Dallas Cowboys

34 feliratkozó

több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 3 995 — Me for President!
Jones már pár dologba bele állt _mindenki_ ellen (pl amikor Pepsit akart árulni a liga CocaColas szerződésével szemben) nyilván egy kis kakaskodástól most sem fog vissza riadni.
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
A közelmúltban lezajlott republikánusok vs NFL csörte során elég sok közvéleménykutatást végeztek, volt köztük pár ami kifejezetten objektívebb volt, és a megkérdezettek szerint már nem az NFL a fő major league, hanem a baseball liga. Pár éve még bőven vitte a liga a címet.

Ráadásul jött most a nézettség esése, ami egyrészt a bojkott miatt van,másrészt kezdenek kiveszni a régi nagy QB-k, de lehet, hogy tendencia is egyúttal.

A külföldi terjeszkedést sem sikerült talán olyan nagy sikerrrel végigvinnie, mint akarta.

Ezekhez jön még, hogy rengeteg problémát rosszul/inkonzisztensen kezelt, kezdve a Brady üggyel, egészen a domestic violence ügyekig pl.

Szóval ilyen előzményekkel kéri az évi 30 millió dolláros fizujának 50-re emelését, plusz lifetime magánrepülő 😊

Én azon vagyok meglepődve, hogy a többi owner miért áll ki mellette. Rég itt az ideje, hogy leváltsák.
több mint 6 éve
100yard Dallas Cowboys 1 388
 profootballtalk.nbcsports.com/2017/11/14/jerry-jones-says-hes-not-backing-off-on-goodell-extension/

Jones már kicsit finomított is.
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 939 — Stromfeld Aurél fan
Mártírt csinálnának Jonesból ha most vennék elő.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
100yard Dallas Cowboys 1 388
 www.msn.com/en-us/sports/nfl/group-of-nfl-owners-warns-jerry-jones-and-threatens-penalties/ar-BBEVggh?li=BBmkt5R&ocid=spartandhp
Helmut Zimmer
Déja Vu, ráadásul a HoF beavatása során pont az ehhez hasonló merészségét dicsérték. El lehet képzelni micsoda hernyóskodás folyik a színfalak mögött. 😀

Ez egy elég érdekes rész:
"Jones’s efforts to derail the five-year extension for the commissioner, which has been in the works for months and is nearly complete, has annoyed a growing number of owners, who are angry that Jones has tried to hold Goodell’s compensation hostage as a way to punish the commissioner for his decision to suspend Cowboys running back Ezekiel Elliott."

Megközelítés kérdése, de ezt úgy is lehet értelmezni, hogy Jones el akarja távolítani azt a médiumot amin keresztül "elégedetlen tulajdonosok növekvő száma" megszívatta.
gyeek
Én azért nem így értelmezem. 😊
Szerintem sima erőfitogtatás mindkét részről. Egyébként mint a liga legerősebb ( gazdaságilag ) franchise-nek az első embereként szerintem kutya kötelessége megszólalni ha valamivel nem ért egyet. A liga meg nem hiszem hogy hozzá mer érdemben nyúlni a "fejőstehénhez", mert ahogy olvasom a TV-s nézettségi adatok jelentős csökkenést mutatnak, ennek ellenére a Dallas meccsek mégis rekordokat döntögetnek.
100yard
Ha a Donok háborúját szurkolói szemüvegen át nézi egy kívülálló, akkor az értelmezése könnyen kap vajszínű árnyalatot.

Persze, Jones most nyom egy Al Davis-t, de padló gázzal neki menni a a Mara-Rooney-Kraft-McNair-Hunt-Blank hatos fogatnak - minimum érdekes. (A talpig úriember hírében álló Blank lemondta a meccs előtti hagyományos tulajdonosi pofavizitet most vasárnap. Ez nagyjából megfelel az "elmész te a kurva anyádba!" üdvözlőkártya átadásának.)

Nehezen látom, hogy JJ-nek sikerül elhitetnie a többi tulajjal, hogy őt az egész Ligáért érzett végtelen aggódása vezeti, és az egésznek semmi köze Elliott eltiltásához.

Jerry természetesen nem hülye, az ő esélye, hogy a többi tulajdonos összecsinálja magát a bevételcsökkenés lehetőségétől.

Érdemes elolvasni néhány cikket (ez elég friss, és van benne bőven hivatkozás is:  www.theringer.com/nfl/2017/11/13/16646308/nfl-owners-push-back-against-jerry-jones ), nekem az jön le, hogy a kezdeti sokk után rendezik a sorokat, és Jones nem nagyon tudott erőt gyűjteni maga köré. Amikor a Goodell szerződéstervezet pikáns részleteit szivárogtatják ki, akkor az nem éppen az erő és az önbizalom jele.
tomi-tomi
Nyilván nem látunk be a színfalak mögé, de Jones nem hülye és ok nélkül nem csinál semmit.
Kicsit jelzett Godell felé, meg kicsit a liga felé hogy mindent nem lehet vele megcsinálni, meg a csapat felé hogy én megteszek értetek mindent, mögöttetek állok. Kicsit meg alapozott, és majd ha pár év múlva nem úgy alakul a nézettség meg a bevételek akkor elő lehet venni a témát hogy ugye én megmondtam és akkor lehet többen állnak mögé.
Gondolom felfogja hogy most ebben ennyi volt, elfogyott körülötte a levegő és nem feszíti tovább a témát. Az meg hogy megbüntetik szerintem nonszensz. Milyen alapon ? Mert elmondta a véleményét valamiről ? Ez talán Amerikában sem büntetendő. Ezt hasonló erőfitogtatásnak érzem mint amit Jones csinált.
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
 www.msn.com/en-us/sports/nfl/group-of-nfl-owners-warns-jerry-jones-and-threatens-penalties/ar-BBEVggh?li=BBmkt5R&ocid=spartandhp
Helmut Zimmer
Déja Vu, ráadásul a HoF beavatása során pont az ehhez hasonló merészségét dicsérték. El lehet képzelni micsoda hernyóskodás folyik a színfalak mögött. 😀

Ez egy elég érdekes rész:
"Jones’s efforts to derail the five-year extension for the commissioner, which has been in the works for months and is nearly complete, has annoyed a growing number of owners, who are angry that Jones has tried to hold Goodell’s compensation hostage as a way to punish the commissioner for his decision to suspend Cowboys running back Ezekiel Elliott."

Megközelítés kérdése, de ezt úgy is lehet értelmezni, hogy Jones el akarja távolítani azt a médiumot amin keresztül "elégedetlen tulajdonosok növekvő száma" megszívatta.
gyeek
Én azért nem így értelmezem. 😊
Szerintem sima erőfitogtatás mindkét részről. Egyébként mint a liga legerősebb ( gazdaságilag ) franchise-nek az első embereként szerintem kutya kötelessége megszólalni ha valamivel nem ért egyet. A liga meg nem hiszem hogy hozzá mer érdemben nyúlni a "fejőstehénhez", mert ahogy olvasom a TV-s nézettségi adatok jelentős csökkenést mutatnak, ennek ellenére a Dallas meccsek mégis rekordokat döntögetnek.
100yard
Ha a Donok háborúját szurkolói szemüvegen át nézi egy kívülálló, akkor az értelmezése könnyen kap vajszínű árnyalatot.

Persze, Jones most nyom egy Al Davis-t, de padló gázzal neki menni a a Mara-Rooney-Kraft-McNair-Hunt-Blank hatos fogatnak - minimum érdekes. (A talpig úriember hírében álló Blank lemondta a meccs előtti hagyományos tulajdonosi pofavizitet most vasárnap. Ez nagyjából megfelel az "elmész te a kurva anyádba!" üdvözlőkártya átadásának.)

Nehezen látom, hogy JJ-nek sikerül elhitetnie a többi tulajjal, hogy őt az egész Ligáért érzett végtelen aggódása vezeti, és az egésznek semmi köze Elliott eltiltásához.

Jerry természetesen nem hülye, az ő esélye, hogy a többi tulajdonos összecsinálja magát a bevételcsökkenés lehetőségétől.

Érdemes elolvasni néhány cikket (ez elég friss, és van benne bőven hivatkozás is:  www.theringer.com/nfl/2017/11/13/16646308/nfl-owners-push-back-against-jerry-jones ), nekem az jön le, hogy a kezdeti sokk után rendezik a sorokat, és Jones nem nagyon tudott erőt gyűjteni maga köré. Amikor a Goodell szerződéstervezet pikáns részleteit szivárogtatják ki, akkor az nem éppen az erő és az önbizalom jele.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
100yard Dallas Cowboys 1 388
Még mielőtt túl sokat értekezünk a draftról, kicsit a play off esélyekről. 😊
Vélhetően 10-6-tal be lehet jutni. Ahhoz az kellene hogy a Zeke nélküli öt meccsből hármat hozzunk. Az ötből a PHI kiesik mert az majdnem biztos L, és a NYG ami szintén majdnem biztos W. Marad három LAC, WAS, OAK, ebből kettő itthon lesz. Azért az nem lehetetlen küldetés hogy, a háromból kettőt megnyerjünk.
És a végére marad már Zekével a SEA ami kötelezően nyerni kell ha wild card helyet akarunk és a PHI az utolsó fordulóban remélhetőleg már leeresztve.
több mint 6 éve
100yard Dallas Cowboys 1 388
 www.msn.com/en-us/sports/nfl/group-of-nfl-owners-warns-jerry-jones-and-threatens-penalties/ar-BBEVggh?li=BBmkt5R&ocid=spartandhp
Helmut Zimmer
Déja Vu, ráadásul a HoF beavatása során pont az ehhez hasonló merészségét dicsérték. El lehet képzelni micsoda hernyóskodás folyik a színfalak mögött. 😀

Ez egy elég érdekes rész:
"Jones’s efforts to derail the five-year extension for the commissioner, which has been in the works for months and is nearly complete, has annoyed a growing number of owners, who are angry that Jones has tried to hold Goodell’s compensation hostage as a way to punish the commissioner for his decision to suspend Cowboys running back Ezekiel Elliott."

Megközelítés kérdése, de ezt úgy is lehet értelmezni, hogy Jones el akarja távolítani azt a médiumot amin keresztül "elégedetlen tulajdonosok növekvő száma" megszívatta.
gyeek
Én azért nem így értelmezem. 😊
Szerintem sima erőfitogtatás mindkét részről. Egyébként mint a liga legerősebb ( gazdaságilag ) franchise-nek az első embereként szerintem kutya kötelessége megszólalni ha valamivel nem ért egyet. A liga meg nem hiszem hogy hozzá mer érdemben nyúlni a "fejőstehénhez", mert ahogy olvasom a TV-s nézettségi adatok jelentős csökkenést mutatnak, ennek ellenére a Dallas meccsek mégis rekordokat döntögetnek.
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 939 — Stromfeld Aurél fan
 www.msn.com/en-us/sports/nfl/group-of-nfl-owners-warns-jerry-jones-and-threatens-penalties/ar-BBEVggh?li=BBmkt5R&ocid=spartandhp
Helmut Zimmer
Déja Vu, ráadásul a HoF beavatása során pont az ehhez hasonló merészségét dicsérték. El lehet képzelni micsoda hernyóskodás folyik a színfalak mögött. 😀

Ez egy elég érdekes rész:
"Jones’s efforts to derail the five-year extension for the commissioner, which has been in the works for months and is nearly complete, has annoyed a growing number of owners, who are angry that Jones has tried to hold Goodell’s compensation hostage as a way to punish the commissioner for his decision to suspend Cowboys running back Ezekiel Elliott."

Megközelítés kérdése, de ezt úgy is lehet értelmezni, hogy Jones el akarja távolítani azt a médiumot amin keresztül "elégedetlen tulajdonosok növekvő száma" megszívatta.

Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
 www.msn.com/en-us/sports/nfl/group-of-nfl-owners-warns-jerry-jones-and-threatens-penalties/ar-BBEVggh?li=BBmkt5R&ocid=spartandhp
több mint 6 éve
Blevi 8 233 — Lions & Cowboys fan
Pedig van erőforrás és talent is a D-ben.
Irving Collins D-Law kifejezetten jó idén, Crawford kumma sokat keres mondjuk ahhoz kepest amit hoz. Taco elso kor bar eddig csalodas. Kiegészítő emberekkel elviselhető a pass rush iden, bar egy jo futas elleni DT kellene, de ha Lee van erdekes mukodik a rush D is.
LB sor.
Jaylon 2. Kor de meg mindig kerdojel. Lee elit de allandoan serult. A tobbiek jo kiegeszito munkasemberek. Ennyi.
Sec:
Byron elso kor. Awuzie 2. Lewis 3. Itt van Woods Frazier akik eleg fiatalok. Brown iden nem az igazi, de masodeves Ő is. Van meg egy Heath, akinek minden jo megmozdulasara jut 3 rossz.
Rengeteg fiatal szerintem tehetség is van, valamiért mégsem működik a dolog Lee nélkül.

Abban bízni nem lehet szerintem, hogy Lee jövőre nem sérül meg, valamit mast kell megvalositani.
több mint 6 éve
100yard Dallas Cowboys 1 388
Lee nem jatszik hetvegen. Halaadas is kerdeses.
Jovore top prioritas ezt megoldani. Valamit kell kezdeni a D-vel.
Blevi
kérdés, hogy hogyan akasztasz le a drafton egy jó WLB-t, aki képes pro szinten olvasni a játékokat ÉS nem sérülékeny
ilyen szerintem csak top10-ben lehetséges
rva
Nem leszünk messze tőle, ha Lee sokáig kiesik és Tyron sem lesz. Látható mekkora probléma jelenleg ez a csapatnak és mekkora minőségbeli különbség van a D játékában, főleg futás ellen. Tradeljunk fel.
Blevi
Érdekes ez az LB kérdés. Vannak csapatok akik hagyományosan nem fordítanak figyelmet minőségi LB draftolásra, pl. NYG és mégis jó védelmet tudnak építeni. De valamennyire a PHI is ilyen.
Nálunk viszont Lee kiesése akkora problémát okoz évről-évre amit képtelenek vagyunk megoldani. Egyébként elvileg tavaly húztunk top10 LB materiát ( Jaylon ), más kérdés hogy egyelőre ez nem látszik.
100yard
Más a séma gondolom. De a probléma nem halogatható tovább. Az offense ha egészséges nagy dolgokra képes. Defense topog egy helyben évek óta.
Blevi
Ha a cap sapce 70-át offensre költjük akkor nagy csodát nem lehet várni.
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 939 — Stromfeld Aurél fan
kicsit off: más is tapasztalta korábban, hogy kárörvendő, provokáló Eagles-esek bemennek Cowboys meccs topicba ?

Eléggé ovi szint😊
vajthod
???????????? Sztem semmi ilyesmi nem volt a hszimban szándék szintjén sem. Már ha nekem szólt a megjegyzés......
dande
dehogy neked😊 tegnap volt egy konkrét személy aki a cowboys meccs topikba bejött meccs vége felé, de elengedtem. Csak kíváncsi voltam ez rendszeres-e , vagy csak most volt ilyen?
vajthod
Az illető (vagy bárki más) hozzászólásán jobb alsó sarok fogaskerék -> némítás. Nagyon jó dolog. Trollok ellen a legjobb megoldás ha tojik az ember a fejére.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
Blevi 8 233 — Lions & Cowboys fan
Lee nem jatszik hetvegen. Halaadas is kerdeses.
Jovore top prioritas ezt megoldani. Valamit kell kezdeni a D-vel.
Blevi
kérdés, hogy hogyan akasztasz le a drafton egy jó WLB-t, aki képes pro szinten olvasni a játékokat ÉS nem sérülékeny
ilyen szerintem csak top10-ben lehetséges
rva
Nem leszünk messze tőle, ha Lee sokáig kiesik és Tyron sem lesz. Látható mekkora probléma jelenleg ez a csapatnak és mekkora minőségbeli különbség van a D játékában, főleg futás ellen. Tradeljunk fel.
Blevi
Érdekes ez az LB kérdés. Vannak csapatok akik hagyományosan nem fordítanak figyelmet minőségi LB draftolásra, pl. NYG és mégis jó védelmet tudnak építeni. De valamennyire a PHI is ilyen.
Nálunk viszont Lee kiesése akkora problémát okoz évről-évre amit képtelenek vagyunk megoldani. Egyébként elvileg tavaly húztunk top10 LB materiát ( Jaylon ), más kérdés hogy egyelőre ez nem látszik.
100yard
Más a séma gondolom. De a probléma nem halogatható tovább. Az offense ha egészséges nagy dolgokra képes. Defense topog egy helyben évek óta.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lee nem jatszik hetvegen. Halaadas is kerdeses.
Jovore top prioritas ezt megoldani. Valamit kell kezdeni a D-vel.
Blevi
kérdés, hogy hogyan akasztasz le a drafton egy jó WLB-t, aki képes pro szinten olvasni a játékokat ÉS nem sérülékeny
ilyen szerintem csak top10-ben lehetséges
rva
Nem leszünk messze tőle, ha Lee sokáig kiesik és Tyron sem lesz. Látható mekkora probléma jelenleg ez a csapatnak és mekkora minőségbeli különbség van a D játékában, főleg futás ellen. Tradeljunk fel.
Blevi
Érdekes ez az LB kérdés. Vannak csapatok akik hagyományosan nem fordítanak figyelmet minőségi LB draftolásra, pl. NYG és mégis jó védelmet tudnak építeni. De valamennyire a PHI is ilyen.
Nálunk viszont Lee kiesése akkora problémát okoz évről-évre amit képtelenek vagyunk megoldani. Egyébként elvileg tavaly húztunk top10 LB materiát ( Jaylon ), más kérdés hogy egyelőre ez nem látszik.
100yard
Nálunk szerintem Hicks lenne hivatott ezt a szerepet betölteni, de sajnos nagyon hasonló Lee-hez sérülékenységet illetően is, nemcsak tehetségben. Egyenlőre Bradham, és Kendricks egész jól megoldják a dolgot, illetve a DL-nk mélysége tudja pótolni ezt a hiányosságot. Meglátjuk az idény hátralévő részében, hogy alakul ez.
több mint 6 éve
100yard Dallas Cowboys 1 388
Lee nem jatszik hetvegen. Halaadas is kerdeses.
Jovore top prioritas ezt megoldani. Valamit kell kezdeni a D-vel.
Blevi
kérdés, hogy hogyan akasztasz le a drafton egy jó WLB-t, aki képes pro szinten olvasni a játékokat ÉS nem sérülékeny
ilyen szerintem csak top10-ben lehetséges
rva
Nem leszünk messze tőle, ha Lee sokáig kiesik és Tyron sem lesz. Látható mekkora probléma jelenleg ez a csapatnak és mekkora minőségbeli különbség van a D játékában, főleg futás ellen. Tradeljunk fel.
Blevi
Érdekes ez az LB kérdés. Vannak csapatok akik hagyományosan nem fordítanak figyelmet minőségi LB draftolásra, pl. NYG és mégis jó védelmet tudnak építeni. De valamennyire a PHI is ilyen.
Nálunk viszont Lee kiesése akkora problémát okoz évről-évre amit képtelenek vagyunk megoldani. Egyébként elvileg tavaly húztunk top10 LB materiát ( Jaylon ), más kérdés hogy egyelőre ez nem látszik.
több mint 6 éve
Blevi 8 233 — Lions & Cowboys fan
Lee nem jatszik hetvegen. Halaadas is kerdeses.
Jovore top prioritas ezt megoldani. Valamit kell kezdeni a D-vel.
Blevi
kérdés, hogy hogyan akasztasz le a drafton egy jó WLB-t, aki képes pro szinten olvasni a játékokat ÉS nem sérülékeny
ilyen szerintem csak top10-ben lehetséges
rva
Nem leszünk messze tőle, ha Lee sokáig kiesik és Tyron sem lesz. Látható mekkora probléma jelenleg ez a csapatnak és mekkora minőségbeli különbség van a D játékában, főleg futás ellen. Tradeljunk fel.
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 3 995 — Me for President!
Lee nem jatszik hetvegen. Halaadas is kerdeses.
Jovore top prioritas ezt megoldani. Valamit kell kezdeni a D-vel.
Blevi
kérdés, hogy hogyan akasztasz le a drafton egy jó WLB-t, aki képes pro szinten olvasni a játékokat ÉS nem sérülékeny
ilyen szerintem csak top10-ben lehetséges
több mint 6 éve
Blevi 8 233 — Lions & Cowboys fan
Jaj nagyon nevetünk...

Lee nem jatszik hetvegen. Halaadas is kerdeses.
Jovore top prioritas ezt megoldani. Valamit kell kezdeni a D-vel.

Szerkesztette: Blevi
több mint 6 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Majd akkor legközelebb írásos engedélyt kérek minden Boys fantól a topikban, hogy eredménykövethetem-e a meccseiteket.
balintbaba
Nem kaptad meg!!!
[/quote] A kérelmező által benyújtott kérelem elbírálásra került, és az alábbi ítélet született:
A szezonban kétszer (optimistábbaknak háromszor) saját jogon követheti az eredménykövetőben a mérkőzést! A határozatom ellen fellebbezési lehetőség nincs!
több mint 6 éve
Szivacs Chicago Bears 174
Áh ezt a topicot követni fogom, nagyon nagy formák vagytok!
Majd akkor legközelebb írásos engedélyt kérek minden Boys fantól a topikban, hogy eredménykövethetem-e a meccseiteket.
balintbaba
Nem kaptad meg!!!
több mint 6 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
kicsit off: más is tapasztalta korábban, hogy kárörvendő, provokáló Eagles-esek bemennek Cowboys meccs topicba ?

Eléggé ovi szint😊
vajthod
???????????? Sztem semmi ilyesmi nem volt a hszimban szándék szintjén sem. Már ha nekem szólt a megjegyzés......
dande
dehogy neked😊 tegnap volt egy konkrét személy aki a cowboys meccs topikba bejött meccs vége felé, de elengedtem. Csak kíváncsi voltam ez rendszeres-e , vagy csak most volt ilyen?
vajthod
Majd akkor legközelebb írásos engedélyt kérek minden Boys fantól a topikban, hogy eredménykövethetem-e a meccseiteket.
balintbaba
Nem kaptad meg!!!

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 6 éve
Blevi 8 233 — Lions & Cowboys fan
Po okoskodás

 www.bloggingtheboys.com/2017/11/13/16643738/a-look-at-the-dallas-cowboys-playoff-possibilities-are-they-really-done-for-the-year
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 3 995 — Me for President!
kicsit off: más is tapasztalta korábban, hogy kárörvendő, provokáló Eagles-esek bemennek Cowboys meccs topicba ?

Eléggé ovi szint😊
vajthod
???????????? Sztem semmi ilyesmi nem volt a hszimban szándék szintjén sem. Már ha nekem szólt a megjegyzés......
dande
dehogy neked😊 tegnap volt egy konkrét személy aki a cowboys meccs topikba bejött meccs vége felé, de elengedtem. Csak kíváncsi voltam ez rendszeres-e , vagy csak most volt ilyen?
vajthod
van köztük aki erre veri a répát.
ne vegyük el tőlük életük legjobb pillanatait.
több mint 6 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 498 — James Baldberry - he BALD!
kicsit off: más is tapasztalta korábban, hogy kárörvendő, provokáló Eagles-esek bemennek Cowboys meccs topicba ?

Eléggé ovi szint😊
vajthod
???????????? Sztem semmi ilyesmi nem volt a hszimban szándék szintjén sem. Már ha nekem szólt a megjegyzés......
dande
dehogy neked😊 tegnap volt egy konkrét személy aki a cowboys meccs topikba bejött meccs vége felé, de elengedtem. Csak kíváncsi voltam ez rendszeres-e , vagy csak most volt ilyen?
vajthod
Majd akkor legközelebb írásos engedélyt kérek minden Boys fantól a topikban, hogy eredménykövethetem-e a meccseiteket.

Szerkesztette: balintbaba

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c