Elso wildcardon kiestek...(mint Mi 2 eve...)
Semmi ertelme,meg a draftra se jo....

Tudom,hogy mi is szarok vagyunk...ez van
Csak iden a boysrol mindenki elhitte,hogy milyrn marha jok....azt kozbe meg megse...:-p
Romoval sose ertek el semmit...hany eve benazik¿ZoliZoltán
bocs. ez volt a második rossz meccse idén. az olyan rossz arány? szerintem nem.
tegnap semmi sem jött össze, pont mint a szezonnyitón. nem a legjobb forgatókönyv, de nem is kell szeppukut elkövetni miatta. csak rá kell jönni, hogy mit tudunk csinálni az ilyen falak ellen, és azt alkalmazni.
több mint 9 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Az Eaglesnek van egy a liga első negyedébe tartozó front7je,a Cowboysnak meg egy az utolsó negyedébe tartozó,ennyi.Amare
Tudod kik az Eagles linebackerei? Ha tudnád minimum front-4ra redukálnád azt a 7et.
gyeek
A Barwin-Kendricks duó elég jó, Trent Cole meg rutinos megbízható OLB. Sajnos DeMeco Ryans-t belül nehéz pótolni, de kijelenthető általánosságban, hogy a front7 állat. Ettől még betlizhetnek, Green Bay ellen mintha nem is lettek volna a pályán.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Inkabb nem szemelyeskednek.
több mint 9 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 606 — Pfizer & Moderna fan
ez a meccs csak altatás volt! 😊 Tervünk az hogy az utolsó 4 meccsre, mindegyik csapat lebecsüljön minket! 😊

Számolgatni sztem most még nem érdemes, ha a Bearst legyőzzük, akkor lehet elkezdeni. De inkább akkor mikor mindegyik csapat lejátszotta már a 13. meccsét.

Ezt a meccset nem kell túl elemezni, mindenki látta mi történt, szurkolni kell a következő meccsen hogy nyerjünk. Mindegyik meccsen van esélyünk nyerni, remélem fogunk is! 😊

több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 006 — Me for President!
De minek nektek PO egyaltalan?
Romo akkora egy fostalicska...Elkuldeni kellett volna ,nem hosszabbitani vele!
Elso wildcardon kiestek...(mint Mi 2 eve...)
Semmi ertelme,meg a draftra se jo....

Tudom,hogy mi is szarok vagyunk...ez van
Csak iden a boysrol mindenki elhitte,hogy milyrn marha jok....azt kozbe meg megse...:-p
Romoval sose ertek el semmit...hany eve benazik¿ZoliZoltán
mi van cicafiú, savanyú a szőlő? menjél vissza szépen a homokozódba míg anyu rád nem szól.

és ezért legközelebb pedig 100-szor kell elmondanom, hogy "Don't feed the troll"
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
😀B-)
több mint 9 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Kérlek Jézus adj neki egy kis eszet... Vagy felejtsen el gépelni....
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
De minek nektek PO egyaltalan?
Romo akkora egy fostalicska...Elkuldeni kellett volna ,nem hosszabbitani vele!
Elso wildcardon kiestek...(mint Mi 2 eve...)
Semmi ertelme,meg a draftra se jo....

Tudom,hogy mi is szarok vagyunk...ez van
Csak iden a boysrol mindenki elhitte,hogy milyrn marha jok....azt kozbe meg megse...:-p
Romoval sose ertek el semmit...hany eve benazik¿
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 006 — Me for President!
félidőben kikapcsoltam, és lefeküdtem aludni. úgy voltam vele, hogy 44-21 lesz, túl sokat nem tévedtem. ja de, második félidőben nem csináltunk TD-t sem?! :omg:

én elhiszem, hogy vannak csapatok vagy csapatoknak részei, akik ellen egyszerűen nem megy a játék. de ne az Eagles legyen már ez nekünk pls..

szerk: a Bears elleni meccset nem látom vészesnek, szerintem behúzható. A Colts ellen már keményebben oda kell tenni magunkat, de ha akarunk valamit keresni a PO-ban, akkor azt is össze kell szedni.

csak a közvetítés meg a média, vagy a védelem oldalon tényleg eljutottak a srácok a képességeik határára? nincs passrush, nincs secondary és milyen már, hogy a legjobb linebackerünk a safety?
több mint 9 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
A sorsolás tekintetében nem látom fényesnek a jövőnket.
Cardinals (9-2): KC, Rams, Seahwks, 49ers
Eagles (9-3): Seahawks, Cowboys, Redskins, Giants
GB (8-3): Pats, Falcons, Bills, Buccaners, Lions
Lions (8-4): Buccaners, Vikings, Bears, GB
Seahawks (8-4): Eagles, 49ers, Cardinals, Rams
Cowboys (8-4): Bears, Eagles, Colts, Redskins
49ers (7-5): Raiders, Seahawks, Chargers, Cardinals


Nem kalkulálva itt most a hazai pályával csak a papírforma eredményeket van 5 kiadó hely (southból senki sem lesz wild cardos), erre van 7 csapat. Nehéz matek után 2 kieső lesz innen. Szerintem a 49res a ma estével elszállt, de egy jelenlegi forma alapján meglepő 3-1el még odaérhetnek. GB sorsolása könnyű behúzzák a Northot 4 hely, Westet nem nyerhetjük meg máris 3. Cardinals a sötét ló a játékban, bármi lehet belőlük ki is eshetnek egy 0-4el de 1st seed is lehet.

A történetben számunkra ott a probléma hogy a Wild Cardra szerintem nem lesz elég a 10-6 amit egy papírforma szerinti 2-2vel tudnánk elérni. Lionsal Seahawksal/Cardinalsal leszünk versenyben.

Kiemelt jelentőségű számunkra a jövő heti madárharc. Amiben ki tudja nekünk mi lenne a jó.

A lényeg számunkra az hogy ahhoz hogy tuti PO legyen kell egy bravúr győzelem a Colts de inkább a Lincolnon az Eagles ellen. De mindezek előtt jön a mostanában mumusunk a Bears (Fortéval, MArshallal, Jefferyvel, Cutlerral). Ha nem nyerünk nincs helyünk a POban. Két PO meccs jön szerintem egy 1-1 kevés lesz a rájátszáshoz.
több mint 9 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Röviden tömören ez egy fos volt.

Egyszerűen a stáb nem tudta felkészíteni a játékosokat a rövid héten,sem erőnlétben,sem taktikában, olyan konzervatív kiszámítható semmi hívások voltak,mintha csak hívjunk valamit és legyen vége a meccsnek,ne sérüljön meg senki. A hülye is tudta miket hívunk.
Romon látszott a legjobban h neki az 2-3 plusz nap nagyon hiányzott,egyszerűen nincs olyan fizikai állapotban,mint ami kellett volna.
Most van egy hét, egy remélhetőleg széteső Bears ellen. Must win. Utána lesz egy jó hosszú hetünk felkészülni az Eagles ellen,akik Seattle ellen remélhetőleg gyilkos meccs után az ellenkező arcukat fogják mutatni.

Védelemről nem tudom mondjak e valamit v érdemes e? Crawford,Church biztató ennyi kb. Lb sor borzasztó,Durant hiányzik, hát még Lee...

Ennél szarabbul nem tudunk játszani,csak ne ismételjük meg.... 😀

PunBB bbcode test
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 966 — Stromfeld Aurél fan
Ó micsoda nap! Éjszakás műszakban volt hogy egyszerre két telefon lógott a fülemről, aztán ráadásképp jött a remek hír, hogy egy sofőr eltalált alulról egy vasúti hidat. Végigszenvedve a műszakot, melóból hazatérve egyből cibáltam le a byteokat tyt-ről, de végignézni a meccset már nem bírtam. Sajna éreztem milyen finálénak nézek elébe a korábbi eseményk nívója alapján. Elfogytam mint a Cowboys D. Ennyit a hazai pályáról. Pár hét múlva biztos máshogy fog muzsikálni a csapat, de ezen a mai meccsen hiányzott az a keménység amit idén tapasztaltam. Emellett szerencséjük sem volt, Beasley fumble, Church fellöki Harrist, bírók pislognak OPI/DPInél a Cowboys kárára, bilfi-balfaszkodás, tutyi-mutyi. Egyik sem volt döntő súlyú, de tegnap egyszerűen csak nyelték az ütéseket és túl fáradtak voltak visszavágni. Most 8-4, semmi nincs veszve. Csak nehogy 8-8 legyen, mert akkor halálra röhögöm magam :p

Az Eaglesnek van egy a liga első negyedébe tartozó front7je,a Cowboysnak meg egy az utolsó negyedébe tartozó,ennyi.Amare
Tudod kik az Eagles linebackerei? Ha tudnád minimum front-4ra redukálnád azt a 7et.



PO?LOL

Csak trollkodtam egy kicsit! 😀ZoliZoltán
Elég szarul. Ennél egy 7 éves tökmag is maróbb tud lenni, és ő legalább nem teszi hozzá láma módon, hogy csak trollkodni akart. De látod, ilyen héter klónból mint becses személyed nincs hiány: sose dugja be az orrát Cowboys témába vagy eredménykövetőbe (nem mintha hiányozna az input), csak egy ilyen gyengusz trollocska kísérletre futja egy kemény vereség után. Hallottál már a fagyiról ami visszanyalt?

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
PO?LOL

Csak trollkodtam egy kicsit! 😀ZoliZoltán
Hogy áll most a Vikings?LOLBlevi
Vigyázz mert összever mint AP a kisgyerekét!

több mint 9 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
PO?LOL

Csak trollkodtam egy kicsit! 😀ZoliZoltán
Hogy áll most a Vikings?LOL
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
PO?LOL

Csak trollkodtam egy kicsit! 😀
több mint 9 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Az Eaglesnek van egy a liga első negyedébe tartozó front7je,a Cowboysnak meg egy az utolsó negyedébe tartozó,ennyi. Nem mondom hogy más nem volt ami mehetett volna jobban,de a Dline és az LB sor teljesen súlytalan.
Abban én bízom hogy ahogyan konzekvens munkával fel tudták építeni a liga egyik legjobb támadó falát,ugyanezt meg tudják csinálni a másik fallal is. Az más kérdés hogy mire beérik a projekt kéne egy uj irányító is.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 428 — Így remélem megfelelek nektek.....
Srácok ezt nem gondoltam volna, két és fél hét múlva visszavágó, könnyen lehet fordítva, ha nem leszünk ott fejben,és még nekünk ott a Hawks az sem lesz egyszerű. Sok sikert a Bears ellen!