Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 8 éve
balentin Dallas Cowboys Michigan State Spartans 281
Jerome Hnderson, DB coach tiplizett Gase mellé Miamiba.
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
A walteren is a Jimmy Johnson-féle tábla van, ami azért nem teljesen a valóság.
Ez sokkal inkább életszerű:  harvardsportsanalysis.wordpress.com/2011/11/30/how-to-value-nfl-draft-picks/
empty taxi
Ja, aztán tavaly talán Tomi-Tomi megnézte a trade-eket, és még mindig centire a JJ-félét használja mindenki
Wyatt
empty rossz/nem megfelelő jelzőt használt. A Harvard-tábla sokkal szofisztikáltabb, tartalmazza a valós tapasztalatokat; a múltbeli valós események alapján ez mutatja jobban a draftolt játékosok várható értékét. A Johnson-tábla viszont alapjában csak egy egyszerű statisztikai lépcsős tábla, tök általános, szinte semennyire se NFL specifikus. Ellenben ezt használják; ez az életszerű. Bármennyire is életszerűtlen a helyzet. 😊

Szvsz csak akkor tudna változni, ha a kritikus többség átállna másra. Csak ilyen esetekben a kritikus többség = majdnem mindenki. (Elég egy-két konzervatív renitens, hogy blokkolni tudja a változást.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A walteren is a Jimmy Johnson-féle tábla van, ami azért nem teljesen a valóság.
Ez sokkal inkább életszerű:  harvardsportsanalysis.wordpress.com/2011/11/30/how-to-value-nfl-draft-picks/
empty taxi
Ja, aztán tavaly talán Tomi-Tomi megnézte a trade-eket, és még mindig centire a JJ-félét használja mindenki

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Hogy ne lehetne. Csak nem egy cseréből 😊
Wyatt
igen, két lefelé cserélő (Dallas + valaki) meg egy felfelé cserélő = két első kör is lehet.

csak az általánosan elfogadott walterfootball számain kalkulálva:
dallasi 4 hely = 1800 pont
13. hely = 1150 pont, ehhez kell egy második meg egy harmadik kör (450+205)

ekkor lesz:
13. hely = 1150 pont (első kör)
36. hely = 540 pont (második kör)
45. hely = 450 pont (második kör)
68. hely = 250 pont (harmadik kör)
77. hely = 205 pont (harmadik kör)

ezekből simán vissza lehet trade-lni az első kör végére, sőt a pontok alapján akár 26.-ik helyig is (a 45 és a 68 hely feladásával)

lenne ez:

13. hely (első kör)
26. hely (első kör)
36. hely (második kör)
77. hely (harmadik kör)
plusz a kétszer negyedik kör, meg a négyszer hatodik kör.

nyilván ez csak játék a számokkal, mert ehhez megfelelő trade partner is kell, és sokszor nem is ezen az értéken mennek a dolgok.

szóval ezért marad álom 😊
rva
A walteren is a Jimmy Johnson-féle tábla van, ami azért nem teljesen a valóság.
Ez sokkal inkább életszerű:  harvardsportsanalysis.wordpress.com/2011/11/30/how-to-value-nfl-draft-picks/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
100yard Dallas Cowboys 1 388
Hogy ne lehetne. Csak nem egy cseréből 😊
Wyatt
igen, két lefelé cserélő (Dallas + valaki) meg egy felfelé cserélő = két első kör is lehet.

csak az általánosan elfogadott walterfootball számain kalkulálva:
dallasi 4 hely = 1800 pont
13. hely = 1150 pont, ehhez kell egy második meg egy harmadik kör (450+205)

ekkor lesz:
13. hely = 1150 pont (első kör)
36. hely = 540 pont (második kör)
45. hely = 450 pont (második kör)
68. hely = 250 pont (harmadik kör)
77. hely = 205 pont (harmadik kör)

ezekből simán vissza lehet trade-lni az első kör végére, sőt a pontok alapján akár 26.-ik helyig is (a 45 és a 68 hely feladásával)

lenne ez:

13. hely (első kör)
26. hely (első kör)
36. hely (második kör)
77. hely (harmadik kör)
plusz a kétszer negyedik kör, meg a négyszer hatodik kör.

nyilván ez csak játék a számokkal, mert ehhez megfelelő trade partner is kell, és sokszor nem is ezen az értéken mennek a dolgok.

szóval ezért marad álom 😊
rva
Miért érzem hogy a Phily-t akarod egy franchise QB-hez segíteni ? 😊
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 004 — Me for President!
Hogy ne lehetne. Csak nem egy cseréből 😊
Wyatt
igen, két lefelé cserélő (Dallas + valaki) meg egy felfelé cserélő = két első kör is lehet.

csak az általánosan elfogadott walterfootball számain kalkulálva:
dallasi 4 hely = 1800 pont
13. hely = 1150 pont, ehhez kell egy második meg egy harmadik kör (450+205)

ekkor lesz:
13. hely = 1150 pont (első kör)
36. hely = 540 pont (második kör)
45. hely = 450 pont (második kör)
68. hely = 250 pont (harmadik kör)
77. hely = 205 pont (harmadik kör)

ezekből simán vissza lehet trade-lni az első kör végére, sőt a pontok alapján akár 26.-ik helyig is (a 45 és a 68 hely feladásával)

lenne ez:

13. hely (első kör)
26. hely (első kör)
36. hely (második kör)
77. hely (harmadik kör)
plusz a kétszer negyedik kör, meg a négyszer hatodik kör.

nyilván ez csak játék a számokkal, mert ehhez megfelelő trade partner is kell, és sokszor nem is ezen az értéken mennek a dolgok.

szóval ezért marad álom 😊
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hogy ne lehetne. Csak nem egy cseréből 😊

több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 004 — Me for President!
Két első körünk nem tud lenni, mert mi a lefelé cserénél oda kell adjuk a miénket. Azért csak egyet tudunk kapni, mert kettő senkinek sincs az idén, ha jól tudom. 😊
100yard
ezért írtam, hogy 'álomszerű' 😊
több mint 8 éve
100yard Dallas Cowboys 1 388
Én az LB csapatrészért nem aggódom, RoMack belassult és még így sem volt rossz, helyette persze jöhet valaki. De pl. - csak hogy még nagyobb hülyeséget írjak - én azt is el tudnám képzelni, hogy Jeff Heath-et átképezzük. Gyors, jól szerel, TE ellen is hatékony lehet, Lee meg nem hülye, segíteni tud majd neki. Plusz Wilber sem olyan rossz.
És akkor ott van Hitch, aki második de rossz éve után jövőre jó lehet, én bízom benne. Egy jó fal mögött Lee mehet vissza középre, ott az ő helye. Ez persze feltételez egy jó DT-t is, és ahogy olvasom, abból is lesz. Az jöhet a 4. és 4. körben. Vagyis kisebb átszervezéssel a védelem jó, talán még jobb is lehet.
Ha itt problémás részt keresnék, az a safety és a CB poszt lenne. De ha fel sem kéne menniük a pályára, akkor a legjobb.
Charlie Firpo
ezen a szinten nem megy úgy a csapatrészek közötti átképzés, mint egyetemen. azaz kiemelkedő képességű játékosokon kívül kb lehetetlen, nekik is nehéz. Heath pedig nem kiemelkedő képességű játékos.

olvastam egy kicsit belsősebb hangvételű cikket arról, hogy Hardy milyen volt az öltözőben, meg off-field az utolsó pár héten, illetve, hogy Garrettnél mennyire elfogyott a cérna - plusz Hardy úgy pakolta ki az öltözőszekrényét, mint aki nem jön vissza.
Mincey is egyre öregebb, Hardy lehet máshol talál munkaadót, Gregory eddig nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket... egyre gyanúsabb, hogy a védelemnek komoly vérátömlesztésre lesz szüksége.
ennek egy része történhet pl FA piacon is, Mincey is onnan jött, és azt kell mondjam amennyibe került a két évében eddig, annyit megért simán. az ilyen jó FA igazolásokra van szükség (nem Brinkley-félékre, amit nagyon benéztünk, 2 millió garantálttal cut szeptember elején...)

Rolando a lassúsága ellenére is jöhetne azért vissza, Lee maradjon csak a weekside oldalon, ahova remek tartalék Hitchens (akár mennyire erőltették nála a SAM poziciót, nem igazán jött be) szóval egy kezdő SAM kell, és nem, Nzeocha nem megoldás erre.

az lenne álomszerű, ha egy lefelé cserével két első körünk is lenne, ahonnan jöhetne egy elkapó és egy NT is (vagy egy NT méretű 3-tech DT, de a lényeget értitek) és második körben meg egy LB (utána mindegy, jöhet futó, jöhet QB, jöhet bármi)
rva
Nem pont ezt írtam. Tudom, hogy Heath-et nem fogják átképezni, de én pl. nem utasítanám el. Nzeocha eddig semmi, ezt én is tudom, de valamiért csak draftoltuk.
Amúgy igen, elvileg mindenki jöhet, egy Selvie-típusú FA lenne a legjobb. Marinelli-nek biztos van terve a falra, én bízom benne.
Charlie Firpo
Hoztunk mi az idén negyedik körben is egy LB-t bizonyos Damien Wilson-t. A szezon elején még játszott is de a New Orleans elleni hosszabbításos szerencsétlen megmozdulása után nem sok lehetőséget kapott. Talán majd jövő re új lappal.
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Én az LB csapatrészért nem aggódom, RoMack belassult és még így sem volt rossz, helyette persze jöhet valaki. De pl. - csak hogy még nagyobb hülyeséget írjak - én azt is el tudnám képzelni, hogy Jeff Heath-et átképezzük. Gyors, jól szerel, TE ellen is hatékony lehet, Lee meg nem hülye, segíteni tud majd neki. Plusz Wilber sem olyan rossz.
És akkor ott van Hitch, aki második de rossz éve után jövőre jó lehet, én bízom benne. Egy jó fal mögött Lee mehet vissza középre, ott az ő helye. Ez persze feltételez egy jó DT-t is, és ahogy olvasom, abból is lesz. Az jöhet a 4. és 4. körben. Vagyis kisebb átszervezéssel a védelem jó, talán még jobb is lehet.
Ha itt problémás részt keresnék, az a safety és a CB poszt lenne. De ha fel sem kéne menniük a pályára, akkor a legjobb.
Charlie Firpo
ezen a szinten nem megy úgy a csapatrészek közötti átképzés, mint egyetemen. azaz kiemelkedő képességű játékosokon kívül kb lehetetlen, nekik is nehéz. Heath pedig nem kiemelkedő képességű játékos.

olvastam egy kicsit belsősebb hangvételű cikket arról, hogy Hardy milyen volt az öltözőben, meg off-field az utolsó pár héten, illetve, hogy Garrettnél mennyire elfogyott a cérna - plusz Hardy úgy pakolta ki az öltözőszekrényét, mint aki nem jön vissza.
Mincey is egyre öregebb, Hardy lehet máshol talál munkaadót, Gregory eddig nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket... egyre gyanúsabb, hogy a védelemnek komoly vérátömlesztésre lesz szüksége.
ennek egy része történhet pl FA piacon is, Mincey is onnan jött, és azt kell mondjam amennyibe került a két évében eddig, annyit megért simán. az ilyen jó FA igazolásokra van szükség (nem Brinkley-félékre, amit nagyon benéztünk, 2 millió garantálttal cut szeptember elején...)

Rolando a lassúsága ellenére is jöhetne azért vissza, Lee maradjon csak a weekside oldalon, ahova remek tartalék Hitchens (akár mennyire erőltették nála a SAM poziciót, nem igazán jött be) szóval egy kezdő SAM kell, és nem, Nzeocha nem megoldás erre.

az lenne álomszerű, ha egy lefelé cserével két első körünk is lenne, ahonnan jöhetne egy elkapó és egy NT is (vagy egy NT méretű 3-tech DT, de a lényeget értitek) és második körben meg egy LB (utána mindegy, jöhet futó, jöhet QB, jöhet bármi)
rva
Nem pont ezt írtam. Tudom, hogy Heath-et nem fogják átképezni, de én pl. nem utasítanám el. Nzeocha eddig semmi, ezt én is tudom, de valamiért csak draftoltuk.
Amúgy igen, elvileg mindenki jöhet, egy Selvie-típusú FA lenne a legjobb. Marinelli-nek biztos van terve a falra, én bízom benne.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
100yard Dallas Cowboys 1 388
Én az LB csapatrészért nem aggódom, RoMack belassult és még így sem volt rossz, helyette persze jöhet valaki. De pl. - csak hogy még nagyobb hülyeséget írjak - én azt is el tudnám képzelni, hogy Jeff Heath-et átképezzük. Gyors, jól szerel, TE ellen is hatékony lehet, Lee meg nem hülye, segíteni tud majd neki. Plusz Wilber sem olyan rossz.
És akkor ott van Hitch, aki második de rossz éve után jövőre jó lehet, én bízom benne. Egy jó fal mögött Lee mehet vissza középre, ott az ő helye. Ez persze feltételez egy jó DT-t is, és ahogy olvasom, abból is lesz. Az jöhet a 4. és 4. körben. Vagyis kisebb átszervezéssel a védelem jó, talán még jobb is lehet.
Ha itt problémás részt keresnék, az a safety és a CB poszt lenne. De ha fel sem kéne menniük a pályára, akkor a legjobb.
Charlie Firpo
ezen a szinten nem megy úgy a csapatrészek közötti átképzés, mint egyetemen. azaz kiemelkedő képességű játékosokon kívül kb lehetetlen, nekik is nehéz. Heath pedig nem kiemelkedő képességű játékos.

olvastam egy kicsit belsősebb hangvételű cikket arról, hogy Hardy milyen volt az öltözőben, meg off-field az utolsó pár héten, illetve, hogy Garrettnél mennyire elfogyott a cérna - plusz Hardy úgy pakolta ki az öltözőszekrényét, mint aki nem jön vissza.
Mincey is egyre öregebb, Hardy lehet máshol talál munkaadót, Gregory eddig nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket... egyre gyanúsabb, hogy a védelemnek komoly vérátömlesztésre lesz szüksége.
ennek egy része történhet pl FA piacon is, Mincey is onnan jött, és azt kell mondjam amennyibe került a két évében eddig, annyit megért simán. az ilyen jó FA igazolásokra van szükség (nem Brinkley-félékre, amit nagyon benéztünk, 2 millió garantálttal cut szeptember elején...)

Rolando a lassúsága ellenére is jöhetne azért vissza, Lee maradjon csak a weekside oldalon, ahova remek tartalék Hitchens (akár mennyire erőltették nála a SAM poziciót, nem igazán jött be) szóval egy kezdő SAM kell, és nem, Nzeocha nem megoldás erre.

az lenne álomszerű, ha egy lefelé cserével két első körünk is lenne, ahonnan jöhetne egy elkapó és egy NT is (vagy egy NT méretű 3-tech DT, de a lényeget értitek) és második körben meg egy LB (utána mindegy, jöhet futó, jöhet QB, jöhet bármi)
rva
Két első körünk nem tud lenni, mert mi a lefelé cserénél oda kell adjuk a miénket. Azért csak egyet tudunk kapni, mert kettő senkinek sincs az idén, ha jól tudom. 😊
több mint 8 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
Úgy olvastam, hogy Ware jövő évi cap hit-je tizensokmillió, nem mai gyerek már, titkon abban bízom, hogy kivágják (ami nem elképzelhetetlen) és visszajön hozzánk. Legalább 10 sack-re bármikor jó ha nem sérült és akkor Hardyt sem kell erőltetni. A fiatalok tudnak tanulni egy ikontól. Hát ha még egy kis kedvezményt is kapnánk tőle... na bilibe lóg a kezem...
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 004 — Me for President!
Én az LB csapatrészért nem aggódom, RoMack belassult és még így sem volt rossz, helyette persze jöhet valaki. De pl. - csak hogy még nagyobb hülyeséget írjak - én azt is el tudnám képzelni, hogy Jeff Heath-et átképezzük. Gyors, jól szerel, TE ellen is hatékony lehet, Lee meg nem hülye, segíteni tud majd neki. Plusz Wilber sem olyan rossz.
És akkor ott van Hitch, aki második de rossz éve után jövőre jó lehet, én bízom benne. Egy jó fal mögött Lee mehet vissza középre, ott az ő helye. Ez persze feltételez egy jó DT-t is, és ahogy olvasom, abból is lesz. Az jöhet a 4. és 4. körben. Vagyis kisebb átszervezéssel a védelem jó, talán még jobb is lehet.
Ha itt problémás részt keresnék, az a safety és a CB poszt lenne. De ha fel sem kéne menniük a pályára, akkor a legjobb.
Charlie Firpo
ezen a szinten nem megy úgy a csapatrészek közötti átképzés, mint egyetemen. azaz kiemelkedő képességű játékosokon kívül kb lehetetlen, nekik is nehéz. Heath pedig nem kiemelkedő képességű játékos.

olvastam egy kicsit belsősebb hangvételű cikket arról, hogy Hardy milyen volt az öltözőben, meg off-field az utolsó pár héten, illetve, hogy Garrettnél mennyire elfogyott a cérna - plusz Hardy úgy pakolta ki az öltözőszekrényét, mint aki nem jön vissza.
Mincey is egyre öregebb, Hardy lehet máshol talál munkaadót, Gregory eddig nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket... egyre gyanúsabb, hogy a védelemnek komoly vérátömlesztésre lesz szüksége.
ennek egy része történhet pl FA piacon is, Mincey is onnan jött, és azt kell mondjam amennyibe került a két évében eddig, annyit megért simán. az ilyen jó FA igazolásokra van szükség (nem Brinkley-félékre, amit nagyon benéztünk, 2 millió garantálttal cut szeptember elején...)

Rolando a lassúsága ellenére is jöhetne azért vissza, Lee maradjon csak a weekside oldalon, ahova remek tartalék Hitchens (akár mennyire erőltették nála a SAM poziciót, nem igazán jött be) szóval egy kezdő SAM kell, és nem, Nzeocha nem megoldás erre.

az lenne álomszerű, ha egy lefelé cserével két első körünk is lenne, ahonnan jöhetne egy elkapó és egy NT is (vagy egy NT méretű 3-tech DT, de a lényeget értitek) és második körben meg egy LB (utána mindegy, jöhet futó, jöhet QB, jöhet bármi)

Szerkesztette: rva
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 818 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ti és mi (zsinórban harmadszor...) készítjük majd fel a csapatokat Mobileban a Senior Bowlon.
iktriad
Fasza, mikor indul a repülő Ferihegyről? 😊
Blevi
😊 😊 😊 😊 😊
több mint 8 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Ti és mi (zsinórban harmadszor...) készítjük majd fel a csapatokat Mobileban a Senior Bowlon.
iktriad
Fasza, mikor indul a repülő Ferihegyről? 😊
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 930
Tegye fel a kezét aki szerint linebacker elképzelhető első körben!
rva
RoMack belassult .

Charlie Firpo
Ennél is jobban?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 818 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ti és mi (zsinórban harmadszor...) készítjük majd fel a csapatokat Mobileban a Senior Bowlon.
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Én - lehet hogy ezzel magamra maradok - idén bika támadó alakzatot építenék inkább, visszatérve a tavalyi 1/3 - 2/3-os védő-támadó játékidő megosztáshoz.Charlie Firpo
azt úgy is meg lehet csinálni, hogy a védelem minden 3-5. playből TD-t szív, csak szólok 😊
slowmotion
Azért az tavaly sem sikerült, szerencsére. Persze, de ez a védőkeret szerintem jó Orlandóval, Negodzsával és egy - vélhetően - jobb Gregory-val.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 641 — Cowboys fan
Tyrone Crawfordot most műtik meg a 2. héten szerzett vállizom szakadása miatt... Így kicsit más a gyerek fekvése, kapott némi hideget tőlem is, de így végigküzdeni a szezont több mint szép teljesítmény.
gyeek
asszem a negyedik héten volt, amikor mindenki szidta a védelmet, erre kihozták, hogy a hosszabbításra nem volt Mincey, Crawford, talán Hayden vagy McClain, Lee, RoMac és Hardy meg ugye még nem térhetett vissza - konkrétan a B-csapat volt fenn a pályán
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 641 — Cowboys fan
Én - lehet hogy ezzel magamra maradok - idén bika támadó alakzatot építenék inkább, visszatérve a tavalyi 1/3 - 2/3-os védő-támadó játékidő megosztáshoz.Charlie Firpo
azt úgy is meg lehet csinálni, hogy a védelem minden 3-5. playből TD-t szív, csak szólok 😊
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Tegye fel a kezét aki szerint linebacker elképzelhető első körben!
rva
Én - lehet hogy ezzel magamra maradok - idén bika támadó alakzatot építenék inkább, visszatérve a tavalyi 1/3 - 2/3-os védő-támadó játékidő megosztáshoz.
QB és RB szerintem égető ehhez, plusz nem tudom, Green milyen, de Free utódlása sem várathat magára egy új OL edzővel.

Én az LB csapatrészért nem aggódom, RoMack belassult és még így sem volt rossz, helyette persze jöhet valaki. De pl. - csak hogy még nagyobb hülyeséget írjak - én azt is el tudnám képzelni, hogy Jeff Heath-et átképezzük. Gyors, jól szerel, TE ellen is hatékony lehet, Lee meg nem hülye, segíteni tud majd neki. Plusz Wilber sem olyan rossz.
És akkor ott van Hitch, aki második de rossz éve után jövőre jó lehet, én bízom benne. Egy jó fal mögött Lee mehet vissza középre, ott az ő helye. Ez persze feltételez egy jó DT-t is, és ahogy olvasom, abból is lesz. Az jöhet a 4. és 4. körben. Vagyis kisebb átszervezéssel a védelem jó, talán még jobb is lehet.
Ha itt problémás részt keresnék, az a safety és a CB poszt lenne. De ha fel sem kéne menniük a pályára, akkor a legjobb.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Tyrone Crawfordot most műtik meg a 2. héten szerzett vállizom szakadása miatt... Így kicsit más a gyerek fekvése, kapott némi hideget tőlem is, de így végigküzdeni a szezont több mint szép teljesítmény.
gyeek
Bennem rögtön felvetődik, kellett-e erőltetni akkor a játékát? Mondjuk most már mindegy is. Így tényleg más a megítélése.
Meg jól láttam, Dez-t is újraműtik? Áprilisra reméljük mindenki egészséges lesz és éles a bevetésre.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Tyrone Crawfordot most műtik meg a 2. héten szerzett vállizom szakadása miatt... Így kicsit más a gyerek fekvése, kapott némi hideget tőlem is, de így végigküzdeni a szezont több mint szép teljesítmény.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
már mindenki RG3-at, Manziel-t és Kaepernicket vizionálja ide, legalább 10 cikket tudok mutatni 😊
Igazán egyiknek sem örülnék, de ha kellene választani a háromból, akkor inkább RG3 (úgy, hogy nincs más lehetőség, és kötelező választani)
ő is törékeny, meg mentális problémái (önbizalomhiány?) is vannak, de talán ő a legtehetségesebb az összes közül, és a fizikuma is meglenne.

remélem azonban, hogy nem kell ezzel komolyan foglalkozni, és hogy Romo sérülésmentesen levezényel egy következő szezont.
rva
RG3 fizikumában ne bízz... Ha már fizikum, akkor Kaepernick. Egyébként én is részben azért linkeltem, mert "apa kezdődik"... Másrészt úgy rémlik, hogy a jó öreg Jerrah hajlamos néha egy-két "bold move"-ra és akkor viszont tényleg részvétem. FociJani és Hínárhajú Róbert is az a típus, hogy ha pályára sem lép, akkor is képes pervatvart előidézve elvonni a csapat figyelmét a lényegről. Bár Griffin alázatból talán idén jó leckét kapott...
nexion218
Az öreg Jonesnak nagy hisztit kellene kivernie a saját fiánál, mivel az elmúlt pár évben már ő volt a valódi döntéshozó, a fater már csak a kamera-függőségét táplálja. A legjobb példa Jani nem-draftolása. Nem látok esélyt rá Manziel jelen rezüméjével, hogy Dallasba kerülne. Bob se lenne a megoldás, plusz valamelyik másik csapat többet fog ajánlani szerintem, mert sokra nem számíthat Stephen Jonestól.
gyeek
Miért utasítjátok el RG3-at. Jó tudom hogy sérülékeny de azért mikor belépett a ligába elég komoly pass pontosságot produkált. Majdnem 70%. Tony ezeket a számokat tíz év után tudta.
És amikor "elvesztette az önbizalmát" még akkor is 60 % felett dobott.
Persze igaz pénzünk nem nagyon lesz rá. 😕
100yard
Én azért utasítom el Bobot, mert a Redskins is ezt tette és kifejezetten jól járt vele. Az sem fog meggyőzni, hogy 4 éve sikerült majdnem 70%kal passzolnia. Romohoz meg inkább ne hasonlítsuk sehogy, nem egy kategória... 😊
gyeek
Szerintem pedig egy jó irányító. Kicsit (nagyon) elszaladt vele a ló Washingtoban. Első évében rögtön kezdő irányító lett, play off-ba vitte a csapatot, szupersztárként kezelték, stb. Lehet jót tett neki ez az egy év padozás. Kicsit visszatért a földre. Maybe. 😊
100yard
Egy fecske nem csinál nyarat. Ha pedig nem esett volna bele a hübriszébe az első szezonja után, talán most nem ott tartana ahol. De mindegy, mert a Cowboysnak lehetősége van tiszta lappal nyitnia a drafton, szóval nincsenek rászorulva levitézlett játékosok rekultiválására és nagyon remélem nem a QB pozícióval akarnak épp spórolni.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
100yard Dallas Cowboys 1 388
már mindenki RG3-at, Manziel-t és Kaepernicket vizionálja ide, legalább 10 cikket tudok mutatni 😊
Igazán egyiknek sem örülnék, de ha kellene választani a háromból, akkor inkább RG3 (úgy, hogy nincs más lehetőség, és kötelező választani)
ő is törékeny, meg mentális problémái (önbizalomhiány?) is vannak, de talán ő a legtehetségesebb az összes közül, és a fizikuma is meglenne.

remélem azonban, hogy nem kell ezzel komolyan foglalkozni, és hogy Romo sérülésmentesen levezényel egy következő szezont.
rva
RG3 fizikumában ne bízz... Ha már fizikum, akkor Kaepernick. Egyébként én is részben azért linkeltem, mert "apa kezdődik"... Másrészt úgy rémlik, hogy a jó öreg Jerrah hajlamos néha egy-két "bold move"-ra és akkor viszont tényleg részvétem. FociJani és Hínárhajú Róbert is az a típus, hogy ha pályára sem lép, akkor is képes pervatvart előidézve elvonni a csapat figyelmét a lényegről. Bár Griffin alázatból talán idén jó leckét kapott...
nexion218
Az öreg Jonesnak nagy hisztit kellene kivernie a saját fiánál, mivel az elmúlt pár évben már ő volt a valódi döntéshozó, a fater már csak a kamera-függőségét táplálja. A legjobb példa Jani nem-draftolása. Nem látok esélyt rá Manziel jelen rezüméjével, hogy Dallasba kerülne. Bob se lenne a megoldás, plusz valamelyik másik csapat többet fog ajánlani szerintem, mert sokra nem számíthat Stephen Jonestól.
gyeek
Miért utasítjátok el RG3-at. Jó tudom hogy sérülékeny de azért mikor belépett a ligába elég komoly pass pontosságot produkált. Majdnem 70%. Tony ezeket a számokat tíz év után tudta.
És amikor "elvesztette az önbizalmát" még akkor is 60 % felett dobott.
Persze igaz pénzünk nem nagyon lesz rá. 😕
100yard
Én azért utasítom el Bobot, mert a Redskins is ezt tette és kifejezetten jól járt vele. Az sem fog meggyőzni, hogy 4 éve sikerült majdnem 70%kal passzolnia. Romohoz meg inkább ne hasonlítsuk sehogy, nem egy kategória... 😊
gyeek
Szerintem pedig egy jó irányító. Kicsit (nagyon) elszaladt vele a ló Washingtoban. Első évében rögtön kezdő irányító lett, play off-ba vitte a csapatot, szupersztárként kezelték, stb. Lehet jót tett neki ez az egy év padozás. Kicsit visszatért a földre. Maybe. 😊