Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 678 — Cowboys fan
Biza. Én se nagyon tudok mondani. Lee nem fiatal. Elliott meg még egyelőre csak potenciális jelölt. Baromi fiatal most ez a csapat.Cowboykarcsi90
3 olyan játékos van, aki 30 vagy feletti korral rendelkezik, amiből kettő special teamer (a longsnapper Ladouceur meg Dan Bailey, a punter) így a konkrétan pályára futók közül csak Lee öregebb, mint 30...
lesz itt leader majd, aki kiemelkedik a tömegből. de általában az az évekkel és a teljesítménnyel együtt jön, szóval egy kis türelem sem árt 😊
Prescott biztos egyre komolyabb leader szerepet kell felvállaljon, irányítóként ez kb kötelessége. ha véletlenül összehozna egy jó évet a tavalyi csalódás után, akkor jövő ilyenkor már nem lenne ekkora probléma az, hogy ki lesz majd legenda.
rva
ez most egy kis zavart okozott az áramköreimben.
Bailey mikor cserélt posztot? vagy most Chris Jones-ról beszélünk?
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Biza. Én se nagyon tudok mondani. Lee nem fiatal. Elliott meg még egyelőre csak potenciális jelölt. Baromi fiatal most ez a csapat.Cowboykarcsi90
3 olyan játékos van, aki 30 vagy feletti korral rendelkezik, amiből kettő special teamer (a longsnapper Ladouceur meg Dan Bailey, a punter) így a konkrétan pályára futók közül csak Lee öregebb, mint 30...
lesz itt leader majd, aki kiemelkedik a tömegből. de általában az az évekkel és a teljesítménnyel együtt jön, szóval egy kis türelem sem árt 😊
Prescott biztos egyre komolyabb leader szerepet kell felvállaljon, irányítóként ez kb kötelessége. ha véletlenül összehozna egy jó évet a tavalyi csalódás után, akkor jövő ilyenkor már nem lenne ekkora probléma az, hogy ki lesz majd legenda.
rva
Nem türelmetlenkedek én, annyit akartam kinyögni a hozzászólással, hogy örségváltás szemtanui vagyunk.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egy kicsit gyengébb év, és máris száműzöd a posztjáról? :d

több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 4 006 — Me for President!
Biza. Én se nagyon tudok mondani. Lee nem fiatal. Elliott meg még egyelőre csak potenciális jelölt. Baromi fiatal most ez a csapat.Cowboykarcsi90
3 olyan játékos van, aki 30 vagy feletti korral rendelkezik, amiből kettő special teamer (a longsnapper Ladouceur meg Dan Bailey, a punter) így a konkrétan pályára futók közül csak Lee öregebb, mint 30...
lesz itt leader majd, aki kiemelkedik a tömegből. de általában az az évekkel és a teljesítménnyel együtt jön, szóval egy kis türelem sem árt 😊
Prescott biztos egyre komolyabb leader szerepet kell felvállaljon, irányítóként ez kb kötelessége. ha véletlenül összehozna egy jó évet a tavalyi csalódás után, akkor jövő ilyenkor már nem lenne ekkora probléma az, hogy ki lesz majd legenda.
több mint 5 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
 www.youtube.com/watch?v=Y-EwgLXC_Ic

 www.youtube.com/watch?v=kFWIDnABM4w

A két BFF, Cowboys legenda. Én rajtuk szocializálódtam, szurkolói pályafutásom első tizeniksz évében számomra, Ők ketten voltak a Cowboys. Oké meg talán még Ware.

Ofszizön van, ilyenkor az ember előkaparja az ilyen dolgokat. Mindenesetre, most hogy mind a három fent említett ember visszavonult, érdekes belegondolni, hogy a mostani - főleg fiatal - garnitúrából vajon ki lesz képes esetleg átvenni akármelyikük szerepét.

Ötletek?

Biza. Én se nagyon tudok mondani. Lee nem fiatal. Elliott meg még egyelőre csak potenciális jelölt. Baromi fiatal most ez a csapat.

| tudom hogy lassan a komplett kezdő támadófalat be lehet irni, mint liga best, de azért falemberekből ritkán lesznek a "franchise arcai". |
Cowboykarcsi90
Elliott mellett a tippem: Leighton Vander Esch

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands




A két BFF, Cowboys legenda. Én rajtuk szocializálódtam, szurkolói pályafutásom első tizeniksz évében számomra, Ők ketten voltak a Cowboys. Oké meg talán még Ware.

Ofszizön van, ilyenkor az ember előkaparja az ilyen dolgokat. Mindenesetre, most hogy mind a három fent említett ember visszavonult, érdekes belegondolni, hogy a mostani - főleg fiatal - garnitúrából vajon ki lesz képes esetleg átvenni akármelyikük szerepét.

Ötletek?

Biza. Én se nagyon tudok mondani. Lee nem fiatal. Elliott meg még egyelőre csak potenciális jelölt. Baromi fiatal most ez a csapat.

| tudom hogy lassan a komplett kezdő támadófalat be lehet irni, mint liga best, de azért falemberekből ritkán lesznek a "franchise arcai". |

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 4 006 — Me for President!
Brandon George szerint még mindig várunk Earl Thomas-ra.
Charlie Firpo
Nagyon nem tudom, hogy mennyire várunk rá. Ha nagyon akrnánk bárkit is akkor ott van Tre Boston. Még mindig szabadügynök és csak 25 éves. Neki lehetne adni egy 5 éves szerződést.
100yard
terjed a spread meg az RPO az NFL-ben is, és oda kell a closing speed meg a gyors irányváltás mert nagyon nagy területe marad üresen, de ez hiányzik a srácnak.
volt egy jó éve, és a labdához is van érzéke ez vitán felül áll
van egy másik dolog is mondjuk pont Boston oldaláról - eddig gondolom sokkal nagyobb zsozsóra várt, lehozta 2017-et öt INT-el, meg vagy 80 tackle-el, 25 évesen az ember ilyenkor várja a 4 év 50 milliós szerződést 30 garantálttal, de gondolom évi átlag 7 alatt ajánlgattak neki ami miatt nem ment sehová. és jött a draft és egyelőre mindenki jól érzi magát azzal ami van... előnytelen helyzet, kínálati piac van FS szempontból.
több mint 5 éve
100yard Dallas Cowboys 1 388
Brandon George szerint még mindig várunk Earl Thomas-ra.
Charlie Firpo
Nagyon nem tudom, hogy mennyire várunk rá. Ha nagyon akrnánk bárkit is akkor ott van Tre Boston. Még mindig szabadügynök és csak 25 éves. Neki lehetne adni egy 5 éves szerződést.
több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 4 006 — Me for President!
van vagy 13-14 milliónyi hely csak idén a sapka alatt, jövőre meg már nem nyomja a Romo szerződése a dead money-t, szóval elvileg lenne pénz rá
a probléma talán az évekkel lehet, TOP über All-World számokat Thomas jó esetben max. 2 évig tud hozni, szerződést meg gondolom 4-5 évre szeretne... ő is tudja, hogy 29 éves, nyilván ki akarja csikarni még a maximumot amit csak lehet a dologból. és hát a Seahawks sem véletlenül nem tolta még meg egy nagy szerződéssel, mert ha 25 lenne ilyen számokkal a háta mögött, akkor már februárban kapott volna egy 5 év 70 milliós szerződést
több mint 5 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Brandon George szerint még mindig várunk Earl Thomas-ra.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Vagy csak Spencer Strasmore megint kavar valamit a ligával 😀

több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 4 006 — Me for President!
a probléma abból fakad, hogy a srác 3tech-et játszik, abból meg kevés van
1tech is kevés van, azért játszik a másik tehetséges 3T (Collins) azon a poszton
attól, hogy kiesik Irving és jön helyette Gregory* még nem vagyunk kisegítve, mert annyira nem egy poszton játszanak, hogy nagyon. és míg Irvin elboldogul a szélen, addig Gregory esélytelen középen
amikor listázva volt, Gregory 235-245lbs között játszott, Irving meg most 305 és tervei szerint 285-ön fog játszani. ez nagyon nem egy liga.

a hírek arról szólnak, hogy pár kimaradt fű teszt okozza az eltiltást, amire rá lehet húzni, hogy azért hagyta ki, mert éppen a lánya elhelyezési perében volt meghallgatása, vagy ilyesmi (mert volt elég szar az életében, amit vissza kellett lapátolni a tehénbe) de azért a lelke mélyén mindenki sejti vagy tudja, hogy azért nem ment el, mert lett volna mit kimutatni. csak a "missed test" kicsivel máshogy hangzik, mint a "failed test"

* ha egyáltalán jön
több mint 5 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 657
Ha folytatjuk a megkezdett utat, akkor kivágjuk, mint a macskát szarni.
Charlie Firpo
Ezzel együtt ebben nem vagyok amugy biztos. Sokat nem keres, amikor a pályán van, hasznos. Hacsak nem csinál még valami baromságot addig, kis szerencsével lehet bennmarad a csapatban.
Cowboykarcsi90
Nem ezek miatt. Az elv miatt. Ha marad, az rossz üzenet a többi játékosnak.
Ja és jöhet a szélsők átképzése, ha eddig ez már nem történt meg. Marinellin a virág szeme!
Charlie Firpo
Egyébként... most akár még meg is engedhetnénk magunknak, hogy folytassuk a megkezdett utat (túl azon, hogy egyetértek Karcsival, ennyi pénzért akár maradhatna is). Irving főleg 3-technique-ben hasít, illetve szélen is bevethető.
Szélen jövőre Taconak a 2. éve lesz, több cikket is olvastam már arról, hogy idén robbanást várnak tőle. DLaw mindkét oldalon tud siettetni, így a minden pozícióban otthon lévő Crawford a snapek egy részében nyugodtan játszhat belül. Collins is használható bármelyik belsőben és technique-ben, Gregory és hadra kész (bár ezt még nem akarom elkiabálni) és akkor még mindig ott van Ealy és Ward is kiegészítőnek és szituációs játékra.

Cowboys 4ever.
több mint 5 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ha folytatjuk a megkezdett utat, akkor kivágjuk, mint a macskát szarni.
Charlie Firpo
Ezzel együtt ebben nem vagyok amugy biztos. Sokat nem keres, amikor a pályán van, hasznos. Hacsak nem csinál még valami baromságot addig, kis szerencsével lehet bennmarad a csapatban.
Cowboykarcsi90
Nem ezek miatt. Az elv miatt. Ha marad, az rossz üzenet a többi játékosnak. (Szerk: ha jól emlékszem, a csapat tudott a dologról.)
Ja és jöhet a szélsők átképzése, ha eddig ez már nem történt meg. Marinellin a virág szeme!

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Ha folytatjuk a megkezdett utat, akkor kivágjuk, mint a macskát szarni.
Charlie Firpo
Ezzel együtt ebben nem vagyok amugy biztos. Sokat nem keres, amikor a pályán van, hasznos. Hacsak nem csinál még valami baromságot addig, kis szerencsével lehet bennmarad a csapatban.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ha folytatjuk a megkezdett utat, akkor kivágjuk, mint a macskát szarni.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
ha jol tudom bukott drogteszt. Mi lehet, weed?

Ha tényleg valami ilyesmiről van szó gratula neki... De igazából semmi gond, majd egy az egyben szépen helyet cserélnek Gregoryval.

Milyen hülye volt anno az FO, hogy csak második körös tendert tett rá....
Cowboykarcsi90
Milyen furcsa, hogy egy NFL játékos nem lehet egy picit sem, még az offseasonben sem, egyszerű ember...
Wong
Aki kurvának áll, ne sírjon ha basszák. Ő is nagyon jol tudta amikor profi játékosnak adta magát, hogy a hátrányok között ott van, hogy nagyon sokszor nem engedheti meg magának, hogy Ő is csak egy “egyszerű ember” legyen. Hogy drogtisztának kell lenni. Hogy ebbe nem fér bele egy egy gandzsa hébe hóba.
Amikor meg idekerült, amerika kirakatcsapatába, jol tudta hogy itt ez háromszorosan igaz. Itt elég egy rossz tweet, egy hanyag félmondat és két ora mulva már szétszed a sajtó. A füvezésről nem is beszélve. Ráadásul úgy, hogy teliszájjal ment a szabadkozás, hogy idén nyáron gatyába rázza az életét.
Nem mondom hogy apáca életet kell élni, a játékosok többsége tud is “lazulni” ésszerű határok között.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
ha jol tudom bukott drogteszt. Mi lehet, weed?

Ha tényleg valami ilyesmiről van szó gratula neki... De igazából semmi gond, majd egy az egyben szépen helyet cserélnek Gregoryval.

Milyen hülye volt anno az FO, hogy csak második körös tendert tett rá....
Cowboykarcsi90
Milyen furcsa, hogy egy NFL játékos nem lehet egy picit sem, még az offseasonben sem, egyszerű ember...
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
ha jol tudom bukott drogteszt. Mi lehet, weed?

Ha tényleg valami ilyesmiről van szó gratula neki... De igazából semmi gond, majd egy az egyben szépen helyet cserélnek Gregoryval.

Milyen hülye volt anno az FO, hogy csak második körös tendert tett rá....

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 4 006 — Me for President!
Apa kezdődik
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 227
NFL suspended Cowboys DL David Irving four games for violating the league's substance abuse policy.
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
szerintem olyan irányítóból elég sok van, akik jó alap mellett elmuzsikálnak. azokból van hiány, akik akkor is tudják a hátukon vinni a csapatot, ha az összes játékos mankókkal jött ki a pályára.
egyelőre nem látom Prescott-ban, hogy képes lenne arra, amire Rodgers vagy Brady
rva
Ennek én sem állítottam az ellenkezőjét. Viszont a Rodgers meg Brady féle irányítókat rohadt nehéz kiválasztani. Ezért vannak olyan irányító fizetések a ligában, amilyenek. Ha tudsz két jo passzt adni egymás után, lesz csapat akinél lehetőséget kapsz.

...a Dallas Cowboys (amerika csapata) irányítójától, hogy ne lásson szellemeket amikor nincs fenn a pályán a kedvenc vakoldali tackle-je
az szép, hogy annyira azért nem besz*ri, hogy végig tud menni az olvasásain, de az már kevésbbé szép, hogy nem meri megdobni a tight-window labdákat csak várja az ajtó-ablak helyzetben levő elkapókat
rva
Egy másodéves irányítónál szerintem eléggé érthető, ha a ligaelit LT kidölését “megérzi”. Amugy az megvan, hogy Prescott tavaly a legpontosabb volt a ligában, az ilyen tight window passzokkal?

Mindegy amugy, nem akarom én itt megvédeni Dak-et, az idő ugyis megválaszolja majd. Én csak arra próbálok rávilágítani, hogy oké hogy Amerika Csapata, meg hogy itt olyan QB-k voltak mint Staubach, Aikman vagy Romo, de attól még igazi FR irányítót rohadt nehéz találni. Klasszist meg méginkább. De életképes alternativa lehet, egy Dak féle “buszsofőr” is . A 2016-os Prescottal szerintem lehet nyerni, meglátjuk.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 4 006 — Me for President!
szerintem olyan irányítóból elég sok van, akik jó alap mellett elmuzsikálnak. azokból van hiány, akik akkor is tudják a hátukon vinni a csapatot, ha az összes játékos mankókkal jött ki a pályára.
egyelőre nem látom Prescott-ban, hogy képes lenne arra, amire Rodgers vagy Brady vagy ennek akár csak a töredékére is. nyilván nem azt várom el, hogy harmadik évében űr-számokat hozzon, de azt joggal lehet elvárni a Dallas Cowboys (amerika csapata) irányítójától, hogy ne lásson szellemeket amikor nincs fenn a pályán a kedvenc vakoldali tackle-je
az szép, hogy annyira azért nem besz*ri, hogy végig tud menni az olvasásain, de az már kevésbbé szép, hogy nem meri megdobni a tight-window labdákat csak várja az ajtó-ablak helyzetben levő elkapókat
nyilván emiatt lett új elkapó-edző és emiatt lett egy halom új elkapó is, hátha azok majd megcsinálják a szeparációt és Prescottnak nem kell vezetnie a labdáival az elkapóit.
(btw minicamp hype train: dobott egy back shoulder fade-t Hurns-nek, minden média azonnal felkapta. egy labda volt. egy.)
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Szerintem a legtöbb a Garrett-Linehan pároson fog múlni. Persze a nyilvánvaló külső tényezőkön kívül.
Visszatér e a csapat a 2016-os gyökereihez? A Cowboysnak a futás kell hogy legyen a játéka alfája omegája. A futás kell hogy megalapozza a passzt, nem pedig fordítva. Egyelőre papíron úgy néz ki, ehhez az emberállomány is megvan. Csak a szakamai stáb ne felejtse ezt el év közben, úgy ahogy 2017-ben rengetegszer megtették.

Ha ez menni fog, elég lesz ez az elkapó sor is. A védelemmel se kellene hogy nagy baj legyen. Btw szerintem évek óta, ez a legnagyobb upside-al rendelkező D amit Marinelli a pályára küldhet.

A két dudás megy ugyis együtt bukik, együtt nyer. Mindenesetre az érdekes lesz, hogy mondjuk ha Garrett és Linehan megy év végén, Prescottal mi lesz.
Cowboykarcsi90
abban én is egyetértek, hogy ez a legjobb emberállomány, amivel Marinelli rendelkezhet
ha bukás lesz, akkor Marinelli is megy, Linehan is megy. Garrett talán megússza, ez még kérdéses.
Kris Richard lesz az új defensive coordinator és Tee Martin lesz az új OC 😀 (nyilván nem)
ha Garrett bukik, az annak lesz köszönhető, hogy Prescott nem játszik elég jól. simán benne van, hogy lesz még egy szar éve, és akkor elvágja a fát maga alatt
rva
Ez is bejöhet, persze. Mármint hogy Prescottról derül ki, hogy egyszer volt budán kutyavásár.
De nekem - ez nyilván egy teljesen szubjektív vélemény - inkább az jött le, hogy ez a srác adott körülmények között remekül boldogult. Lásd, az első huszonpár meccse, szoval az Atlanta elleni fiaskóig. Aztán amikor hirtelen kirántották a lába alól a talajt szétesett. Én bizok benne, hogy ismét a megfelelő “környezetben” boldogulni fog. Garrettéknek ezt kell megérteni. Ő nem Romo. Nem Ő a szikra, ami inditja a gépezetet. Azt viszont már láttuk Tőle is, hogy ha a gépezet már szépen pöfög egy stabil alapjáraton, oda tud lépni a gázpedálra.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 4 006 — Me for President!
Szerintem a legtöbb a Garrett-Linehan pároson fog múlni. Persze a nyilvánvaló külső tényezőkön kívül.
Visszatér e a csapat a 2016-os gyökereihez? A Cowboysnak a futás kell hogy legyen a játéka alfája omegája. A futás kell hogy megalapozza a passzt, nem pedig fordítva. Egyelőre papíron úgy néz ki, ehhez az emberállomány is megvan. Csak a szakamai stáb ne felejtse ezt el év közben, úgy ahogy 2017-ben rengetegszer megtették.

Ha ez menni fog, elég lesz ez az elkapó sor is. A védelemmel se kellene hogy nagy baj legyen. Btw szerintem évek óta, ez a legnagyobb upside-al rendelkező D amit Marinelli a pályára küldhet.

A két dudás megy ugyis együtt bukik, együtt nyer. Mindenesetre az érdekes lesz, hogy mondjuk ha Garrett és Linehan megy év végén, Prescottal mi lesz.
Cowboykarcsi90
abban én is egyetértek, hogy ez a legjobb emberállomány, amivel Marinelli rendelkezhet
ha bukás lesz, akkor Marinelli is megy, Linehan is megy. Garrett talán megússza, ez még kérdéses.
Kris Richard lesz az új defensive coordinator és Tee Martin lesz az új OC 😀 (nyilván nem)
ha Garrett bukik, az annak lesz köszönhető, hogy Prescott nem játszik elég jól. simán benne van, hogy lesz még egy szar éve, és akkor elvágja a fát maga alatt