Dallas Cowboys

34 feliratkozó

több mint 5 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Amennyit láttam belőle, az siralmas volt. Prescott egyszerűen NEM TUD DOBNI. Ez azért komoly hátrány.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 5 éve
Blevi 8 233 — Lions & Cowboys fan
Rams went for it on fourth because players swayed Sean McVay.
 twitter.com/ProFootballTalk/status/1049248838404460544

Egy hasonló 4-és-1 onnan ahol kicsit tökösebb edzők dolgoznak.
100yard
Meg van bizalom. Dak elso eveben 4&2nek is nekimentunk az eagles ellen OT-ban. Nincs meg szerintem a bizalom se ide se oda
több mint 5 éve
100yard Dallas Cowboys 1 388
Rams went for it on fourth because players swayed Sean McVay.
 twitter.com/ProFootballTalk/status/1049248838404460544

Egy hasonló 4-és-1 onnan ahol kicsit tökösebb edzők dolgoznak.
több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 3 995 — Me for President!
azé' gyerekek, na
adott egyik oldalról a támadósor, aki -1, 4, 1, 0 yardot szerez futásban a drive-ban, meg adott egy védelem, aki a második félidőben hét drive-ból csinál fumble recovery (3/5), punt (4/14), FG (8/26), punt (3/9), FG (9/27), punt (3/5), INT (7/41) szériát. ne bízzon a védelemben?
42 yardosról ha nem sikerül, akkor lényegében két first down-nyira van a győztes FG-tól az ellenfél, nem hatvan yardnyira.

megjegyzem, nem néztem még meg a meccset, de ha nem megy a futás, akkor ennyire vagyunk kb reálisan képesek. márpedig a futójáték távol volt a működőtől.
slowmotion
ezt a döntést nem lehet magyarázni semmivel.
ha field goal mellett dönt (59 yard lett volna) azt lenyelem, mert bátor húzás, nyerni kell
ha nekimegyünk, az természetes, mert nyerni kell - ha Zeke-vel nem megy, akkor QB sneak, trükkös játék, bármi.
de NE PUNTOLJUNK!!!

és elfelejtettem, de a defense amiben bízott, milyen eredményt is mutatott fel a punt után? a 10 (!!) yardosról?
rva
az ember mindig okos utólag.
attól függetlenül, hogy én is nekimentem volna, meg tudom érteni, miért nem ment neki. nem értek egyet, de meg tudom érteni.
slowmotion
két tweet-et olvastad, amit linkeltem?
ezeket előre is lehetett tudni, nem utólag vagyunk okosak
én nem tudom megérteni, miért nem mentünk neki.

draftoltál negyedik helyen egy futót, meg draftoltál előtte éveken keresztül az első és második körökben offense falat, bele invesztáltad a fizetési sapkád felét ebbe a csoportba, majd NEM használod őket arra, amire lettek draftolva? ez nonszensz.
több mint 5 éve
100yard Dallas Cowboys 1 388
Két kérdés:
miért volt a 2. INT elkapás?
Hurns-é meg miért nem volt?

Most hogy van akkor a szabály?
beltazor
nyilván elfogultak vagyunk itt mindannyian, de ez két eset tényleg pont ellentmond egymásnak. Ha Hurns elkapása nem elkapás, akkor a másik sem interception és fordítva, ha interception, akkor a másik is elkapás.
Volt egy olyan hívás is, mikor Zeke megfutotta a first down-t, de visszavonták holding miatt, ami szerintem nem volt az (Connor Williams, hajól emlékszem), és ugyanebben a playben JJ Watt fejjel mellbe Dakot, palacsinta, majd teljes testsúlyával ráesett, ezt eddig mindig roughing the passernek bedobták, most miért nem???
nem a bírókon múlt, de azért eléggé lejtett a hazai pálya... vagy csak én látom így?
tamas424
Lejtett persze, szerintem is, de ahogy az előbb megfogalmazták a többiek "töketlen" játékra nincs mentség. És ezt nem csa a 4.-és-1 hívásra értem, hanem az egész play callingra ami a támadó egységet jellemezte.
Az évben egyedül a NYG meccsen láttam némi kreatívitást a játék hívásban. Hosszú szezonunk lesz. 😕
több mint 5 éve
Blevi 8 233 — Lions & Cowboys fan
Ha az állásod a tét és nálad a liga egyik legjobb futója megpróbálod. Mindkét oldara lehet érveket tenni, de egy töketlen edző sokadik töketlen döntése volt ez. Mennie kell szerintem és ehhez minden vereség közelebb hoz.

Szerkesztette: Blevi
több mint 5 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 708
Két kérdés:
miért volt a 2. INT elkapás?
Hurns-é meg miért nem volt?

Most hogy van akkor a szabály?
beltazor
nyilván elfogultak vagyunk itt mindannyian, de ez két eset tényleg pont ellentmond egymásnak. Ha Hurns elkapása nem elkapás, akkor a másik sem interception és fordítva, ha interception, akkor a másik is elkapás.
Volt egy olyan hívás is, mikor Zeke megfutotta a first down-t, de visszavonták holding miatt, ami szerintem nem volt az (Connor Williams, hajól emlékszem), és ugyanebben a playben JJ Watt fejjel mellbe Dakot, palacsinta, majd teljes testsúlyával ráesett, ezt eddig mindig roughing the passernek bedobták, most miért nem???
nem a bírókon múlt, de azért eléggé lejtett a hazai pálya... vagy csak én látom így?

Szerkesztette: tamas424
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 471 — Cowboys fan
azé' gyerekek, na
adott egyik oldalról a támadósor, aki -1, 4, 1, 0 yardot szerez futásban a drive-ban, meg adott egy védelem, aki a második félidőben hét drive-ból csinál fumble recovery (3/5), punt (4/14), FG (8/26), punt (3/9), FG (9/27), punt (3/5), INT (7/41) szériát. ne bízzon a védelemben?
42 yardosról ha nem sikerül, akkor lényegében két first down-nyira van a győztes FG-tól az ellenfél, nem hatvan yardnyira.

megjegyzem, nem néztem még meg a meccset, de ha nem megy a futás, akkor ennyire vagyunk kb reálisan képesek. márpedig a futójáték távol volt a működőtől.
slowmotion
ezt a döntést nem lehet magyarázni semmivel.
ha field goal mellett dönt (59 yard lett volna) azt lenyelem, mert bátor húzás, nyerni kell
ha nekimegyünk, az természetes, mert nyerni kell - ha Zeke-vel nem megy, akkor QB sneak, trükkös játék, bármi.
de NE PUNTOLJUNK!!!

és elfelejtettem, de a defense amiben bízott, milyen eredményt is mutatott fel a punt után? a 10 (!!) yardosról?
rva
az ember mindig okos utólag.
attól függetlenül, hogy én is nekimentem volna, meg tudom érteni, miért nem ment neki. nem értek egyet, de meg tudom érteni.
több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 3 995 — Me for President!
azé' gyerekek, na
adott egyik oldalról a támadósor, aki -1, 4, 1, 0 yardot szerez futásban a drive-ban, meg adott egy védelem, aki a második félidőben hét drive-ból csinál fumble recovery (3/5), punt (4/14), FG (8/26), punt (3/9), FG (9/27), punt (3/5), INT (7/41) szériát. ne bízzon a védelemben?
42 yardosról ha nem sikerül, akkor lényegében két first down-nyira van a győztes FG-tól az ellenfél, nem hatvan yardnyira.

megjegyzem, nem néztem még meg a meccset, de ha nem megy a futás, akkor ennyire vagyunk kb reálisan képesek. márpedig a futójáték távol volt a működőtől.
slowmotion
ezt a döntést nem lehet magyarázni semmivel.
ha field goal mellett dönt (59 yard lett volna) azt lenyelem, mert bátor húzás, nyerni kell
ha nekimegyünk, az természetes, mert nyerni kell - ha Zeke-vel nem megy, akkor QB sneak, trükkös játék, bármi.
de NE PUNTOLJUNK!!!

és elfelejtettem, de a defense amiben bízott, milyen eredményt is mutatott fel a punt után? a 10 (!!) yardosról?

Szerkesztette: rva
több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 3 995 — Me for President!
azé' gyerekek, na
adott egyik oldalról a támadósor, aki -1, 4, 1, 0 yardot szerez futásban a drive-ban, meg adott egy védelem, aki a második félidőben hét drive-ból csinál fumble recovery (3/5), punt (4/14), FG (8/26), punt (3/9), FG (9/27), punt (3/5), INT (7/41) szériát. ne bízzon a védelemben?
42 yardosról ha nem sikerül, akkor lényegében két first down-nyira van a győztes FG-tól az ellenfél, nem hatvan yardnyira.

megjegyzem, nem néztem még meg a meccset, de ha nem megy a futás, akkor ennyire vagyunk kb reálisan képesek. márpedig a futójáték távol volt a működőtől.
slowmotion
 twitter.com/AdamJT13/status/1049160431720263680
 twitter.com/percyhoward_/status/1049176113614864384
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 471 — Cowboys fan
azé' gyerekek, na
adott egyik oldalról a támadósor, aki -1, 4, 1, 0 yardot szerez futásban a drive-ban, meg adott egy védelem, aki a második félidőben hét drive-ból csinál fumble recovery (3/5), punt (4/14), FG (8/26), punt (3/9), FG (9/27), punt (3/5), INT (7/41) szériát. ne bízzon a védelemben?
42 yardosról ha nem sikerül, akkor lényegében két first down-nyira van a győztes FG-tól az ellenfél, nem hatvan yardnyira.

megjegyzem, nem néztem még meg a meccset, de ha nem megy a futás, akkor ennyire vagyunk kb reálisan képesek. márpedig a futójáték távol volt a működőtől.
slowmotion
Szerintem meg, ha ennyire bízik a védelemben, hogy az megállítja az ellenfél támadósorát, akkor bízzon abban is, hogy 42-ről ugyanúgy megállítja mint mondjuk 20-ról. Ugyanakkor az egész meccset látva, a védelem leginkább a goal line defense-ben jeleskedett nagyon, az esetek nagy részében Field goal távolságig általában eljutottak. 1 yardnak akkor is neki kell menni, mert ha sikerül, lehet hogy TD és vége, de nagy valószínűséggel legalább egy FG-t rúgunk és ezzel a győzelmi esélyeinket nagyban növeljük, ha nem akkor a feladat ugyanaz, meg kell állítani őket.
Ettől függetlenül szerintem Garrett-nek és Linehan-nek mennie kell! lássuk, hátha valaki más ki tud hozni többet ebből a támadó szekcióból. Nem gondolom hogy Rush vagy White jobb lenne Dak helyett...
tamas424
nem mindegy, hogy huszonöt yardod van megállítani valakit, vagy hatvan. hatvan yardon még általában belefér egy hiba a védekezésbe (mondjuk persze nem akkora, mint ami lett), huszonötön nem, mert onnan vége a dalnak.
mondjuk azért persze lehetne csavarni a dolgokat, például 3rd downra QB sneak-et csinálni, de ahhoz golyók kellenek.
több mint 5 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 603 — Pfizer & Moderna fan
Két kérdés:
miért volt a 2. INT elkapás?
Hurns-é meg miért nem volt?

Most hogy van akkor a szabály?

több mint 5 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 708
azé' gyerekek, na
adott egyik oldalról a támadósor, aki -1, 4, 1, 0 yardot szerez futásban a drive-ban, meg adott egy védelem, aki a második félidőben hét drive-ból csinál fumble recovery (3/5), punt (4/14), FG (8/26), punt (3/9), FG (9/27), punt (3/5), INT (7/41) szériát. ne bízzon a védelemben?
42 yardosról ha nem sikerül, akkor lényegében két first down-nyira van a győztes FG-tól az ellenfél, nem hatvan yardnyira.

megjegyzem, nem néztem még meg a meccset, de ha nem megy a futás, akkor ennyire vagyunk kb reálisan képesek. márpedig a futójáték távol volt a működőtől.
slowmotion
Szerintem meg, ha ennyire bízik a védelemben, hogy az megállítja az ellenfél támadósorát, akkor bízzon abban is, hogy 42-ről ugyanúgy megállítja mint mondjuk 20-ról. Ugyanakkor az egész meccset látva, a védelem leginkább a goal line defense-ben jeleskedett nagyon, az esetek nagy részében Field goal távolságig általában eljutottak. 1 yardnak akkor is neki kell menni, mert ha sikerül, lehet hogy TD és vége, de nagy valószínűséggel legalább egy FG-t rúgunk és ezzel a győzelmi esélyeinket nagyban növeljük, ha nem akkor a feladat ugyanaz, meg kell állítani őket.
Ettől függetlenül szerintem Garrett-nek és Linehan-nek mennie kell! lássuk, hátha valaki más ki tud hozni többet ebből a támadó szekcióból. Nem gondolom hogy Rush vagy White jobb lenne Dak helyett...
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 471 — Cowboys fan
azé' gyerekek, na
adott egyik oldalról a támadósor, aki -1, 4, 1, 0 yardot szerez futásban a drive-ban, meg adott egy védelem, aki a második félidőben hét drive-ból csinál fumble recovery (3/5), punt (4/14), FG (8/26), punt (3/9), FG (9/27), punt (3/5), INT (7/41) szériát. ne bízzon a védelemben?
42 yardosról ha nem sikerül, akkor lényegében két first down-nyira van a győztes FG-tól az ellenfél, nem hatvan yardnyira.

megjegyzem, nem néztem még meg a meccset, de ha nem megy a futás, akkor ennyire vagyunk kb reálisan képesek. márpedig a futójáték távol volt a működőtől.

Szerkesztette: slowmotion
több mint 5 éve
100yard Dallas Cowboys 1 388
A legfobb problema hogy aki ebben a szituacioban punt mellett dont az nem akarja megnyerni a meccset csak meguszni valahogy dontetlennel.
Az O jatekhivasok meg megint faek egyszeruseguek voltak, megspekelve Dak pontalansagaval meg a WR-ek dropjaival.
több mint 5 éve
Blevi 8 233 — Lions & Cowboys fan
Prescott, takarodj! Garrett, takarodj! Viszlát, Linehan!
gyeek
+1 +1 legalabb a vedelmben vannak biztato dolgok.
több mint 5 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
A Nagy Prescott Kísérlet-nek vége. Ahogy Garrett vezetőedzői ténykedésének is.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 5 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Garrett elmehet a düdös picsába, az ellenfél térfelén, hosszabításban 4&1-re nem nekimenni, szerintem rossz döntés
tamas424
Szerintem nem tudta, hogy hosszabbításban van. Ja, meg rossz edző - is.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 939 — Stromfeld Aurél fan
Prescott, takarodj! Garrett, takarodj! Viszlát, Linehan!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 708
Garrett elmehet a düdös picsába, az ellenfél térfelén, hosszabításban 4&1-re nem nekimenni, szerintem rossz döntés
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 052 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Ami fura hogy Irving viszont így is inactive.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 3 995 — Me for President!
Williams úgy is letöltheti a büntetését (ha lesz), hogy IR-en van. talán nem véletlen, hogy oda került
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 052 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Freadbeard és Williams IR-en.

Irving pedig ujra a csapatban.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Dak és Zeke valamit mutatott ,de Beas volt a nyerő 😊

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 471 — Cowboys fan
Nomen est omen. Beszarás a gyerek! 😀

"Everybody was just so surprised about how fast I was running and I told them there was a little Krispy Kreme box down there that I saw," Looney said, smiling, "and I had to go down there and get me one of them."


 sportsday.dallasnews.com/dallas-cowboys/cowboys/2018/10/02/krispy-kreme-donuts-played-role-sunday-motivating-cowboys-c-joe-looney-touchdown-paving-block
gyeek
nem csodálom, a KK nekem is bejövős