Dallas Cowboys

34 feliratkozó

több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
Prescott meg, nem tudom, van egyáltalán BST TD-je?
Cowboykarcsi90
van. kb egy darab, két évvel ezelőttről.
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 052 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Közben Murray is visszavonult. Sok sikert neki is a civil életben!

Azért ha 4 éve, valaki azt mondja nekem, hogy 2018ra Romo, Witten, Murray visszavonul, Bryant meg már nem lesz a csapatban, nem biztos hogy elhiszem.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 052 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Nosztalgiázok. Rohadt jó játékos volt a srác, látványosan is játszott, de a francba a combizmával. 😐
 www.youtube.com/watch?v=Tx41BTMhiac
gyeek
Austin nekem is az egyik örök kedvencem 😊

Jó ez a video. Fura most visszanézni, mennyire automatic volt a backshoulder throw amig Romo játszott... mind Austin mind Bryant esetében.

Prescott meg, nem tudom, van egyáltalán BST TD-je?

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 052 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
És Collins azért sajna egyelőre nem tűnik pótolhatatlannak...
Wyatt
A szezon második felében szerintem nem lehetett rá panasz. Abban is hogy az első 7-8 meccs nem volt makulátlan, valószínűleg a legnagyobb szerepet a poszt váltás játszotta.

De ha még be is áldozzuk Collinst, mert ott van Flamming, onnantól meg a depth-el ott vagyunk ahol a part szakad.

Ahogy rva is sugallta, igencsak kockázatos lenne ugy neki vágni a szezonnak, hogy Green a swingtackle.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 3 995 — Me for President!
Remélem hogy csak pletyka. ET szerintem még vagy 2 évig tudja hozni azt a szintet, amiért ez a csere megérné. Collins meg egy remek tackle lehet még akár 4-5 évig is.

Gondolom ha cseréljük akkor egy uj szerződést is iratunk vele, na arra is kinváncsi lennék, mennyit kérne.
Cowboykarcsi90
pont így vagyok vele én is
egy ilyen cserén csak bukhatunk
rva
Cameron Fleming elvileg ott van jobb oldali tackle pozicióban, és akkor sérülés esetén még mindig marad Chad Green cserének. 😊😊
100yard
Chaz Green cserétől mentsen meg az Isten minket
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 939 — Stromfeld Aurél fan
Nosztalgiázok. Rohadt jó játékos volt a srác, látványosan is játszott, de a francba a combizmával. 😐

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
És Collins azért sajna egyelőre nem tűnik pótolhatatlannak...

több mint 5 éve
100yard Dallas Cowboys 1 388
Remélem hogy csak pletyka. ET szerintem még vagy 2 évig tudja hozni azt a szintet, amiért ez a csere megérné. Collins meg egy remek tackle lehet még akár 4-5 évig is.

Gondolom ha cseréljük akkor egy uj szerződést is iratunk vele, na arra is kinváncsi lennék, mennyit kérne.
Cowboykarcsi90
pont így vagyok vele én is
egy ilyen cserén csak bukhatunk
rva
Cameron Fleming elvileg ott van jobb oldali tackle pozicióban, és akkor sérülés esetén még mindig marad Chad Green cserének. 😊😊
több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 3 995 — Me for President!
Remélem hogy csak pletyka. ET szerintem még vagy 2 évig tudja hozni azt a szintet, amiért ez a csere megérné. Collins meg egy remek tackle lehet még akár 4-5 évig is.

Gondolom ha cseréljük akkor egy uj szerződést is iratunk vele, na arra is kinváncsi lennék, mennyit kérne.
Cowboykarcsi90
pont így vagyok vele én is
egy ilyen cserén csak bukhatunk
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 052 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Remélem hogy csak pletyka. ET szerintem még vagy 2 évig tudja hozni azt a szintet, amiért ez a csere megérné. Collins meg egy remek tackle lehet még akár 4-5 évig is.

Gondolom ha cseréljük akkor egy uj szerződést is iratunk vele, na arra is kinváncsi lennék, mennyit kérne.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
Blevi 8 233 — Lions & Cowboys fan
Állítólag La’el is erintett lehet az Earl Thomas tradeben. Nem kene szerintem, bar jovore meg lwjar a szerzodese ha jol emlekszem.
több mint 5 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Elnézve az 53-as várható keretet, igazából Marquez nem számít.
Már csak egy kérdés van: jön-e, kell-e Thomas. Vagy más safety.
Tre Boston, Eric Reid és Kenny Vaccaro is elérhető még, Tank szerződésével pedig még pénz is lehetne valamelyikre (Boston?).

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 052 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
 www.bloggingtheboys.com/2018/7/9/17550804/breaking-dallas-cowboys-cb-marquez-white-indicted-for-road-rage-incident

Kellett már...

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 939 — Stromfeld Aurél fan
hujjuj
kicsit off, de éppen most másztam ki egy nagy kő alól, és erre szmbe jön a hír, hogy Winston három egész nulla tized meccs eltiltást kap szexuális zaklatásért, és hamis vallomástételre bírásért.
Ladies and Gentlemen, Lisa Friel at its best.
slowmotion
6 meccs lett volna, de felezték, mert beismerte a tettét. Friel ennek megfelelően következetes volt jelen esetben, de azért eléggé kilóg a lóláb így is.
gyeek
de eleve ott van az is, hogy megpróbálta rávenni a csapattársát, hogy hazudja a nyomozóknak azt, hogy a kocsiban volt.
nálam ez simán duplázná az eltiltást, btk-ban úgy hívják az ilyet, hogy súlyosbító tényező.
slowmotion
Erről eszembe jut az anekdota a vietnámi háborút lezáró békekötésről: egy amerikai tábornoknak tele lett a töke, felpattant és beolvasott az észak viet tisztnek, hogy nyílt csatában egyetlen egyszer nem tudták megverni az amerikai hadsereget. A vietnámi arc halál nyugodtan végighallgatta, majd válaszolt: ez mind igaz, ugyanakkor jelen helyzetben teljesen irreleváns.

Elég az NFL-nek ha meggyónja bűneit a srác.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
hujjuj
kicsit off, de éppen most másztam ki egy nagy kő alól, és erre szmbe jön a hír, hogy Winston három egész nulla tized meccs eltiltást kap szexuális zaklatásért, és hamis vallomástételre bírásért.
Ladies and Gentlemen, Lisa Friel at its best.
slowmotion
6 meccs lett volna, de felezték, mert beismerte a tettét. Friel ennek megfelelően következetes volt jelen esetben, de azért eléggé kilóg a lóláb így is.
gyeek
de eleve ott van az is, hogy megpróbálta rávenni a csapattársát, hogy hazudja a nyomozóknak azt, hogy a kocsiban volt.
nálam ez simán duplázná az eltiltást, btk-ban úgy hívják az ilyet, hogy súlyosbító tényező.
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 939 — Stromfeld Aurél fan
hujjuj
kicsit off, de éppen most másztam ki egy nagy kő alól, és erre szmbe jön a hír, hogy Winston három egész nulla tized meccs eltiltást kap szexuális zaklatásért, és hamis vallomástételre bírásért.
Ladies and Gentlemen, Lisa Friel at its best.
slowmotion
6 meccs lett volna, de felezték, mert beismerte a tettét. Friel ennek megfelelően következetes volt jelen esetben, de azért eléggé kilóg a lóláb így is.

Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
hujjuj
kicsit off, de éppen most másztam ki egy nagy kő alól, és erre szmbe jön a hír, hogy Winston három egész nulla tized meccs eltiltást kap szexuális zaklatásért, és hamis vallomástételre bírásért.
Ladies and Gentlemen, Lisa Friel at its best.
több mint 5 éve
MaTi Dallas Cowboys 12
Hali, valaki nem tudja hol lehet megnézni az Amazon All or Nothing dallasi évadját ingyen?
mmdan
Amazonra regisztrálhatsz ingyenes 1 hónapig (én úgy néztem), de piratebay-ről is tölthető! 😊

Your power is your biggest opponent!
több mint 5 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
ez csak azért lehet így, mert van egy rookie szerződésen levő olcsó futónk meg egy olcsó irányítónk 😊

rva
mármint az évi átlag alapján 8. legjobban kereső és 3. legtöbb garantáltat hazavivő futóra gondolsz? 😊 A top5-ben választott futók átka...
katonadani
Féláron van Zeke még idén, jövőre meg harmad áron. Aztán meg ki tudja, mi lesz.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
ez csak azért lehet így, mert van egy rookie szerződésen levő olcsó futónk meg egy olcsó irányítónk 😊

rva
mármint az évi átlag alapján 8. legjobban kereső és 3. legtöbb garantáltat hazavivő futóra gondolsz? 😊 A top5-ben választott futók átka...
több mint 5 éve
mmdan Dallas Cowboys Texas A&M Aggies 329
Hali, valaki nem tudja hol lehet megnézni az Amazon All or Nothing dallasi évadját ingyen?
több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 3 995 — Me for President!
Nekem csak az a gondom Crawfordal, hogy kis tulzással, amiota itt van “alulteljesít”. Nem volt Ő sosem rossz játékos ezt nem mondom, de 2013 végén - számomra azóta is érthetetlen módon - kapott látatlanba egy olyan szerződés hosszabbítást, ami egy borderline probowler linemannek jár. Ezt a játékot azóta is várjuk tőle.

Mivel egyébként egy megbízható stabil kezdő, eddig többe került volna elküldeni mint megtartani, na meg mert nem is nagyon volt ki pótolja, biztos helye volt a csapatban.

A fiatalok előre lépésével ez 2019re jelentősen változhat. Meglátjuk.
Cowboykarcsi90
Viszont lassan ott tartunk, hogy mostani szemmel már nem is tűnik túlfizetettnek egy három helyen is bevethető védőfalember. De ez az elszabaduló bérigények miatt van így, sajnos nem a felülteljesítés miatt.
Nekem amúgy nincs vele bajom, nem is ekézem, ha bent van a falban, nagyon is okosan játszik.

Az megvan, hogy jelenleg a liga legdrágább falaival készülünk a szezonra?
Érdekesen aránytalan, de remélem beválik.
Charlie Firpo
ez csak azért lehet így, mert van egy rookie szerződésen levő olcsó futónk meg egy olcsó irányítónk 😊
és végre arra is rájöttek, hogy ha nem Megatron, akkor egy elkapónak nem kell megatroni számokat fizetni
több mint 5 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Nekem csak az a gondom Crawfordal, hogy kis tulzással, amiota itt van “alulteljesít”. Nem volt Ő sosem rossz játékos ezt nem mondom, de 2013 végén - számomra azóta is érthetetlen módon - kapott látatlanba egy olyan szerződés hosszabbítást, ami egy borderline probowler linemannek jár. Ezt a játékot azóta is várjuk tőle.

Mivel egyébként egy megbízható stabil kezdő, eddig többe került volna elküldeni mint megtartani, na meg mert nem is nagyon volt ki pótolja, biztos helye volt a csapatban.

A fiatalok előre lépésével ez 2019re jelentősen változhat. Meglátjuk.
Cowboykarcsi90
Viszont lassan ott tartunk, hogy mostani szemmel már nem is tűnik túlfizetettnek egy három helyen is bevethető védőfalember. De ez az elszabaduló bérigények miatt van így, sajnos nem a felülteljesítés miatt.
Nekem amúgy nincs vele bajom, nem is ekézem, ha bent van a falban, nagyon is okosan játszik.

Az megvan, hogy jelenleg a liga legdrágább támadófalával és szélső védőfal-embereivel készülünk a szezonra?
Érdekesen aránytalan, de remélem beválik.

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 052 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Nekem csak az a gondom Crawfordal, hogy kis tulzással, amiota itt van “alulteljesít”. Nem volt Ő sosem rossz játékos ezt nem mondom, de 2013 végén - számomra azóta is érthetetlen módon - kapott látatlanba egy olyan szerződés hosszabbítást, ami egy borderline probowler linemannek jár. Ezt a játékot azóta is várjuk tőle.

Mivel egyébként egy megbízható stabil kezdő, eddig többe került volna elküldeni mint megtartani, na meg mert nem is nagyon volt ki pótolja, biztos helye volt a csapatban.

A fiatalok előre lépésével ez 2019re jelentősen változhat. Meglátjuk.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 3 995 — Me for President!
Komolyra fordítva, fingers crossed, eddig a Boise State-es draftolt játékosaink beválltak.
Cowboykarcsi90
ahhoz képest Crawfordot mekkora divat fikázni
slowmotion
mondjuk Crawford nem elég atletikus, hogy rendes RDE legyen, LDE meg van annyi, hogy Dunát lehet vele rekeszteni. DT-nek meg egyértelműen kicsi.