Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 958 — Stromfeld Aurél fan
Megvan a második koros Pick. Jabrill Peppers elhasalt egy teszten.
Blevi
Egy Randy Gregory van már Dallasban. Ő szintén 60. pickként kelt el, de top 10 tehetség volt. Peppers nem az és még határozott posztja sincs, hovatovább még a statisztika is hiányzik nála (2 labdaszerzés össz-vissz az egyetemen). Olyan játékosok fognak érkezni 1-2 körben akik azonnal bevethetőek és nem balhésok.
gyeek
Az elmúlt évek második körei sajnos nem ezt igazolják. Jaylon pld, Gregoryt meg inkabb OLB es DE közé sorolták. Peppers sokan első korbe sorolják a kérdés mi hova tesszük.
Blevi
Az elmúlt években volt ilyen valóban, épp ezért várható idén a változás. Stephen Jones párszor sugallta is az elmúlt hónapokban. Azt hogy Pepperst ki hova teszi, első vagy második kör... én megkockáztatom, hogy a Cowboysnak fent sincs a tábláján.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Megvan a második koros Pick. Jabrill Peppers elhasalt egy teszten.
Blevi
Egy Randy Gregory van már Dallasban. Ő szintén 60. pickként kelt el, de top 10 tehetség volt. Peppers nem az és még határozott posztja sincs, hovatovább még a statisztika is hiányzik nála (2 labdaszerzés össz-vissz az egyetemen). Olyan játékosok fognak érkezni 1-2 körben akik azonnal bevethetőek és nem balhésok.
gyeek
Az elmúlt évek második körei sajnos nem ezt igazolják. Jaylon pld, Gregoryt meg inkabb OLB es DE közé sorolták. Peppers sokan első korbe sorolják a kérdés mi hova tesszük.
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 958 — Stromfeld Aurél fan
Megvan a második koros Pick. Jabrill Peppers elhasalt egy teszten.
Blevi
Egy Randy Gregory van már Dallasban. Ő szintén 60. pickként kelt el, de top 10 tehetség volt. Peppers nem az és még határozott posztja sincs, hovatovább még a statisztika is hiányzik nála (2 labdaszerzés össz-vissz az egyetemen). Olyan játékosok fognak érkezni 1-2 körben akik azonnal bevethetőek és nem balhésok.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Megvan a második koros Pick. Jabrill Peppers elhasalt egy teszten.
több mint 7 éve
rva Dallas Cowboys 4 006 — Me for President!
DWare Cowboyként vonul vissza!
 www.dallascowboys.com/news/2017/04/24/demarcus-ware-ceremonially-re-signs-cowboys-retire-dallas
több mint 7 éve
rva Dallas Cowboys 4 006 — Me for President!
During a Friday appearance on 105.3 The Fan, Cowboys executive vice president
Stephen Jones said: that Jaylon Smith should be ready for OTAs and minicamp this year
and that the team still has high hopes for his future with the franchise.
Charlie Firpo
az egyik legmegbízhatóbb dallasi forrás, Birddog26 szerint már brace nélkül is képes lenne futni (azaz az idegek elkezdtek visszaállni az eredeti működésre, de ez akár 3 éves folyamat is lehet mire minden eredeti lesz) viszont a "biztonság kedvéért" még marad a brace. Illetve azt is mondta, hogy az egyenes sebesség már mint a régi, de irányváltásoknál és rugalmasságban még lehetnek problémák.
rva
Kösz.
Ez, nem tudom, most bíztató-e vagy sem. Én mindenesetre most felvettem a képét jó öregg Lee kapitánnyal, mert nagy, talán a csapatban a legnagyobb küzdelemben van Jaylon.
Charlie Firpo
Ez egyértelműen biztató.
Most riportolta ezt amúgy nemrég Rapoport is
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/vtag37umzi9xcfiztmoj
Nerve in Jaylon Smith's knee regenerating; LB can lift his toes
The nerve in Cowboys linebacker Jaylon Smith's knee has started regenerating again, NFL Network Insider Ian Rapoport reports. There is still a long way to go, but he's slowly regaining muscle control.
több mint 7 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
During a Friday appearance on 105.3 The Fan, Cowboys executive vice president
Stephen Jones said: that Jaylon Smith should be ready for OTAs and minicamp this year
and that the team still has high hopes for his future with the franchise.
Charlie Firpo
az egyik legmegbízhatóbb dallasi forrás, Birddog26 szerint már brace nélkül is képes lenne futni (azaz az idegek elkezdtek visszaállni az eredeti működésre, de ez akár 3 éves folyamat is lehet mire minden eredeti lesz) viszont a "biztonság kedvéért" még marad a brace. Illetve azt is mondta, hogy az egyenes sebesség már mint a régi, de irányváltásoknál és rugalmasságban még lehetnek problémák.
rva
Kösz.
Ez, nem tudom, most bíztató-e vagy sem. Én mindenesetre most felvettem a képét jó öregg Lee kapitánnyal, mert nagy, talán a csapatban a legnagyobb küzdelemben van Jaylon.

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 7 éve
rva Dallas Cowboys 4 006 — Me for President!
szám bubusoknak, mint én is:
 d3d2maoophos6y.cloudfront.net/wp-content/uploads/2017/04/22230743/Slaytics-2017-Final1.pdf
Slaytics 2017
több mint 7 éve
rva Dallas Cowboys 4 006 — Me for President!
During a Friday appearance on 105.3 The Fan, Cowboys executive vice president
Stephen Jones said: that Jaylon Smith should be ready for OTAs and minicamp this year
and that the team still has high hopes for his future with the franchise.
Charlie Firpo
az egyik legmegbízhatóbb dallasi forrás, Birddog26 szerint már brace nélkül is képes lenne futni (azaz az idegek elkezdtek visszaállni az eredeti működésre, de ez akár 3 éves folyamat is lehet mire minden eredeti lesz) viszont a "biztonság kedvéért" még marad a brace. Illetve azt is mondta, hogy az egyenes sebesség már mint a régi, de irányváltásoknál és rugalmasságban még lehetnek problémák.
több mint 7 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Robert Blanton-ról mit kell tudni?? Mert nekem semmit se mond ez a név. Erősités?? vagy csak keretmélyitésre jó??
Barbek
Depth player, ilyenkor már másmilyet nem is lehet szerezni. Vagy Heath vagy valamelyik draftolt Safety lesz a kezdő előtte.

Szerkesztette: Cowboykarcsi90

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 7 éve
Barbek Dallas Cowboys 57
Robert Blanton-ról mit kell tudni?? Mert nekem semmit se mond ez a név. Erősités?? vagy csak keretmélyitésre jó??
több mint 7 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
During a Friday appearance on 105.3 The Fan, Cowboys executive vice president
Stephen Jones said: that Jaylon Smith should be ready for OTAs and minicamp this year
and that the team still has high hopes for his future with the franchise.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 7 éve
SBalázs Dallas Cowboys Notre Dame Fighting Irish 63
 www.bloggingtheboys.com/2017/4/21/15372684/six-options-for-the-dallas-cowboys-best-three-round-mock-draft-in-2017

Vannak köztük érdekes eshetőségek... A legjobb opció szerintem a második, ebben számomra minden benne lenne, ami need lehet.
több mint 7 éve
rva Dallas Cowboys 4 006 — Me for President!
Alabama linebacker Reuben Foster failed drug test at Combine

Na megvan a második körösünk. 😊
100yard
csak akkor, ha eltörlik a gandzsa-szabályozást
slowmotion
Állítólag csak beteg volt és nem ment el, nem megbukott. Valami ilyesmit olvastam. Nem segít ha csúszik mert kisebb az esélyünk a jó DE prospectre
több mint 7 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Szokásos laza december.
Blevi
Ha minden jol megy, az Eagles elleni utolsó meccs megint a kezdők pihentetéséről szólhat 😛
Tudom tudom, vegyem ki a kezem a biliől 😀

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 7 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Szokásos laza december.
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 958 — Stromfeld Aurél fan
Az idei program

iktriad
Egyéb híreink. Jövő heti program: draft.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 840 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az idei program
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 678 — Cowboys fan
Alabama linebacker Reuben Foster failed drug test at Combine

Na megvan a második körösünk. 😊
100yard
Függő már van a csapatnál. Ápropó, Gregory még függ?
Charlie Firpo
igen, de csak felfügg
slowmotion
Még egy év. Érdekes projekt, három évig fizetjük, hogy majd egyszer majd jól játszon majd.
Charlie Firpo
utolsó két héten szerintem játszhatna
több mint 7 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Alabama linebacker Reuben Foster failed drug test at Combine

Na megvan a második körösünk. 😊
100yard
Függő már van a csapatnál. Ápropó, Gregory még függ?
Charlie Firpo
igen, de csak felfügg
slowmotion
Még egy év. Érdekes projekt, három évig fizetjük, hogy majd egyszer majd jól játszon majd.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 678 — Cowboys fan
Alabama linebacker Reuben Foster failed drug test at Combine

Na megvan a második körösünk. 😊
100yard
Függő már van a csapatnál. Ápropó, Gregory még függ?
Charlie Firpo
igen, de csak felfügg
több mint 7 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Alabama linebacker Reuben Foster failed drug test at Combine

Na megvan a második körösünk. 😊
100yard
Függő már van a csapatnál. Ápropó, Gregory még függ?

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 678 — Cowboys fan
Alabama linebacker Reuben Foster failed drug test at Combine

Na megvan a második körösünk. 😊
100yard
csak akkor, ha eltörlik a gandzsa-szabályozást
több mint 7 éve
100yard Dallas Cowboys 1 388
Alabama linebacker Reuben Foster failed drug test at Combine

Na megvan a második körösünk. 😊
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 958 — Stromfeld Aurél fan
Nálunk a labda. Lehet Harrisszel trollkodni.

 docs.google.com/spreadsheets/d/13n6uiiOzULms9WRsBIPM08I5slfdxWHd9iqpW9BSy2E/edit#gid=0
gyeek
hiába, a Peppers-t akarók nyernek
rva
Szomorúan konstatáltam a hype diadalát. 😛 Ez viszont az NFL, ha az olyan svejci bicska mint Gerbil Peppers tudna érvényesülni a ligában, Tim Tebow már pályafutása alatt a HoF-erek sorait erősítené. A valóságban viszont Peppers az a svejci bicska amin épp csak kés nincs. Egy vagány (vagy inkább elbizakodott) GM lehet behúzza első körben, de Will McClay dörzsöltebb ennél.
gyeek
Némi kétségem nekem is volt ezzel kapcsolatban. Igazából cornert húztam volna itt, de olyat nem láttam akihez hasonló képességűt a második kör végén ne lehetett volna húzni. Így maradt a "hype". 😊 Churcnél jóval atlétikusabb játékos aki akár be is válhat ss poszton, de elismerem van kockázat a dologban.
100yard
Első évben bevethető kezdő kell a secondarybe, szerintem pedig nem férne be Heath elé se idén. Az 1 INT és 1 FF az egyetemi karrierje során komoly kérdést vet fel bennem, hogy mire a nagy hype körülötte.

Első körös cornernek Tankersley, White és Awuzie is elmegy, utóbbi a mockok sleepere szerintem. 98% feletti az NFLre vetített SPARQ mutatója, a testi adottságai kifogástalanok, és nincs semmi olyan hibája amit ne lehetne egy jó edzővel megoldani. Ja és mindhárom volt viziten a Cowboysnál. Ha a 28. pickre kerül sor, legyen ott egy helyi választás vagy vissza-csere, a csapat tudni fogja milyen játékost is húznak.

Pass rusher terén mostanra nálam már csak Barnett vagy McKinley lenne értékelhető húzás a 28. helyen.
gyeek
Az nem gyanús, hogy a bowl.hu mock-on csak Trubisky QB ment ki eddig az első körben? 😊
Le fog még csúszni jobb játékos akár a 28. helyre is. | De én tartom, hogy kitáncolunk. |
Charlie Firpo
+ Mahomes

Nyilván nem az itteni forgatókönyv szerint fog zajlani a draft, de a Peppers pick sansza 1:100hoz kb. Lásd Blanton szerződtetés. Bíznak Heathben.
gyeek
Szerintem a Peppers pick esélye nulla közeli. Én King-et jelöltem, de slowhand dzsájencosék elvitték, így maradt ő. Jó lesz nekünk J. Jones vagy Tank a 2. körben, aztán hadd szóljon!
Charlie Firpo
Josh Jonest én is csipáznám nagyon, Wilcox helyét instant be tudná tölteni, 2-3 év múlva meg remek kezdő válhatna belőle, de mivel nem hívták meg vizitálni, kicsi esélyét látom a draftolásának. Az utóbbi évek tapasztalata alapján eléggé ragaszkodnak a látogató játékosok begyűjtésére korai körökben (kivéve mondjuk a tavalyi "pánik-szerű" Jaylon húzást) akár némi nyújtózás árán (Chaz Green).

A Blanton igazolással eléggé megnőttek a CB 1-2 pick esélyei szerintem. DE-ből azért hoztak szerintem ilyen sokat vizitre, hogy lássák ki lenne igazi plusz a meglévő gárdához. Ne feledjük, hogy Irving évről évre jobb formát mutat, talán Tanknek is kijön végre a lépés, rotációba Mayowa meg megfelel, a sötét ló szerepét meg Tapper tölti be. Ide tényleg csak egy game-changer hiányzik.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.