Dallas Cowboys

34 feliratkozó

több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 3 995 — Me for President!
Callahan valóban hiányzik, sokkal jobban, mint ahogy gondolták szerintem ezt Dallasban. (pedig mennyire büszkék voltak, hogy hogyan együtt maradt a stáb)

Blevi: ötödikek vagyunk a ligában ball possession-ben. (voltunk, a GB meccs előtt)

amúgy kicsit kezdem úgy érezni, hogy már csak egy jó NT-re vagyunk egy remek 3-4 védelemtől? 😊 😊
több mint 8 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 708
Maximálisan osztom Levi véleményét. Én még annyit tennék hozzá, hogy szerintem hiba volt Bill Callahan elengedése. Biztos lehetett volna megoldást találni, hogy maradjon. Szerintem ez is oka az o-line gyengélkedésének. Vagy rosszul gondolom?
Én szeretném, ha JG távozna és más vezető edzőnk lenne, de ez nem fog megtörténni. Egy tökös GM alkalmazásáról már nem is beszélve 😊
több mint 8 éve
Blevi 8 233 — Lions & Cowboys fan
- Tavaly azért ment jól a csapatnak mert toltuk a time controll alapú játékot így a D# tudott pihenni, idén ez kvára nem megy a fentiek miatt és itt elérünk a D#-hez akikre a ladbaszerzések hiányén felül nem lehet panasz. Mert kvasok időt vannak fenn és ez a csapat ilyen elkapó gárdával és ilyen O-fallal nem arra lett építve hogy a D# nyerjen meccseket.
Blevi
szerinted idén hányadik a ligában az offense a time control-t tekintve? 😊
rva
Igazából fogalmam nincs róla, de tavaly negyed ennyi 3&out-ot nem csináltunk...
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 3 995 — Me for President!
- Tavaly azért ment jól a csapatnak mert toltuk a time controll alapú játékot így a D# tudott pihenni, idén ez kvára nem megy a fentiek miatt és itt elérünk a D#-hez akikre a ladbaszerzések hiányén felül nem lehet panasz. Mert kvasok időt vannak fenn és ez a csapat ilyen elkapó gárdával és ilyen O-fallal nem arra lett építve hogy a D# nyerjen meccseket.
Blevi
szerinted idén hányadik a ligában az offense a time control-t tekintve? 😊
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Kicsit továbbgondolva és kiterjesztve amit Levi ír, nem tudom, mennyire általános, de aki megkapta a nagy zsét, az mintha meg is elégedett volna vele. Kivéve talán Tony-t, ő inkább túlvállalta magát (például ma sem értem, hogy egy tök elvesztett Carolina meccs végéig miért kellett fent hagyni őt).
Idén szar a csapat, és én egyfelől a fiatalságra-rutintalanságra fogom (asszem a csapat fele R-3 év), másrészt meg nem tudom mi megy az öltözőben, de kétlem, hogy nagy egység lenne.
Meg hát így összeesni, mint a puding...edzőink hol vannak?

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 3 995 — Me for President!
Mit tippeltek, DeMarco hazatér-e jövőre? Nyilván nem valami trade keretében, mert ha idén sok volt a fizetése a Cowboysnak, akkor jövőre még inkább, de mostanra eljutottak addig az Eaglesnél, hogy Murrayt gyakorlatilag padoztatták.
gyeek
8 millió megtartani, 13 kitenni.
több mint 8 éve
Blevi 8 233 — Lions & Cowboys fan
Ez az egész év borzasztóan kétségbe ejtő. Nem az eredmény miatt mert hiszem, hogy Romoval tükörsimán hoztuk volna ezt a fos csoportot, de a mutatott játék az több mint problémás.
Látszik hogy ez az offense nem tud Romo nélkül csinálni semmit, ami a post Romoális időkre nézve gáz. Beasleyt senki nem tudja használni és ez csak egy példa, ebben a coaching is benne van élén a mi offense guru vezetőedzőnkkel
De ez a kevésbé irritáló számomra, mert a fr QB kiesését nem sok csapat éli túl. De van itt kvasok Romo függelten dolog:
- Dezt kvára bírom, de idén amit mutat az kurva kevés, láttam Megatront bőven fos irányítokat naggyá tenni ezért a pénzért ez kvára kevés
- Rövid yardos szitukat tavaly 10/9 lenyomtuk az O-lineal az ellenfél torkán, idén szerintem ez 10/1, szenved idén az elitnek nevezett O-line keményen
- Nincs futó, DMC az első driveban a nagy futásánál 30 yard után úgy besavasodott alig ért ki az oldalvonalnál WTF?? 2 carry után ??? tavaly ez home run, emellett próbáltunk idén vagy 10 futót de semmi csiszolatlan gyémánt
- Tavaly azért ment jól a csapatnak mert toltuk a time controll alapú játékot így a D# tudott pihenni, idén ez kvára nem megy a fentiek miatt és itt elérünk a D#-hez akikre a ladbaszerzések hiányén felül nem lehet panasz. Mert kvasok időt vannak fenn és ez a csapat ilyen elkapó gárdával és ilyen O-fallal nem arra lett építve hogy a D# nyerjen meccseket.
- Crawford szintén Dez 2.0 ezért a pénzért ez kva kevés. Kell egy minőségi DT.

Kicsit a jövőbe tekintve remélem van Romoban még legalább 2 jó év és akkor talán kifuthat egy PO run, de hogy utána mi lesz... Nálam a jövő elég sötétnek tűnik. Lehet csak a csalódás mondatja Velem ezt, mert talán először voltam igazán pozitív hangulatban egy szerzon előtt.
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Mit tippeltek, DeMarco hazatér-e jövőre? Nyilván nem valami trade keretében, mert ha idén sok volt a fizetése a Cowboysnak, akkor jövőre még inkább, de mostanra eljutottak addig az Eaglesnél, hogy Murrayt gyakorlatilag padoztatták.
gyeek
Szerintem simán megtörténhet. Nem szardobálás közepette váltak el, mindkét fél megértette a másik álláspontját. E szezon végére a Dallas is és Murray is szerintem el fog jutni arra a következtetésre hogy az adott helyzet nem jó. Murray láthatja hogy Kelly rendszerében valószínűleg sosem lesz úgy használva ahogy ő szeretné. A Cowboysnak pedig akármennyire is reménykedtek ebben egész évben, nincs meg a hosszútávú megoldása futó poszton (McFadden hiába jó a szezon második felében, szerintem nem az). Mondjuk azt nem tudom hogy odáig eljutnak e hogy tényleg mondjuk kitegyék Murrayt. Mert ahogy Te is irtad trade keretében biztos nem fog érkezni.
Amare
Az eredetileg kínált pénzért jöhet, nekem sem lenne ellenemre eme remek csere. Mekk

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 052 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Mit tippeltek, DeMarco hazatér-e jövőre? Nyilván nem valami trade keretében, mert ha idén sok volt a fizetése a Cowboysnak, akkor jövőre még inkább, de mostanra eljutottak addig az Eaglesnél, hogy Murrayt gyakorlatilag padoztatták.
gyeek
Szerintem simán megtörténhet. Nem szardobálás közepette váltak el, mindkét fél megértette a másik álláspontját. E szezon végére a Dallas is és Murray is szerintem el fog jutni arra a következtetésre hogy az adott helyzet nem jó. Murray láthatja hogy Kelly rendszerében valószínűleg sosem lesz úgy használva ahogy ő szeretné. A Cowboysnak pedig akármennyire is reménykedtek ebben egész évben, nincs meg a hosszútávú megoldása futó poszton (McFadden hiába jó a szezon második felében, szerintem nem az). Mondjuk azt nem tudom hogy odáig eljutnak e hogy tényleg mondjuk kitegyék Murrayt. Mert ahogy Te is irtad trade keretében biztos nem fog érkezni.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 940 — Stromfeld Aurél fan
Mit tippeltek, DeMarco hazatér-e jövőre? Nyilván nem valami trade keretében, mert ha idén sok volt a fizetése a Cowboysnak, akkor jövőre még inkább, de mostanra eljutottak addig az Eaglesnél, hogy Murrayt gyakorlatilag padoztatták.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 473 — Cowboys fan
érdekes, én arra gondoltam, hogy a hátralévőkből a Jets húzható be... a Washingtonban egyáltalán nem bízom, hogy behúzható lenne, a mostani is csak a szerencsén múlott nem a remek játékon.

amúgy a jó védelemmel és gyenge támadó oldallal rendelkező csapatok ellen van több esélyünk egy alacsony pontos meccsen, amikor 30-40 pontot kell rajzolni a táblára ott szerintem könnyebben elvérzünk Matt barátunk tökös offense vezérletével.
rva
behúzható a Jets, no igen.
végülis egyszer csak sikerül megfogni Brandon Marshallt, nem?
slowmotion
Ja amugy nem is emlékszem most hirtelen hogy volt egyáltalán olyan meccse ellenünk ahol - legalább - nem játszott jól? 😀 hihetetlen a pali.
Amare
ja. az utolsó, ahol a második negyedben 3/63 után megsérült.
több mint 8 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 052 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
érdekes, én arra gondoltam, hogy a hátralévőkből a Jets húzható be... a Washingtonban egyáltalán nem bízom, hogy behúzható lenne, a mostani is csak a szerencsén múlott nem a remek játékon.

amúgy a jó védelemmel és gyenge támadó oldallal rendelkező csapatok ellen van több esélyünk egy alacsony pontos meccsen, amikor 30-40 pontot kell rajzolni a táblára ott szerintem könnyebben elvérzünk Matt barátunk tökös offense vezérletével.
rva
behúzható a Jets, no igen.
végülis egyszer csak sikerül megfogni Brandon Marshallt, nem?
slowmotion
Ja amugy nem is emlékszem most hirtelen hogy volt egyáltalán olyan meccse ellenünk ahol - legalább - nem játszott jól? 😀 hihetetlen a pali.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 3 995 — Me for President!
 twitter.com/dtsturner/status/675072693222383616
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 473 — Cowboys fan
érdekes, én arra gondoltam, hogy a hátralévőkből a Jets húzható be... a Washingtonban egyáltalán nem bízom, hogy behúzható lenne, a mostani is csak a szerencsén múlott nem a remek játékon.

amúgy a jó védelemmel és gyenge támadó oldallal rendelkező csapatok ellen van több esélyünk egy alacsony pontos meccsen, amikor 30-40 pontot kell rajzolni a táblára ott szerintem könnyebben elvérzünk Matt barátunk tökös offense vezérletével.
rva
behúzható a Jets, no igen.
végülis egyszer csak sikerül megfogni Brandon Marshallt, nem?
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 3 995 — Me for President!
érdekes, én arra gondoltam, hogy a hátralévőkből a Jets húzható be... a Washingtonban egyáltalán nem bízom, hogy behúzható lenne, a mostani is csak a szerencsén múlott nem a remek játékon.

amúgy a jó védelemmel és gyenge támadó oldallal rendelkező csapatok ellen van több esélyünk egy alacsony pontos meccsen, amikor 30-40 pontot kell rajzolni a táblára ott szerintem könnyebben elvérzünk Matt barátunk tökös offense vezérletével.
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Nem akarok konteót gyártani, de a fili -pecc -en mennyi lehetett az odds ? 😊
sztaking
nem is kell konteót gyártani.
nem volt Edelman, Gronkowski, Dion Lewis, a spec team ajándékozott nekik 17,5 pontot, a receivereknek néha olyan fajezük volt, hogy ihaj.
előfordul.
slowmotion
Bezzeg idén ellenünk nem csúszik be egy tavalyi kólc meccs, a fenébe.
Most már mondjuk mindegy, elvileg a wash zárómeccs nyerhető még, a Bills és a Jets meleg lesz (vagyis bukta) a tundra-vizit meg max Dez miatt lesz érdekes, sokat nem lehet várni tőle.

Ha mégis mindet hoznánk és rájátszás (kis esély), akkor viszont
1. Tony előjön barlangjából.
2. Scott bá elégeti az összes eddigi támadó play-t, és előhúzza a nyulat a kalapból.
3. There's no limit.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 473 — Cowboys fan
Nem akarok konteót gyártani, de a fili -pecc -en mennyi lehetett az odds ? 😊
sztaking
nem is kell konteót gyártani.
nem volt Edelman, Gronkowski, Dion Lewis, a spec team ajándékozott nekik 17,5 pontot, a receivereknek néha olyan fajezük volt, hogy ihaj.
előfordul.
több mint 8 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Nem akarok konteót gyártani, de a fili -pecc -en mennyi lehetett az odds ? 😊

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 3 995 — Me for President!
Az a meccs annyiban különbözött az eddigiektől, hogy a bré másik végén álltunk a legvégén. Szánalmas O és stabil, de labdaszerzésekre nem igazán képes D. Ilyen meccsből volt eddig 5 vagy 6, a Giants elleni szezonnyitó kivételével rendre buktuk is őket, ez most meglett, hála a rapszakma nagyágyújának!
Viszont kiemelném Lawrence-et, nem csak a 2 zsák miatt, futás ellen is remek volt, végre láttunk valamit abból, amire lassan 2 éve várunk. Lee a szegény ember Kuechlyje, de ma nagyot ment. Wittennek meg hatalmas gratula, kevés játékost tisztelek úgy en bloc a játéka és a karaktere miatt is, ő az egyik.
gorbel
ha ezzel a játékkal bejutunk a Playoff-ba (de nem) akkor az mindenkinek égő lesz.
az utolsó pár meccsre 1-4-et vizionálok, és egy 5-11-es mérleget.
a védelem amúgy ha elkezdene labdákat szerezni, akkor kifejezetten jó lenne... továbbra is tartom, tavaly ezzel a védelemmel SB lett volna, nagyon hiányzott Lee és egy Hardy kvalitású ember
rva
1-4 már nem lehet. Már csak négy meccs van hátra. Az 5-11-es mérleg még bejöhet. 😊
Ez a védelem most top5 az engedett yardokat tekintve ( és úgy hogy jóval többet vannak fent mint 2014-ben ) . Tavaly valóban nagyon jól jött volna egy ilyen védelem. Sajnos ez van. Tavaly az offense vitte a csapatot most meg a védelem jobb. Talán majd lesz egy olyan év amikor mindkét alakulat jó lesz.
100yard
tudok számolni az a lényeg 😊
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 473 — Cowboys fan
Az a meccs annyiban különbözött az eddigiektől, hogy a bré másik végén álltunk a legvégén. Szánalmas O és stabil, de labdaszerzésekre nem igazán képes D. Ilyen meccsből volt eddig 5 vagy 6, a Giants elleni szezonnyitó kivételével rendre buktuk is őket, ez most meglett, hála a rapszakma nagyágyújának!
Viszont kiemelném Lawrence-et, nem csak a 2 zsák miatt, futás ellen is remek volt, végre láttunk valamit abból, amire lassan 2 éve várunk. Lee a szegény ember Kuechlyje, de ma nagyot ment. Wittennek meg hatalmas gratula, kevés játékost tisztelek úgy en bloc a játéka és a karaktere miatt is, ő az egyik.
gorbel
ha ezzel a játékkal bejutunk a Playoff-ba (de nem) akkor az mindenkinek égő lesz.
az utolsó pár meccsre 1-4-et vizionálok, és egy 5-11-es mérleget.
a védelem amúgy ha elkezdene labdákat szerezni, akkor kifejezetten jó lenne... továbbra is tartom, tavaly ezzel a védelemmel SB lett volna, nagyon hiányzott Lee és egy Hardy kvalitású ember
juteszembe, mennyi az esélye, hogy ezekben az ínséges időkben adunk lehetőséget a Seattle-ből elzavart Carey Williams-nek?
rva
remélem, nulla.
még a tavalyi Iggles secondaryből is lefelé lógott ki, pedig ha valamelyik secondary szarabb volt a mienknél, akkor az az övéké volt. gondolom, most sem azért rúgták ki, mert megdugta Carroll lányát.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 473 — Cowboys fan
Jackson TDjénél csak nekem sejlett fel a jó öreg 2005ös 14-13as vereség a Skins ellen, Santa Mossal, meg a triplets beiktatádával a RoHba?
Amare
valszeg igen.
Jackson itt csak kiegyenlített, akkor meg végig vezettünk, csak a vége lett szar. itt azért ide-oda ment a momentum.
több mint 8 éve
100yard Dallas Cowboys 1 388
Az a meccs annyiban különbözött az eddigiektől, hogy a bré másik végén álltunk a legvégén. Szánalmas O és stabil, de labdaszerzésekre nem igazán képes D. Ilyen meccsből volt eddig 5 vagy 6, a Giants elleni szezonnyitó kivételével rendre buktuk is őket, ez most meglett, hála a rapszakma nagyágyújának!
Viszont kiemelném Lawrence-et, nem csak a 2 zsák miatt, futás ellen is remek volt, végre láttunk valamit abból, amire lassan 2 éve várunk. Lee a szegény ember Kuechlyje, de ma nagyot ment. Wittennek meg hatalmas gratula, kevés játékost tisztelek úgy en bloc a játéka és a karaktere miatt is, ő az egyik.
gorbel
ha ezzel a játékkal bejutunk a Playoff-ba (de nem) akkor az mindenkinek égő lesz.
az utolsó pár meccsre 1-4-et vizionálok, és egy 5-11-es mérleget.
a védelem amúgy ha elkezdene labdákat szerezni, akkor kifejezetten jó lenne... továbbra is tartom, tavaly ezzel a védelemmel SB lett volna, nagyon hiányzott Lee és egy Hardy kvalitású ember
rva
1-4 már nem lehet. Már csak négy meccs van hátra. Az 5-11-es mérleg még bejöhet. 😊
Ez a védelem most top5 az engedett yardokat tekintve ( és úgy hogy jóval többet vannak fent mint 2014-ben ) . Tavaly valóban nagyon jól jött volna egy ilyen védelem. Sajnos ez van. Tavaly az offense vitte a csapatot most meg a védelem jobb. Talán majd lesz egy olyan év amikor mindkét alakulat jó lesz.
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 3 995 — Me for President!
Az a meccs annyiban különbözött az eddigiektől, hogy a bré másik végén álltunk a legvégén. Szánalmas O és stabil, de labdaszerzésekre nem igazán képes D. Ilyen meccsből volt eddig 5 vagy 6, a Giants elleni szezonnyitó kivételével rendre buktuk is őket, ez most meglett, hála a rapszakma nagyágyújának!
Viszont kiemelném Lawrence-et, nem csak a 2 zsák miatt, futás ellen is remek volt, végre láttunk valamit abból, amire lassan 2 éve várunk. Lee a szegény ember Kuechlyje, de ma nagyot ment. Wittennek meg hatalmas gratula, kevés játékost tisztelek úgy en bloc a játéka és a karaktere miatt is, ő az egyik.
gorbel
ha ezzel a játékkal bejutunk a Playoff-ba (de nem) akkor az mindenkinek égő lesz.
az utolsó pár meccsre 1-4-et vizionálok, és egy 5-11-es mérleget.
a védelem amúgy ha elkezdene labdákat szerezni, akkor kifejezetten jó lenne... továbbra is tartom, tavaly ezzel a védelemmel SB lett volna, nagyon hiányzott Lee és egy Hardy kvalitású ember
juteszembe, mennyi az esélye, hogy ezekben az ínséges időkben adunk lehetőséget a Seattle-ből elzavart Carey Williams-nek?

Szerkesztette: rva
több mint 8 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 052 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Az alábbi képen Randy Gregory ünnepli Chris Jones küszöbön álló fumble recoveryjét:gyeek
ez a gyerek egy vátesz. egy kibaszott vátesz.
slowmotion
Ez a nagyeszű nem a TE-etek? (Hanna, ha jól sejtem.)
tomi-tomi
Csak azt ünnepelte hogy megvolt a tackle közel a gólvonalhoz. Azt még meg kell tanulnia hogy ilyenkor esetleg a labda is kijöhet és nem árt arra is figyelni. Rookie !!!
100yard
És amugy ja, Hanna volt nem Gregory.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 8 éve
100yard Dallas Cowboys 1 388
Az alábbi képen Randy Gregory ünnepli Chris Jones küszöbön álló fumble recoveryjét:gyeek
ez a gyerek egy vátesz. egy kibaszott vátesz.
slowmotion
Ez a nagyeszű nem a TE-etek? (Hanna, ha jól sejtem.)
tomi-tomi
Csak azt ünnepelte hogy megvolt a tackle közel a gólvonalhoz. Azt még meg kell tanulnia hogy ilyenkor esetleg a labda is kijöhet és nem árt arra is figyelni. Rookie !!!