Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 006 — Me for President!
T-Will esetében most jön ki igazán, hogy átlagon aluli route runner, az első pick egyértelműen az övé volt. Az egy jól, jó helyre dobott labda volt, csak ő még nem ért oda.... vannak villanásai, de abból konzisztensen, első számú elkapóként nem lehet megélni. Street, Butler szintén zenész, hiányzik a quality depth.
A második pick egyértelműen Cassell-é, mert az vagy 3-4 yarddal alá volt dobva, plusz extra magasan és sokáig repült a labda. Értem én, hogy egy safety-vel játszott a Giants, és bakker ha az nem ér oda, akkor meg lett volna a Williams TD mert a védő vissza se nézett, de hát ha a nagyanyámak áramszedője lett volna, akkor trolibusz lett volna....
A harmadikon osztozhatnak, mert Butler sem tökéletes route-ot futott, meg Cassel sem jó embernek dobta. ha azt a játékot visszanézitek, akkor még a kommentátorok is észrevették, hogy ha egy tized pillanatra a pálya másik irányába (vagy legalább középre) néz, akkor talált volna üres embert.

A defense csak turnovert nem képes csinálni, ami azért nem olyan rossz, ezért nem lennék elégedetlen. A tavalyi offense meg az idei defense = SB mindkét évben.... én nem arra szavazok, hogy nyeljünk be 600 yardot minden meccsen és arra építsünk, hogy hátha majd valakitől szerzünk egy labdát, hanem arra, hogy 3-and-out félpályán, aztán jöhet az offense a punt után. keményen, szájba b.szósan.
kicsivel több sack nem ártana, a Giants ellen is többet használhatta volna Marinelli a 3-2-6 defense-t a "standard" 4 emberes felálláshoz képest, de hát ki vagyok én, hogy innen a fotelből ezt egy milliókat fizetett edzőnek megmondjam? 😊 ez csak elmélet, meg "mi lett volna ha"

szurkolóként nem vagyok elkeseredett, mert még mindig van ok a bizakodásra, és ha ebből 7-9 lesz a vége, vagy 6-10 én akkor sem leszek szomorú. Romo hiánya egészen egyszerűen ennyit ér.

szerk: ja Beasley mondjon le. talán ha nem a szakállával törődne, akkor jobban menne a játék. visszahordásban ideje lenne Whitehead-et megnézni (vagy eretnekség, de McFaddent is)

Szerkesztette: rva
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
.urva gyorsan rendet kéne tenni a fejekben, főleg az edzőknek, mert ha Stephen kezd keménykedni, akkor az elküldéseket fog jelenteni.
Néhány játékossal komolyan el kéne beszélgetni, támadó és védő oldalon egyaránt. Nem tudom, hogy túledzettek, vagy alul edzettek, vagy egyszerűen nem tudják a sémát, nem értik, hogy mi fog következni, de most - is - nagyon szétesően játszottunk. Kapkodás, felesleges szabálytalankodások, zavar a fejekben.
Lassan, de biztosan elmegy a szezon is, már nem is kell erőltetni Romo visszatérését, és nem miatta, hanem a csapat egésze miatt. Dez meg minek jön vissza, ha Matt nem tudja eldobni elég messzire a lasztit, tök mindegy lesz.

Ja, és a bírókról: egy jó csapatnak meg sem kottyan, ha össze-vissza fújnak.

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
És sajnos Bailey is elbaszta a kick offot..ki kellett volna baszni,erre középre 1 yardosra rúgta Harris kezébe. Persze a spec team munka is kellett hozzá.
Kroos
Ja, a furcsa hogy háromszor is Harris kezébe rúgta a labdát, még neki is tudott iramodni.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
És sajnos Bailey is elbaszta a kick offot..ki kellett volna baszni,erre középre 1 yardosra rúgta Harris kezébe. Persze a spec team munka is kellett hozzá.

PunBB bbcode test
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
és már kurvára elegem van, hogy nem ez az első meccs, ahol fontos pontokat veszítünk a hülye flagek miatt.
slowmotion
Azt a bírák "visszaadták", jobb ha tőlem tudod! 😉 1&goal helyett az 5ösről, 1&goal 2.5ről. És van aki ezt komolyan is gondolja. Ettől függetlenül persze volt még lehetőség, de értem mire célzol, csóri Lions óta megy a törlesztés.

A védelemről sajna senki nem fogja tudni megváltoztatni a véleményem. Emlékezzünk csak vissza a tavalyi Seahawks elleni meccsre, ott mit domborított az egyébként gyengébb keret! Ezért nem is értem, Hardyn kívül a támadókban több akarást látok. Cassel 3 INTje persze nem jött jól, de az elsőt leszámítva (ami kb koprodukció volt TWillel) a második és harmadik kezelhető volt. Azért megnéznék már egy Cowboys safetyt, ha a QBnak sikerül az 1 yardosra puntolni, ahelyett, hogy 2 nagy játékkal már FG távolságba kerüljenek.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
100yard Dallas Cowboys 1 388
Lassan készülhetünk a jövő évi draftra. Ez már elég mély gödör.
Azért bosszantóak ezek az így-úgy elvesztett meccsek. Offense statban tizedikek vagyunk a szerzett yardok tekintetében, deffensben meg nyolcadikok az engedett yardokat illetően. Mindkettő a mezőny első harmada. Ehhez a 2-4 elég siralmas. Ez simán lehetne fordított is.
több mint 8 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Rolando mi a retket csinált egész meccsen? Mintha extra súlyokkal a cipőjében játszott volna, annyira lassú volt, fájt nézni is.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 688 — Cowboys fan
az a bosszantó, hogy kurva kevésen múlott az egész. ott kezdem, hogy az elején elvettek tőlünk négy pontot. aztán persze lehet vitatkozni, hogy azzal a másik kurva szar flaggel visszaadták-e, de inkább választom a 31-yard-TD és 1st&10 from 10-et, mint a FG, 1st&3 from 3-t. egyszerűen azért, mert az előző esetben simán esélyes lett volna a második TD is.
ha ott megvan a +4 pont, akkor a végén a 0 yardos sack (NYG30), incomplete (NYG30), checkdown (NYG30) hívás helyett run, run, run van, legrosszabb esetben egyenlítési lehetőség 1:20-szal a vége előtt, 50 yardon belülről, aztán hajrá D.

nem biztos, hogy nem örültünk volna.

és már kurvára elegem van, hogy nem ez az első meccs, ahol fontos pontokat veszítünk a hülye flagek miatt.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 688 — Cowboys fan
Emberek, mi ez a szöveg a jó D-ről? Egy hónapja nem szereztek labdát!
gyeek
ez igaz. viszont 20 százalékkal korlátozták a Giants O teljesítményét.
ezen kívül ezt csinálta a Giants O: punt, punt, TD, punt, FG, (end of half), FG, punt, punt, (kneel down).

szerintem ez a D tegnap simán elég lett volna a győzelemre, még labdaszerzés nélkül is.
több mint 8 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Mit csinálunk vagy nem csinálunk a nagyszünetben ? Megint egy másik csapat jött ki a 2. félidőre,a spec team nél csak fair catch -nél vagyok nyugodt.

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 8 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Hat vegyes érzelmeim vannak. Casselt még így is inkább elnézem mint Weedent.
A D végül is csak 13 pontot kapott, keves sack volt most,labdaszerzés is gyenge,de a 2. félidőben gyakorlatilag fenn se voltak. Most tértek vissza 3man,össze kell állni csak jobbak lehetnek.

Futás,fal,Mcfadden volt a pozitívum.
Amióta nincs Romo nincs passzjáték: Escobar mintha nem lenne,nem értem miért nincs használva(majd máshol...), Beasley sincs, Williams felé is kevés labda megy, Street a Tdjét leszámitva még értelmes megmozdulása nem volt 2 év alatt kb, Butler nekem tetszik Dez,és Williams mögött végre meg lenne a 3. számú elkapó.
2-4 a szezon, Romoval nyilván legrosszabb esetben is 4-2 lenne, és sima csoportgyőzelem,de így más.
Jön a hawks, egy jó védelemmel szembe kevesek leszünk nagyon.Bár a D jó lehet a hawks o fala miatt.
De sajnos lassan azért "szurkolhatunk" h minél jobb helyen draftolhassunk ,hga így halad tuti top10ben egy jó Qb,Rb,Dt,lbt.
Go Cowboys.

PunBB bbcode test
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Emberek, mi ez a szöveg a jó D-ről? Egy hónapja nem szereztek labdát!
gyeek
Nálam => Romo és Bryant mellé több mint elég lenne.
Amare
Ja, de a realitás sajnos, hogy egyik sem játszott. Ezt tudta mindenki előre. Pats meccsen kívül Weedenestül Casselestül lett volna esély győzni, ha a védelem előlép. Vagy a spec team, neadj'isten! 4 vereség zsinórban és senki nem emelkedik ki. Romoban lehetett bízni, elvitte a balhét a csapat helyett nem egyszer, nem kétszer, most nincs ilyen. Hatalmas csalódás és ezt a mostanit csakis a játékosokra lehet írni.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Emberek, mi ez a szöveg a jó D-ről? Egy hónapja nem szereztek labdát!
gyeek
Nálam => Romo és Bryant mellé több mint elég lenne.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Emberek, mi ez a szöveg a jó D-ről? Egy hónapja nem szereztek labdát!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Cassel talán annyira nem kilátástalan mint Weeden, nem tudom ti hogy voltatok vele, de én a harmadik int után se tudtam volna beküldeni a krumplifejűt, Cassellel legalább valamiféle esély volt.
Lehet nyugodtan nézegetni a meccseinket a továbbiakban, az eredményekért nem kell aggódni,akkor meg legalább ne az a null impotens fos legyen, mint ami Weedennel ment.
Csatlakozom Slowhoz és hozzáteszem hogy kurva szar hogy semmit nem érünk ezzel az amugy egészen jó Dvel, ki tudja jövőre megint mi lesz....
De ez van, nem mi vagyunk az első csapat, meg nem is az utolsó akiknek egy maroknyi sérülés ugy ahogy van vágja a kukába a szezonját.
Better luck next year

Arra meg megpróbálok nem is gondolni hogy mi lesz ha Romonak lesz egy ilyen carrier ending sérülése, visszavonul vagy szimplán már szar lesz és nekünk kell majd leléptetni, mert most látjuk hogy mennyit ér a csapat nélküle.

Szerkesztette: Cowboykarcsi90

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Beasley óriási csalódás egész évben. Spec team ma este magabiztosan elhessegette azt a kevés esélyt a győzelemre amit egy Cassellel kiálló Cowboys a magáénak tudhatott. Védelem képtelen labdát szerezni. 2 sack szintén kevés. Bármilyen furán is hangzik, a támadás volt a legkevésbé szar ma este és még ez is nagyon messze volt a jótól.

Sajnos túl késő lesz mire Romo visszatér. Ez a meccs vízválasztó volt és nem sikerült megnyerni.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 688 — Cowboys fan
hát én nem is tudom, mit mondjak.
simán meglehetett volna a meccs, ehelyett amit el lehet, azt el is basztunk.

kivéve a védelmet, a védelem az odatette magát.
több mint 8 éve
Blevi 8 239 — Lions & Cowboys fan
Még 3 meccs Romo nélkül addig szépen el is szállunk.
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Helyszíni jelentés: a nap süt, minden adott a győzelemhez 😊
És baromi sok Dallas fan van 😊
tamas424
De jó neked, irigyellek!
GO BOYS!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 708
Helyszíni jelentés: a nap süt, minden adott a győzelemhez 😊
És baromi sok Dallas fan van 😊
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 688 — Cowboys fan
ja, ne felejtse el senki, hogy a hülye amik le vannak maradva (az óraátállítással legalábbis mindenképpen), úgyhogy 21:25-kor kezdődik a meccs
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 688 — Cowboys fan
Enyém a megtiszteltetés hogy bejelentsem: Patkányt kivágta a Bears! :]

Eljátszotta kb azt amit Dallasban, azaz csúnyán összeveszett a GMmel. Ott biztonságiak kísérték ki oda, ahol tágasabb. Korábban is ezt kellett volna... + pepper spray + taser + baton
gyeek
nem igazoljuk le? 😀
több mint 8 éve
Sonpi Dallas Cowboys 267 — Cowboys fan
Enyém a megtiszteltetés hogy bejelentsem: Patkányt kivágta a Bears! :]

Eljátszotta kb azt amit Dallasban, azaz csúnyán összeveszett a GMmel. Ott biztonságiak kísérték ki oda, ahol tágasabb. Korábban is ezt kellett volna... + pepper spray + taser + baton
gyeek
"Karma is a bitch..." meg patkány is. Megkapta amit megérdemelt.


több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Enyém a megtiszteltetés hogy bejelentsem: Patkányt kivágta a Bears! :]

Eljátszotta kb azt amit Dallasban, azaz csúnyán összeveszett a GMmel. Ott biztonságiak kísérték ki oda, ahol tágasabb. Korábban is ezt kellett volna... + pepper spray + taser + baton

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Hardy haláli arc, az interjúk tekintetében különösen érdemes rá figyelni, sosem a sablont nyomja 😊
gabokocka
Azt nem tudom hallottad-e, hogy a kinti szurkolók szívébe milyen gyorsan sikerült belopnia magát amikor bedobott párezer dollárt egy kickstarter projektbe, ami elvileg a "We got DeMarco!" repülő-transzparenst hivatott kontrázni.

Kár, hogy a munkamorálja és játéka alapján nem fogja tudni a Cowboys megengedni magának a rekord szerződését. :/

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.