Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 8 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
A suck for jobb draftpozíció nekem továbbra is nagyon ellenszenves, egy olyan szegmense az amerikai major sportoknak, ami szerintem rengeteget elvesz az élményből. Az NBA-ben legalább van lottery, ide is be lehetne azt vezetni.
Amúgy ha már draft, Broaddus nagyon el van ájulva az FSU-s Jalen Ramsey-től. Valaki tudna róla mondani pár szót, hol mehet ki, mennyire jó stb?
gorbel
Ez érthető,nekem is vegyesek az érzéseim,de jövőt nézve több értelmet látok elöl húzni minthogy jussunk be majd ott rövid szereplés után essünk is ki.Nem lehet más célja a csapatnak mint a super bowl,jelenleg nem reális,hogy oda eljutnánk.Akkor én személy szerint inkább a jövőt építeném,és abba nagyon sokat segíthet egy JÓ top10-es draft pick.
több mint 8 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
A suck for jobb draftpozíció nekem továbbra is nagyon ellenszenves, egy olyan szegmense az amerikai major sportoknak, ami szerintem rengeteget elvesz az élményből. Az NBA-ben legalább van lottery, ide is be lehetne azt vezetni.
Amúgy ha már draft, Broaddus nagyon el van ájulva az FSU-s Jalen Ramsey-től. Valaki tudna róla mondani pár szót, hol mehet ki, mennyire jó stb?
több mint 8 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Nagyon kíváncsi leszek, hogyan fogjuk levédekezni a Marshall-Decker duót 😊 Ennek ellenére nem várok egyoldalú meccset. Ilyenkor, amikor ennyire rossznak tűnik a matchup, általában előhúznak a srácok valamit a semmiből, csak hogy még egy hétig ne tudjunk a draftra készülni. A Jetsen nagy a nyomás a KC-Pittsburgh kettős miatt, szerintem játszunk valami low score förmedvényt, ahol 3-4 pont dönthet.
gorbel
Azért az nem mellettünk szól,hogy RoMac out,aki futás ellen nagyon kellene azért,bár nem tudom Jets most hogy áll futókkal + Claiborne aki egyik legjobb cornerünk idén,Carr-t nem látom,hogy Marshall-Decker páros bármelyikét is semlegesítse,Jones meg inkább safety pozícióban brillírozik,cornerként hajlamosabb többet hibázni.

Szorosabb meccset várok én is,de nem győzelmet,és őszintén nem is bánnám annyira.

Szerkesztette: Tehenész
több mint 8 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Nagyon kíváncsi leszek, hogyan fogjuk levédekezni a Marshall-Decker duót 😊 Ennek ellenére nem várok egyoldalú meccset. Ilyenkor, amikor ennyire rossznak tűnik a matchup, általában előhúznak a srácok valamit a semmiből, csak hogy még egy hétig ne tudjunk a draftra készülni. A Jetsen nagy a nyomás a KC-Pittsburgh kettős miatt, szerintem játszunk valami low score förmedvényt, ahol 3-4 pont dönthet.
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 006 — Me for President!
Terrance Mitchell váltja az eltávolított Patmon-t. (aki már a Dolphins PS-ében van)
több mint 8 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
Irányító nem irányító drafthoz csak egy adalék. Kicsit nézegettem a statokat. Az elmúlt tíz évben az offense nem volt rosszabb 16. helynél, de általában a top tízben volt.
Most pont 28. a csapat. Ennyit jelent egy jó irányító. Szerintem vagy draftolni kell valahol elől vagy hozni a szabad piacról egy potens backupot ( nem Weeden és nem Cassel ) Romo mögé.
Ez azért a staff hibája hogy nem volt a keretben olyan irányító aki elfogadható szinten - ha nem is feltétlenül Hasselbeck szintjén - elmanageli a csapatot.
100yard
szerinted ki az a backup QB aki jobb, mint Cassel és backup szerepre olcsón idejönne? 😊
rva
Cassel-nél azért sokan jobbak. Gyötrelem nézni mi történik a pályán amikor Ő van fenn.
100yard
Én is így gondolom, ritkán talál embert, akkor is általában baromi magasak a labdái, szerintem iszonyatosan nem lát a pályán és amit Broaddus mester is megerősít, rettentő szarul olvassa a védelmet. Nem látja az üres célpontokat, ebben ugyanaz mint Weeden... pl. Broaddus filmelemzése - amikor most dobta az endzone picket Bryantnek ugye, akkor Witten ordító üresen volt, hihetetlen, hogy ezt egy elvileg rutinos QB nem veszi észre. Talán egy camp-el csiszolódna belőle valami de alap problémái vannak, vele nem nyerünk sokat tehát szerintem nem megoldás. Vagy bevállalunk egy korai körös draftolt cserét vagy belenyúlunk a zsebbe és hozunk egy Orton2-őt!
több mint 8 éve
100yard Dallas Cowboys 1 388
Irányító nem irányító drafthoz csak egy adalék. Kicsit nézegettem a statokat. Az elmúlt tíz évben az offense nem volt rosszabb 16. helynél, de általában a top tízben volt.
Most pont 28. a csapat. Ennyit jelent egy jó irányító. Szerintem vagy draftolni kell valahol elől vagy hozni a szabad piacról egy potens backupot ( nem Weeden és nem Cassel ) Romo mögé.
Ez azért a staff hibája hogy nem volt a keretben olyan irányító aki elfogadható szinten - ha nem is feltétlenül Hasselbeck szintjén - elmanageli a csapatot.
100yard
szerinted ki az a backup QB aki jobb, mint Cassel és backup szerepre olcsón idejönne? 😊
rva
Cassel-nél azért sokan jobbak. Gyötrelem nézni mi történik a pályán amikor Ő van fenn.
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 006 — Me for President!
Irányító nem irányító drafthoz csak egy adalék. Kicsit nézegettem a statokat. Az elmúlt tíz évben az offense nem volt rosszabb 16. helynél, de általában a top tízben volt.
Most pont 28. a csapat. Ennyit jelent egy jó irányító. Szerintem vagy draftolni kell valahol elől vagy hozni a szabad piacról egy potens backupot ( nem Weeden és nem Cassel ) Romo mögé.
Ez azért a staff hibája hogy nem volt a keretben olyan irányító aki elfogadható szinten - ha nem is feltétlenül Hasselbeck szintjén - elmanageli a csapatot.
100yard
szerinted ki az a backup QB aki jobb, mint Cassel és backup szerepre olcsón idejönne? 😊
rva
Látod, pont ez a lényeg: nem ilyen kéne, hanem fiatal olcsóért, akinek van annyi gógyija, hogy átlássa, néhány év múlva eljön az ő ideje.
Charlie Firpo
Moore is arra vár, hogy eljöjjön az ideje .... egy stabil kezdő mögött ez soha nem történik meg általában
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 006 — Me for President!
 www.nfl.com/videos/next-gen-stats/0ap3000000600965/La-el-Collins-reaches-18-25-MPH

18,25 MPH = 29,37 Km/h (!!!)
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Irányító nem irányító drafthoz csak egy adalék. Kicsit nézegettem a statokat. Az elmúlt tíz évben az offense nem volt rosszabb 16. helynél, de általában a top tízben volt.
Most pont 28. a csapat. Ennyit jelent egy jó irányító. Szerintem vagy draftolni kell valahol elől vagy hozni a szabad piacról egy potens backupot ( nem Weeden és nem Cassel ) Romo mögé.
Ez azért a staff hibája hogy nem volt a keretben olyan irányító aki elfogadható szinten - ha nem is feltétlenül Hasselbeck szintjén - elmanageli a csapatot.
100yard
szerinted ki az a backup QB aki jobb, mint Cassel és backup szerepre olcsón idejönne? 😊
rva
Látod, pont ez a lényeg: nem ilyen kéne, hanem fiatal olcsóért, akinek van annyi gógyija, hogy átlássa, néhány év múlva eljön az ő ideje.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 006 — Me for President!
Irányító nem irányító drafthoz csak egy adalék. Kicsit nézegettem a statokat. Az elmúlt tíz évben az offense nem volt rosszabb 16. helynél, de általában a top tízben volt.
Most pont 28. a csapat. Ennyit jelent egy jó irányító. Szerintem vagy draftolni kell valahol elől vagy hozni a szabad piacról egy potens backupot ( nem Weeden és nem Cassel ) Romo mögé.
Ez azért a staff hibája hogy nem volt a keretben olyan irányító aki elfogadható szinten - ha nem is feltétlenül Hasselbeck szintjén - elmanageli a csapatot.
100yard
szerinted ki az a backup QB aki jobb, mint Cassel és backup szerepre olcsón idejönne? 😊
több mint 8 éve
balentin Dallas Cowboys Michigan State Spartans 281
Irányító nem irányító drafthoz csak egy adalék. Kicsit nézegettem a statokat. Az elmúlt tíz évben az offense nem volt rosszabb 16. helynél, de általában a top tízben volt.
Most pont 28. a csapat. Ennyit jelent egy jó irányító. Szerintem vagy draftolni kell valahol elől vagy hozni a szabad piacról egy potens backupot ( nem Weeden és nem Cassel ) Romo mögé.
Ez azért a staff hibája hogy nem volt a keretben olyan irányító aki elfogadható szinten - ha nem is feltétlenül Hasselbeck szintjén - elmanageli a csapatot.
100yard
Valahol olvastam hogy ez a Mettenberger gyerek eléggé csalódott lehet. Nem tudom, illene-e ide, de más nem ugrik most be. (Bár annak idején - valamiért - favorizáltam a draftolását.)
Charlie Firpo
Az összes ex-LSU csóka system fit nálunk 😀😀
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Irányító nem irányító drafthoz csak egy adalék. Kicsit nézegettem a statokat. Az elmúlt tíz évben az offense nem volt rosszabb 16. helynél, de általában a top tízben volt.
Most pont 28. a csapat. Ennyit jelent egy jó irányító. Szerintem vagy draftolni kell valahol elől vagy hozni a szabad piacról egy potens backupot ( nem Weeden és nem Cassel ) Romo mögé.
Ez azért a staff hibája hogy nem volt a keretben olyan irányító aki elfogadható szinten - ha nem is feltétlenül Hasselbeck szintjén - elmanageli a csapatot.
100yard
Valahol olvastam hogy ez a Mettenberger gyerek eléggé csalódott lehet. Nem tudom, illene-e ide, de más nem ugrik most be. (Bár annak idején - valamiért - favorizáltam a draftolását.)

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
100yard Dallas Cowboys 1 388
Irányító nem irányító drafthoz csak egy adalék. Kicsit nézegettem a statokat. Az elmúlt tíz évben az offense nem volt rosszabb 16. helynél, de általában a top tízben volt.
Most pont 28. a csapat. Ennyit jelent egy jó irányító. Szerintem vagy draftolni kell valahol elől vagy hozni a szabad piacról egy potens backupot ( nem Weeden és nem Cassel ) Romo mögé.
Ez azért a staff hibája hogy nem volt a keretben olyan irányító aki elfogadható szinten - ha nem is feltétlenül Hasselbeck szintjén - elmanageli a csapatot.
több mint 8 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Charlie Firpo Jones. 😀 egyébként nem vagyok irigy.... Nagyon...
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Köszönöm!
Következő életemben eljutok majd oda....remélem Stephen unokájaként!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
mikor én kint voltam mondták nevadában,hogy az usaban minden nagy europahoz képest de texasban még az usahoz képest is mindennek nagynak kell lennie....
Janek
úgy is van, csak a zsír új hatalmas pickup-ok és különféle terepjárók, amerikai izomautók mindenhol, ranch-ek, steak house-ok... nagyon gazdag állam, a többi keletihez képest legalábbis. Mindenhol a fényűzés, csilli-villi. A benya (persze gallon) 1,8 dollár, míg New Yorkban már 3 felett volt. Végig cooltúráztunk kocsival Houston - Dallas - New Orleans - Pittsburgh - Philadelphia - New York de Texas az isten 😊
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 548 — Apu ökölbeszorított keze
mikor én kint voltam mondták nevadában,hogy az usaban minden nagy europahoz képest de texasban még az usahoz képest is mindennek nagynak kell lennie....

több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 678 — Cowboys fan
jól látom, hogy egyikőtök képein piros, a másikon fekete az összes szék?
rva
igen, mert amikor én voltam a Pats elleni meccsen, akkor a mellrákos hónap volt és minden széken volt egy rózsaszín törölköző... amit természetesen elhoztam 😊
speeedy1
néztem én is, hogy hogyan lettek pirosak a kék székek.
már kezdtem azt hinni, hogy lecserélték őket 😊
több mint 8 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 708
Egy párat én is feltettem.
Azt elmondom én is, hogy csak tátottam a számat, semmihez nem hasonlítható élmény az AT&T Stadium...
tamas424
hát kb. 😊

Például ketten a négyünk közül már voltak kint 5-6 meccsen de most jártak először az AT&T-ben és nekik maradt a legjobban tátva a szájuk 😊 Csak ezt mondogatták velem együtt... "ez mi?" "tejóisten" 😊
Előtte voltam a Texans stadionban, utána a Superdome-ban és a Heinz Field-en de össze sem lehet hasonlítani őket Jerryworld-el!
speeedy1
Én voltam korábban Minnesotában, meg az új Metlife-ban is, de még csak egy mondatban is említeni őket a Cowboys stadionnal, eretnekség 😊
több mint 8 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
jól látom, hogy egyikőtök képein piros, a másikon fekete az összes szék?
rva
igen, mert amikor én voltam a Pats elleni meccsen, akkor a mellrákos hónap volt és minden széken volt egy rózsaszín törölköző... amit természetesen elhoztam 😊

 kepfeltoltes.hu/151216/IMG_3690_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 006 — Me for President!
jól látom, hogy egyikőtök képein piros, a másikon fekete az összes szék?
több mint 8 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
Egy párat én is feltettem.
Azt elmondom én is, hogy csak tátottam a számat, semmihez nem hasonlítható élmény az AT&T Stadium...
tamas424
hát kb. 😊

Például ketten a négyünk közül már voltak kint 5-6 meccsen de most jártak először az AT&T-ben és nekik maradt a legjobban tátva a szájuk 😊 Csak ezt mondogatták velem együtt... "ez mi?" "tejóisten" 😊
Előtte voltam a Texans stadionban, utána a Superdome-ban és a Heinz Field-en de össze sem lehet hasonlítani őket Jerryworld-el!
több mint 8 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 708
Egy párat én is feltettem.
Azt elmondom én is, hogy csak tátottam a számat, semmihez nem hasonlítható élmény az AT&T Stadium...
több mint 8 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 708
 www.kepfeltoltes.hu/151216/1084055434image_www.kepfeltoltes.hu_.jpg