Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 004 — Me for President!
Így, hogy nincs Claiborne elég nehéz lesz.
fura, de az egyik alap emberré nőtte ki magát így a "make-it-or-brake-it" szezonjában (ellentétben Carr-al) erre hamstring sérülés... és mivel Jones (a legjobb safety-nk!) kezd cornerként, megint oda jutunk, hogy a secondary a liability....
több mint 8 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Hat nem tudom h álljak a mai meccshez és a szezonhoz. 6-1 nem biztos h elég, de 7-0 lenne a biztos a WC-ért.
Nem tudom mennyi esélyünk van erre,védelem több játékosa nem 100-as,Dez is messze van még, full edzése se sincs, és nehogy azt higgyük egy 50%-os Romoval olyan egyszerű lesz,bele fog csúszni pár vereség,hiába küzdünk csak a drafton bukunk. de GO COWS.

PunBB bbcode test
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
Abból mi igaz hogy Terell "Popcorn" Owens újra játszana a Cowboysnál?
Coolearie
már egy jó ideje mondogatja.
amikor Dez kidőlt, akkor kereste meg az ügynöke a Cowboys-t, de aztán semmi nem lett belőle.
rva
Még mindig Rosenhaus az ügynöke vajon?
gyeek
nem hiszem. pár éve már egy centet sem tudott kiszedni TO-ból.
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Abból mi igaz hogy Terell "Popcorn" Owens újra játszana a Cowboysnál?
Coolearie
már egy jó ideje mondogatja.
amikor Dez kidőlt, akkor kereste meg az ügynöke a Cowboys-t, de aztán semmi nem lett belőle.
rva
Még mindig Rosenhaus az ügynöke vajon?

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 004 — Me for President!
Abból mi igaz hogy Terell "Popcorn" Owens újra játszana a Cowboysnál?
Coolearie
már egy jó ideje mondogatja.
amikor Dez kidőlt, akkor kereste meg az ügynöke a Cowboys-t, de aztán semmi nem lett belőle.
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Abból mi igaz hogy Terell "Popcorn" Owens újra játszana a Cowboysnál?

több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 004 — Me for President!
én meg arra vagyok kíváncsi, hogy a sok firkász mit fog mondani, amikor Romo-val sem nyerünk 😊
több mint 8 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 605 — Pfizer & Moderna fan
én nekem már a jobb draft pozíció lebeg a szemem előtt

több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Hát gyerekek,én már rég feladtam erre az évre,és fura ilyet mondanom,de legbelül még pislákol egy kis reménysugár,ez itt a National Football League ahol bármi megtörténhet.ÍRJUNK TÖRTÉNELMET ITT ÉS MOST!
Tehenész
Most akkor rég feladtad, vagy mégsem? ("Dallasban" nálunk okosabb emberek ülnek. Sok olyan ifót tudnak mait mi nem és ameddig ők bizakodnak addig én is. Innen szép bekerülni, vagy nem? Most van itt az idő mindent feltenni egy lapra, ha nem jön be akkor "sincs semmi"
)
Wong
Az a baj,hogy realista és optimista is vagyok egyben,tehát reálisan nézve nem látok esélyt,de mindig ott van az a kis optimista gondolat,ami nem engedi meghalni a reményt.Nem tudom mennyire voltam érthető 😀
Tehenész
Én azt mondom, ha ez az ára, rontsuk el a jó draftpozíciónkat! 😊 Innen legalább már remélem nem hivatkozhatunk semmire, irány a 9-7 !!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Hát gyerekek,én már rég feladtam erre az évre,és fura ilyet mondanom,de legbelül még pislákol egy kis reménysugár,ez itt a National Football League ahol bármi megtörténhet.ÍRJUNK TÖRTÉNELMET ITT ÉS MOST!
Tehenész
Most akkor rég feladtad, vagy mégsem? ("Dallasban" nálunk okosabb emberek ülnek. Sok olyan ifót tudnak mait mi nem és ameddig ők bizakodnak addig én is. Innen szép bekerülni, vagy nem? Most van itt az idő mindent feltenni egy lapra, ha nem jön be akkor "sincs semmi"
)
Wong
Az a baj,hogy realista és optimista is vagyok egyben,tehát reálisan nézve nem látok esélyt,de mindig ott van az a kis optimista gondolat,ami nem engedi meghalni a reményt.Nem tudom mennyire voltam érthető 😀
több mint 8 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Hát gyerekek,én már rég feladtam erre az évre,és fura ilyet mondanom,de legbelül még pislákol egy kis reménysugár,ez itt a National Football League ahol bármi megtörténhet.ÍRJUNK TÖRTÉNELMET ITT ÉS MOST!
Tehenész
Most akkor rég feladtad, vagy mégsem? ("Dallasban" nálunk okosabb emberek ülnek. Sok olyan ifót tudnak mait mi nem és ameddig ők bizakodnak addig én is. Innen szép bekerülni, vagy nem? Most van itt az idő mindent feltenni egy lapra, ha nem jön be akkor "sincs semmi"
)
több mint 8 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Hát gyerekek,én már rég feladtam erre az évre,és fura ilyet mondanom,de legbelül még pislákol egy kis reménysugár,ez itt a National Football League ahol bármi megtörténhet.ÍRJUNK TÖRTÉNELMET ITT ÉS MOST!
több mint 8 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 605 — Pfizer & Moderna fan
Weeden barátunknak nem kell sokat utaznia claimelte a Texans.
Blevi
a jó játékosok nem sokáig maradnak csapat nélkül 😀

több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Weeden barátunknak nem kell sokat utaznia claimelte a Texans.
Blevi
Az övé egy igazi sikersztori, én is erre vágyom: kevés teljesítmény, fix nagy lóvé.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Weeden barátunknak nem kell sokat utaznia claimelte a Texans.
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 004 — Me for President!
Deji Olatoye és Robert Turbin jött. Nem mondanám hogy sok rációt látok benn, de lehet hogy az edzők tudják. Vagy nem. Minden esetre egy draft picket kidobtunk Christine Michael-lel.
100yard
jövőre elég sok kondíciós hatodik körünk lett volna, azért is adtunk olyan bátran egyet Cassel-ért meg egyet Michael-ért
több mint 8 éve
100yard Dallas Cowboys 1 388
Deji Olatoye és Robert Turbin jött. Nem mondanám hogy sok rációt látok benn, de lehet hogy az edzők tudják. Vagy nem. Minden esetre egy draft picket kidobtunk Christine Michael-lel.
több mint 8 éve
100yard Dallas Cowboys 1 388
Emellett még távozott a TC hős Corey White és Mihály Krisztina! Erről van szó, felseleges tartogatni őket, nem csináltak semmit.
gyeek
Azért furcsa, tekintve hogy mindkettő nagyon vékony posztról távozott. Claiborne épp most sántult le, a sérülékeny McFadden mögötti két futó meg mindennek mondható csak rutinosnak nem. Kíváncsi leszek mik a tervek.
Azért Weeden jó hír. 😊
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
kértétek, megadatott:
rva
Weeden: 'We done'
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Emellett még távozott a TC hős Corey White és Mihály Krisztina! Erről van szó, felseleges tartogatni őket, nem csináltak semmit.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 004 — Me for President!
kértétek, megadatott:
 twitter.com/dmn_cowboys/status/666675539076358145
 www.sportsdaydfw.com/dallas-cowboys/cowboysheadlines/2015/11/17/cowboys-release-qb-brandon-weeden-clears-way-return-tony-romo

Dallas Cowboys release Brandon Weeden
több mint 8 éve
balentin Dallas Cowboys Michigan State Spartans 281
Romo megint rászabadult a Twitterre:

 twitter.com/tonyromo/status/666649048212860928
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Wong
Nem tudom, nem értem, miért estünk össze mint a puding, nem tudom, Witten vagy Tony vagy Lee milyen rendet tart az öltözőben, vagy egyáltalán ők tartják-e. Jason szerintem az a játékospárti edző, ezt a fajtát viszont gyakran kihasználják a játékosok. Szóval én ezt nem kenném rá.
Innen nézve csak azt nem tudom: 1. miért nem igazolunk qb-t? 2.: idén miért nem igazoltunk futót 3.: miért nem küldtük el Carr-t és Mo-t? 4.: (ez zavar a legjobban) Weeden-ben mit láttak?
Szóval volt itt sajna edzői tévedés, de ez 7-2-nél tényleg nem jött volna elő, ahogy írod. És erre is volt sansz.
Charlie Firpo
Két kezdő CB-t elküted volna? és kit tudtál volna a helyükre hozni? Carr elküldése ráadásul nagyon sok dead moneyt(idén : 12 miliót) teremtett volna... Mo jövőre úgy is FA.
beltazor
Sajnos én igen, de én csak szurkoló vagyok. Mo-t már rég, Carr-t pedig júni 1 után, ha jól csal az emlékezetem, akkor 8 millával megúsztuk volna, közben pedig horgásztam volna mást. De mondom, én nem értek hozzá, ráadásul sok mindent eleve nem értek.

Gyeek, arra utalsz tán, hogy Stephen áll a lengőajtó mögött, kezei revolvereken?? 😊

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 605 — Pfizer & Moderna fan
Wong
Nem tudom, nem értem, miért estünk össze mint a puding, nem tudom, Witten vagy Tony vagy Lee milyen rendet tart az öltözőben, vagy egyáltalán ők tartják-e. Jason szerintem az a játékospárti edző, ezt a fajtát viszont gyakran kihasználják a játékosok. Szóval én ezt nem kenném rá.
Innen nézve csak azt nem tudom: 1. miért nem igazolunk qb-t? 2.: idén miért nem igazoltunk futót 3.: miért nem küldtük el Carr-t és Mo-t? 4.: (ez zavar a legjobban) Weeden-ben mit láttak?
Szóval volt itt sajna edzői tévedés, de ez 7-2-nél tényleg nem jött volna elő, ahogy írod. És erre is volt sansz.
Charlie Firpo
Két kezdő CB-t elküted volna? és kit tudtál volna a helyükre hozni? Carr elküldése ráadásul nagyon sok dead moneyt(idén : 12 miliót) teremtett volna... Mo jövőre úgy is FA.

több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 004 — Me for President!
Charlie Firpo
Sokat gondolkodtam ezen én is, hogy: vajon tényleg van Garrettnek érdemben beleszólásba, hogy a csapat kikből álljon össze?
Nyilván csak tippem van, de sztem "szerencsétlennek" abból kell főznie ami van.

WEED(nyamm)N-ben mit láttak? Szerintem azt, hogy ha Tony lesérül akkor azt a meccset elviszi de mindenki csak fohászkodott, hogy több meccsen ne kelljen helyettesítenie, mert abból az lesz amit lett. Majd hozunk valakit szólt a felkiáltás! Hoztak is, csak elvérzett. És most van az amit úgy hívnak, hogy matt.

... öregember, meg nem vénember!!! ....
Wong
a két legfontosabb ember a Cowboys organizáción belül akinek a vezetékneve nem Jones az Will McClay és Todd Williams.
McClay egyébként a "Senior director of college and pro scouting" Williams pedig a "Senior director football administration/football operations" ők és Stephen Jones együtt tesznek ki egy hagyományos értelemben vett GM-et.
azaz a legtöbb beleszólása abba, hogy milye játékosok vannak McClay-nek van.