Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 6 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Rágódok ezen a PO dolgon, de mindig visszakanyarodok a legelejére. Emberállományt tekintve a legrosszabb a helyzet ahhoz képest ami eddig volt, most pedig az az érzésem az Eagles lenyomja a Cowboyst mint a bélyeget, onnan pedig a Saints-Panthers/Seahawks-Rams jó formája miatt a továbbjutás esélye kilátástalanná válik.
gyeek
Ja. Kár volt elengednünk Church-öt, ez volt tàn a legnagyobb hiba. Tudom...a pénz, de meg kellett volna oldani.
Charlie Firpo
Nem rajta ment el a szezon. A Jagsben megtalálta a helyét, de nekik nincs annyi új szerződés a láthatáron saját játékosaiknak mint a Cowboysnak, muszáj volt hagyni menni.

A legégetőbb needek draftra tekintve (igen, draftra 😛) : LB, WR, S
gyeek
Éreztem, hogy nem fog átmenni, amit írni akartam, ezért egészítettem ki. Az a típusú játékos ment el vele, aki lát a pályán, érzi az ütemet és oda is tud érni. Nekem ez hiányzik, mert Chido remélem ilyen, de a Gatorade-es hordó mellől ezt nem tudja megtenni, Heath meg mintha összerogyott volna a lehetőségtől, Woods és Frazier eddig epizódista.
De mondom még egyszer, nem ez a lényeg, hanem az, hogy a játékot 'olvasó' játékos hiányzik - legalábbis nekem. Az felőlem lehet falember, LB vagy Scandrick is.
Rájátszás???? Ahhoz nagy javulás kéne (meg leolvadás néhány csapatnál). Mivel kiütötték a támadó szekció legjobbját, több hárul(na) a védelemre. Szerintem kb. annyi a szezonnak.
És én igazolnék is rendesen, kipörög Tony pénze és jól meg kell majd gondolni, a lejáró szerződésesek közül kit dobunk meg nagy lével.

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
Nem is szabad temetni a hétvégi meccset. Nagyon ki-ki meccs lesz. Ráadásul otthon lesztek ..stb. Nálam a Dal-Phi párharcok előzetesen mindig 1-1-re vannak kalkulálva.
Ami a PO-t illeti. Idén sztem egy 10-6-os mérleg is kevés lehet (elnézve az NFC-t) viszont ha az utolsó héten ezen múlik a továbbjutásotok abban biztosak lehettek, hogy mi nem fogjuk leadni azt a meccset (sem).

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Rágódok ezen a PO dolgon, de mindig visszakanyarodok a legelejére. Emberállományt tekintve a legrosszabb a helyzet ahhoz képest ami eddig volt, most pedig az az érzésem az Eagles lenyomja a Cowboyst mint a bélyeget, onnan pedig a Saints-Panthers/Seahawks-Rams jó formája miatt a továbbjutás esélye kilátástalanná válik.
gyeek
Tudom a bilibe lóg a kezem,azért Én még nem temetném azt a meccset...

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 6 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Rágódok ezen a PO dolgon, de mindig visszakanyarodok a legelejére. Emberállományt tekintve a legrosszabb a helyzet ahhoz képest ami eddig volt, most pedig az az érzésem az Eagles lenyomja a Cowboyst mint a bélyeget, onnan pedig a Saints-Panthers/Seahawks-Rams jó formája miatt a továbbjutás esélye kilátástalanná válik.
gyeek
Ja. Kár volt elengednünk Church-öt, ez volt tàn a legnagyobb hiba. Tudom...a pénz, de meg kellett volna oldani.
Charlie Firpo
Nem rajta ment el a szezon. A Jagsben megtalálta a helyét, de nekik nincs annyi új szerződés a láthatáron saját játékosaiknak mint a Cowboysnak, muszáj volt hagyni menni.

A legégetőbb needek draftra tekintve (igen, draftra 😛) : LB, WR, S
gyeek
Azért még ne adjuk fel. A Saint-Panthers duó nem fogható az jól látszik. Akit meg lehet fogni az a SeaHawsk. Velük még lesz egy ki-ki meccsünk is, és nekik is elég erős a sorsolásuk. Hátra van még nekik az ATL, PHI, LA, JAX többek között, és nekik is egyre több a sérültjük. Az az ág szerintem még nem reménytelen. A vasárnapi meccs meg majdnem mindegy, csak ne legyenek újabb sérültjeink.
100yard
Es akkor mar csak a Lions Viking páros van...
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 006 — Me for President!
sőt, ha Awuzie beválna SS-nek, akkor Jones-al elkarcolnának, két cserének meg ott lenne Woods meg Heath én ezzel a négyessel csukott szemmel bármikor kiegyezek.
CB neccesebb, mert hiába Lewis meg Brown (aki nem játszik olyan jól mint tavaly) Scandrick kezd öreg lenni és nem tettek jót neki a sérülések. mögöttük meg nincs senki. (Benwikere, LOL)
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 006 — Me for President!
Rágódok ezen a PO dolgon, de mindig visszakanyarodok a legelejére. Emberállományt tekintve a legrosszabb a helyzet ahhoz képest ami eddig volt, most pedig az az érzésem az Eagles lenyomja a Cowboyst mint a bélyeget, onnan pedig a Saints-Panthers/Seahawks-Rams jó formája miatt a továbbjutás esélye kilátástalanná válik.
gyeek
Ja. Kár volt elengednünk Church-öt, ez volt tàn a legnagyobb hiba. Tudom...a pénz, de meg kellett volna oldani.
Charlie Firpo
Nem rajta ment el a szezon. A Jagsben megtalálta a helyét, de nekik nincs annyi új szerződés a láthatáron saját játékosaiknak mint a Cowboysnak, muszáj volt hagyni menni.

A legégetőbb needek draftra tekintve (igen, draftra 😛) : LB, WR, S
gyeek
fontosság szempontból szerintem LB, TE, OT, S, RB a sorrend én nem húznék WR-t, mert a mostani állománnyal megoldható lenne a feladat
az egyértelmű, hogy egy weakside linebacker a legfontosabb akit húzni kell, és ha lehetne, akkor magasan kellene húzni
nem ismerem a 2019-es draft class-t, de majd ránézek
több mint 6 éve
100yard Dallas Cowboys 1 388
Rágódok ezen a PO dolgon, de mindig visszakanyarodok a legelejére. Emberállományt tekintve a legrosszabb a helyzet ahhoz képest ami eddig volt, most pedig az az érzésem az Eagles lenyomja a Cowboyst mint a bélyeget, onnan pedig a Saints-Panthers/Seahawks-Rams jó formája miatt a továbbjutás esélye kilátástalanná válik.
gyeek
Ja. Kár volt elengednünk Church-öt, ez volt tàn a legnagyobb hiba. Tudom...a pénz, de meg kellett volna oldani.
Charlie Firpo
Nem rajta ment el a szezon. A Jagsben megtalálta a helyét, de nekik nincs annyi új szerződés a láthatáron saját játékosaiknak mint a Cowboysnak, muszáj volt hagyni menni.

A legégetőbb needek draftra tekintve (igen, draftra 😛) : LB, WR, S
gyeek
Azért még ne adjuk fel. A Saint-Panthers duó nem fogható az jól látszik. Akit meg lehet fogni az a SeaHawsk. Velük még lesz egy ki-ki meccsünk is, és nekik is elég erős a sorsolásuk. Hátra van még nekik az ATL, PHI, LA, JAX többek között, és nekik is egyre több a sérültjük. Az az ág szerintem még nem reménytelen. A vasárnapi meccs meg majdnem mindegy, csak ne legyenek újabb sérültjeink.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 432 — Így remélem megfelelek nektek.....
Rágódok ezen a PO dolgon, de mindig visszakanyarodok a legelejére. Emberállományt tekintve a legrosszabb a helyzet ahhoz képest ami eddig volt, most pedig az az érzésem az Eagles lenyomja a Cowboyst mint a bélyeget, onnan pedig a Saints-Panthers/Seahawks-Rams jó formája miatt a továbbjutás esélye kilátástalanná válik.
gyeek
Azért én az esetleges egy pontos győzelmünknek is örvendeni fogok😊 😉
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 966 — Stromfeld Aurél fan
Rágódok ezen a PO dolgon, de mindig visszakanyarodok a legelejére. Emberállományt tekintve a legrosszabb a helyzet ahhoz képest ami eddig volt, most pedig az az érzésem az Eagles lenyomja a Cowboyst mint a bélyeget, onnan pedig a Saints-Panthers/Seahawks-Rams jó formája miatt a továbbjutás esélye kilátástalanná válik.
gyeek
Ja. Kár volt elengednünk Church-öt, ez volt tàn a legnagyobb hiba. Tudom...a pénz, de meg kellett volna oldani.
Charlie Firpo
Nem rajta ment el a szezon. A Jagsben megtalálta a helyét, de nekik nincs annyi új szerződés a láthatáron saját játékosaiknak mint a Cowboysnak, muszáj volt hagyni menni.

A legégetőbb needek draftra tekintve (igen, draftra 😛) : LB, WR, S

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Rágódok ezen a PO dolgon, de mindig visszakanyarodok a legelejére. Emberállományt tekintve a legrosszabb a helyzet ahhoz képest ami eddig volt, most pedig az az érzésem az Eagles lenyomja a Cowboyst mint a bélyeget, onnan pedig a Saints-Panthers/Seahawks-Rams jó formája miatt a továbbjutás esélye kilátástalanná válik.
gyeek
Ja. Kár volt elengednünk Church-öt, ez volt tàn a legnagyobb hiba. Tudom...a pénz, de meg kellett volna oldani. Ő legalàbb làtott a pàlyàn, a mostali keretben meg Lee-n kìvül àà

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 966 — Stromfeld Aurél fan
Rágódok ezen a PO dolgon, de mindig visszakanyarodok a legelejére. Emberállományt tekintve a legrosszabb a helyzet ahhoz képest ami eddig volt, most pedig az az érzésem az Eagles lenyomja a Cowboyst mint a bélyeget, onnan pedig a Saints-Panthers/Seahawks-Rams jó formája miatt a továbbjutás esélye kilátástalanná válik.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 006 — Me for President!
Mit gondoltok hosszabítani fog a 'Boys D-Lawrence-el? Vagy esetleg lehívják az 5. évet?
ĐaŁŁa$
ahogy empty taxi írja, mivel második körben draftolták nincs ötödik év opció
szerintem tesznek rá egy franchise tag-et, és megnézik mi lesz belőle
igazából egy jó éve van (ez) de szerintem az edge rusherek soha nem első évben teljesednek ki (kivéve az olyan korszakos tehetségeket, mint Myles Garrett vagy Clowney) szóval még akármi is lehet belőle.
ha csak one year wonder, az hamar kiderül a tag alatt és nem bukott vele túl nagyot az egyesület, ha meg teljesít, akkor lehet egy kis hometown discount-al ajánalni neki 4-5 évet, hangsúlyozni, hogy itt azért engedték neki az évenkénti műtéteket meg lábadozásokat, és nem tanácsolták el IR-ről sem megegyezéssel.
mivel Irving RFA lesz ő 99,99% hogy nem fog menni (kap egy első- vagy második körös tendert), szóva ha elengednék és mondjuk Taco meg beválna, az sem lenne rossz.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 681 — tracker ember
Mit gondoltok hosszabítani fog a 'Boys D-Lawrence-el? Vagy esetleg lehívják az 5. évet?
ĐaŁŁa$
5. évet nem lehet nála lehívni, mert nem az 1. körben draftolták.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
peticsek Dallas Cowboys 40
Mit gondoltok hosszabítani fog a 'Boys D-Lawrence-el? Vagy esetleg lehívják az 5. évet?
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
Jövőre nálunk lesz a draft.
100yard
no igen. először és utoljára 😊
több mint 6 éve
100yard Dallas Cowboys 1 388
Elliott nem fellebbez tovább, "leüli" a büntetést......
dande
nincs értelme fellebbezni, a "világi" bíróságok nem akarnak beletúrni a kis marionett homokozójába
slowmotion
Jövőre nálunk lesz a draft. Vidám mulatság lesz Godell-nek. 😊
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
Elliott nem fellebbez tovább, "leüli" a büntetést......
dande
nincs értelme fellebbezni, a "világi" bíróságok nem akarnak beletúrni a kis marionett homokozójába
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 432 — Így remélem megfelelek nektek.....
Elliott nem fellebbez tovább, "leüli" a büntetést......
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Én azon vagyok meglepődve, hogy a többi owner miért áll ki mellette. Rég itt az ideje, hogy leváltsák.
undisputedly
Mert addig sem velük foglalkoznak, amúgy lenne mit... és ilyen remek keménytökű xxxpatát nem nevelnek ki egykönnyen. Utálja mindenki, de leszarja. Regnálása alatt megbukott a hendikepp rendszer de leszarja...
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 006 — Me for President!
Jones már pár dologba bele állt _mindenki_ ellen (pl amikor Pepsit akart árulni a liga CocaColas szerződésével szemben) nyilván egy kis kakaskodástól most sem fog vissza riadni.
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
A közelmúltban lezajlott republikánusok vs NFL csörte során elég sok közvéleménykutatást végeztek, volt köztük pár ami kifejezetten objektívebb volt, és a megkérdezettek szerint már nem az NFL a fő major league, hanem a baseball liga. Pár éve még bőven vitte a liga a címet.

Ráadásul jött most a nézettség esése, ami egyrészt a bojkott miatt van,másrészt kezdenek kiveszni a régi nagy QB-k, de lehet, hogy tendencia is egyúttal.

A külföldi terjeszkedést sem sikerült talán olyan nagy sikerrrel végigvinnie, mint akarta.

Ezekhez jön még, hogy rengeteg problémát rosszul/inkonzisztensen kezelt, kezdve a Brady üggyel, egészen a domestic violence ügyekig pl.

Szóval ilyen előzményekkel kéri az évi 30 millió dolláros fizujának 50-re emelését, plusz lifetime magánrepülő 😊

Én azon vagyok meglepődve, hogy a többi owner miért áll ki mellette. Rég itt az ideje, hogy leváltsák.
több mint 6 éve
100yard Dallas Cowboys 1 388
 profootballtalk.nbcsports.com/2017/11/14/jerry-jones-says-hes-not-backing-off-on-goodell-extension/

Jones már kicsit finomított is.
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 966 — Stromfeld Aurél fan
Mártírt csinálnának Jonesból ha most vennék elő.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
100yard Dallas Cowboys 1 388
 www.msn.com/en-us/sports/nfl/group-of-nfl-owners-warns-jerry-jones-and-threatens-penalties/ar-BBEVggh?li=BBmkt5R&ocid=spartandhp
Helmut Zimmer
Déja Vu, ráadásul a HoF beavatása során pont az ehhez hasonló merészségét dicsérték. El lehet képzelni micsoda hernyóskodás folyik a színfalak mögött. 😀

Ez egy elég érdekes rész:
"Jones’s efforts to derail the five-year extension for the commissioner, which has been in the works for months and is nearly complete, has annoyed a growing number of owners, who are angry that Jones has tried to hold Goodell’s compensation hostage as a way to punish the commissioner for his decision to suspend Cowboys running back Ezekiel Elliott."

Megközelítés kérdése, de ezt úgy is lehet értelmezni, hogy Jones el akarja távolítani azt a médiumot amin keresztül "elégedetlen tulajdonosok növekvő száma" megszívatta.
gyeek
Én azért nem így értelmezem. 😊
Szerintem sima erőfitogtatás mindkét részről. Egyébként mint a liga legerősebb ( gazdaságilag ) franchise-nek az első embereként szerintem kutya kötelessége megszólalni ha valamivel nem ért egyet. A liga meg nem hiszem hogy hozzá mer érdemben nyúlni a "fejőstehénhez", mert ahogy olvasom a TV-s nézettségi adatok jelentős csökkenést mutatnak, ennek ellenére a Dallas meccsek mégis rekordokat döntögetnek.
100yard
Ha a Donok háborúját szurkolói szemüvegen át nézi egy kívülálló, akkor az értelmezése könnyen kap vajszínű árnyalatot.

Persze, Jones most nyom egy Al Davis-t, de padló gázzal neki menni a a Mara-Rooney-Kraft-McNair-Hunt-Blank hatos fogatnak - minimum érdekes. (A talpig úriember hírében álló Blank lemondta a meccs előtti hagyományos tulajdonosi pofavizitet most vasárnap. Ez nagyjából megfelel az "elmész te a kurva anyádba!" üdvözlőkártya átadásának.)

Nehezen látom, hogy JJ-nek sikerül elhitetnie a többi tulajjal, hogy őt az egész Ligáért érzett végtelen aggódása vezeti, és az egésznek semmi köze Elliott eltiltásához.

Jerry természetesen nem hülye, az ő esélye, hogy a többi tulajdonos összecsinálja magát a bevételcsökkenés lehetőségétől.

Érdemes elolvasni néhány cikket (ez elég friss, és van benne bőven hivatkozás is:  www.theringer.com/nfl/2017/11/13/16646308/nfl-owners-push-back-against-jerry-jones ), nekem az jön le, hogy a kezdeti sokk után rendezik a sorokat, és Jones nem nagyon tudott erőt gyűjteni maga köré. Amikor a Goodell szerződéstervezet pikáns részleteit szivárogtatják ki, akkor az nem éppen az erő és az önbizalom jele.
tomi-tomi
Nyilván nem látunk be a színfalak mögé, de Jones nem hülye és ok nélkül nem csinál semmit.
Kicsit jelzett Godell felé, meg kicsit a liga felé hogy mindent nem lehet vele megcsinálni, meg a csapat felé hogy én megteszek értetek mindent, mögöttetek állok. Kicsit meg alapozott, és majd ha pár év múlva nem úgy alakul a nézettség meg a bevételek akkor elő lehet venni a témát hogy ugye én megmondtam és akkor lehet többen állnak mögé.
Gondolom felfogja hogy most ebben ennyi volt, elfogyott körülötte a levegő és nem feszíti tovább a témát. Az meg hogy megbüntetik szerintem nonszensz. Milyen alapon ? Mert elmondta a véleményét valamiről ? Ez talán Amerikában sem büntetendő. Ezt hasonló erőfitogtatásnak érzem mint amit Jones csinált.
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
 www.msn.com/en-us/sports/nfl/group-of-nfl-owners-warns-jerry-jones-and-threatens-penalties/ar-BBEVggh?li=BBmkt5R&ocid=spartandhp
Helmut Zimmer
Déja Vu, ráadásul a HoF beavatása során pont az ehhez hasonló merészségét dicsérték. El lehet képzelni micsoda hernyóskodás folyik a színfalak mögött. 😀

Ez egy elég érdekes rész:
"Jones’s efforts to derail the five-year extension for the commissioner, which has been in the works for months and is nearly complete, has annoyed a growing number of owners, who are angry that Jones has tried to hold Goodell’s compensation hostage as a way to punish the commissioner for his decision to suspend Cowboys running back Ezekiel Elliott."

Megközelítés kérdése, de ezt úgy is lehet értelmezni, hogy Jones el akarja távolítani azt a médiumot amin keresztül "elégedetlen tulajdonosok növekvő száma" megszívatta.
gyeek
Én azért nem így értelmezem. 😊
Szerintem sima erőfitogtatás mindkét részről. Egyébként mint a liga legerősebb ( gazdaságilag ) franchise-nek az első embereként szerintem kutya kötelessége megszólalni ha valamivel nem ért egyet. A liga meg nem hiszem hogy hozzá mer érdemben nyúlni a "fejőstehénhez", mert ahogy olvasom a TV-s nézettségi adatok jelentős csökkenést mutatnak, ennek ellenére a Dallas meccsek mégis rekordokat döntögetnek.
100yard
Ha a Donok háborúját szurkolói szemüvegen át nézi egy kívülálló, akkor az értelmezése könnyen kap vajszínű árnyalatot.

Persze, Jones most nyom egy Al Davis-t, de padló gázzal neki menni a a Mara-Rooney-Kraft-McNair-Hunt-Blank hatos fogatnak - minimum érdekes. (A talpig úriember hírében álló Blank lemondta a meccs előtti hagyományos tulajdonosi pofavizitet most vasárnap. Ez nagyjából megfelel az "elmész te a kurva anyádba!" üdvözlőkártya átadásának.)

Nehezen látom, hogy JJ-nek sikerül elhitetnie a többi tulajjal, hogy őt az egész Ligáért érzett végtelen aggódása vezeti, és az egésznek semmi köze Elliott eltiltásához.

Jerry természetesen nem hülye, az ő esélye, hogy a többi tulajdonos összecsinálja magát a bevételcsökkenés lehetőségétől.

Érdemes elolvasni néhány cikket (ez elég friss, és van benne bőven hivatkozás is:  www.theringer.com/nfl/2017/11/13/16646308/nfl-owners-push-back-against-jerry-jones ), nekem az jön le, hogy a kezdeti sokk után rendezik a sorokat, és Jones nem nagyon tudott erőt gyűjteni maga köré. Amikor a Goodell szerződéstervezet pikáns részleteit szivárogtatják ki, akkor az nem éppen az erő és az önbizalom jele.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)