Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 645 — Cowboys fan
Ment a találgatás h milyen idő lesz ...hát tundra : " Amerikában beköszöntött a tél, több államban zártak be iskolákat a hirtelen jött hó miatt. Wisconsin állam egyes pontjain akár -45 fok is lehet. Az accuweather szerint Green Bay városában jelenleg -21 fok van, a hőérzet -31 fok, 6-12 cm hó esett, de további havazás várható. Hétvégén a várható legmagasabb nappali hőmérséklet -7 és -13 fok között várható "COBBold
igen, láttuk. már vagy 3 napja 21°F az előrejelzés. mondjuk szerencsére a meccs helyi idő szerint délben kezdődik, úgyhogy talán pont a nap legmelegebb időszakában.

fent északon egyébként ilyenkor mit lehet fogyasztani meccs közben? forró sört?slowmotion
Biztos vagyok benne h van nem kevés olyan elvetemült aki sörözik ilyenkor is 😊 Amúgy ezt a hideg dolgot mindig nagyon kihegyezik , személy szerint én nagyon bírom h szinte a csapat jelképévé vált de sztm nincs túl nagy jelentősége , nem hiszem h ez miatt hatalmas előnyben lennénk 😊 A havazás meg még nektek is segítene ( bár az nem várható ) . Mindenesetre én egy hasonló meccsre számítok mint a ti meccsetek a hátvégén kicsit több ponttal , de az izgalmak garantáltak 😊COBBold
sztem az egyik legfontosabb faktor, hogy egy dome csapatnak a -20-ban kell játszani.gedam
mínusz 6, és kapnak aláöltözetet.
meg azért három olyan csoportellenfél van (háromból), ahol nem szokott kimondottan meleg lenni télen, és minimum két meccset mindig betesznek decemberben idegenbe. plusz tavaly és idén is kellett Chicagóba menni, bemelegítésnek megteszi 😊
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 005 — Me for President!
Ment a találgatás h milyen idő lesz ...hát tundra : " Amerikában beköszöntött a tél, több államban zártak be iskolákat a hirtelen jött hó miatt. Wisconsin állam egyes pontjain akár -45 fok is lehet. Az accuweather szerint Green Bay városában jelenleg -21 fok van, a hőérzet -31 fok, 6-12 cm hó esett, de további havazás várható. Hétvégén a várható legmagasabb nappali hőmérséklet -7 és -13 fok között várható "COBBold
igen, láttuk. már vagy 3 napja 21°F az előrejelzés. mondjuk szerencsére a meccs helyi idő szerint délben kezdődik, úgyhogy talán pont a nap legmelegebb időszakában.

fent északon egyébként ilyenkor mit lehet fogyasztani meccs közben? forró sört?slowmotion
Biztos vagyok benne h van nem kevés olyan elvetemült aki sörözik ilyenkor is 😊 Amúgy ezt a hideg dolgot mindig nagyon kihegyezik , személy szerint én nagyon bírom h szinte a csapat jelképévé vált de sztm nincs túl nagy jelentősége , nem hiszem h ez miatt hatalmas előnyben lennénk 😊 A havazás meg még nektek is segítene ( bár az nem várható ) . Mindenesetre én egy hasonló meccsre számítok mint a ti meccsetek a hátvégén kicsit több ponttal , de az izgalmak garantáltak 😊COBBold
sztem az egyik legfontosabb faktor, hogy egy dome csapatnak a -20-ban kell játszani.gedam
Dez a héten a dallasi hidegben is rövid ujjúban edzett 😊
biztos befolyásolja a hideg a csapatokat, de azt nem hiszem el, hogy a Green Bay-t nem, a Dallast meg igen 😊 max. különböző mértékben.
több mint 9 éve
COBBold Green Bay Packers 46
Ment a találgatás h milyen idő lesz ...hát tundra : " Amerikában beköszöntött a tél, több államban zártak be iskolákat a hirtelen jött hó miatt. Wisconsin állam egyes pontjain akár -45 fok is lehet. Az accuweather szerint Green Bay városában jelenleg -21 fok van, a hőérzet -31 fok, 6-12 cm hó esett, de további havazás várható. Hétvégén a várható legmagasabb nappali hőmérséklet -7 és -13 fok között várható "COBBold
igen, láttuk. már vagy 3 napja 21°F az előrejelzés. mondjuk szerencsére a meccs helyi idő szerint délben kezdődik, úgyhogy talán pont a nap legmelegebb időszakában.

fent északon egyébként ilyenkor mit lehet fogyasztani meccs közben? forró sört?slowmotion
Biztos vagyok benne h van nem kevés olyan elvetemült aki sörözik ilyenkor is 😊 Amúgy ezt a hideg dolgot mindig nagyon kihegyezik , személy szerint én nagyon bírom h szinte a csapat jelképévé vált de sztm nincs túl nagy jelentősége , nem hiszem h ez miatt hatalmas előnyben lennénk 😊 A havazás meg még nektek is segítene ( bár az nem várható ) . Mindenesetre én egy hasonló meccsre számítok mint a ti meccsetek a hátvégén kicsit több ponttal , de az izgalmak garantáltak 😊COBBold
sztem az egyik legfontosabb faktor, hogy egy dome csapatnak a -20-ban kell játszani.gedam
Meglátjuk sztm ez kicsit túl van ragozva , de bízom benne h tényleg fontos tényező lesz az nekünk nem árthat 😊
több mint 9 éve
gedam 5 692
Ment a találgatás h milyen idő lesz ...hát tundra : " Amerikában beköszöntött a tél, több államban zártak be iskolákat a hirtelen jött hó miatt. Wisconsin állam egyes pontjain akár -45 fok is lehet. Az accuweather szerint Green Bay városában jelenleg -21 fok van, a hőérzet -31 fok, 6-12 cm hó esett, de további havazás várható. Hétvégén a várható legmagasabb nappali hőmérséklet -7 és -13 fok között várható "COBBold
igen, láttuk. már vagy 3 napja 21°F az előrejelzés. mondjuk szerencsére a meccs helyi idő szerint délben kezdődik, úgyhogy talán pont a nap legmelegebb időszakában.

fent északon egyébként ilyenkor mit lehet fogyasztani meccs közben? forró sört?slowmotion
Biztos vagyok benne h van nem kevés olyan elvetemült aki sörözik ilyenkor is 😊 Amúgy ezt a hideg dolgot mindig nagyon kihegyezik , személy szerint én nagyon bírom h szinte a csapat jelképévé vált de sztm nincs túl nagy jelentősége , nem hiszem h ez miatt hatalmas előnyben lennénk 😊 A havazás meg még nektek is segítene ( bár az nem várható ) . Mindenesetre én egy hasonló meccsre számítok mint a ti meccsetek a hátvégén kicsit több ponttal , de az izgalmak garantáltak 😊COBBold
sztem az egyik legfontosabb faktor, hogy egy dome csapatnak a -20-ban kell játszani.
több mint 9 éve
COBBold Green Bay Packers 46
Ment a találgatás h milyen idő lesz ...hát tundra : " Amerikában beköszöntött a tél, több államban zártak be iskolákat a hirtelen jött hó miatt. Wisconsin állam egyes pontjain akár -45 fok is lehet. Az accuweather szerint Green Bay városában jelenleg -21 fok van, a hőérzet -31 fok, 6-12 cm hó esett, de további havazás várható. Hétvégén a várható legmagasabb nappali hőmérséklet -7 és -13 fok között várható "COBBold
igen, láttuk. már vagy 3 napja 21°F az előrejelzés. mondjuk szerencsére a meccs helyi idő szerint délben kezdődik, úgyhogy talán pont a nap legmelegebb időszakában.

fent északon egyébként ilyenkor mit lehet fogyasztani meccs közben? forró sört?slowmotion
Biztos vagyok benne h van nem kevés olyan elvetemült aki sörözik ilyenkor is 😊 Amúgy ezt a hideg dolgot mindig nagyon kihegyezik , személy szerint én nagyon bírom h szinte a csapat jelképévé vált de sztm nincs túl nagy jelentősége , nem hiszem h ez miatt hatalmas előnyben lennénk 😊 A havazás meg még nektek is segítene ( bár az nem várható ) . Mindenesetre én egy hasonló meccsre számítok mint a ti meccsetek a hátvégén kicsit több ponttal , de az izgalmak garantáltak 😊
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 645 — Cowboys fan
Ment a találgatás h milyen idő lesz ...hát tundra : " Amerikában beköszöntött a tél, több államban zártak be iskolákat a hirtelen jött hó miatt. Wisconsin állam egyes pontjain akár -45 fok is lehet. Az accuweather szerint Green Bay városában jelenleg -21 fok van, a hőérzet -31 fok, 6-12 cm hó esett, de további havazás várható. Hétvégén a várható legmagasabb nappali hőmérséklet -7 és -13 fok között várható "COBBold
igen, láttuk. már vagy 3 napja 21°F az előrejelzés. mondjuk szerencsére a meccs helyi idő szerint délben kezdődik, úgyhogy talán pont a nap legmelegebb időszakában.

fent északon egyébként ilyenkor mit lehet fogyasztani meccs közben? forró sört?
több mint 9 éve
COBBold Green Bay Packers 46
Ment a találgatás h milyen idő lesz ...hát tundra : " Amerikában beköszöntött a tél, több államban zártak be iskolákat a hirtelen jött hó miatt. Wisconsin állam egyes pontjain akár -45 fok is lehet. Az accuweather szerint Green Bay városában jelenleg -21 fok van, a hőérzet -31 fok, 6-12 cm hó esett, de további havazás várható. Hétvégén a várható legmagasabb nappali hőmérséklet -7 és -13 fok között várható "
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 645 — Cowboys fan
http://www.dallascowboys.com/news/2015/01/07/longtime-staple-doomsday-defense-jethro-pugh-passes-away-age-70

nyugodjék békében!
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 645 — Cowboys fan
Egyetértek,minden Magyar Fradistának születik 😊sztaking
ööö... erre most inkább nem mondok semmi sértőt, jó? 😉
több mint 9 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Én egyáltalán nem várok sok pontot,jönnek majd a sokfutásos hosszú drive-ok ,győzni fogunk,annak ellenére,hogy AR a második PR-el rendelkezik,a sérülése miatt futni biztos nem fog...Az alant olvasható összeállítás nagyon,jó bár szerintem Marinelli érkezése óta folyamatosan(meccsről ,meccsre )javul a védekezésünk,ennek tudható be talán,amit írnak Ők is,hogy többet tudunk mint a def. statunk 😊

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 9 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
A New Jersey-i Eagles drukkerek fuldokolnak a haragjukban:

 www.si.com/nfl/2015/01/06/chris-christie-dallas-cowboys-trips-ethics-complaint

A few minutes later, a local businessman expressed shock that Mr. Christie had high-fived Mr. Jones.
"Why does it matter who I root for?" a bewildered Mr. Christie asked.
"Because you're the governor," the man replied.
"That doesn't matter," Mr. Christie said.
"There are a lot of Eagles fans in Central Jersey," the businessman said.
"Good. Good for them," Mr. Christie said. "Have a party."
gyeek
so what? néha elámulok az emberek naivitásán. ha valaki a kilencbe költözik, akkor kötelező lesz neki a Fagyinak szurkolnia? OMG...
ami meg a vizsgálatot illeti, az nem a csapat dolga.slowmotion
Egyetértek,minden Magyar Fradistának születik 😊

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 005 — Me for President!
nos, a fordítás. néhol magyartalan egy picit, de siettem, nézzétek el nekem.
néhol van benne megjegyzés a részemről, az kocka zárójelben van, dőlten szedve


A GreenBay Packers (12-4) a Dallas Cowboyst (13-4) fogadja vasárnap a Lambeau Fielden, ez lesz a csapatok hetedik playoff találkozója 1996 óta. Az egyetlen ezen kívüli alkalom, amikor a Cowboys rájátszás meccset játszott a Green Bay-el, az a híres IceBowl 1967 december 31-én.

Ez lesz az első alkalom az NFL történetében, hogy egy az alapszakaszban hazai 8-0 mérleggel végző csapat egy olyannal csap össze, amelyik 8-0-val végzett idegenben. A Packers vesztésre áll az összes meccset tekintve (15-16) a Dallassal szemben, de az utolsó három meccsüket megnyerték.

Aaron Rodgers, a Packers irányítója (törött kulccsont) kihagyta a múlt decemberi 37-36-os győzelmet a texasi Arlingtonban. A cseréje Matt Flynn négy touchdown passzt adott a második félidőben hogy beállítsa a legnagyobb comeback győzelmet a franchise történetében miután 26-3 volt félidőben a hátrányuk.

A meccsen az NFL két legjobb passer ratingjével álló irányító fog játszani, Rodgers (112.2) és a dallasi Tony Romo (113.2) A következőkben a Cowboys scouting riportja olvasható, ami NFL edzőkkel és játékosmegfigyelőkkel történt interjúk alapján készült.

RUSHING OFFENSE

A Cowboys végzett az alapszakaszban a második helyen az összetett futást nézve (147.1 yard meccsenként) azzal a DeMarco Murray-vel (6-0, 217) aki NFL karrierjében először játszott végig 16 alapszakasz mérkőzést. A már eddig is motivált játékos idén egy magasabb szintre helyezte a játékát, vezetve a ligát az összes futás számában (392) futott yardok számában (1845) és összetett yardok számában (2261) [szerk: összetett yard = futott + elkapott yard]

Annak ellenére, hogy december 14-én eltörött a keze a Philadelphia elleni meccsen, és megműtötték, folyamatosan játszott. Összesen 449 alkalommal érintette a labdát, de nem tűnik úgy, mintha fáradna. (vagy elhasználódna)

A Dallas szereti passzjátékoknál használni az alulméretezett [sic!] harmadéves futóját Lance Dunbart (5-8, 195) valamint Joseph Randle (6-0, 210) kap lehetőséget azokon a ritka alkalmakon, amikor Murray nincs a pályán. Randle 6.7 yardot átlagolt az 51 futásából. A futójátékot talán a liga legjobb offensive fala támogatja.


DeMarco Murray ünnepel egy play után a Lions elleni előző heti meccsen. (Photo: Ronald Martinez, Getty Images)

Ahol néhány NFL csapat szeret spórolni a falon az egyértelmű fizetési sapka miatt, ott a Cowboys erősen befektetett a pozícióba. Az utóbbi négy draftból három első körös választásukat erre a pozícióra áldozták. Mindhároman - left tackle Tyron Smith (6-5, 320) a korábbi wisconsini center Travis Frederick (6-3, 315) és a right guard Zack Martin ˙6-4, 310) - be lettek szavazva az idei Pro Bowl-ba. [megj: ketten All Prok is lettek]

A legtöbb dolog, amit a Cowboys a futásnál csinál, az megjósolható a combo blokkolásból és abból a képességből, hogy a második vonalban is el tudnak jutni blokkolni. Smith az egyike a legjobbaknak a pozícióján, és a Dallas ennek megfelelően fizette őt meg az elmúlt nyáron egy 8 éves szerződéssel, ami 97.6 millió dollárt ér, 10 millió aláírási bónusszal.

A manitowoc-i Doug Free kihagyta az utolsó 3 mérkőzést [megj: ki fogja hagyni a negyediket is] jobb láb/boka sérüléssel. A cserejátékosa Jeremy Parnell (6-6, 315) nem túl nagy visszalépés, talán még atletikusabb is, mint Free. Az eredetileg az Ole Miss egyetemen kosárlabda játékos Parnellt a Cowboys lassan építette be, miután 2010-ben elhozta a New Orleans practice squadjából.

Annak ellenére, hogy a left guard Ronald Leary (6-3, 320) nincs annyira ajnározva, mint a fal többi tagja, azért egy kemény küzdő és jó játékos ha a liga többi tagjához hasonlítjuk. A Cowboys tagjai szeretik arra használni az atletikusságukat, hogy a védőfal laterálisan is elmozogjon ami segíti Murray-t, hogy lyukakat találjon magának a futáshoz.

PASSING OFFENSE

Jason Garrett edző aki 2007 óta van a Cowboys-al kétrészre osztja az offensét: két tight endes felállásra és 3 elkapós játékokra. Romot többször kritizálták, hogy nem emelte a Cowboyst a következő szintre, de ez a legjobb támadó egység amivel dolgozhat mióta 2006-ban átvette az irányító szerepkörét.

A Dallas ötödik a ligában a szerzett pontok átlagát tekintve (29.2 pont per meccs) és hetedik az összes megtett yardokat nézve (383.6 yard meccsenként) de csak 16-ik a passzolt yardokat nézve (236.5 yard per meccs) Romo egész karrierje során komolyan támaszkodott tight endjére Jason Wittenre (6-6, 261)

Annak ellenére, hogy a számai ebben a szezonban lefelé mentek (64 elkapás, 703 yard, 5 td) Witten az egyik legjobb mindenes tight end a ligában még 32 évesen is. A cseréi Gavin Escobar (6-6, 260) és James Hanna (6-4, 260) is megfelelő opciók.


Dez Bryant td elkapása a Colts ellen(Photo: Tom Pennington, Getty Images)

Az ötödéves elkapó Dez Bryant (6-2, 220) számára az idei a harmadik alkalom amikor több, mint 80 elkapásos 1200 yardos alapszakaszt és mellé 12 touchdownt csinált. A Green Bay számára nehéz volt őt tartani a két csapat tavaly decemberi találkozóján, amikor Bryant 11 elkapással és 153 yarddal terhelte a secondaryt. Óriási elkapási rádiusza van, de elég erős ahhoz, hogy lesöpörje magáról a tackle-t csinálni próbáló védőt.

A második évét töltő elkapó Terrance Williams (6-2, 208) vertikális veszély. Nincsenek csodálatos kezei de ki tudja használni a lehetőségeit, amiket Bryantre terelődő figyelem mellett kap. Cole Beasley (5-8, 180) a Cowboys' option-route elkapója. Nem csak kiemelkedően dinamikus, de remek érzékei vannak arra, hogy hol vannak a pálcák. [megj: nyilván a 10 yardos előrehaladást jelölő nyalókákra gondol]

Dwayne Harris (5-10, 220) a negyedik elkapó, és remek blokkoló amikor behívják futó szituációkban.

RUSHING DEFENSE

A Cowboys áthelyezte assistand coach/defense státuszba a Tampa-2 ősatyját Monte Kiffint [megj: a defensive coordinator posztról] a 2013-as borzasztó év után amikor a Dallas utolsó lett a védelem egészét nézve (415.3 yard per meccs) 30-adik lett a passzvédekezésben (286.6 yard per meccs) és 27-ik lett a futás elleni védekezésben (128.5 yard per meccs)

A helyére az egyik tanítványa, a korábbi Detroit Lions vezetőedző Rod Marinelli került a defensive line edzői posztról a defensive coordinator szerepkörbe. Annak ellenére, hogy nem történt nagy változás a csapat játékában, a Dallas jóval több turnovert ért el, és minimalizálta a nagy játékokat.

A nagy (kiemelkedő?) játékosok hiánya Sean Lee egész szezonra való lesérülése után lett teljesen nyilvánvaló egészen addig, amíg a Cowboys elő nem állt a "We-fense"-el. Annak ellenére, hogy a Cowboys-nak nincs Pro Bowl védőjátékosa, a front elég kemény a futás ellen, mindössze 103.1 yardot engedve átlagban az ellenfeleknek, ami nyolcadik legjobb a ligában.


Rolando McClain ünnepel egy játékot a Cowboys philadelphiai győzelme közben.(Photo: Getty Images)
A megmentő Lee sérülése után a linebacker Rolando McClain (6-4, 259) aki egy egyéves visszavonulását fejezte be azért, hogy júliusban Dallasba jöjjön játszani. Jobba futás ellen (81 tackle) de remek ösztönei vannak a pass védekezés közben is (1 INT és egy sack)

McClain agyrázkódás szerű tünetekkel jött le a pályáról a vasárnapi wild card mérkőzésen a Lions ellen, és nem is tért vissza. Az alapszakasz záró mérkőzését a Washington ellen szintén kihagyta egy megfázással. A rookie linebacker Anthony Hitchens (6-0, 235) aki a vasárnapi fantom zászlós incidens főszereplője volt fog középre mozogni akkor, ha McClain nem játszik.

Egy kicsit alulméretezett, de relatíve magas védőfaluk van, de ezt könnyen ellensúlyozzák remek alapokkal és nagy energiával. A két legjobb védő falember Tyrone Crawford (6-4, 285) és Jeremy Mincey (6-4, 280). Crawford erővel játszik és jól a futás ellen (33 tackle) és pass rushernek is (3 sack)

A hartlandi Nick Hayden (6-4, 303) nem tud a ligában hasonló poszton játszó játékosokhoz képest olyan sok tacke-t felmutatni, de rengeteg blokkolót felvesz és megteszi amit kérnek tőle. George Selvie (6-4, 270) és Anthony Spencer (6-3, 265) váltják egymást a másik defensive end poszton, Selvie általában a futójátékoknál van fenn.

Spencer kezd a régi önmagára hasonlítani miután a tavalyi év nagy részét kihagyta egy térdműtét miatt.

A Cowboys cornerbackje Orlando Scandrick ünnepel egy negyedik negyedben történt interception után a Chicago Bears ellen a Soldier Fielden.(Photo: Joe Robbins, Getty Images)
PASSING DEFENSE

Mincey a legjobb rusher, aki egy rossz 2013-as szezon után tér vissza 36 tackle-el és csapat első 6 sack-el élete első Cowboys szezonjában. A veterán Henry Melton (6-3, 290) szolgáltatta a védelemnek a szikrát a korábbi meccseken 15 tackle-el és 5 sack-el, de sérültlistára került egy csontzúzódás miatt a jobb térdében.

A Dallas 28-asik lett a ligában a 28 sackjével. Ez lehetőséget ad az ellenfeleknek, hogy szétszedják Marinelli secondary-jét. A Dallas 251.9 passzolt yardot engedélyezett meccsenként, de jobban játszik, mint amit a 26-ik helyezésük sugall. Az egység nem ad nagy játékokra lehetőséget, és elég sok turnovert kényszerít ki. [megj: 'bend but not break']

A védelem 18 interceptionje a hetedik a ligában az Arizona, a Green Bay és a Denver mellett. Meglepetésre a no1 cornerback Brandon Carr (6-0, 210) egyel sem büszkélkedhet, de továbbra is ő a csapat legjobb cornerbackje [say what?!] A secondarynak vannak problémái az emberezésben, és rendezetlen a zónázásban.

A két safety Barry Church (6-2, 218) és J.J. Wilcox (6-0, 212) kemény, fizikális játékos, és képesek a térben játszani, ha arra vannak kérve. Kiválóan variálják az egy magas safety és a two-shell kinézetet [megj: ezt nem tudom értelmesen fordítani] ahhoz, hogy az ellenfél támadóit összezavarják. Church mérete megengedi számára, hogy majdnem egy extra linebackerként léphessen fel az egyértelmű futó szituációknál.

Orlando Scandrick (5-10, 196) második kezdőként eltöltött szezonjábanjobban játszott, de előjönnek a hiányosságai/limitáltsága coverage-ben, de a zóna sémák el tudják maszkolni ezeket a gyengeségeket akkor, ha lehetősége nyílik, hogy a játék előtte folyjon. Sterling Moore (5-10, 202) a nickel cornerback, kívül is és belül is tud játszani attól függően, hogy hol van rá szükség.
Scandrick általában bemozog a slotba kivéve amikor egy jobb elkapó ellen kell az oldalvonal közelében védekezni. Ami Moore-nak hiányzik sebességben és tehetségben, azt helyettesíti intelligenciával és küzdőszellemmel.

SPECIAL TEAMS

A Cowboys rúgója Dan Bailey (5) ünnepel a punter Chris Jonesal (6) miután field gólt rúgtak a New Orleans Saints ellen.(Photo: Ronald Martinez, Getty Images)

Mióta a Cowboys idehozta Rich Bisaccia-t 2013-ban nekik van a legkiegyensúlyozottabb special teams egységük. Dan Bailey 86.2 százalékban rúgja be a mezőnygól kísérleteit (29-ből 25) bár most a hétvégén kihagyott egy fontos 41 yardosat a Detroit ellen. Ő tradícionálisan pontos azóta, mióta 2011-ben a ligába jött. A 89.8 százalékos mezőnygól sikerességi mutatója (127-ből 114) második az NFl történetében Justin Tucker után (89.8) azok között a rúgók között, akik legalább 100 karrier próbálkozásuk volt.

A punter Chris Jonesnak erős lába van, és megbízhatóan teljesít mióta leváltotta Matt McBriart 2012-ben. Az összesített átlagban 19-ik a ligában (45.4 yard) és 14-ik nettóban (39.8 yard). Harris (24.7 yards per kickoff; 9.2 yards per punt) nem kifejezetten Speedy Gonzales — 4.53 mp 40 yardon, az Eastern Carolina-ról érkezve 2011ben — de erős, határozott és vertikális marad az elkapás után.
Talán jobban teljesít kickoffnál mint puntnál, de mindkettőben tűrhetően funkcionál. Visszatért a régi önmagához mióta az első hat mérkőzésen négy elejtett labdája volt.
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Rodgerst nem feltétlen a nyomással lehet megzavarni, évek óta messze a legjobb blitz ellen.JayB
Mondjuk lehet azért blitz nélkül is nyomást gyakorolni, Giants D-line says hello to Tom Brady. 😀somoskovig
annak a DL-nak a miénk is csak tiszteleghet, mert a közelébe sem érnek...slowmotion
Persze, tudom, inkább csak azt akartam kiemelni, hogy a nyomás nem feltétlenül egyenlő a blitzekkel.somoskovig
igen, én is ilyesmit írtam, Marinelli jószerével 4 emberes passrush-al működik, néha második hullámban egy késleltetett corner/safety blitz.
hátha a nem tökéletesen elég Rodgers ellen elég lesz az is 😊

nem mi vagyunk az esélyesek, de idegenben játszunk, ami eddig jól ment!rva
ja. meg a Pacskeroknak is a hazai meccsek.

mondjuk én azon gondolkoztam egy-másfél hete, hogy melyik csapat fekszik nekünk jobban, mert - legalábbis úgy rémlik - más-más talaj kedvezőbb elvileg a futójátéknak, a pass rushnak, gondolom a passzjátéknak is, és ugye nálunk meg a Ford Fielden műfű van, a Lambeau-n meg nagyrészt természetes (igaz, megerősített) fű. aztán persze nem jutottam semmire sem, de majd hétfőre kiderül, hogy optimális volt-e a menetrend.slowmotion
És a jéggé fagyott fű? Nem zrikálni akartalak a hőmérséklettel alant, hanem a met.hu még tegnap is plusz 4 fokot jósol Boston környékére 😕) .

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 645 — Cowboys fan
Rodgerst nem feltétlen a nyomással lehet megzavarni, évek óta messze a legjobb blitz ellen.JayB
Mondjuk lehet azért blitz nélkül is nyomást gyakorolni, Giants D-line says hello to Tom Brady. 😀somoskovig
annak a DL-nak a miénk is csak tiszteleghet, mert a közelébe sem érnek...slowmotion
Persze, tudom, inkább csak azt akartam kiemelni, hogy a nyomás nem feltétlenül egyenlő a blitzekkel.somoskovig
igen, én is ilyesmit írtam, Marinelli jószerével 4 emberes passrush-al működik, néha második hullámban egy késleltetett corner/safety blitz.
hátha a nem tökéletesen elég Rodgers ellen elég lesz az is 😊

nem mi vagyunk az esélyesek, de idegenben játszunk, ami eddig jól ment!rva
ja. meg a Pacskeroknak is a hazai meccsek.

mondjuk én azon gondolkoztam egy-másfél hete, hogy melyik csapat fekszik nekünk jobban, mert - legalábbis úgy rémlik - más-más talaj kedvezőbb elvileg a futójátéknak, a pass rushnak, gondolom a passzjátéknak is, és ugye nálunk meg a Ford Fielden műfű van, a Lambeau-n meg nagyrészt természetes (igaz, megerősített) fű. aztán persze nem jutottam semmire sem, de majd hétfőre kiderül, hogy optimális volt-e a menetrend.
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 005 — Me for President!
Valahogy így kell az ellenfélről scout-ot írni,
avagy megírták helyettünk az alapszakasz összefoglalóját, aki jó angolos, írhatna belőle egy magyart.

 www.packersnews.com/story/sports/nfl/packers/2015/01/06/dallas-cowboys-scouting-report/21366239/Charlie Firpo
mindjárt összeszedem magam, és megcsinálom.
több mint 9 éve
rva Dallas Cowboys 4 005 — Me for President!
Rodgerst nem feltétlen a nyomással lehet megzavarni, évek óta messze a legjobb blitz ellen.JayB
Mondjuk lehet azért blitz nélkül is nyomást gyakorolni, Giants D-line says hello to Tom Brady. 😀somoskovig
annak a DL-nak a miénk is csak tiszteleghet, mert a közelébe sem érnek...slowmotion
Persze, tudom, inkább csak azt akartam kiemelni, hogy a nyomás nem feltétlenül egyenlő a blitzekkel.somoskovig
igen, én is ilyesmit írtam, Marinelli jószerével 4 emberes passrush-al működik, néha második hullámban egy késleltetett corner/safety blitz.
hátha a nem tökéletesen elég Rodgers ellen elég lesz az is 😊

nem mi vagyunk az esélyesek, de idegenben játszunk, ami eddig jól ment!
több mint 9 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Valahogy így kell az ellenfélről scout-ot írni,
avagy megírták helyettünk az alapszakasz összefoglalóját, aki jó angolos, írhatna belőle egy magyart.

 www.packersnews.com/story/sports/nfl/packers/2015/01/06/dallas-cowboys-scouting-report/21366239/

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 645 — Cowboys fan
Rodgerst nem feltétlen a nyomással lehet megzavarni, évek óta messze a legjobb blitz ellen.JayB
Mondjuk lehet azért blitz nélkül is nyomást gyakorolni, Giants D-line says hello to Tom Brady. 😀somoskovig
annak a DL-nak a miénk is csak tiszteleghet, mert a közelébe sem érnek...slowmotion
Persze, tudom, inkább csak azt akartam kiemelni, hogy a nyomás nem feltétlenül egyenlő a blitzekkel.somoskovig
tudjuk. láttuk a Lions első sackjénél is, hogy sima egyszerű négyemberes szituban a két DE-nek vörös szőnyeges útja volt Romóig, limuzinnal meg fotósokkal együtt. nem a mennyiségen múlik, hanem a minőségen.

talán Lawrence megérezte a vér szagát, és Spencer is egyre jobb lesz.
több mint 9 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 753 — 49ers GM
Rodgerst nem feltétlen a nyomással lehet megzavarni, évek óta messze a legjobb blitz ellen.JayB
Mondjuk lehet azért blitz nélkül is nyomást gyakorolni, Giants D-line says hello to Tom Brady. 😀somoskovig
annak a DL-nak a miénk is csak tiszteleghet, mert a közelébe sem érnek...slowmotion
Persze, tudom, inkább csak azt akartam kiemelni, hogy a nyomás nem feltétlenül egyenlő a blitzekkel.

több mint 9 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Na csak most tudtam feljönni fórumozni,régen kellett ennyit visszaolvasnom,valami 120 bejegyzést 😀

Sok mindent nem fűznék hozzá ehhez a bírói döntéshez,reálisan nézve a dolgokat befújhatónak gondolom,és szerintem nem lenne ekkora felháborodás,ha még az előtt vonják vissza,hogy bejelentik a büntetést.A meccs nem ezen múlt én úgy gondolom,oda-vissza fújtak a bírók,tragédia volt amit egész meccsen műveltek.

A meccs amúgy gyönyörűen tükrözi az ide cowboyst,még ha nem is megy a játék,amikor igazán kell és a meccs múlik rajta mindenki összekapja magát és harcol,csíp,harap és ami a leglényegesebb,hogy nem adja fel.Ez szokta elválasztani a jó csapatokat a győztes csapatoktól.

Hétvégével kapcsolatban nagyon jó megérzéseim vannak,most,hogy túl vagyunk a Lions elleni csörtén.NFCbe talán a legrosszabb match up-nak gondolom/gondoltam.
Nézzük csak meg kik ellen szenvedtünk idén:Cardinals,Skins,Frisco,Lions,akár az Eagles is.
Amivel ezt a csapatot nagyon meglehet fogni az az elég jó futás elleni védelem + blitzek orrba szájba.Ezt viszont nem látom,hogy a Packersnél meglenne.

Az viszont biztos,hogy 30+ felett kell termelnünk,ha nyerni akarunk,ezt még akkor is tartom,ha megy a futás. pl ezért is >>>  www.bloggingtheboys.com/2015/1/6/7503975/how-did-the-cowboys-defense-shut-down-the-lions-after-14-point-first
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 645 — Cowboys fan
A New Jersey-i Eagles drukkerek fuldokolnak a haragjukban:

 www.si.com/nfl/2015/01/06/chris-christie-dallas-cowboys-trips-ethics-complaint

A few minutes later, a local businessman expressed shock that Mr. Christie had high-fived Mr. Jones.
"Why does it matter who I root for?" a bewildered Mr. Christie asked.
"Because you're the governor," the man replied.
"That doesn't matter," Mr. Christie said.
"There are a lot of Eagles fans in Central Jersey," the businessman said.
"Good. Good for them," Mr. Christie said. "Have a party."
gyeek
so what? néha elámulok az emberek naivitásán. ha valaki a kilencbe költözik, akkor kötelező lesz neki a Fagyinak szurkolnia? OMG...
ami meg a vizsgálatot illeti, az nem a csapat dolga.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 645 — Cowboys fan
Rodgerst nem feltétlen a nyomással lehet megzavarni, évek óta messze a legjobb blitz ellen.JayB
Mondjuk lehet azért blitz nélkül is nyomást gyakorolni, Giants D-line says hello to Tom Brady. 😀somoskovig
annak a DL-nak a miénk is csak tiszteleghet, mert a közelébe sem érnek...
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 645 — Cowboys fan
Parnell nagyon sokszor égett sajnos. De blitzekkel is szenvedtünk rendesen.Blevi
vlamenyire ezzel vitatkoznék. gyorsba megnéztem az össze támadó playt, és volt amit benézett, de összességében az emberét megfogta. nem volt vészesen homály sztem.beltazor
az első két sack-ből minimum másfél az övé.
az elsőnél ha nincs két másodperces fáziskésése, akkor talán megblokkolja azt az embert, aki végül a fumble-t megcsinálta Romo-n, mert az első elől kifordult Tony. halál komoly, mindenki jó egy-másfél yarddal mögötte van, amikor kiegyenesedik, és körülnéz, mint egy szurikáta.
a másodiknál megnézte, ahogy az embere elindul befelé, ahonnan Martin már elmozdult. aztán visszafordult jobbra, ahol Clutts már lényszerűségből felvette a LOLB-t, és biztosította a nagy semmit (a safety pont akkor kerülte meg a kupacot kívülről, csak szólok). aztán visszafordult integetni az emberének, akit Murray Ihedigbo helyett kivett a játékból, sőt még meg is simogatta a második hullámban érkező LB-t, akit szintén Murray vett ki a játékból. az a Murray, akinek igazából Ihedigbót kellett volna elkapnia, csak hát azzal volt elfoglalva, hogy Parnell mögött játszotta a hátvédsort.
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
A New Jersey-i Eagles drukkerek fuldokolnak a haragjukban:

 www.si.com/nfl/2015/01/06/chris-christie-dallas-cowboys-trips-ethics-complaint

A few minutes later, a local businessman expressed shock that Mr. Christie had high-fived Mr. Jones.
"Why does it matter who I root for?" a bewildered Mr. Christie asked.
"Because you're the governor," the man replied.
"That doesn't matter," Mr. Christie said.
"There are a lot of Eagles fans in Central Jersey," the businessman said.
"Good. Good for them," Mr. Christie said. "Have a party."

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 753 — 49ers GM
Rodgerst nem feltétlen a nyomással lehet megzavarni, évek óta messze a legjobb blitz ellen.JayB
Mondjuk lehet azért blitz nélkül is nyomást gyakorolni, Giants D-line says hello to Tom Brady. 😀