Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Carrnak nem az idei volt az utolsó előtti éve a rookie szerződésből?
Cowboykarcsi90
Nem, a 2017-es lesz az uccsó.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 066 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Cowboys Signing OL Byron Bell
Harcolhat Green-nel az RT posztért.
Charlie Firpo
Zsír. Kell a depth nagyon.
Pont most nem kell kapkodni szerintem. Ha Dak és Zeke hozza konzisztensen a tavalyit akkor 3 évünk van óccsóért robbantani, azaz ha még ez az év el is megy D építkezésre akkor is van 2 a SB run-ra. Most nagy bevásárlásokkal, költekezéssel csak bukni lehet szinte. Ha közepesen bejön a D draft már jók vagyunk az elkövetkező évekre és jövőre agresszívebbek is lehetünk az FA-n ha úgy van. Az O Dak nagy szerződéséig úgy néz ki egyben is marad és még azzal is + 1 év Zeke esetleges 5. éves opciójával. Nekem tetszik ez az építkezés forma, rizikó mindenben van de így legalább folyamatos a fejlődőképes fiatal csapat. Ha összejönne a SB.....
speeedy1
Nekünk is pont 2 évünk van erre a projectre. 😉
ozibozi
Nem pont erre gondolt a kolléga.
Én ezt a szitut magamnak úgy fordítom le (szori az erőltetett analógiáért), hogy egy ideig a Philly és a Boys 'Wilson-i Hawks-os' jó helyzetben van, amíg nem kapnak majd a kezdő irányítzók 20+-os éves szerződéseket.
Nálunk Prescott 636 ezerért csinálja a mókát, reméljük ilyen jól és még évekig.
Charlie Firpo
Annyiban eltérő a helyzet h Wentz azért 1/2 volt, az csak 6.7 milliós átlagfizu, míg Prescott meg 680k/évvel terheli a sapkát. Ha rajtatok kívül van még a ligában hasonló szituban lévő csapat, az a Raiders.
empty taxi
Carrnak nem az idei volt az utolsó előtti éve a rookie szerződésből?

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Pont most nem kell kapkodni szerintem. Ha Dak és Zeke hozza konzisztensen a tavalyit akkor 3 évünk van óccsóért robbantani, azaz ha még ez az év el is megy D építkezésre akkor is van 2 a SB run-ra. Most nagy bevásárlásokkal, költekezéssel csak bukni lehet szinte. Ha közepesen bejön a D draft már jók vagyunk az elkövetkező évekre és jövőre agresszívebbek is lehetünk az FA-n ha úgy van. Az O Dak nagy szerződéséig úgy néz ki egyben is marad és még azzal is + 1 év Zeke esetleges 5. éves opciójával. Nekem tetszik ez az építkezés forma, rizikó mindenben van de így legalább folyamatos a fejlődőképes fiatal csapat. Ha összejönne a SB.....
speeedy1
Nekünk is pont 2 évünk van erre a projectre. 😉
ozibozi
Nem pont erre gondolt a kolléga.
Én ezt a szitut magamnak úgy fordítom le (szori az erőltetett analógiáért), hogy egy ideig a Philly és a Boys 'Wilson-i Hawks-os' jó helyzetben van, amíg nem kapnak majd a kezdő irányítzók 20+-os éves szerződéseket.
Nálunk Prescott 636 ezerért csinálja a mókát, reméljük ilyen jól és még évekig.
Charlie Firpo
Annyiban eltérő a helyzet h Wentz azért 1/2 volt, az csak 6.7 milliós átlagfizu, míg Prescott meg 680k/évvel terheli a sapkát. Ha rajtatok kívül van még a ligában hasonló szituban lévő csapat, az a Raiders.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Cowboys Signing OL Byron Bell
Harcolhat Green-nel az RT posztért.

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 7 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Tudtok olyan cornert Fa-ról aki erősitést jelentene?? Mert ott még darabra se vagyunk meg.
TJ McDonald el kell hozni és még egy S draftal ott meglennénk.
Zach Brown,Hankins és azért még tudnánk kikell erősiteni. Szerintetek most kivárunk hogy minél kevesebbért hozzuk el őket?? Vagy ha van egy kis pénz miért nem erősitünk??
Barbek
Szerintem pont megvagyunk. Általában négy cornerral megyünk neki a szezonnak. Ha egyet draftolunk valahol az elején akkor pont négyen lesznek ( ha kettőt, amire azért van esély akkor meg öten ). Azért az se lenne szerencsés ha valakit ki kellene tenni. A szerződtetetteket nem fogják akkor csak a draft elpocsékolása maradna.
Az SS egy kisit más. Ott elférne valaki.
Akit viszont én elhoznék az Brown. Igazi fizikális LB aki tökéletes lenne Marinelli Tampa rendszerébe.
100yard
Az is egy érdekes felvetés, hogy az eltávozott játékosainknak nem csak a visszaigazolási ára lett volna magas, hanem nem étették/tudták/csinálták jól Marinelli szisztémáját (fejlesztett Tampa 2?) by BTB cikk.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 7 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Pont most nem kell kapkodni szerintem. Ha Dak és Zeke hozza konzisztensen a tavalyit akkor 3 évünk van óccsóért robbantani, azaz ha még ez az év el is megy D építkezésre akkor is van 2 a SB run-ra. Most nagy bevásárlásokkal, költekezéssel csak bukni lehet szinte. Ha közepesen bejön a D draft már jók vagyunk az elkövetkező évekre és jövőre agresszívebbek is lehetünk az FA-n ha úgy van. Az O Dak nagy szerződéséig úgy néz ki egyben is marad és még azzal is + 1 év Zeke esetleges 5. éves opciójával. Nekem tetszik ez az építkezés forma, rizikó mindenben van de így legalább folyamatos a fejlődőképes fiatal csapat. Ha összejönne a SB.....
speeedy1
Nekünk is pont 2 évünk van erre a projectre. 😉
ozibozi
Nem pont erre gondolt a kolléga.
Én ezt a szitut magamnak úgy fordítom le (szori az erőltetett analógiáért), hogy egy ideig a Philly és a Boys 'Wilson-i Hawks-os' jó helyzetben van, amíg nem kapnak majd a kezdő irányítók 20+-os éves szerződéseket.
Nálunk Prescott 636 ezerért csinálja a mókát, reméljük ilyen jól és még évekig.

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 350
Pont most nem kell kapkodni szerintem. Ha Dak és Zeke hozza konzisztensen a tavalyit akkor 3 évünk van óccsóért robbantani, azaz ha még ez az év el is megy D építkezésre akkor is van 2 a SB run-ra. Most nagy bevásárlásokkal, költekezéssel csak bukni lehet szinte. Ha közepesen bejön a D draft már jók vagyunk az elkövetkező évekre és jövőre agresszívebbek is lehetünk az FA-n ha úgy van. Az O Dak nagy szerződéséig úgy néz ki egyben is marad és még azzal is + 1 év Zeke esetleges 5. éves opciójával. Nekem tetszik ez az építkezés forma, rizikó mindenben van de így legalább folyamatos a fejlődőképes fiatal csapat. Ha összejönne a SB.....
speeedy1
Nekünk is pont 2 évünk van erre a projectre. 😉
több mint 7 éve
100yard Dallas Cowboys 1 388
Romo után a FOx is és a CBS is érdeklőik. Houstonban addig sóherkednek míg elmegy TV riporternek. 😊
több mint 7 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
Pont most nem kell kapkodni szerintem. Ha Dak és Zeke hozza konzisztensen a tavalyit akkor 3 évünk van óccsóért robbantani, azaz ha még ez az év el is megy D építkezésre akkor is van 2 a SB run-ra. Most nagy bevásárlásokkal, költekezéssel csak bukni lehet szinte. Ha közepesen bejön a D draft már jók vagyunk az elkövetkező évekre és jövőre agresszívebbek is lehetünk az FA-n ha úgy van. Az O Dak nagy szerződéséig úgy néz ki egyben is marad és még azzal is + 1 év Zeke esetleges 5. éves opciójával. Nekem tetszik ez az építkezés forma, rizikó mindenben van de így legalább folyamatos a fejlődőképes fiatal csapat. Ha összejönne a SB.....
több mint 7 éve
100yard Dallas Cowboys 1 388
Nagyon akarnának akkor tudnának cap space-t kreálni még. Ha Romo-t most kitesszük akkor jövőre 30-40 M helyünk lesz a cap alatt, nyugodtan lehet átstruktúrálni a jövő évre. Persze ha idénre bevállaljuk a teljes összeget és nem osztjuk el két évre.
több mint 7 éve
Barbek Dallas Cowboys 57
Jelenleg Romo kivágása nélkül van 7 milliónk, abból jöhet még depth nagyon bőven csak nem lövik még el a puskaport. A Romo pénz meg fedezi a rookie-kat. Hol itt a gond?
speeedy1
7 milliónk van?? én azthittem 11,5 Romo kivágása nélkül akkor rosszul tudtam.
több mint 7 éve
100yard Dallas Cowboys 1 388
Tudtok olyan cornert Fa-ról aki erősitést jelentene?? Mert ott még darabra se vagyunk meg.
TJ McDonald el kell hozni és még egy S draftal ott meglennénk.
Zach Brown,Hankins és azért még tudnánk kikell erősiteni. Szerintetek most kivárunk hogy minél kevesebbért hozzuk el őket?? Vagy ha van egy kis pénz miért nem erősitünk??
Barbek
Szerintem pont megvagyunk. Általában négy cornerral megyünk neki a szezonnak. Ha egyet draftolunk valahol az elején akkor pont négyen lesznek ( ha kettőt, amire azért van esély akkor meg öten ). Azért az se lenne szerencsés ha valakit ki kellene tenni. A szerződtetetteket nem fogják akkor csak a draft elpocsékolása maradna.
Az SS egy kisit más. Ott elférne valaki.
Akit viszont én elhoznék az Brown. Igazi fizikális LB aki tökéletes lenne Marinelli Tampa rendszerébe.
több mint 7 éve
rva Dallas Cowboys 4 005 — Me for President!
tavaly a Jaguars A+ -al nyerte az FA piacot.... Dallasban nem ez a cél.
több mint 7 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
Jelenleg Romo kivágása nélkül van 7 milliónk, abból jöhet még depth nagyon bőven csak nem lövik még el a puskaport. A Romo pénz meg fedezi a rookie-kat. Hol itt a gond?
több mint 7 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Nincs itt semmiféle 22-es csapdája, ha lenne 10 milliónk sem igazolnánk annyiért 😉 S.Jones óta ez így van, több éve (bust Carr óta) nincs nagy, túlfizetett FA igazolás hála istennek. Minden külföldi és hazai firkász F-ezik itt, hogy úristen elment az egész secondary... Az ami évek óta egy fél fingot nem ér. Ha jövőre az összes DB rookie lesz sem leszünk szarabbak de legalább a fejlődés lehetősége meglesz nem úgy mint eddig.
speeedy1
Nem csak a 10+ os igazolásokról, hanem a mélyítésről is szó van itt, és jelenleg arra sincs pénz, pedig mindenhova nem lehet draftolni kezdőt és deph-et is (persze nem is kell mindenhova, de sok helyre). De ez csak egy hasonlat volt ami azért fenn áll, a Romo miatti patthelyzet miatt.

Az F-ezés meg nem érdekel senkit. Nyilván ha egy csapat nem erősít, hanem még újabb réseket csinál a saját roster-én, arra nem adhatnak A-t v. B-t, de nem is feltétlen az FA piacot kell megnyerni...
több mint 7 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
Nincs itt semmiféle 22-es csapdája, ha lenne 10 milliónk sem igazolnánk annyiért 😉 S.Jones óta ez így van, több éve (bust Carr óta) nincs nagy, túlfizetett FA igazolás hála istennek. Minden külföldi és hazai firkász F-ezik itt, hogy úristen elment az egész secondary... Az ami évek óta egy fél fingot nem ér. Ha jövőre az összes DB rookie lesz sem leszünk szarabbak de legalább a fejlődés lehetősége meglesz nem úgy mint eddig.
több mint 7 éve
rva Dallas Cowboys 4 005 — Me for President!
Tudtok olyan cornert Fa-ról aki erősitést jelentene?? Mert ott még darabra se vagyunk meg.
TJ McDonald el kell hozni és még egy S draftal ott meglennénk.
Zach Brown,Hankins és azért még tudnánk kikell erősiteni. Szerintetek most kivárunk hogy minél kevesebbért hozzuk el őket?? Vagy ha van egy kis pénz miért nem erősitünk??
Barbek
Én külsősként úgy látom, hogy megy a pokerarc Romo ügyben.

Ugye a Cowboys nem akarja kivágni, hátha valaki cserél érte. Így nem is igazolhatnak addig, mert ha elkezdik költeni a pénzt az egyértelműen azt üzeni a többi csapatnak akik jelenleg kivárásra játszanak, hogy Romo biztosan ki lesz vágva előbb v. utóbb. Hiszen ha hoznak valakit akkor már az újoncokra sem maradna zseton.

Szóval ez ilyen 22-es csapdájának tűnik, mert a többi csapat nem lép amíg nem vágják ki Romo-t, viszont a Dallas nem vágja ki, hanem várja, hogy valaki kopogtasson érte. Azaz 5,5 millió ami jelenleg van abból pedig senkit nem lehet hozni, nem hogy ilyen 10milkás srácokat.
Awesome88
most lesz (van?) megbeszélés ahol a liga új szabályait is egyeztetik, Jones pont tud találkozni mind a Texans mind a Broncos vezetőivel és egyeztethet egy cserét.

Moreau ügyben:
 twitter.com/KeithDeuces/status/844948439649660929
több mint 7 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Tudtok olyan cornert Fa-ról aki erősitést jelentene?? Mert ott még darabra se vagyunk meg.
TJ McDonald el kell hozni és még egy S draftal ott meglennénk.
Zach Brown,Hankins és azért még tudnánk kikell erősiteni. Szerintetek most kivárunk hogy minél kevesebbért hozzuk el őket?? Vagy ha van egy kis pénz miért nem erősitünk??
Barbek
Én külsősként úgy látom, hogy megy a pokerarc Romo ügyben.

Ugye a Cowboys nem akarja kivágni, hátha valaki cserél érte. Így nem is igazolhatnak addig, mert ha elkezdik költeni a pénzt az egyértelműen azt üzeni a többi csapatnak akik jelenleg kivárásra játszanak, hogy Romo biztosan ki lesz vágva előbb v. utóbb. Hiszen ha hoznak valakit akkor már az újoncokra sem maradna zseton.

Szóval ez ilyen 22-es csapdájának tűnik, mert a többi csapat nem lép amíg nem vágják ki Romo-t, viszont a Dallas nem vágja ki, hanem várja, hogy valaki kopogtasson érte. Azaz 5,5 millió ami jelenleg van abból pedig senkit nem lehet hozni, nem hogy ilyen 10milkás srácokat.

Szerkesztette: Awesome88
több mint 7 éve
Barbek Dallas Cowboys 57
Tudtok olyan cornert Fa-ról aki erősitést jelentene?? Mert ott még darabra se vagyunk meg.
TJ McDonald el kell hozni és még egy S draftal ott meglennénk.
Zach Brown,Hankins és azért még tudnánk kikell erősiteni. Szerintetek most kivárunk hogy minél kevesebbért hozzuk el őket?? Vagy ha van egy kis pénz miért nem erősitünk??
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Fabian Moreau torn pectoral, műtötték. Így tuti bent lenne 3. körben.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Alfred Morrist miért nem vágja ki a csapat?1,6 misit lehetne rajta sporólni.
Barbek
Egyfelől mert még mindig jó, másfelől meg van még idő, majd ha alulmarad a többiekkel szemben, és főleg majd ha kell a pénz a rookie szerződésekre. Addig jobb, ha itt van, minek erősíteni mondjuk a Giants-.et 😊.
Charlie Firpo
Alf sajna/ nem sajna nem lenne túl nagy erősítés a Giantsnek. De igaz, nem kell kapkodni, az 53as szűkítés még odébb van.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Alfred Morrist miért nem vágja ki a csapat?1,6 misit lehetne rajta sporólni.
Barbek
Egyfelől mert még mindig jó, másfelől meg van még idő, majd ha alulmarad a többiekkel szemben, és főleg majd ha kell a pénz a rookie szerződésekre. Addig jobb, ha itt van, minek erősíteni mondjuk a Giants-.et 😊.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 7 éve
Barbek Dallas Cowboys 57
Alfred Morrist miért nem vágja ki a csapat?1,6 misit lehetne rajta sporólni.
több mint 7 éve
100yard Dallas Cowboys 1 388
azt nem tudtam,mondjuk nem mindegy milyen Zeke vs. Gregory vs Rice
Kroos
Ahogy olvastam piásan vagy drogosan vezetett.
több mint 7 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
azt nem tudtam,mondjuk nem mindegy milyen Zeke vs. Gregory vs Rice

PunBB bbcode test