Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 7 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
2,5 mihályra még an NFL is lehúzott minket az idei cap-ből. Lépni kellett, bár akkor elvileg most 10 körül vagyunk, az meg még egy játékost is jelenthet.
Jason meg a következő években további csúcspkat dönthet meg, még csak 35 lesz szezonkezdetkor, az meg semmi.
A támadó szekció még évekig fix.

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 7 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
Sötét nap ez a mai az NFCE többi csapatának. :]
gyeek
nem sajnáljuk őket. tizenpár évük volt megtanulni, hogy kulcsszituban Jasonre kell figyelni. nem csinálták. akkor magukra vessenek... 😊
slowmotion
Tavaly is megoldottuk valahogy, idén is megpróbáljuk. 😉
Awesome88
Tavaly előtt is jól megoldottátok 😂
több mint 7 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Sötét nap ez a mai az NFCE többi csapatának. :]
gyeek
nem sajnáljuk őket. tizenpár évük volt megtanulni, hogy kulcsszituban Jasonre kell figyelni. nem csinálták. akkor magukra vessenek... 😊
slowmotion
Tavaly is megoldottuk valahogy, idén is megpróbáljuk. 😉
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
Sötét nap ez a mai az NFCE többi csapatának. :]
gyeek
nem sajnáljuk őket. tizenpár évük volt megtanulni, hogy kulcsszituban Jasonre kell figyelni. nem csinálták. akkor magukra vessenek... 😊
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
😮
 twitter.com/AdamSchefter/status/846743566864961538
empty taxi
viszont szerintem ez nem más, mint az idei cap hit (meg max a jövő évi) enyhítése.
mivel visszavonuláskor az el nem számolt bónuszok akcelerálódnak, ezért a 7,4 base salaryből úgy 6,4 körül átmegy bónuszba, 1,6 osztódik le négy évre, most képződik 4,8 millió hely a sapka alatt, amiből 4,8/3,2/1,6/0 millió (sanszosan az első kettő közül valamelyik) meg majd cap büntinek, amikor Jason megkezdi ötéves várakozását az aranyszínű zakóra meg a mellszoborra.
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Sötét nap ez a mai az NFCE többi csapatának. :]

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
2 hónapja is biztos voltam benne, hogy Ő nem fog benyelni 7,5 misit,12 cap hittel... Remélem messze még a vége Jason 😊

Witten sem annyiért fog játszani az 1000%
speeedy1
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
😮
 twitter.com/AdamSchefter/status/846743566864961538


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Amiket eddig is sejtettünk:

"There's no question,'' Jones said. "We think some of the best depth in the draft is the defensive line and the secondary in our view. Now let me be real clear. If a great offensive player shows up that's of great value to us, that doesn't mean we aren't going to pick an offensive player.

"But our focus is on defense.''

PunBB bbcode test
több mint 7 éve
rva Dallas Cowboys 4 005 — Me for President!
Felemelték a kompenzációs pickek számát? Eddig négy volt a max/csapat
Wyatt
csak a távozók számát néztem 😊
több mint 7 éve
DallasFoto 5
milyen jó lett volna, ha azért regisztrálsz, hogy érdemben szólj a témához, és nem azért, hogy eladj egy képet.
vagy legalább a nicked lett volna más 😛
rva
Nem szokásom olyanhoz hozzászólni,amihez bevallottan nem értek.
Alig követem az NFL-t,hülyeségeket mondjuk lehet mondani,csak azt meg ugye minek?

Célirányosan jöttem ide,1 darab ilyen eredeti relikviám van,történetesen pont a Cowboystól...
Tulajdonképp szinte véletlenül került hozzánk,és arra jutottunk hogy ha van a csapatnak magyar szurkolói klubja,akkor megpróbáljuk ott,hogy lehetőleg olyanhoz kerüljön át aki vágyik ilyesmire és többre értékeli,mint mi.Neked egy "kép"-ami igazából egy luxus minőségű,limitált kiadású keretezett panoráma fotó,az USA egyik legkedveltebb csapatának stadionjáról-másnak lehet több,érzelmi alapon.Mert mondjuk járt ott,vagy vágyik oda.

Amúgy érdekes,mert szerintem ha ezt egy kinti fórumra tettem volna fel,akkor nem a kötekedést kapnám,hanem értékelnék az emberek a gesztust,a lehetőséget. (a mellett,hogy igen,nyilván eladni szeretném,és igen, pénzt is kapni cserébe) Szóval én itt mentalitás béli különbséget vélek felfedezni,de nem bánom,megpróbáltam és biztos vagyok benne hogy meglesz ennek majd a méltó gazdája 😊

További jó szakmázást,és én kérek elnézést hogy belerondítottam a bugyuta nickemmel ebbe a csodás miliőbe!

Szerkesztette: DallasFoto
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Felemelték a kompenzációs pickek számát? Eddig négy volt a max/csapat
Wyatt
Jogosnak tűnik a felvetésed, ezt találtam a BTB-n:
"The Cowboys are currently projected to receive a 4th, and up to 3 5th round compensatory picks in the 2018 draft."
Charlie Firpo
Na ez mondjuk eddig pont csak annyi, hogy egy 4. kör és akár három 5. körös pick, az még pont max négy 😊

több mint 7 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Felemelték a kompenzációs pickek számát? Eddig négy volt a max/csapat
Wyatt
Jogosnak tűnik a felvetésed, ezt találtam a BTB-n:
"The Cowboys are currently projected to receive a 4th, and up to 3 5th round compensatory picks in the 2018 draft."

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Felemelték a kompenzációs pickek számát? Eddig négy volt a max/csapat

több mint 7 éve
rva Dallas Cowboys 4 005 — Me for President!
milyen jó lett volna, ha azért regisztrálsz, hogy érdemben szólj a témához, és nem azért, hogy eladj egy képet.
vagy legalább a nicked lett volna más 😛

téma ügyileg:
a sok távozóval akár 5 kompenzációs választásunk is lehet 2018-ban. Leary harmadik-negyedik kört, a többiek ötödik-hatodik kört érhetnek. és azok már cserélhetőek is. (idénre is)
több mint 7 éve
DallasFoto 5
Szia Charlie Firpo!
Nem volt ilyen kérdés,hogy konkrétan Téged érdekel-e momentán,csupán azt gondoltam mivel ez egy Cowboy fan fórum,hátha van itt olyan akit mondjuk igen.
Neki(k) szól a hozzászólásom.
Akinek érdekes lehet az úgyis rákeres/rám ír majd,legalábbis ezt remélem.
Egy lehetőséget kínáltam,csupán ennyi.
Szép napot,további kellemes fórumozást,jó szurkolást kívánok!
több mint 7 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Sziasztok,apróhirdetést nem tudom szabad-e itt feladni?
Lenne egy gyönyörű eladó,keretezett,szignózott fotóm,a Cowboys (régi?) stadionja a Texas Stadium van rajta,pályával,szurkolókkal tényleg nagyon szép.
Nem kínai gagyi,eredeti,az USA-ból származó minőségi cucc.
Ha kapok rá itt engedélyt akkor feltenném képpel-árral hozzászólásban.
Szerintem lenne itt akit érdekelne...
DallasFoto
Hát örültem volna ha kapok tőletek választ,de akkor csak annyit fűznék még hozzá hogy ha valakit esetleg érdekel az a jófogáson könnyen megtalálja...Érdemes megnézni egyébként...
DallasFoto
Szia!
Engem momentán nem érdekel.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 7 éve
DallasFoto 5
Sziasztok,apróhirdetést nem tudom szabad-e itt feladni?
Lenne egy gyönyörű eladó,keretezett,szignózott fotóm,a Cowboys (régi?) stadionja a Texas Stadium van rajta,pályával,szurkolókkal tényleg nagyon szép.
Nem kínai gagyi,eredeti,az USA-ból származó minőségi cucc.
Ha kapok rá itt engedélyt akkor feltenném képpel-árral hozzászólásban.
Szerintem lenne itt akit érdekelne...
DallasFoto
Hát örültem volna ha kapok tőletek választ,de akkor csak annyit fűznék még hozzá hogy ha valakit esetleg érdekel az a jófogáson könnyen megtalálja...Érdemes megnézni egyébként...
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Szabjátok meg, már megörültem hogy van téma, erre szemantikáztok... 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Pont most nem kell kapkodni szerintem. Ha Dak és Zeke hozza konzisztensen a tavalyit akkor 3 évünk van óccsóért robbantani, azaz ha még ez az év el is megy D építkezésre akkor is van 2 a SB run-ra. Most nagy bevásárlásokkal, költekezéssel csak bukni lehet szinte. Ha közepesen bejön a D draft már jók vagyunk az elkövetkező évekre és jövőre agresszívebbek is lehetünk az FA-n ha úgy van. Az O Dak nagy szerződéséig úgy néz ki egyben is marad és még azzal is + 1 év Zeke esetleges 5. éves opciójával. Nekem tetszik ez az építkezés forma, rizikó mindenben van de így legalább folyamatos a fejlődőképes fiatal csapat. Ha összejönne a SB.....
speeedy1
Nekünk is pont 2 évünk van erre a projectre. 😉
ozibozi
Nem pont erre gondolt a kolléga.
Én ezt a szitut magamnak úgy fordítom le (szori az erőltetett analógiáért), hogy egy ideig a Philly és a Boys 'Wilson-i Hawks-os' jó helyzetben van, amíg nem kapnak majd a kezdő irányítzók 20+-os éves szerződéseket.
Nálunk Prescott 636 ezerért csinálja a mókát, reméljük ilyen jól és még évekig.
Charlie Firpo
Annyiban eltérő a helyzet h Wentz azért 1/2 volt, az csak 6.7 milliós átlagfizu, míg Prescott meg 680k/évvel terheli a sapkát. Ha rajtatok kívül van még a ligában hasonló szituban lévő csapat, az a Raiders.
empty taxi
Olvasás-értelmezés-konklúzió levonsása, Engem így tanítottak, és eddig volt értelme.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Carrnak nem az idei volt az utolsó előtti éve a rookie szerződésből?
Cowboykarcsi90
Nem, a 2017-es lesz az uccsó.
empty taxi
- szia, kérsz krumplit?
- nem én inkább burgonyát szeretnék...
slowmotion
Igeidő.
empty taxi
vagy mivel még meccsek sem voltak a 2017-es szezonban, ezért az "idei volt" esetleg a 2016-os szezonra is vonatkozhatott?
slowmotion
Én arra gondoltam.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
Carrnak nem az idei volt az utolsó előtti éve a rookie szerződésből?
Cowboykarcsi90
Nem, a 2017-es lesz az uccsó.
empty taxi
- szia, kérsz krumplit?
- nem én inkább burgonyát szeretnék...
slowmotion
Igeidő.
empty taxi
vagy mivel még meccsek sem voltak a 2017-es szezonban, ezért az "idei volt" esetleg a 2016-os szezonra is vonatkozhatott?
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Carrnak nem az idei volt az utolsó előtti éve a rookie szerződésből?
Cowboykarcsi90
Nem, a 2017-es lesz az uccsó.
empty taxi
- szia, kérsz krumplit?
- nem én inkább burgonyát szeretnék...
slowmotion
Igeidő.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
Carrnak nem az idei volt az utolsó előtti éve a rookie szerződésből?
Cowboykarcsi90
Nem, a 2017-es lesz az uccsó.
empty taxi
- szia, kérsz krumplit?
- nem én inkább burgonyát szeretnék...
több mint 7 éve
DallasFoto 5
Sziasztok,apróhirdetést nem tudom szabad-e itt feladni?
Lenne egy gyönyörű eladó,keretezett,szignózott fotóm,a Cowboys (régi?) stadionja a Texas Stadium van rajta,pályával,szurkolókkal tényleg nagyon szép.
Nem kínai gagyi,eredeti,az USA-ból származó minőségi cucc.
Ha kapok rá itt engedélyt akkor feltenném képpel-árral hozzászólásban.
Szerintem lenne itt akit érdekelne...