Dallas Cowboys

34 feliratkozó

több mint 6 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Na akkor tényleg lemarom magam, ha Bryantet kiteszik, cserébe még Lawrence-et is elengedik xD

Utóbbi nem hiszem hogy megtörténik. Ráteszik a tag-et legrosszabb esetben. Persze a 17 millió eszetlen pénz, de azt akkor sem fogja megengedni az FO, hogy egy ilyen játékos csak úgy elsétáljon. Ha meg ennyire ragaszkodik ehhez a gázsihoz, nyugodtan meg lehet mondani neki, hogy bizonyítson. Ha jövőre is összehoz egy ilyen évet, meg is kapja ezt a pénzt. Ha visszább esik a teljesítménye - azért ez a valószínűbb - meg már ugyse lesz “jogalapja” ekkora követelésre. De most, hogy ott van még a tag intézménye, amit a csapat használhat is, szerintem egyszerűen nem tehetik meg hogy elengedik. Én legalábbis nagy balgaságnak gondolnám.
Cowboykarcsi90
Ahogy nézem, egy hosszú távúban gondolkodunk (mondjuk 4 évre 15/év) rögtön megvariálva 10 körül lehetne idén. Ez sem lenne rossz, csak ebbe belemegy-e a mi hősünk, ugye, és nem akar eleve mondjuk 5 évre 17/év lóvét.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 052 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Na akkor tényleg lemarom magam, ha Bryantet kiteszik, cserébe még Lawrence-et is elengedik xD

Utóbbi nem hiszem hogy megtörténik. Ráteszik a tag-et legrosszabb esetben. Persze a 17 millió eszetlen pénz, de azt akkor sem fogja megengedni az FO, hogy egy ilyen játékos csak úgy elsétáljon. Ha meg ennyire ragaszkodik ehhez a gázsihoz, nyugodtan meg lehet mondani neki, hogy bizonyítson. Ha jövőre is összehoz egy ilyen évet, meg is kapja ezt a pénzt. Ha visszább esik a teljesítménye - azért ez a valószínűbb - meg már ugyse lesz “jogalapja” ekkora követelésre. De most, hogy ott van még a tag intézménye, amit a csapat használhat is, szerintem egyszerűen nem tehetik meg hogy elengedik. Én legalábbis nagy balgaságnak gondolnám.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Kezd eléggé elmérgesedni a helyzet, Bryant és a csapat vezetőség között. Még a végén tényleg elválnak útjaink. Nagy hülyeség lenne...
Cowboykarcsi90
Én meg nagyon másként gondolom.
Három éve romokban a statja (jó, sérült is volt, meg irányítócsere).
Fejben nincs velünk, csak a nagy dumák mennek évente a tengerparton, hogy idén SB. Ja.
Mivel nem volt nap az elmúlt majd két hónapban Dez cikk nélkül, ez tényleg egy valós helyzet. Remélem, pedagógia és megoldják, addig is fingatják a nagy X-et, aki nem megy sehova, azt azért nem akarnám.

Na meg ott van a DeMarcus-ügy is (ma mintha azt olvastam volna, hogy speciel 17 millát akar évente, na persze). Szerintem őt inkább el fogjuk engedni, ahogy Hitch-et is (mehet a Kócba a Kócs után).
10 draft pick plusz 2-3 FA és egy feljavuló Taco, no meg Noah Brown fellép 3. számú elkapónak. Sok fiatal, új segédedzők, Jason még velünk.
Érdekes tavasz elé nézünk!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
196: R6P19
LB HERCULES MATA'AFA
WASHINGSTON ST
A prototipikus LB méretei ellenére védőfalban játszott, ezt nem fogja az NFLben megtenni. Special team ace és backup LB.

gyeek
Őt mondenképpen akarom! Ilyen névvel!? Egy két jó ST tackle, esetleg labdaszerzés, és a szorkolók máris skandálnák hogy “MATA’FACKA!”
Cowboykarcsi90
Hat ő a 6.ban nagy fogas lenne.

több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 052 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Kezd eléggé elmérgesedni a helyzet, Bryant és a csapat vezetőség között. Még a végén tényleg elválnak útjaink. Nagy hülyeség lenne...

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 3 995 — Me for President!
Állítolag jó esély van rá, hogy Murray-t kiteszik a Titansből. Jó áron Zeke mögé szerintem zorall lenne nagyon. Csak egy kicsit lenne fizikális a RB sor 😀

Mondjuk ahogy olvastam, odát se lett kevésbé injury prone Murray.
Cowboykarcsi90
nem hiszem, hogy van az az összeg, amiért nekem mondjuk kellene.
egy jó kezű change-of-pace back a draftról, + Zeke + Rod Smith és szerintem megvagyunk.
ráadásul se Morris, se DMC nem olyan, akit különösebben marasztalnék, egyrészt mert DMC nem képes már 30 évesen csodára, másrészt mert Alfi még bízhat egy épkézláb 1+1 éves szerződésben máshol, így szvsz itt nem fog maradni veterán minimumért
rva
DMC-t nem is tudjuk marasztalni, merthogy szezon közepén kitettük, ő meg visszavonult
slowmotion
baszki, tényleg 😀 😀 😀
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 469 — Cowboys fan
Állítolag jó esély van rá, hogy Murray-t kiteszik a Titansből. Jó áron Zeke mögé szerintem zorall lenne nagyon. Csak egy kicsit lenne fizikális a RB sor 😀

Mondjuk ahogy olvastam, odát se lett kevésbé injury prone Murray.
Cowboykarcsi90
nem hiszem, hogy van az az összeg, amiért nekem mondjuk kellene.
egy jó kezű change-of-pace back a draftról, + Zeke + Rod Smith és szerintem megvagyunk.
ráadásul se Morris, se DMC nem olyan, akit különösebben marasztalnék, egyrészt mert DMC nem képes már 30 évesen csodára, másrészt mert Alfi még bízhat egy épkézláb 1+1 éves szerződésben máshol, így szvsz itt nem fog maradni veterán minimumért
rva
DMC-t nem is tudjuk marasztalni, merthogy szezon közepén kitettük, ő meg visszavonult
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 3 995 — Me for President!
Állítolag jó esély van rá, hogy Murray-t kiteszik a Titansből. Jó áron Zeke mögé szerintem zorall lenne nagyon. Csak egy kicsit lenne fizikális a RB sor 😀

Mondjuk ahogy olvastam, odát se lett kevésbé injury prone Murray.
Cowboykarcsi90
nem hiszem, hogy van az az összeg, amiért nekem mondjuk kellene.
egy jó kezű change-of-pace back a draftról, + Zeke + Rod Smith és szerintem megvagyunk.
ráadásul se Morris, se DMC nem olyan, akit különösebben marasztalnék, egyrészt mert DMC nem képes már 30 évesen csodára, másrészt mert Alfi még bízhat egy épkézláb 1+1 éves szerződésben máshol, így szvsz itt nem fog maradni veterán minimumért
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 052 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Állítolag jó esély van rá, hogy Murray-t kiteszik a Titansből. Jó áron Zeke mögé szerintem zorall lenne nagyon. Csak egy kicsit lenne fizikális a RB sor 😀

Mondjuk ahogy olvastam, odát se lett kevésbé injury prone Murray.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 469 — Cowboys fan
Derrick Johnson olcsóért sztem jöhetne 😊 jó-jó ez nem madden 😊
Am ha jól tudom Texas-i.
beltazor
ja. és 35. annyi idős korban lassan már az utolsó hiányzó darabnak sem igazolnak embereket.
slowmotion
PM.
Amadeus
Szép találat 😀 Bár azért az irányító a kort tekintve külön kaszt, ott annyira azért még a 35 sem para már 😊
Wyatt
Meg a valaha volt egyik legjobb irányítóról beszélünk Manning személyében. Plusz, az írányító és a linbacker poszt is más fontossági szinten van picit. Többszörösen speciális volt az a helyzet,na!
Cowboykarcsi90
meg hát hiába utolsó darab, csak a negyedik ottani évében sikerült címet nyerni. ahhoz még kellett Emmanel Sanders meg Demarcus Ware is
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 939 — Stromfeld Aurél fan
Dehüje vagy slowmotion! Pétain marsall is 84 éves volt amikor a Vichy Közt. elnöke lett b+! Há' hogy írhacc olyat, hogy 35 évesen már alig igazolnak linebackereket?! 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 052 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Derrick Johnson olcsóért sztem jöhetne 😊 jó-jó ez nem madden 😊
Am ha jól tudom Texas-i.
beltazor
ja. és 35. annyi idős korban lassan már az utolsó hiányzó darabnak sem igazolnak embereket.
slowmotion
PM.
Amadeus
Szép találat 😀 Bár azért az irányító a kort tekintve külön kaszt, ott annyira azért még a 35 sem para már 😊
Wyatt
Meg a valaha volt egyik legjobb irányítóról beszélünk Manning személyében. Plusz, az írányító és a linbacker poszt is más fontossági szinten van picit. Többszörösen speciális volt az a helyzet,na!

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Derrick Johnson olcsóért sztem jöhetne 😊 jó-jó ez nem madden 😊
Am ha jól tudom Texas-i.
beltazor
ja. és 35. annyi idős korban lassan már az utolsó hiányzó darabnak sem igazolnak embereket.
slowmotion
PM.
Amadeus
Szép találat 😀 Bár azért az irányító a kort tekintve külön kaszt, ott annyira azért még a 35 sem para már 😊

több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Derrick Johnson olcsóért sztem jöhetne 😊 jó-jó ez nem madden 😊
Am ha jól tudom Texas-i.
beltazor
ja. és 35. annyi idős korban lassan már az utolsó hiányzó darabnak sem igazolnak embereket.
slowmotion
PM.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 052 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
196: R6P19
LB HERCULES MATA'AFA
WASHINGSTON ST
A prototipikus LB méretei ellenére védőfalban játszott, ezt nem fogja az NFLben megtenni. Special team ace és backup LB.

gyeek
Őt mondenképpen akarom! Ilyen névvel!? Egy két jó ST tackle, esetleg labdaszerzés, és a szorkolók máris skandálnák hogy “MATA’FACKA!”

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 939 — Stromfeld Aurél fan
Hivatalosan is megkezdem a magam offseasonjét:

19: R1P19
DL VITA VEA
WASHINGTON
Top DT prospect (1tech), nagyon nincs mit magyarázni a választáson, örülhetünk ha sikerül kihúzni.

50: R2P18
G WILL HERNANDEZ
UTEP
Hasonlóan az előző pickhez itt is egy kezdő hullhatna a Cowboys ölébe.

81: R3P17
LB LEIGHTON VANDER ESCH
BOISE STATE
Valószínűtlen, hogy itt még bent lesz, de egy atletikus multifunkciós LB-ről van szó, 3. körös arany.

118: R4P16
WR DANTE PETTIS
WASHINGTON
4.5 alatt futja a 40et, Brice Butler helyét tudná betölteni ha kiválasztanák.

138: R4P36
WR ALLEN LAZARD
IOWA STATE
Na, ő nem futja 4.5 alatt a 40et, de majdnem Megatroni méretekkel és erővel bír. Nagyon szórakoztató a highlight reelje, nem volt nagyon kihívója erőnlét terén az egyetemen.

139: R4P37
LB UCHENNA NWOSU
USC
Ideális LB méret és atletikus képesség, de csak középsuli végén kezdett focizni. A USC jó ajánlólevél McClaynek.

174: R5P35
CB J.C. JACKSON
MARYLAND
Remek agyag Kris Richardnak.

176: R5P37
S DAMON WEBB
OHIO STATE
Bár lassan dugulás lesz a safetyk közt, Webb a Cowboyshoz közel álló OSU védelmének vezéregyénisége volt. Ezeen a ponton nem nagyon volt jobb opcióm.

196: R6P19
LB HERCULES MATA'AFA
WASHINGSTON ST
A prototipikus LB méretei ellenére védőfalban játszott, ezt nem fogja az NFLben megtenni. Special team ace és backup LB.

236: R7P18
CB SIRAN NEAL
JACKSONVILLE ST
Egy alulképzett CB, ismét Kris Richard képességeiben bízok...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 3 995 — Me for President!
Source confirms Doug Nussmeier will be the Cowboys’ next TE coach - Machota
Charlie Firpo
 www.seccountry.com/florida/analyzing-doug-nussmeier-track-record-offensive-coordinator
több mint 6 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Source confirms Doug Nussmeier will be the Cowboys’ next TE coach - Machota

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 469 — Cowboys fan
muhaha
 twitter.com/OSUfreak82/status/963140611988774912
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 469 — Cowboys fan
Derrick Johnson olcsóért sztem jöhetne 😊 jó-jó ez nem madden 😊
Am ha jól tudom Texas-i.
beltazor
ja. és 35. annyi idős korban lassan már az utolsó hiányzó darabnak sem igazolnak embereket.
több mint 6 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 603 — Pfizer & Moderna fan
Derrick Johnson olcsóért sztem jöhetne 😊 jó-jó ez nem madden 😊
Am ha jól tudom Texas-i.

több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 3 995 — Me for President!
Broaddus meiszterrel úgyis jóban vagy, megkérdezed őt, hogy ha kell a pont az I-re. Én speciel nem tenném. 😛
gyeek
ja, mióta felnyomtam nála Irving-et szokott válaszolni a tweet-jeimre 😊
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 939 — Stromfeld Aurél fan
ha összeveted a lenti két linken található összes nevet a fenti 8 év összes valaha igazolt Cowboys játékosával, akkor lehet, hogy meglesz birddog26
rva
Ööö... oké. 😊 Csak mivel elég aktív volt twitteren és hirtelen elcsendesült, pont id. Garrett (nyugodjék békében!) van a képén az ifjabb mellett -- elindult a vezérhangya.
gyeek
hát, 1986-ban nem volt Sr defensive back, maradt az 1987-es év
a gugli azt mondja, hogy azok közül csak Corris Erwin volt a Cowboys tagja, 1990-ben volt a practice squad-ban, de ő fekete, tehát nem lehet a képen
Ian Patterson-t a Seahawks draftolta '89ben majd '90-től '93-ig az Ottawa Roughriders-ben volt, ezután visszavonult
Reggie Edwards szintén fekete
marad Steve Webster, akiről csak annyit találtam, hogy fehér srác, és igazi "hitman" strong safety volt az iskolában, de nincs dallasi kapcsolat.
rva
vagy meg lehetne a másik oldaláról is fogni a dolgot, és megnézni, hogy ha Jason ittléte alatt a csapat tagja volt, akkor hol lehet megtalálni.
a hivatalos oldalon az 1993-as csapatfotón egyébként szerepel is (32-es számmal), ellenben sajnos már se képaláírás nincs, se nem lehet nagyítani a képen.
valószínűleg csak training campben vagy practice squad-ben szerepelt.
slowmotion
nyilván nem tettem fel az életemet arra, hogy kitaláljam ki volt, de az már látszik, hogy a kelleténél már többször több energiát fektettem abba, hogy megtudjak egy nevet. és most te erre ráteszel egy lapáttal 😀 😀 😀
rva
Broaddus meiszterrel úgyis jóban vagy, megkérdezed őt, hogy ha kell a pont az I-re. Én speciel nem tenném. 😛

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 3 995 — Me for President!
ha összeveted a lenti két linken található összes nevet a fenti 8 év összes valaha igazolt Cowboys játékosával, akkor lehet, hogy meglesz birddog26
rva
Ööö... oké. 😊 Csak mivel elég aktív volt twitteren és hirtelen elcsendesült, pont id. Garrett (nyugodjék békében!) van a képén az ifjabb mellett -- elindult a vezérhangya.
gyeek
hát, 1986-ban nem volt Sr defensive back, maradt az 1987-es év
a gugli azt mondja, hogy azok közül csak Corris Erwin volt a Cowboys tagja, 1990-ben volt a practice squad-ban, de ő fekete, tehát nem lehet a képen
Ian Patterson-t a Seahawks draftolta '89ben majd '90-től '93-ig az Ottawa Roughriders-ben volt, ezután visszavonult
Reggie Edwards szintén fekete
marad Steve Webster, akiről csak annyit találtam, hogy fehér srác, és igazi "hitman" strong safety volt az iskolában, de nincs dallasi kapcsolat.
rva
vagy meg lehetne a másik oldaláról is fogni a dolgot, és megnézni, hogy ha Jason ittléte alatt a csapat tagja volt, akkor hol lehet megtalálni.
a hivatalos oldalon az 1993-as csapatfotón egyébként szerepel is (32-es számmal), ellenben sajnos már se képaláírás nincs, se nem lehet nagyítani a képen.
valószínűleg csak training campben vagy practice squad-ben szerepelt.
slowmotion
nyilván nem tettem fel az életemet arra, hogy kitaláljam ki volt, de az már látszik, hogy a kelleténél már többször több energiát fektettem abba, hogy megtudjak egy nevet. és most te erre ráteszel egy lapáttal 😀 😀 😀
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 469 — Cowboys fan
ha összeveted a lenti két linken található összes nevet a fenti 8 év összes valaha igazolt Cowboys játékosával, akkor lehet, hogy meglesz birddog26
rva
Ööö... oké. 😊 Csak mivel elég aktív volt twitteren és hirtelen elcsendesült, pont id. Garrett (nyugodjék békében!) van a képén az ifjabb mellett -- elindult a vezérhangya.
gyeek
hát, 1986-ban nem volt Sr defensive back, maradt az 1987-es év
a gugli azt mondja, hogy azok közül csak Corris Erwin volt a Cowboys tagja, 1990-ben volt a practice squad-ban, de ő fekete, tehát nem lehet a képen
Ian Patterson-t a Seahawks draftolta '89ben majd '90-től '93-ig az Ottawa Roughriders-ben volt, ezután visszavonult
Reggie Edwards szintén fekete
marad Steve Webster, akiről csak annyit találtam, hogy fehér srác, és igazi "hitman" strong safety volt az iskolában, de nincs dallasi kapcsolat.
rva
vagy meg lehetne a másik oldaláról is fogni a dolgot, és megnézni, hogy ha Jason ittléte alatt a csapat tagja volt, akkor hol lehet megtalálni.
a hivatalos oldalon az 1993-as csapatfotón egyébként szerepel is (32-es számmal), ellenben sajnos már se képaláírás nincs, se nem lehet nagyítani a képen.
valószínűleg csak training campben vagy practice squad-ben szerepelt.