Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 389 — Így remélem megfelelek nektek.....
Garrett menteni próbálná a hátsóját. Remélem megnehezítjük neki.

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/gtzxz22kql5dwzzybfy8
Cowboys considered firing OC Linehan during bye week
Cowboys head coach Jason Garrett seriously considered firing offensive coordinator Scott Linehan before the start of the season and then again during the team's bye week last month.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Dez-nek ennyi volt a Saints kaland. Elszallt aa achillese edzesen. Szerencsetlen...
Blevi
Szerintem a karrierjének is ennyi volt...
tamas424
Ha jól rémlik kapott a Ravenstől egy 3év / 21m es ajánlatot, még szezon előtt.
Kockáztatott Dez és nagyon rosszul jött ki belőle. Sajnálom 😕

Érdekes lett volna a hazai meccs a Saints ellen. Biztos lett volna vlami, bár sztem a közönség pozítivan fogadta volna.
beltazor
miért, amúgy mi garantálja, hogy Baltimore-ban nem szakadt volna el neki, vagy nem lett volna valami más?
rossz mozdulat, balszerencse.


Mondhatjuk, hogy a vasárnap éjszakai meccs 4&szezon?
Ha vereség akkor szerintem vége a dalnak.
beltazor
ha nem, akkor is. gyengült mindkét fal, nem látom, mivel lehetne ezt kompenzálni akár rövid távon.
és ha Mariota szarrá dobált minket 3rd&long-ról, akkor az Iggles ellen simán kinéz egy gyalázat is, szóval a 3-6 is valószínűbb, mint a 4-5.
slowmotion
Semmi.
De ott egy három éves szerződést kapott volna és 21m-et. ( nem emlékszem már mennyi lett volna garantált.)
Most nincs szerződése jövőre + sérülésből is jön vissza.
Sztem anyagilag így most rosszabbul jön ki.
beltazor
van annyi pénze, hogy az annyira már ne érdekelje. megmondta, hogy csak contender csapathoz menne, a Ravens szerintem egyáltalán nem esélyes az AFC-ben.
slowmotion
For what its worth... Luke Thomas szerint aki házi csimpánzt tart a sportolók közül, az jó eséllyel totál legatyásodik profi karrierjét követően.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 627 — Cowboys fan
Dez-nek ennyi volt a Saints kaland. Elszallt aa achillese edzesen. Szerencsetlen...
Blevi
Szerintem a karrierjének is ennyi volt...
tamas424
Ha jól rémlik kapott a Ravenstől egy 3év / 21m es ajánlatot, még szezon előtt.
Kockáztatott Dez és nagyon rosszul jött ki belőle. Sajnálom 😕

Érdekes lett volna a hazai meccs a Saints ellen. Biztos lett volna vlami, bár sztem a közönség pozítivan fogadta volna.
beltazor
miért, amúgy mi garantálja, hogy Baltimore-ban nem szakadt volna el neki, vagy nem lett volna valami más?
rossz mozdulat, balszerencse.


Mondhatjuk, hogy a vasárnap éjszakai meccs 4&szezon?
Ha vereség akkor szerintem vége a dalnak.
beltazor
ha nem, akkor is. gyengült mindkét fal, nem látom, mivel lehetne ezt kompenzálni akár rövid távon.
és ha Mariota szarrá dobált minket 3rd&long-ról, akkor az Iggles ellen simán kinéz egy gyalázat is, szóval a 3-6 is valószínűbb, mint a 4-5.
slowmotion
Semmi.
De ott egy három éves szerződést kapott volna és 21m-et. ( nem emlékszem már mennyi lett volna garantált.)
Most nincs szerződése jövőre + sérülésből is jön vissza.
Sztem anyagilag így most rosszabbul jön ki.
beltazor
van annyi pénze, hogy az annyira már ne érdekelje. megmondta, hogy csak contender csapathoz menne, a Ravens szerintem egyáltalán nem esélyes az AFC-ben.
több mint 5 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 604 — Pfizer & Moderna fan
Dez-nek ennyi volt a Saints kaland. Elszallt aa achillese edzesen. Szerencsetlen...
Blevi
Szerintem a karrierjének is ennyi volt...
tamas424
Ha jól rémlik kapott a Ravenstől egy 3év / 21m es ajánlatot, még szezon előtt.
Kockáztatott Dez és nagyon rosszul jött ki belőle. Sajnálom 😕

Érdekes lett volna a hazai meccs a Saints ellen. Biztos lett volna vlami, bár sztem a közönség pozítivan fogadta volna.
beltazor
miért, amúgy mi garantálja, hogy Baltimore-ban nem szakadt volna el neki, vagy nem lett volna valami más?
rossz mozdulat, balszerencse.


Mondhatjuk, hogy a vasárnap éjszakai meccs 4&szezon?
Ha vereség akkor szerintem vége a dalnak.
beltazor
ha nem, akkor is. gyengült mindkét fal, nem látom, mivel lehetne ezt kompenzálni akár rövid távon.
és ha Mariota szarrá dobált minket 3rd&long-ról, akkor az Iggles ellen simán kinéz egy gyalázat is, szóval a 3-6 is valószínűbb, mint a 4-5.
slowmotion
Semmi.
De ott egy három éves szerződést kapott volna és 21m-et. ( nem emlékszem már mennyi lett volna garantált.)
Most nincs szerződése jövőre + sérülésből is jön vissza.
Sztem anyagilag így most rosszabbul jön ki.

több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 066 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Nyilván ez a legszarabb egy szurkolónak, de innentől igenis a szopórollerért kell “szurkolni” . Még akkor is, ha ezzel a Raidersnek csinálunk egy top5 picket, nem magunknak.

Szentül hiszem, hogy ezzel együtt is, a legfontosabb hosszútávú érdeke a csapatnak, hogy Garrett és pereputtya végre eltakarodjon. Ha ehhez akár egy 3-13 kellene, én most azt is aláírnám szó nélkül.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
100yard Dallas Cowboys 1 388
Dez-nek ennyi volt a Saints kaland. Elszallt aa achillese edzesen. Szerencsetlen...
Blevi
Szerintem a karrierjének is ennyi volt...
tamas424
Ha jól rémlik kapott a Ravenstől egy 3év / 21m es ajánlatot, még szezon előtt.
Kockáztatott Dez és nagyon rosszul jött ki belőle. Sajnálom 😕

Érdekes lett volna a hazai meccs a Saints ellen. Biztos lett volna vlami, bár sztem a közönség pozítivan fogadta volna.
beltazor
miért, amúgy mi garantálja, hogy Baltimore-ban nem szakadt volna el neki, vagy nem lett volna valami más?
rossz mozdulat, balszerencse.


Mondhatjuk, hogy a vasárnap éjszakai meccs 4&szezon?
Ha vereség akkor szerintem vége a dalnak.
beltazor
ha nem, akkor is. gyengült mindkét fal, nem látom, mivel lehetne ezt kompenzálni akár rövid távon.
és ha Mariota szarrá dobált minket 3rd&long-ról, akkor az Iggles ellen simán kinéz egy gyalázat is, szóval a 3-6 is valószínűbb, mint a 4-5.
slowmotion
A Jags meccsnek is így álltam neki. Ott se nagyon látszott előtte hogy rágjuk át maunkat azon a védelmen. Aztán valahogy más lett a meccs képe mint amit előtte vártam. Hátha......most is.
több mint 5 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 708
Most gondolkodtam el azon, hogy 4 Dallas meccset láttam a helyszínen élőben és 1-3-mal állok. Lehet, hogy én hozok rontást a csapatra? 😉

Szerkesztette: tamas424
több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 4 004 — Me for President!
 twitter.com/robphillips3/status/1060990031161122817

nincs Tavon Austin, és nincs Deonte Thompson sem (kivágtuk)
van helyettük Noah Brown és .... tádáááámm Lance Lenoir!
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 627 — Cowboys fan
Dez-nek ennyi volt a Saints kaland. Elszallt aa achillese edzesen. Szerencsetlen...
Blevi
Szerintem a karrierjének is ennyi volt...
tamas424
Ha jól rémlik kapott a Ravenstől egy 3év / 21m es ajánlatot, még szezon előtt.
Kockáztatott Dez és nagyon rosszul jött ki belőle. Sajnálom 😕

Érdekes lett volna a hazai meccs a Saints ellen. Biztos lett volna vlami, bár sztem a közönség pozítivan fogadta volna.
beltazor
miért, amúgy mi garantálja, hogy Baltimore-ban nem szakadt volna el neki, vagy nem lett volna valami más?
rossz mozdulat, balszerencse.


Mondhatjuk, hogy a vasárnap éjszakai meccs 4&szezon?
Ha vereség akkor szerintem vége a dalnak.
beltazor
ha nem, akkor is. gyengült mindkét fal, nem látom, mivel lehetne ezt kompenzálni akár rövid távon.
és ha Mariota szarrá dobált minket 3rd&long-ról, akkor az Iggles ellen simán kinéz egy gyalázat is, szóval a 3-6 is valószínűbb, mint a 4-5.
több mint 5 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 604 — Pfizer & Moderna fan
Mondhatjuk, hogy a vasárnap éjszakai meccs 4&szezon?
Ha vereség akkor szerintem vége a dalnak.

több mint 5 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 604 — Pfizer & Moderna fan
Dez-nek ennyi volt a Saints kaland. Elszallt aa achillese edzesen. Szerencsetlen...
Blevi
Szerintem a karrierjének is ennyi volt...
tamas424
Ha jól rémlik kapott a Ravenstől egy 3év / 21m es ajánlatot, még szezon előtt.
Kockáztatott Dez és nagyon rosszul jött ki belőle. Sajnálom 😕

Érdekes lett volna a hazai meccs a Saints ellen. Biztos lett volna vlami, bár sztem a közönség pozítivan fogadta volna.

több mint 5 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 708
Dez-nek ennyi volt a Saints kaland. Elszallt aa achillese edzesen. Szerencsetlen...
Blevi
Szerintem a karrierjének is ennyi volt...
több mint 5 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Dez-nek ennyi volt a Saints kaland. Elszallt aa achillese edzesen. Szerencsetlen...

Szerkesztette: Blevi
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 770 — !SuPeR6BoWL!
Kiscsávó levele HATALMAS!
RESPECT 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
 i.imgur.com/DoU3taz.png

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 627 — Cowboys fan
Arról nem is beszélve, ha esetleg nyerne egy gyűrűt a Saints-szel 😊
tamas424
legalább ő nyerne, ha már Garrették elbalfaszkodták az összes esélyünket az elmúlt pár évben.
több mint 5 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 708
Arról nem is beszélve, ha esetleg nyerne egy gyűrűt a Saints-szel 😊

Szerkesztette: tamas424
több mint 5 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 708
Saints have signed WR Dez Bryant to a 1-year deal.
nagir
De szép lesz mikor szétszopat minket 😊
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 594 — Bla, bla, bla
Saints have signed WR Dez Bryant to a 1-year deal.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 627 — Cowboys fan
No offense, de szerintem ez nem nagy holding. Ryan a 2 yardosnál rántja meg Cooper jobb kezét (de egyből el is engedi), ami pont félig takarásban van a kapunál álló spori felé Byard miatt. Ha lett volna közelebbi spori, biztos kiszúrta volna, de így azért elég nehéz szitu. Nekem például többszöri ismétlés kellett, hogy biztos legyek a dologban, de én mondhatni elfogult vagyok. 😊 Szerintem ennyi rafkosság kell bármelyik cornertől, de tény, mehetett volna rá sárga.

Amúgy nem akarok vitát generálni, ha nem értesz velem egyet, elfogadom. Csak Dak dobása teszem ide a videót. Az is látszik, hogy valaki fenn megjátszható lett volna.
 twitter.com/twitter/statuses/1059623140907597824
Nandito
dehogy veszem sértésnek.
all-22-ben kiválóan látszik a dolog, mert ott pont a másik oldalról mutatják, tehát a front seven nem takarja ki.
amúgy de, ez nagy holding, mert a sebességet is az irányt is láthatóan megváltoztatja, ráadásul az intended playeren. utólag persze ez semmit sem változtat. fullback megjátszása esélytelen lett volna, egyrészt mert ő annyiadik read, ameddig Dak akkor sem jut el, ha eltör egy KitKat-et, másrészt eleve nem is arra nézett, és a meccs alatt bebizonyította, hogy perifériában még azt sem látja, ami előtte történik.
meg szerintem nem ezen ment el a meccs, hanem hogy érzésre kb 5-6 olyan third downt csinált meg Mariota, ahol kellett 7-9 yard, és dobott 15-20 yardokat. ilyeneket nem szabad benyelni ekkora mennyiségben, ez a 2012-es védelmünk (rossz) emlékét hozza fel.

Szerkesztette: slowmotion
több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 4 004 — Me for President!
egyszer megmutathatta volna Dak, hogy érzi az elkapóti, nem csak látja őket, és erre az is holding miatt nem lesz meg 😀 😀 ez a mi szerencsénk.
(@Nandito: ez nem neked szól, elfogadom, hogy nem mindig holding, nem is ez a lényeg, hanem hogy nem sikerült a játék)
több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Linkelni lusta vagyok, keressen mindenki rá, szerintem emlékszik is mindenki erre a playre. A Titans ellen, az első negyedben, Dak interception-je..

Megállítod a felvételt mielőtt elendgedné a passzt, nézed és nem érted... Egy sima fotel szurkoló mint én látja mi van. Cooper kettőzve tart az endzone széle felé a CB és S társaságában. Beasley a másik szélen 1-1-ben, wide open robog az endzone közepe felé. Kb az 5 yardosn még Olawale(?) is egész tisztára játssza magát, legrosszabb esetben neki is oda lehetne pöcizni. Dak mit választ? Persze hogy az egyetlent a három célpont közül akinek esélye nincs az elkapásra double coverage-ben. Nem voltak az arcában, nem sietteték. Az egy dolog hogy maga a dobás is szar lett, mert hátrafelé dőlve, hátsó lábról engedte el a paszt. Pedig semmilyen nyomás nem érkezett a zseb belsejéből. Totális mentális és technikai csőd. A legrosszabb, egy szar döntés szar kivitelezéssel.

Szajkózhatjuk, hogy betörkócsing meg minden, de állhatott volna akárki ennél a playnél az oldalvonalon, Prescott ugyanúgy borzasztó.

Én látom és el is hiszem, hogy egyébként egy nagyon jó srác. Affelől sincs kétségem, hogy Ő a belét is kidolgozza, hogy jobb legyen. Csak ezen a szinten, önmagában egyszerűen ez kevés. Mi szurkolók lehetünk szentimentálisak. Mi sajnálhatnánk Dak-et, hogy szerencsétlen srác, megtesz mindent és csak nem akar összejönni neki. A csapatvezetőségnek meg kőhideg szívvel kéne néznie a helyzetet, és meghozni azt a döntést, ami a csapat számára a legjobb. Ugy látszik jelen helyzetben pont fordítva van.
Cowboykarcsi90
egyébként nem felmentendő Dak-ot (mert read progression nála nem létezik), amúgy egy kurva nagy defensive holdingot csinált Cooperen a corner (26-os talán) az interception-nél.
amikor futnak át keresztbe, simán visszarántja a jobb kezénél fogva, elforgatva Coopert. azért ritkán fut úgy a receiver, hogy az enzdone sarka felé szaladtában felsőtesttel az alapvonal felé fordul testcsel nélkül. tankönyvi holding, nem véletlenül mutatta a hátsó bírónak Cooper, hogy valamit nagyon benézett.
amúgy a labda pont jó helyre ment volna, más kérdés, hogy ezek szerint teljesen vakon dobta el a labdát Dak, hogy Cooper majd úgyis odaér.
és azért 7-0 1st&3 OPP3 támadó pozíció nem ugyanaz, mint 7-0 1st&10 OPP 20 védekező pozíció.
slowmotion
No offense, de szerintem ez nem nagy holding. Ryan a 2 yardosnál rántja meg Cooper jobb kezét (de egyből el is engedi), ami pont félig takarásban van a kapunál álló spori felé Byard miatt. Ha lett volna közelebbi spori, biztos kiszúrta volna, de így azért elég nehéz szitu. Nekem például többszöri ismétlés kellett, hogy biztos legyek a dologban, de én mondhatni elfogult vagyok. 😊 Szerintem ennyi rafkosság kell bármelyik cornertől, de tény, mehetett volna rá sárga.

Amúgy nem akarok vitát generálni, ha nem értesz velem egyet, elfogadom. Csak Dak dobása teszem ide a videót. Az is látszik, hogy valaki fenn megjátszható lett volna.
 twitter.com/twitter/statuses/1059623140907597824

Szerkesztette: Nandito

Music City Miracle
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 627 — Cowboys fan
Linkelni lusta vagyok, keressen mindenki rá, szerintem emlékszik is mindenki erre a playre. A Titans ellen, az első negyedben, Dak interception-je..

Megállítod a felvételt mielőtt elendgedné a passzt, nézed és nem érted... Egy sima fotel szurkoló mint én látja mi van. Cooper kettőzve tart az endzone széle felé a CB és S társaságában. Beasley a másik szélen 1-1-ben, wide open robog az endzone közepe felé. Kb az 5 yardosn még Olawale(?) is egész tisztára játssza magát, legrosszabb esetben neki is oda lehetne pöcizni. Dak mit választ? Persze hogy az egyetlent a három célpont közül akinek esélye nincs az elkapásra double coverage-ben. Nem voltak az arcában, nem sietteték. Az egy dolog hogy maga a dobás is szar lett, mert hátrafelé dőlve, hátsó lábról engedte el a paszt. Pedig semmilyen nyomás nem érkezett a zseb belsejéből. Totális mentális és technikai csőd. A legrosszabb, egy szar döntés szar kivitelezéssel.

Szajkózhatjuk, hogy betörkócsing meg minden, de állhatott volna akárki ennél a playnél az oldalvonalon, Prescott ugyanúgy borzasztó.

Én látom és el is hiszem, hogy egyébként egy nagyon jó srác. Affelől sincs kétségem, hogy Ő a belét is kidolgozza, hogy jobb legyen. Csak ezen a szinten, önmagában egyszerűen ez kevés. Mi szurkolók lehetünk szentimentálisak. Mi sajnálhatnánk Dak-et, hogy szerencsétlen srác, megtesz mindent és csak nem akar összejönni neki. A csapatvezetőségnek meg kőhideg szívvel kéne néznie a helyzetet, és meghozni azt a döntést, ami a csapat számára a legjobb. Ugy látszik jelen helyzetben pont fordítva van.
Cowboykarcsi90
egyébként nem felmentendő Dak-ot (mert read progression nála nem létezik), amúgy egy kurva nagy defensive holdingot csinált Cooperen a corner (26-os talán) az interception-nél.
amikor futnak át keresztbe, simán visszarántja a jobb kezénél fogva, elforgatva Coopert. azért ritkán fut úgy a receiver, hogy az enzdone sarka felé szaladtában felsőtesttel az alapvonal felé fordul testcsel nélkül. tankönyvi holding, nem véletlenül mutatta a hátsó bírónak Cooper, hogy valamit nagyon benézett.
amúgy a labda pont jó helyre ment volna, más kérdés, hogy ezek szerint teljesen vakon dobta el a labdát Dak, hogy Cooper majd úgyis odaér.
és azért 7-0 1st&3 OPP3 támadó pozíció nem ugyanaz, mint 7-0 1st&10 OPP 20 védekező pozíció.

sackek
#1 - Dak előtt mászik át a falon a védő, ráadásul térdre is esik, ezt azért illik észrevenni. Dak hibája.
#2 - dettó ugyanaz, ráadásul ha nem balra indul el, hanem jobbra, akkor Williams talán még meg is próbálhatja blokkolni a védő mozgását. Dak hibája, ráadásul a labdát is elveszti.
#3 - ez lényegében egy -2 yardos futásazé' ilyet nem kell
#4 - jól levédekezett játék, Collins elalszik, a Zeke chip blockja által megállított védőt nem veszi komolyan, hátulról szerelik Dak-ot. Collins hibja.
#5 - ez meg egy 0 yardos futás.
több mint 5 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 708
Nekem inkább az volt az érzésem ennél az INT-nél, hogy Daknak megmondták - és én sem akarom védeni őt -, hogy márpedig Cooper-re kell játszani, hogy igazoljuk, hogy megérte az első körös draftcetlit. Nem egy elit QB, de egy jobb rendszerben talán jobb lehetne. Lásd Goff, Jeff Fisher és Sean McVay alatt...

Szerkesztette: tamas424