Dallas Cowboys

34 feliratkozó

több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 3 995 — Me for President!
Giants nyerésre áll, Washington veri a GreenBay-t ... nyerni kell este nagyon
abban bízok, hogy mi leszünk a kevésbbé sz@rok
több mint 5 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Tud valaki esetleg már most streamet a meccshez?
Wong
Itt próbáld nézni, az url-ben a csatornákat váltogatva (tán 1-től 8-ig):
 buffstreamz.com/watch/nfl-5.php

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Tud valaki esetleg már most streamet a meccshez?
Wong
Előtte egy órával keresd szerintem, de az is csak kezdés előtt 15 perccel szokott általában működni


több mint 5 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Tud valaki esetleg már most streamet a meccshez?
több mint 5 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Úgy néz ki, Woods végre játszani fog!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 3 995 — Me for President!
Williams biztosíték volt arra az esetre, ha Hurns nem válna be és nem sikerülne a drafton se senkit lőni
az eddigi snapjai száma egyértelművé tette, hogy tudnak az eltiltás lehetőségéről
több mint 5 éve
Blevi 8 233 — Lions & Cowboys fan
TWill 4 meccses eltiltás, a májusi triciklis bukfenc miatt.

Akkor ezért érkezett Butler.
Cowboykarcsi90
Valljuk be sok vizet nem zavart. Jovore O sem lesz itt.
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 052 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
TWill 4 meccses eltiltás, a májusi triciklis bukfenc miatt.

Akkor ezért érkezett Butler.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 3 995 — Me for President!
sokan vannak előtte mindenesetre, plusz ugye jön vissza Irving az ötödik héten és Datone Jones edzeni kezdett a héten, akár már a Seahawks ellen pályára léphet

az milyen, hogy ott van Lance Lenoir a PS-ben, de mi Butlert hozzuk vissza HETEDIK elkapónak?
több mint 5 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
A naturally talented player who leaves you wanting more, he displays early-round traits, but needs a strong positional coach in the NFL to fully reach his potential.[/quote]Dane összefoglalója a draft előtt.
nem sokat fejlődött


Az utolsó mondat rejti a megoldást.

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 3 995 — Me for President!
Leigazoltuk Adolphus Washington-t a PS-be.
(Eddig én nem figyeltem fel rá a Bills-ben, de az Ohio State nevelte, jó DT lehetett volna belőle.)

Ja és ez válasz lehet rva felvetésére is.
Charlie Firpo
OVERVIEW
After a slow start to his career in Columbus, Washington steadily improved throughout last season and began to live up to the lofty expectations as a top recruit out of Cincinnati. Starting all but one game in 2014, he finished his junior season with 48 tackles, 10.5 tackles for loss and 4.5 sacks. He returned for his senior season and started 12 games (missed bowl game due to suspension), recording 49 tackles, 7.0 tackles for loss and 4.0 sacks, earning Second Team All-Big Ten honors and an invitation to the Senior Bowl.
Analysis:
STRENGTHS: Washington has a tall, long, moldable frame and is a limber big man who can easily throw his weight around and make stops away from the line of scrimmage. Has above average snap quickness and burst off the ball to penetrate gaps and disrupt the offensive backfield. Strong hands and long arms to tie up blockers and grip-and-rip without losing momentum. Not bothered by bodies in his path. Punishing striker as a tackler, using his weight to drive through his target. Flashes the ability to work down the line of scrimmage and sniff out screens.WEAKNESSES: He needs to refine his breakdown skills in short areas to better collect himself and finish. Needs to do a better job looking through blockers to better track the ball without surrendering the point of attack.Instincts and recognition skills are stuck in the development phase, flowing with the action and losing sight of the ball. Tends to think too much instead of allowing his reactive athleticism to dictate his play. Hand placement and mechanics are still a work-in-progress. Production tends to come in spurts and will disappear for stretches. Off-field decision-making needs vetted following a Dec. 2015 arrest for solicitation (suspended for his final college game).IN OUR VIEW: Washington has excellent movement skills for a man his size with the well-rounded skill-set to fit several positions on the defensive line, but his football instincts and anticipation are still undeveloped. A naturally talented player who leaves you wanting more, he displays early-round traits, but needs a strong positional coach in the NFL to fully reach his potential.Dane Brugler
Dane összefoglalója a draft előtt.
nem sokat fejlődött
több mint 5 éve
100yard Dallas Cowboys 1 388
Most sorban három nyeretlen csapat jön. Ezeket a meccseket hozni kellene, és akkor még bármi lehet. 😊
több mint 5 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Leigazoltuk Adolphus Washington-t a PS-be.
(Eddig én nem figyeltem fel rá a Bills-ben, de az Ohio State nevelte, jó DT lehetett volna belőle.)

Ja és ez válasz lehet rva felvetésére is.

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 3 995 — Me for President!
az csendben elmaradt, hogy Maliek Collins "tweaked a knee" ami jelentsen is bármit, nem hangzik jól
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 471 — Cowboys fan
Tyree Robinson adta a helyet Butlernek, akit visszaigazoltunk.
A van pozitívum kategória, a védelem mellett:
1. Brice Butler jön, nem volt ő rossz célpontja Dak-nak.
2. Xavér és Gregory is újra csatasorban, legalábbis a láthatáron!
3. Irving is már nem sokára.
4. És reméljük jön vissza a szakállas is.
| 5. Már csak Jason jönne vissza, még öregen is jó volt, nagyon... vagy valamelyik TE beindulhatna! |
Charlie Firpo
nekem Tony is hiányzik, de ez már nem fog változni, azt hiszem... 😊
több mint 5 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Tyree Robinson adta a helyet Butlernek, akit visszaigazoltunk.
A van pozitívum kategória, a védelem mellett:
1. Brice Butler jön, nem volt ő rossz célpontja Dak-nak.
2. Xavér és Gregory is újra csatasorban, legalábbis a láthatáron!
3. Irving is már nem sokára.
4. És reméljük jön vissza a szakállas is.
| 5. Már csak Jason jönne vissza, még öregen is jó volt, nagyon... vagy valamelyik TE beindulhatna! |

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 5 éve
100yard Dallas Cowboys 1 388
hahaha, TTN alert
slowmotion
Gyűrüt szeretne. Jó helyre ment. 😊
100yard
ezt nekem? én nem Bailey-re írtam, hanem van TTN a BtB-n

 www.bloggingtheboys.com/2018/9/17/17871278/trolling-the-nation-for-giants-cowboys-i-think-i-saw-elis-soul-leave-his-body-on-that-sack
slowmotion
oké, látom. eggyel elcsúsztam.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 471 — Cowboys fan
hahaha, TTN alert
slowmotion
Gyűrüt szeretne. Jó helyre ment. 😊
100yard
ezt nekem? én nem Bailey-re írtam, hanem van TTN a BtB-n

 www.bloggingtheboys.com/2018/9/17/17871278/trolling-the-nation-for-giants-cowboys-i-think-i-saw-elis-soul-leave-his-body-on-that-sack
több mint 5 éve
100yard Dallas Cowboys 1 388
hahaha, TTN alert
slowmotion
Gyűrüt szeretne. Jó helyre ment. 😊
több mint 5 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Gregoryval mi van most?
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 471 — Cowboys fan
hahaha, TTN alert
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 052 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Bailey a Vikingsben. Sok sikert neki az északiaknál!

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 471 — Cowboys fan
hát... it is what it is. nem volt szörnyű meccs, de csak mert condensed mode-ban néztem, harmincöt percet pont ki lehetett bírni.
voltak hibák, Heath ma K.E.C.S.K.E. helyett kecske volt, mondjuk szerintem Barkley-n egyetlenszer sem sikerült megcsinálni az első szerelési kísérletet, biztos bekenték tapétaragasztóval.
az a lényeg,hogy sikerült nem elrontani.
több mint 5 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 653
Ami a tegnapi meccset illeti, én úgy vagyok vele, hogy akárhogy is, Giant-et verni jó dolog 😀
Viszont amit nem értek, lement már két meccs, mi a fenéért kap ennyire kevés labdát az egyetlen épkézláb elkapónk, Hurns? Két meccsen 5x vették célba (mondjuk abból 2 elkapás nem fényes stat). Ugyanezt csinálta Linehan Bryant-el is, a legjobb elkapónk nem kap labdát.
Egyébként mit szóltok hozzá, hogy visszahozzuk Butlert?

Cowboys 4ever.
több mint 5 éve
100yard Dallas Cowboys 1 388
két gyenge csapat közül a kevésbbé gyenge győzött
Heath 3-4 missed tackle Barkley-n ami nagyon feltűnt, meg hogy a passzolt TD-n kívül szinte alig volt jó passza Dak-nek. (igen, pár checkdown)
rva
Szerintem ahogy a 10 pont kulonbseg megvolt visszaaltak kockazatmentes jatekra. Csak arra figyeltek nehogy INT legyen. Akkor mar a play hivasban se volt benn a hosszu szerintem. Azert az end zoneban Riconak szant passz sajnalom hogy nem jott ossze. Azt Dak csunyan tuldobta.
100yard
volt ott egy másik is, amivel ha Rico leszedi szépen haladtuk volna tovább
rva
Emlékszem,de azért az egy sokkal nehezebb labda volt. Dak futásból dobta, és a coverage is elég szoros volt Rico-n meg ki is volt sodródva eléggé. Az bravúr lett volna szerintem ha azt megfogja.