Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 7 éve
100yard Dallas Cowboys 1 388
Persze jobb lett volna nyerni vasárnap, de szerintem nincs ok a szomorúságra. A csapat megmutatta, hogy SB contender és lesz is még évekig. Az offense ebben az évben 30 pont körül tudott majdnem minden meccsen, és valószínűleg ezt jövőre is tudni fogja, tekintve hogy érdemben nem változik az offense. Ezzel meccset lehet nyerni már csak egy elfogadható D-t kell mellé rakni.
És ami még jó hír hogy azt mondják az "expertek", hogy a draft az idén a DE és CB szekcióban a legmélyebb, ott ahol nekünk a legnagyobb szükségünk van az erősítésre.
több mint 7 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 708
Én még mindig nagyon magam alatt vagyok a vasárnap történtek miatt. Kiírom magamból, hátha segít… 😊
Gondolom abban egyetértünk, hogy 2016 augusztus 25.-én amikor Avril (nem szabálytalanul!) összetörte Tony Romo-t, minden Dallas szurkoló lemondott a szezonról és egy újabb, 2015-öshöz hasonló szezont várt. Aztán elkezdett játszani Dak a center mögött… és kezdődött az utazásunk. Az első hét 1 pontos veresége a Giants-től egy butaságon múlt, nem is tudtam igazán keseregni miatta. Aztán kezdődött a győzelmi széria, ami kitartott majdnem végig.… minden meccsen borzasztóan örültem a győzelemnek, de ugyanakkor bennem volt azonnal a félelem is a következő meccstől, tudjuk-e így tovább...stb. Becsúszott még két vereség, az egyik bőven vállalható volt (Giants) a másik, meg már garbage time volt. Ahogy jöttek az eredmények, a biztos PO részvétel, a csoport elsőség a No. 1 seed, úgy lett egyre nagyobb az elvárás is, azt hiszem ez törvényszerű. De! Éreztem egész évben, hogy ez most valami más is (nekem legalábbis), összeállt a csapat lelkileg is és tényleg CSAPATként működött, játékos, edző, tulajdonosok, front office stb.
Mikor meglett a No. 1 seed, akkor természetesen belém költözött az aggodalom amiatt, hogy 4 hétig nem lesz komoly tét meccsünk, visszaüt-e ez vagy az edzői stáb megoldja a kérdést.
Így jött el a vasárnap este és elkezdődött. Tudjuk mi volt, 3-21 és kilátástalanság… Nem bosszantott, nem estem depresszióba, csak azt gondoltam, hogy a törvényszerű visszaesés megtörtént, sajnos a legrosszabbkor, de ez van, nem vagyunk még SB csapat, de van jövőnk.
Akkor azonban a 2. negyed közepe-vége felé valami történt, elkezdett a régi fényében tündökölni a csapat (így utólag a 4 hét tét nélküléségnek tudom be az első mésfél negyed kilátástalan játékát). Nagyon komoly erőfeszítéssel eljutottunk az utolsó 90 mp-ig (ekkor ugye még 28-31), amikor is támadhattunk a döntetlenért/győzelemért… És úgy is kezdtük, az első játékkal a félpályán voltunk, majd nagyon gyorsan FG távolságon. És ekkor jött el az a pont, ahol én igenis az edzői stábot hibáztatom. Ha lendületben a csapat, akkor nincs spike (1. hiba), hagyom had menjenek. Ha elérünk egy kritikus 3&2-t és van egy Zeke-énk, aki bebizonyította az egész szezonban, sőt ezen a meccsen is, hogy nyugodtan rá lehet bízni a labdát, mert 10-ből 9-szer megcsinálja, akkor oda kell neki adni!
Mert – egy időkéréssel – mi történhet? 1. megcsinálja és mehetünk tovább. Vagy TD és nyerünk, vagy biztosabb FG és döntetlen és az óra is megy le közben. 2. nem csinálja meg, lepereg az idő, időkérés és FG, döntetlen és Rodgers-nek nem marad ideje a varázslatra.
Tudom, lehet, mondani, hogy mi van ha flag van, vagy labdavesztés stb, de én a legnagyobb valószínűségű dologból indulok ki általában.
Tudjuk, láttuk mi történt, maradt 35 mp-e Rodgersnek és megcsinálta. Megérdemelte, de én azt hiszem egy jó adag szerencse is kellett hozzá. Gondoljunk csak Heath sack-jére, hogy hogy maradt Rodgers-nél a labda, ezt szerintem még maga sem tudja. Aztán a varázspassz, kergeti a védelem az oldalvonal felé, dobja és valahogy Cook elkapja… És ott vége volt…
Lehet, hogy a GB szurkolók most nem értenek velem egyet, de nem a jobb csapat nyert, nem is a rosszabb…
Utána viszont olvasgattam mind az amerikai mind a magyar kommenteket és nem lettem tőle jókedvű, a nagy többség kárörvendett, hogy megmondták, hogy a Dallas csak fel van fújva és one and done… Szerintem ez messze nincs így, ez a csapat minden mozdulatával tettével bebizonyította, hogy megérdemelte, ahova eljutott és tudom a sportban nincs olyan, hogy mit érdemelt volna még meg, de a szememben igenis megérdemelte volna, hogy az Atlanta ellen is bizonyíthasson, vagy még utána is…
Hát ezért nehéz nekem ezt megemészteni, mert ilyen lélekből szurkoló barom vagyok…

És még egy, most nyertem megerősítést arra, hogy miért szerettem meg Dak Prescott-ot szinte azonnal… Tegnap egy interjúban elmondta, hogy maga a vereség is fájó, de a hétfő reggeli alkalom volt az utolsó, hogy ez a csapat így egyben van, soha többé nem lesz így, valaki megy, valaki jön stb. Ezt neki nagyon nehéz megemészteni. Nekem is...
több mint 7 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
De most komolyan amatőr hibák miatt buktunk és ezek a legfontosabbak?
sztaking
Ezt sem értem, meg a Sanyit sem.
Hibák azok voltak, mert elkezdtünk idegeskedni. Mert nem úgy indult a meccs, ahogy elterveztük. Mert sulykolták, hogy az újoncok majd megremegnek. Mert a GB meg nem idegeskedett, tolták 100 %-on, mi meg jó ha 50-en. Ezért is volt szép a visszajövetel és csúnya a vég. Amúgy itt is látszott, hogy fizikálisan fel voltunk készítve.
De most már ez nem mindegy?
Charlie Firpo
Mert cenzúráztátok,mikor felhívtam a figyelmet Sanyi Dallas utálatára,ha nincs a két cserés 15 yard bünti nyerünk,persze ez utópisztikus.
sztaking
Nem, én voltam néhány alternatív univerzumban csak hogy megnézzem. Ha csak egy csere bünti van, Rodgers még jobban játszik és nincs comeback. Ha egy se lett volna, akkor Daknek leszakad a jobb mutató ujja amikor beleakad Matthews sisakrácsába.
gyeek
Tudom,hogy igazad van,Rogers túl nagy falat volt még nekünk..csak rohadt szarul érzem magam és az Ember gyarló keresi,hogy kit hibáztathat..
sztaking
Utálok grammar náciskodni, de már nem tudom hanyadjára látom tőled. Rodgers nem Rogers.
Cowboykarcsi90
Bocsi nem tértem még magamhoz,nem szándékos volt...elismerem az Öreget.

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 7 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 066 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
De most komolyan amatőr hibák miatt buktunk és ezek a legfontosabbak?
sztaking
Ezt sem értem, meg a Sanyit sem.
Hibák azok voltak, mert elkezdtünk idegeskedni. Mert nem úgy indult a meccs, ahogy elterveztük. Mert sulykolták, hogy az újoncok majd megremegnek. Mert a GB meg nem idegeskedett, tolták 100 %-on, mi meg jó ha 50-en. Ezért is volt szép a visszajövetel és csúnya a vég. Amúgy itt is látszott, hogy fizikálisan fel voltunk készítve.
De most már ez nem mindegy?
Charlie Firpo
Mert cenzúráztátok,mikor felhívtam a figyelmet Sanyi Dallas utálatára,ha nincs a két cserés 15 yard bünti nyerünk,persze ez utópisztikus.
sztaking
Nem, én voltam néhány alternatív univerzumban csak hogy megnézzem. Ha csak egy csere bünti van, Rodgers még jobban játszik és nincs comeback. Ha egy se lett volna, akkor Daknek leszakad a jobb mutató ujja amikor beleakad Matthews sisakrácsába.
gyeek
Tudom,hogy igazad van,Rogers túl nagy falat volt még nekünk..csak rohadt szarul érzem magam és az Ember gyarló keresi,hogy kit hibáztathat..
sztaking
Utálok grammar náciskodni, de már nem tudom hanyadjára látom tőled. Rodgers nem Rogers.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 7 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
De most komolyan amatőr hibák miatt buktunk és ezek a legfontosabbak?
sztaking
Ezt sem értem, meg a Sanyit sem.
Hibák azok voltak, mert elkezdtünk idegeskedni. Mert nem úgy indult a meccs, ahogy elterveztük. Mert sulykolták, hogy az újoncok majd megremegnek. Mert a GB meg nem idegeskedett, tolták 100 %-on, mi meg jó ha 50-en. Ezért is volt szép a visszajövetel és csúnya a vég. Amúgy itt is látszott, hogy fizikálisan fel voltunk készítve.
De most már ez nem mindegy?
Charlie Firpo
Mert cenzúráztátok,mikor felhívtam a figyelmet Sanyi Dallas utálatára,ha nincs a két cserés 15 yard bünti nyerünk,persze ez utópisztikus.
sztaking
Nem, én voltam néhány alternatív univerzumban csak hogy megnézzem. Ha csak egy csere bünti van, Rodgers még jobban játszik és nincs comeback. Ha egy se lett volna, akkor Daknek leszakad a jobb mutató ujja amikor beleakad Matthews sisakrácsába.
gyeek
Tudom,hogy igazad van,Rogers túl nagy falat volt még nekünk..csak rohadt szarul érzem magam és az Ember gyarló keresi,hogy kit hibáztathat..

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
De most komolyan amatőr hibák miatt buktunk és ezek a legfontosabbak?
sztaking
Ezt sem értem, meg a Sanyit sem.
Hibák azok voltak, mert elkezdtünk idegeskedni. Mert nem úgy indult a meccs, ahogy elterveztük. Mert sulykolták, hogy az újoncok majd megremegnek. Mert a GB meg nem idegeskedett, tolták 100 %-on, mi meg jó ha 50-en. Ezért is volt szép a visszajövetel és csúnya a vég. Amúgy itt is látszott, hogy fizikálisan fel voltunk készítve.
De most már ez nem mindegy?
Charlie Firpo
Mert cenzúráztátok,mikor felhívtam a figyelmet Sanyi Dallas utálatára,ha nincs a két cserés 15 yard bünti nyerünk,persze ez utópisztikus.
sztaking
Nem, én voltam néhány alternatív univerzumban csak hogy megnézzem. Ha csak egy csere bünti van, Rodgers még jobban játszik és nincs comeback. Ha egy se lett volna, akkor Daknek leszakad a jobb mutató ujja amikor beleakad Matthews sisakrácsába.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
dinkaaa Dallas Cowboys 1 027
Witten miatt jövőre nagyon jo lenne behúzni. Nem is tudom elképzelni nélküle a csapatot... 😕
Blevi
Ne is mond. Witten nagyon fog hiányozni majd a pályáról minden Cowboys szurkolónak. Én amúgy azt hittem Romo visszavonulása, vagy tradelése fog rohadtul meghatni még. Hát azt kell mondjam, hogy Prescottot kurvára csípem már most, így nem olyan érzékeny az elválás Tonytól.
több mint 7 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Witten miatt jövőre nagyon jo lenne behúzni. Nem is tudom elképzelni nélküle a csapatot... 😕
több mint 7 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
De most komolyan amatőr hibák miatt buktunk és ezek a legfontosabbak?
sztaking
Ezt sem értem, meg a Sanyit sem.
Hibák azok voltak, mert elkezdtünk idegeskedni. Mert nem úgy indult a meccs, ahogy elterveztük. Mert sulykolták, hogy az újoncok majd megremegnek. Mert a GB meg nem idegeskedett, tolták 100 %-on, mi meg jó ha 50-en. Ezért is volt szép a visszajövetel és csúnya a vég. Amúgy itt is látszott, hogy fizikálisan fel voltunk készítve.
De most már ez nem mindegy?
Charlie Firpo
Mert cenzúráztátok,mikor felhívtam a figyelmet Sanyi Dallas utálatára,ha nincs a két cserés 15 yard bünti nyerünk,persze ez utópisztikus.

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 7 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
De most komolyan amatőr hibák miatt buktunk és ezek a legfontosabbak?
sztaking
Ezt sem értem, meg a Sanyit sem.
Hibák azok voltak, mert elkezdtünk idegeskedni. Mert nem úgy indult a meccs, ahogy elterveztük. Mert sulykolták, hogy az újoncok majd megremegnek. Mert a GB meg nem idegeskedett, tolták 100 %-on, mi meg jó ha 50-en. Ezért is volt szép a visszajövetel és csúnya a vég. Amúgy itt is látszott, hogy fizikálisan fel voltunk készítve.
De most már ez nem mindegy?

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 7 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Ja gondolom a honlapnak a legfontosabb a nézettség, Sanyit szidni nem szabad de a tény az tény.
sztaking
Ja gondolom a honlapnak a legfontosabb a nézettség, Sanyit szidni nem szabad de a tény az tény.
sztaking
Mekkora hülyeséget írtam ...meg kell jegyeznem fRicsi meglepően visszafogott volt a Dallas utálatában

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 7 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Ja gondolom a honlapnak a legfontosabb a nézettség, Sanyit szidni nem szabad de a tény az tény.

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 7 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
De most komolyan amatőr hibák miatt buktunk és ezek a legfontosabbak?

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 7 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ja igen, Jeff Heath? Két Int, a másodikkal lehet meccset nyert volna, meg az ominózus sack Rodgersen. Karrier meccset tolt ő is, sajna nem volt elég.
Cowboykarcsi90
Ő volt aki hátba fejelte AR-t ? Sztem a labdát is leüthette volna,olyan ütemben érkezett,ráadásul Áron egy kézzel tartotta csak, mert nem számitott rá.Persze fotelből könnyű okoskodni.
Pox
Mákfaktor, a (tán) guard-ja hátraesve elsodorta Jeff-et, és ezért csúszott le a fumbli, amúgy az meglett volna. De ez már csak ködös emlék, meg nem is számít.
Nekem amúgy nagy kedvencem a szvegiveli-i csávó.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 7 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Tisztelt Uraim ,mindenki beszélget ezredszeres dolgokról.elbuktuk az SB- T és csak magunk miatt!!!
sztaking
Azért az ellenfél miatt is! 😊
Rodgers amilyen formában volt, a mi védelmünknek nem volt esélye.
Charlie Firpo
Volt szerencsém írni,ugyanezt,de a két 15 yardos bünti csere miatt az elkerülhető lett volna,ez megbocsájthatatlan! ez edző hiba!

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 7 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Tisztelt Uraim ,mindenki beszélget ezredszeres dolgokról.elbuktuk az SB- T és csak magunk miatt!!!
sztaking
Azért az ellenfél miatt is! 😊
Rodgers amilyen formában volt, a mi védelmünknek nem volt esélye.
Ja, és a Packers pont azt játszotta ellenünk, amit nekünk kellett volna ellenük, csak az elején még idegesek voltunk.
Amikor 5-6 azonos képességű, nagyon jó csapat van, akkor akárki kieshet vagy/és kellene a mákfaktor. Az tegnap nekünk nem volt.

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 7 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Tisztelt Uraim ,mindenki beszélget ezredszeres dolgokról.elbuktuk az SB- T és csak magunk miatt!!!

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 7 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Hatalmas szezon,hatalmas feltámadás, szívszorító zárás.
Jobb így kikapni meg mindig mint ha laposra vernek,megmutattak a tartást, harcoltak, hátrányba is tudnak játszani ez fontos volt.

Keret?Draft?
1-2 kör Cb/De, 3. kör TE/WR

Free nagyon kilóg a falból,minden meccsen van 1 óriási "sorsdöntő" hibaja, nálam nem maradna, ide FA esetleg hatsó kör.
Carr szintén mehet, átlag alatti, egy ereny az egeszseg de ez keves.
Escobarnak nagyon örültem drafton, Romo is egyre többet dobalt neki, serles es iden aztan semmi,erthetetlen ekkora elvileg jo kezűt semmire se tudtuk hasznalni. Ő is mehet.

Claiborne 1-2 éves ,jl megírt szerződessel jo lenne.. Ő,Scandrick,Brown illetve draft

Crawford rotáciba maradhat
T.McClainnek is örülnék jó szezont tolt
Leary jó lenne maradna vhogy,nem tudom Free helyére ő vagy Martin, v Collins nem e kepezhető át..
McFaden Dunbar egyik maradhat jó áron,nem értem év végére Morrist miert hanyagoltuk,nem játszattuk.
Church,Wilcox hat nem tudom marad e mind2 ,egyikükel se vagyok megelégedve ,meg ha Wilcox magahaz kepest. Egyikuk biztos,de olcsón valszeg mind2 marad(hat)
Gachkar kuka
T Will nehez kerdes egy 3. szmaú WR fizetes körül jo lenne,dragabban nem biztos.
Butler szinten olcson maradhat.

Hirtelen így gondolom.

PunBB bbcode test
több mint 7 éve
Needa Dallas Cowboys 233
Tegnap magam alatt voltam. Kov szezonban mindenkit megbasszunk

A kovetkezo szezonban nem jutunk PO-ba. Jon a szokasos rookie visszaeses, illetve ez most nem a minden bejon ev lesz. De 2-3 ev mulva, ha O line marad realis lehet egy NFC final
Needa
Wow.Ezt most komolyan?
Tehenész
több mint 7 éve
dinkaaa Dallas Cowboys 1 027
Tegnapi meccs óta rossz a kedvem. Nem látom a srácokat szeptemberig tétmeccsen. :/ Mennyi idő te atyaég. Viszont ez a comeback szenzációs volt. Végén már elhittem h OT lesz ott meg bármi lehetett volna, ha mi kezdjük a támadást. Na de a múltról elég ennyi. Jövő: Prescott ismét bebizonyította, hogy ő a jövő. Király meccset tolt. O részével egyenlőre nem foglalkoznék egyedül Free aki számomra kérdés. A leggyengébb láncszem a O-lineba. Draft? Ki mit gondol? Cordrea Tankersley CB ?😊
több mint 7 éve
rva Dallas Cowboys 4 004 — Me for President!
Legújabb pletykák szerint Carr visszavonulna. Felemás érzések, egyrészt sose tudott a kapott pénznek megfelelően játszani, másrészt egy megbízható közepes teljesítményt mindig hozott, sose volt sérült. És ahogy most állunk, biza egy ilyen játékos jól jönne majd a secondarybe. Csak hát nyilván nem ennyi pénzért.....
Cowboykarcsi90
azt mondta, hogy megfontolja a visszavonulást.
 twitter.com/clarencehilljr/status/820820702039339008
egy éve még van a szerződésből, 2,7 millió spórolás lenne, ha visszavonulna (vagy a csapat kivágná) és nem lenne dead money.

Witten még egy évre visszatér
 www.star-telegram.com/sports/nfl/dallas-cowboys/cowboys-corner-blog/article126780179.html
neki is egy éve van hátra a szerződéséből
több mint 7 éve
Pox Dallas Cowboys 16
Legújabb pletykák szerint Carr visszavonulna. Felemás érzések, egyrészt sose tudott a kapott pénznek megfelelően játszani, másrészt egy megbízható közepes teljesítményt mindig hozott, sose volt sérült. És ahogy most állunk, biza egy ilyen játékos jól jönne majd a secondarybe. Csak hát nyilván nem ennyi pénzért.....
Cowboykarcsi90
Szerződése lejárt? Úgy rémlik 5 éve jött a KC-től. Most néztem , csak 30 éves sztem viszonylag kevés pénzért meg lehetne tartani. Én Mo-tól ˝fázom˝, ráadásul sokkal több lóvét akarna,pedig csak ebben az évben villantott,aztán mire megkedveltem volna menetrendszerűen megsérül.Néha ligaelit teljesítmény,de legtöbbször a sokadik körös Brown is hozza ugyanazt.
több mint 7 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 066 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Ja igen, Jeff Heath? Két Int, a másodikkal lehet meccset nyert volna, meg az ominózus sack Rodgersen. Karrier meccset tolt ő is, sajna nem volt elég.
Cowboykarcsi90
Ő volt aki hátba fejelte AR-t ? Sztem a labdát is leüthette volna,olyan ütemben érkezett,ráadásul Áron egy kézzel tartotta csak, mert nem számitott rá.Persze fotelből könnyű okoskodni.
Pox
a jobb kezével próbálta kiütni, nem jött össze, ezt szvsz nem nagyon lehet rajta számonkérni. Eleve akkorát ütött Rodgersre, hogy szerintem ő maga sem tudja, azóta se, hogy hogy nem ejtette el.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 7 éve
Pox Dallas Cowboys 16
Ja igen, Jeff Heath? Két Int, a másodikkal lehet meccset nyert volna, meg az ominózus sack Rodgersen. Karrier meccset tolt ő is, sajna nem volt elég.
Cowboykarcsi90
Ő volt aki hátba fejelte AR-t ? Sztem a labdát is leüthette volna,olyan ütemben érkezett,ráadásul Áron egy kézzel tartotta csak, mert nem számitott rá.Persze fotelből könnyű okoskodni.
több mint 7 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 066 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Legújabb pletykák szerint Carr visszavonulna. Felemás érzések, egyrészt sose tudott a kapott pénznek megfelelően játszani, másrészt egy megbízható közepes teljesítményt mindig hozott, sose volt sérült. És ahogy most állunk, biza egy ilyen játékos jól jönne majd a secondarybe. Csak hát nyilván nem ennyi pénzért.....

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!