Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem volt agyrázkódása, hanem már 2-3 hete makacs betegséggel küzd, emiatt hagyta ki az utolsó fordulót is, és az első negyedben szarul érezte magát, szédült, kiderült, hogy kiszáradás fenyegeti. Nyilván ennek köze van a betegségéhez, amiből feltételezem nem gyógyult fel teljesen, mégis edzegetett, játékra jelentkezett, aztán jött ez a dolog.
Mondjuk a Raidersben nem nagyon jutott PO-közelbe, és a második TD után is mutatták, hogy majd felrobban, mondja a társaknak, mit hogyan kéne, és nagyon nyerni akar, gondolom szart rá, hogy még most is beteg.Stez
Ezt olvastam, én ebből ezt szűrtem le, bocs, az angolom nem túl erős. Mindegy is, a lényeg, hogy kell nekünk nagyon, ott valami Eddy Laci fog futkorászni.
 cowboysblog.dallasnews.com/2015/01/dallas-cowboys-mlb-rolando-mcclains-status-for-green-bay-game-up-in-air-after-leaving-win-over-detroit-with-concussion-symptoms.html/Charlie Firpo
Ezt nem olvastam, ebben valóban azt írja, hogy agyrázkódásgyanú miatt nem játszott tovább, holott a capat meg azt mondta, hogy a kiszáradás miatt.
Nem volt rossz az angolod. 😊 Mondjuk ha Garrett mondta valóban, elhiszem, csak sehol máshol nem olvastam, ezért lep meg.

több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Nem volt agyrázkódása, hanem már 2-3 hete makacs betegséggel küzd, emiatt hagyta ki az utolsó fordulót is, és az első negyedben szarul érezte magát, szédült, kiderült, hogy kiszáradás fenyegeti. Nyilván ennek köze van a betegségéhez, amiből feltételezem nem gyógyult fel teljesen, mégis edzegetett, játékra jelentkezett, aztán jött ez a dolog.
Mondjuk a Raidersben nem nagyon jutott PO-közelbe, és a második TD után is mutatták, hogy majd felrobban, mondja a társaknak, mit hogyan kéne, és nagyon nyerni akar, gondolom szart rá, hogy még most is beteg.Stez
Ezt olvastam, én ebből ezt szűrtem le, bocs, az angolom nem túl erős. Mindegy is, a lényeg, hogy kell nekünk nagyon, ott valami Eddy Laci fog futkorászni.
 cowboysblog.dallasnews.com/2015/01/dallas-cowboys-mlb-rolando-mcclains-status-for-green-bay-game-up-in-air-after-leaving-win-over-detroit-with-concussion-symptoms.html/

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem volt agyrázkódása, hanem már 2-3 hete makacs betegséggel küzd, emiatt hagyta ki az utolsó fordulót is, és az első negyedben szarul érezte magát, szédült, kiderült, hogy kiszáradás fenyegeti. Nyilván ennek köze van a betegségéhez, amiből feltételezem nem gyógyult fel teljesen, mégis edzegetett, játékra jelentkezett, aztán jött ez a dolog.
Mondjuk a Raidersben nem nagyon jutott PO-közelbe, és a második TD után is mutatták, hogy majd felrobban, mondja a társaknak, mit hogyan kéne, és nagyon nyerni akar, gondolom szart rá, hogy még most is beteg.

több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 005 — Me for President!
Két pontgyáros csapat játszik, szóval adja magát, hogy egy szoros, kevéspontos meccs lesz. 😊
Én 17–14-et mondok a GB-nek.
A dallasi TD-ket Rolando szerzi, egyiket fumble után, másik az pick6 lesz. 😛Stez
ha játszani fog...rva
Fog, csak sérült, agyrázkódás-gyanús és makacs fázással küzd - az neki semmi😉 .Charlie Firpo
őszinte leszek, nem tetszik ez nekem.
értem én, hogy szükség van rá, de talán nem kellene hagyni, hogy kihagyjon 2-3 meccset és összeszedje magát?
a többiek nem tökéletesek, de azért őt mondjuk 85%-ban lehet helyettesíteni.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Egyre jobbak a Locker Room Speech-ek Garrett-tőlCharlie Firpo
Hát nemtom, én eddig csak azt vettem észre hogy mindig ugyan azt mondja. Múlt héten mondjuk már beújított hogy "passzoljátok el a sapkát valakinek mert nekünk magasabb elvárásain vannak" vagy valami hasonlóra emlékszem.Wirtschaftsteil
Ha a Colts meccs utánira gondolsz, akkor azt ajánlotta, hogy az NFC East győzelemért kapott spec sapkát ajándékozzák szeretteiknek, mindegy kinek, csak olyannak, akit szeretnek, mert az ajándékozás fontos ... én erre emlékszem, de csak alulról kaparom az angolt.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 605 — Pfizer & Moderna fan
mi védelmünk szerezte a 2. legtöbb labdát? gondoltam hogy nem volt rossz a termés, de azért ez meglepett.

több mint 9 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Egyre jobbak a Locker Room Speech-ek Garrett-tőlCharlie Firpo
Hát nemtom, én eddig csak azt vettem észre hogy mindig ugyan azt mondja. Múlt héten mondjuk már beújított hogy "passzoljátok el a sapkát valakinek mert nekünk magasabb elvárásain vannak" vagy valami hasonlóra emlékszem.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Két pontgyáros csapat játszik, szóval adja magát, hogy egy szoros, kevéspontos meccs lesz. 😊
Én 17–14-et mondok a GB-nek.
A dallasi TD-ket Rolando szerzi, egyiket fumble után, másik az pick6 lesz. 😛Stez
ha játszani fog...rva
Fog, csak sérült, agyrázkódás-gyanús és makacs fázással küzd - az neki semmi😉 .

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 005 — Me for President!
Két pontgyáros csapat játszik, szóval adja magát, hogy egy szoros, kevéspontos meccs lesz. 😊
Én 17–14-et mondok a GB-nek.
A dallasi TD-ket Rolando szerzi, egyiket fumble után, másik az pick6 lesz. 😛Stez
ha játszani fog...
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
már tavaly is nagyon jok voltak,csak az edzői képességek,hívások,time managment volt rossz,sokat fejlődött, jó a stáb. Játékosok imádják nagyon összerázta a srácokat,igazi CSAPATTÁ!Kroos
Azon gondolkodtam, miközben néztem-hallgattam, hogy persze fárasztó, idegölő meccs volt, de.
De az újoncok (rájátszásban) idegességét talán leráztuk ezzel magunkról, és hát ez az adrenalin, meg az öröm, ami látszik rajtuk, azért elkísér majd minket a tundrára és olyan erőt, és mindent lebíró akaratot kölcsönözhet, mint a Puffin!!
There's no limit!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 605 — Pfizer & Moderna fan
Egyszerűen nem tudok betelni vele...

 www.dallascowboys.com/video/2015/01/04/demarcus-lawrence-seals-win-strip-sack-fumble-recoveryCharlie Firpo
46x néztem meg, a 2. Williams TD-vel egyetemben, ahol egyszerre felrobban a majd 100ezer ember! Az a hangrobbanás... és visszanéz és visszanéz...... 😀speeedy1
én mint MTK drukker aki meccsekre is jár, ilyen hangulat simán van az MTK hazai meccsein 😀

több mint 9 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
már tavaly is nagyon jok voltak,csak az edzői képességek,hívások,time managment volt rossz,sokat fejlődött, jó a stáb. Játékosok imádják nagyon összerázta a srácokat,igazi CSAPATTÁ!

PunBB bbcode test
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Egyre jobbak a Locker Room Speech-ek Garrett-től, és ahogy tippeltem volna, elérzékenyült.
Tegnap Dzsoki azt predesztinálta, hogy DeMarcus megkapja a meccslabdát, na ez elmaradt, amúgy....onnan indul, hogy LEE belép az öltözőbe.
 www.dallascowboys.com/video/2015/01/05/coach-garretts-locker-room-speech-after-wild-card-win

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
Ha vége a bírózásnak akkor mindkét csapat büszke lehet magára.
A félidőben egy petákot nem raktam volna a Dallasra sikerült nekik elszabni buta dolgokkal.
Ilyen a PO apro dolgok döntenek és mindig a vesztesnek fáj.

Érdekes lesz a GB meccs Aron ellen ezzel a két cornerrel...Janek
Scandrick nem volt jó most, de eddig nem lehetett rá panasz. Aki meg fog égni szokás szerint, az Carr lesz.
Viszont Rodgers meg ugye nem teljesen egészséges, tehát szerintem lesz blitz rendesen. Kérdés, hogy bírja majd, ha menekülnie kell, vagy kimozogni a zsebből.Stez
Laza -15 fok lesz kb az meg itt lesz érdekes.
Bár ha valami fáj az hidegben még jobban fáj...

Nem ismerem annyira a GB-t (semmit sem) érdekes lesz feltehetőleg mire mennek egymással a csapatok.Janek
nem lesz. sima nulla pluszos idő lesz 😊
egyébként meg Romo Wisconsinban nőtt fel, Frederick meg ott járt egyetemre, ha másnak nem is, nekik mindenképpen hazai klíma lesz 😊
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
Egyszerűen nem tudok betelni vele...

 www.dallascowboys.com/video/2015/01/04/demarcus-lawrence-seals-win-strip-sack-fumble-recoveryCharlie Firpo
46x néztem meg, a 2. Williams TD-vel egyetemben, ahol egyszerre felrobban a majd 100ezer ember! Az a hangrobbanás... és visszanéz és visszanéz...... 😀speeedy1
nem voltál rendes Fradi meccsen,nem most a szkenneres időszakban😕sztaking
ahol volt max 10-12, nagyon jobb esetben 20e szurkoló, egy félig nyitott stadionban?
azért 90e szurkoló egy félig zárt csarnokban kicsit más lehet...
több mint 9 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Egyszerűen nem tudok betelni vele...

 www.dallascowboys.com/video/2015/01/04/demarcus-lawrence-seals-win-strip-sack-fumble-recoveryCharlie Firpo
46x néztem meg, a 2. Williams TD-vel egyetemben, ahol egyszerre felrobban a majd 100ezer ember! Az a hangrobbanás... és visszanéz és visszanéz...... 😀speeedy1
nem voltál rendes Fradi meccsen,nem most a szkenneres időszakban😕

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 9 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
Egyszerűen nem tudok betelni vele...

 www.dallascowboys.com/video/2015/01/04/demarcus-lawrence-seals-win-strip-sack-fumble-recoveryCharlie Firpo
46x néztem meg, a 2. Williams TD-vel egyetemben, ahol egyszerre felrobban a majd 100ezer ember! Az a hangrobbanás... és visszanéz és visszanéz...... 😀
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Egyszerűen nem tudok betelni vele...

 www.dallascowboys.com/video/2015/01/04/demarcus-lawrence-seals-win-strip-sack-fumble-recovery

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
ismételni tudom magam,szegény GP 😊kihúzták nekik az out cardot..

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Crawford-nak valami allergiás reakciója volt, ma nem edzett. Anyám, csak őt ne.....Charlie Firpo
Jó lenne ha allergiás reakció lenne, mert abból gyorsan talpra lehet állni meg elég jó tünetkezelő gyógyszarok vannak manapság, bár én a Calcimuscra és a C-vitamninra voksolok.

Azonban én betegséget olvastam, és sajna van ez a remek időzítésű influenza járvány ami már kiütött pár játékost hosszabb-rövidebb időre... Forrásod micsoda?gyeek
Én csak ezt láttam:
 cowboysblog.dallasnews.com/2015/01/allergic-reaction-puts-cowboys-dt-tyrone-crawford-on-injury-report.html/Charlie Firpo
El nem tudom képzelni milyen erős allergia lehet az ami így kiüt egy atlétát. Plusz az említett tünetkezelők... Mindenesetre remek időzítés. :/gyeek
Idővel minden kiderül: az a kva homár, az!
 espn.go.com/blog/dallas-cowboys/post/_/id/4739351/tyrone-crawford-battles-against-lobster-and-lions

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha vége a bírózásnak akkor mindkét csapat büszke lehet magára.
A félidőben egy petákot nem raktam volna a Dallasra sikerült nekik elszabni buta dolgokkal.
Ilyen a PO apro dolgok döntenek és mindig a vesztesnek fáj.

Érdekes lesz a GB meccs Aron ellen ezzel a két cornerrel...Janek
Scandrick nem volt jó most, de eddig nem lehetett rá panasz. Aki meg fog égni szokás szerint, az Carr lesz.
Viszont Rodgers meg ugye nem teljesen egészséges, tehát szerintem lesz blitz rendesen. Kérdés, hogy bírja majd, ha menekülnie kell, vagy kimozogni a zsebből.Stez
Laza -15 fok lesz kb az meg itt lesz érdekes.
Bár ha valami fáj az hidegben még jobban fáj...

Nem ismerem annyira a GB-t (semmit sem) érdekes lesz feltehetőleg mire mennek egymással a csapatok.Janek
Két pontgyáros csapat játszik, szóval adja magát, hogy egy szoros, kevéspontos meccs lesz. 😊
Én 17–14-et mondok a GB-nek.
A dallasi TD-ket Rolando szerzi, egyiket fumble után, másik az pick6 lesz. 😛Stez
Semmi lateral pass?gyeek
Ilyet nem szabad. A nagy trükközésben még kiszáradna a fél csapat.

több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Ha vége a bírózásnak akkor mindkét csapat büszke lehet magára.
A félidőben egy petákot nem raktam volna a Dallasra sikerült nekik elszabni buta dolgokkal.
Ilyen a PO apro dolgok döntenek és mindig a vesztesnek fáj.

Érdekes lesz a GB meccs Aron ellen ezzel a két cornerrel...Janek
Scandrick nem volt jó most, de eddig nem lehetett rá panasz. Aki meg fog égni szokás szerint, az Carr lesz.
Viszont Rodgers meg ugye nem teljesen egészséges, tehát szerintem lesz blitz rendesen. Kérdés, hogy bírja majd, ha menekülnie kell, vagy kimozogni a zsebből.Stez
Laza -15 fok lesz kb az meg itt lesz érdekes.
Bár ha valami fáj az hidegben még jobban fáj...

Nem ismerem annyira a GB-t (semmit sem) érdekes lesz feltehetőleg mire mennek egymással a csapatok.Janek
Két pontgyáros csapat játszik, szóval adja magát, hogy egy szoros, kevéspontos meccs lesz. 😊
Én 17–14-et mondok a GB-nek.
A dallasi TD-ket Rolando szerzi, egyiket fumble után, másik az pick6 lesz. 😛Stez
Semmi lateral pass?

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha vége a bírózásnak akkor mindkét csapat büszke lehet magára.
A félidőben egy petákot nem raktam volna a Dallasra sikerült nekik elszabni buta dolgokkal.
Ilyen a PO apro dolgok döntenek és mindig a vesztesnek fáj.

Érdekes lesz a GB meccs Aron ellen ezzel a két cornerrel...Janek
Scandrick nem volt jó most, de eddig nem lehetett rá panasz. Aki meg fog égni szokás szerint, az Carr lesz.
Viszont Rodgers meg ugye nem teljesen egészséges, tehát szerintem lesz blitz rendesen. Kérdés, hogy bírja majd, ha menekülnie kell, vagy kimozogni a zsebből.Stez
Laza -15 fok lesz kb az meg itt lesz érdekes.
Bár ha valami fáj az hidegben még jobban fáj...

Nem ismerem annyira a GB-t (semmit sem) érdekes lesz feltehetőleg mire mennek egymással a csapatok.Janek
Két pontgyáros csapat játszik, szóval adja magát, hogy egy szoros, kevéspontos meccs lesz. 😊
Én 17–14-et mondok a GB-nek.
A dallasi TD-ket Rolando szerzi, egyiket fumble után, másik az pick6 lesz. 😛

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 541 — Apu ökölbeszorított keze
Ha vége a bírózásnak akkor mindkét csapat büszke lehet magára.
A félidőben egy petákot nem raktam volna a Dallasra sikerült nekik elszabni buta dolgokkal.
Ilyen a PO apro dolgok döntenek és mindig a vesztesnek fáj.

Érdekes lesz a GB meccs Aron ellen ezzel a két cornerrel...Janek
Scandrick nem volt jó most, de eddig nem lehetett rá panasz. Aki meg fog égni szokás szerint, az Carr lesz.
Viszont Rodgers meg ugye nem teljesen egészséges, tehát szerintem lesz blitz rendesen. Kérdés, hogy bírja majd, ha menekülnie kell, vagy kimozogni a zsebből.Stez
Laza -15 fok lesz kb az meg itt lesz érdekes.
Bár ha valami fáj az hidegben még jobban fáj...

Nem ismerem annyira a GB-t (semmit sem) érdekes lesz feltehetőleg mire mennek egymással a csapatok.

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha vége a bírózásnak akkor mindkét csapat büszke lehet magára.
A félidőben egy petákot nem raktam volna a Dallasra sikerült nekik elszabni buta dolgokkal.
Ilyen a PO apro dolgok döntenek és mindig a vesztesnek fáj.

Érdekes lesz a GB meccs Aron ellen ezzel a két cornerrel...Janek
Scandrick nem volt jó most, de eddig nem lehetett rá panasz. Aki meg fog égni szokás szerint, az Carr lesz.
Viszont Rodgers meg ugye nem teljesen egészséges, tehát szerintem lesz blitz rendesen. Kérdés, hogy bírja majd, ha menekülnie kell, vagy kimozogni a zsebből.