Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 5 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Bakker, már 3szor megnéztem a vasárnapi meccset és részleteiben még legelább egy hozzáadódik a számhoz. Nem akarom, hogy jöjjön még egy vasárnap! 😀

Su'a-Filot láttátok milyen tockost tolt az egyik falemberre? Nem?
 twitter.com/StevenVanOver/status/1062669013363408896

Fredbeard állapota picit javult, visszatért az érzet a karjába. További jobbulást!
gyeek
He is my man! 😊
Connor barátunk nem jön vissza egyhamar, ha ez a teljesítmény így marad.

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Bakker, már 3szor megnéztem a vasárnapi meccset és részleteiben még legelább egy hozzáadódik a számhoz. Nem akarom, hogy jöjjön még egy vasárnap! 😀

Su'a-Filot láttátok milyen tockost tolt az egyik falemberre? Nem?
 twitter.com/StevenVanOver/status/1062669013363408896

Fredbeard állapota picit javult, visszatért az érzet a karjába. További jobbulást!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 4 005 — Me for President!
múltkor néztem, a miénk volt a második legkönnyebb hátralévő sorsolás, mégsem tűnik ez egy 7-9 szezonnál jobbnak... mi lenne, ha nehezebb ellenfelek jönnének?

 www.bloggingtheboys.com/2018/11/13/18088548/the-amari-effect-did-the-cowboys-find-themselves-another-first-round-star
nem szeretném elkiabálni, de az ember elképesztő módon transzformálta meg az offense-t 2 hét alatt.
tényleg, abnormális a különbség.

 twitter.com/LifeInCharts/status/1062019633794949120
több mint 5 éve
100yard Dallas Cowboys 1 388
Ahogy nézem erős hétvégéje lesz az NFC East-nek. Döntő lehet a szezonra nézve is, hogy ki tud majd pozítivan kikeveredni ebből a hétből.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
"Now I have a new plant in my office. It’s a bonsai. I affectionately call it the Beasley Tree.

Nobody understands this."


OCC klasszikus ámokfutásának újabb epizódja:
 www.bloggingtheboys.com/2018/11/14/17775020/fear-the-star-victory-monday-in-the-life-of-a-cowboys-fan
gyeek
tegnap én is olvastam, elég durva 😀
viszont a trolling the nation egyre gyengébb, évekkel ezelőtt voltak sírva röhögősek
rva
az sajnos külső forrásból van, arról nem OCC tehet.

meg hát pl Zeke már a liga felét átugrotta, szóval egy újabb ilyen alázás a "láttunk már ilyet, lapozzunk" kategória, nem igazán üti meg az ingerküszöböt.

mondjuk ha nagyobb lenne a tét, akkor valószínűleg hevesebb reakciókat váltana ki a győzelem az ellenérzelmű szurkolókból, de ugye eleve a pozitív mérlegünkhöz két nehéz győzelem kellene, addig inkább csak nevetni lehet rajtunk.
slowmotion
Szerintem nem csak nevetni lehet rajtatok, s ezt nem udvarlásból mondom 😊. Azért, amit mutattak közvetítés alatt, hogy a kezdőben, ha jól emlékszem 15 általatok draftolt játékos van, akik nem is csupán töltelékek, az nagyon komoly dolog ám. S nem is vén öregek, hanem bőséggel a jövőt jelentik, ha csak valami nagy gebasz nem történik. A védelmetek már jó, a támadókhoz, egy kicsi lökés kéne, hogy meginduljon (szerintem jó coachinggal Dakot is lehet használni, nem reménytelen ember, ezt megmutatta). Bizonyos szempontból előrébb jártok mint mi hosszú távon. Nekünk Wentz az előnyünk, az elkapó gárda, meg az edzői stáb, de az is csak talán, és így is nyerni tudtatok.
Szóval nézzetek bátran előre, a játékos anyag megvan, az edzői stáb javítható, tartok tőle, hogy a jövőben fogom látni Jerry bácsi fejét örülni 😉
dande
dehogynem lehet. ezzel a játékosállománnyal nem szabadna csak addig eljutni, ameddig el szoktunk. van ugye a WAR, ami a bézbólban a Wins Above Replacement mutatója, vagyis a pozíció ligaátlagához képest hány plusz győzelmet jelent egy adott személy.
na Garrett stábjánál ez szerintem valahol mínusz kettő körül mozoghat.

Dakot nyomjuk, mert volt egy kiváló szezonja, amikor nem volt róla elég film. ha azt vesszük, a wildcat is ilyen volt - amíg nem tudtak belőle felkészülni, addig a Miaminak 10 győzelem plusz jelentett (1-15 -> 11-5), aztán amikor lett film, akkor szépen visszaestek 7-9 alá.

Dak ugyanez, 13-3 -> 9.7 -> (szerintem 7-9 és 9-7 között lehetünk). irtózunk az option túlzott alkalmazásától, pedig Dak abban erősebb, mint a pocket passingban. a keretre szabjuk a stratégiánkat. ja nem.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
"Now I have a new plant in my office. It’s a bonsai. I affectionately call it the Beasley Tree.

Nobody understands this."


OCC klasszikus ámokfutásának újabb epizódja:
 www.bloggingtheboys.com/2018/11/14/17775020/fear-the-star-victory-monday-in-the-life-of-a-cowboys-fan
gyeek
tegnap én is olvastam, elég durva 😀
viszont a trolling the nation egyre gyengébb, évekkel ezelőtt voltak sírva röhögősek
rva
az sajnos külső forrásból van, arról nem OCC tehet.

meg hát pl Zeke már a liga felét átugrotta, szóval egy újabb ilyen alázás a "láttunk már ilyet, lapozzunk" kategória, nem igazán üti meg az ingerküszöböt.

mondjuk ha nagyobb lenne a tét, akkor valószínűleg hevesebb reakciókat váltana ki a győzelem az ellenérzelmű szurkolókból, de ugye eleve a pozitív mérlegünkhöz két nehéz győzelem kellene, addig inkább csak nevetni lehet rajtunk.
slowmotion
Szerintem nem csak nevetni lehet rajtatok, s ezt nem udvarlásból mondom 😊. Azért, amit mutattak közvetítés alatt, hogy a kezdőben, ha jól emlékszem 15 általatok draftolt játékos van, akik nem is csupán töltelékek, az nagyon komoly dolog ám. S nem is vén öregek, hanem bőséggel a jövőt jelentik, ha csak valami nagy gebasz nem történik. A védelmetek már jó, a támadókhoz, egy kicsi lökés kéne, hogy meginduljon (szerintem jó coachinggal Dakot is lehet használni, nem reménytelen ember, ezt megmutatta). Bizonyos szempontból előrébb jártok mint mi hosszú távon. Nekünk Wentz az előnyünk, az elkapó gárda, meg az edzői stáb, de az is csak talán, és így is nyerni tudtatok.
Szóval nézzetek bátran előre, a játékos anyag megvan, az edzői stáb javítható, tartok tőle, hogy a jövőben fogom látni Jerry bácsi fejét örülni 😉
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
"Now I have a new plant in my office. It’s a bonsai. I affectionately call it the Beasley Tree.

Nobody understands this."


OCC klasszikus ámokfutásának újabb epizódja:
 www.bloggingtheboys.com/2018/11/14/17775020/fear-the-star-victory-monday-in-the-life-of-a-cowboys-fan
gyeek
tegnap én is olvastam, elég durva 😀
viszont a trolling the nation egyre gyengébb, évekkel ezelőtt voltak sírva röhögősek
rva
az sajnos külső forrásból van, arról nem OCC tehet.

meg hát pl Zeke már a liga felét átugrotta, szóval egy újabb ilyen alázás a "láttunk már ilyet, lapozzunk" kategória, nem igazán üti meg az ingerküszöböt.

mondjuk ha nagyobb lenne a tét, akkor valószínűleg hevesebb reakciókat váltana ki a győzelem az ellenérzelmű szurkolókból, de ugye eleve a pozitív mérlegünkhöz két nehéz győzelem kellene, addig inkább csak nevetni lehet rajtunk.
több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 4 005 — Me for President!
"Now I have a new plant in my office. It’s a bonsai. I affectionately call it the Beasley Tree.

Nobody understands this."


OCC klasszikus ámokfutásának újabb epizódja:
 www.bloggingtheboys.com/2018/11/14/17775020/fear-the-star-victory-monday-in-the-life-of-a-cowboys-fan
gyeek
tegnap én is olvastam, elég durva 😀
viszont a trolling the nation egyre gyengébb, évekkel ezelőtt voltak sírva röhögősek
több mint 5 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
LVE defensive player of the week. Akar meg a DROY cim is benne van a pakliban ha tudja tartani a jatekat. 😊

Szerkesztette: Blevi
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
"Now I have a new plant in my office. It’s a bonsai. I affectionately call it the Beasley Tree.

Nobody understands this."


OCC klasszikus ámokfutásának újabb epizódja:
 www.bloggingtheboys.com/2018/11/14/17775020/fear-the-star-victory-monday-in-the-life-of-a-cowboys-fan
gyeek
kis szünetet tartott. nem kis szünetet.
mondjuk én öt-hat évre tippeltem, de kiderült, hogy csak négy volt 😊
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
"Now I have a new plant in my office. It’s a bonsai. I affectionately call it the Beasley Tree.

Nobody understands this."


OCC klasszikus ámokfutásának újabb epizódja:
 www.bloggingtheboys.com/2018/11/14/17775020/fear-the-star-victory-monday-in-the-life-of-a-cowboys-fan

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
na, megnéztem a meccset (ismétlések nélkül). még most sem hiszem el, hogy 0,0 yardnyi büntetéssel le tudta hozni a hazai csapat a meccset.

amúgy sok hozzáfűzni valóm nincs, Elliott sokat futott, de igazából három-négy nagyobb futása volt, és a többi az birkózós, két-három yardos.
Prescott nem adta el a labdát (nem rajta múlott), ez a 26/36/270/1/0 nem tűnik rossznak, de jónéhány yard benne maradt, mert a checkdownokon iszonyat pontatlan volt, és ha egyáltalán az elkapás megvolt, a plusz yardokra esélye sem volt a receivernek.

Maherrel meg nem tudom mi történt, egészen konkrétan nem tudott az öt yardos vonal mögé elrúgni. lett is belőle sok yardnyi ajándék visszahordás.
slowmotion
Collins hozta a szokásos False start-ot 😕

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
na, megnéztem a meccset (ismétlések nélkül). még most sem hiszem el, hogy 0,0 yardnyi büntetéssel le tudta hozni a hazai csapat a meccset.

amúgy sok hozzáfűzni valóm nincs, Elliott sokat futott, de igazából három-négy nagyobb futása volt, és a többi az birkózós, két-három yardos.
Prescott nem adta el a labdát (nem rajta múlott), ez a 26/36/270/1/0 nem tűnik rossznak, de jónéhány yard benne maradt, mert a checkdownokon iszonyat pontatlan volt, és ha egyáltalán az elkapás megvolt, a plusz yardokra esélye sem volt a receivernek.

Maherrel meg nem tudom mi történt, egészen konkrétan nem tudott az öt yardos vonal mögé elrúgni. lett is belőle sok yardnyi ajándék visszahordás.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
Drafthoz neki sok koze nincs szerintem. Nekem az a bajom vele, hogy láthatóan nem tudja kibozni a keretből ami benne van. Azt varnam egy edzotol hogy lokjon egyet a szekeren ha gaz van. Garrett nem kepes erre vsz es szar donteseket is hoz (challengek pld).
Blevi
mondjuk ami challenge-et láttam, az mind közel volt. de szerintem nem is baj, ha száz százalékos helyzetekben dobja be, csak mutassa a csapatnak, hogy mindent megpróbál kihozni a helyzetből.
több mint 5 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Ezért - is - fájt eddig Linehan munkája, pl. a titánok ellen, a komplett első negyed. Nyomni kell a vörös zónában a futást.
Más: lassan van támadófal, alexander nem tudta teljesen tönkretenni!

Esch meg egyre jobb, ha a Hot Boys is előjönne, lehetne itt még szezonunk.
Charlie Firpo
Vereseggel felero gyozelem lenne, de az Eaglest mindig jo erzes elpicsazni. 😬
Mi kell egy jo SB runhoz? Legyen egy csapatnak 4 jo meccse egymas utan. Na nekunk meg 2 nem volt. Nincsenek nagy remenyeim. Falcons ellen megint jo a jo oreg sima/hearthbreaker/ same ols Cowboys loss.
Blevi
az a helyzet, hogy ha megfigyelitek az idei szezont, a sorminta: LWLWLWL(0)LW
szóval két dolog van:
- ez így egy 7-9-es szezon sajnos
- de ha nem a nyolcadik héten lett volna a bye week, hanem a hetediken vagy a kilencediken, akkor egy 9-7 is kinézhetne 😊
slowmotion
Á, most helyreállt a világ rendje, innentől megint tartjuk majd a Home W, Away L mintát 😀
Mit szólzok egyébként ahhoz, hogy úgy tűnik, Garrett Linehannel akar elvitetni minden balhét? Állitólag már szezon előtt ki akarta rakni.
A másik nagy kérdés, túléli-e Linehan a legközelebbi offense betlit? Megjegyzem, tegnap se rajta múlt a W, volt ugyan pár jó játék, de Zeke beast mode-ja nélkül megint csak kullogva jönnénk haza
Antonius
Alapvetően az Linehan hibája a gyenge O teljesítmény. Tegnap Garett végre elvitte a "tökeit". Tudom sokan fújtok Garettre, de nekem az évi néhány szar döntésén kívül nagy bajom nincs vele (mondjuk a Houston meccsen azért pipa voltam rá én is, mikor a hosszabításban nem berte behívni a 4&1-et). Szerintem az edzői gárda nem rossz, Linehan kivételével. A draftok is rendben vannak az utóbbi időben. Szóval ha mindent szempontot figyelembe veszek akkor nekem belefér Garett személye.
100yard
Drafthoz neki sok koze nincs szerintem. Nekem az a bajom vele, hogy láthatóan nem tudja kibozni a keretből ami benne van. Azt varnam egy edzotol hogy lokjon egyet a szekeren ha gaz van. Garrett nem kepes erre vsz es szar donteseket is hoz (challengek pld).
több mint 5 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 605 — Pfizer & Moderna fan
úgy döntöttem, ma optipista napot tartok.
Kövi meccsek:
Falcons Az O# elkapja a fonalat W. 5-5
Redskins Hazai pálya, megvédjük a csillagot. W 6-5
Saints: Jones leszedi Thomast de így is L 6-6
Eagles Visszavágnak egy sima meccsen. L 6-7
Colts Védelem előlép. W 7-7
Buccaneers W mert W. 8-7
Giants Mindenki motivált lesz. Giants már a draftra gondol 9-7

PO meg lesz, és innentől 4 győzelem. 😊

több mint 5 éve
100yard Dallas Cowboys 1 388
Ezért - is - fájt eddig Linehan munkája, pl. a titánok ellen, a komplett első negyed. Nyomni kell a vörös zónában a futást.
Más: lassan van támadófal, alexander nem tudta teljesen tönkretenni!

Esch meg egyre jobb, ha a Hot Boys is előjönne, lehetne itt még szezonunk.
Charlie Firpo
Vereseggel felero gyozelem lenne, de az Eaglest mindig jo erzes elpicsazni. 😬
Mi kell egy jo SB runhoz? Legyen egy csapatnak 4 jo meccse egymas utan. Na nekunk meg 2 nem volt. Nincsenek nagy remenyeim. Falcons ellen megint jo a jo oreg sima/hearthbreaker/ same ols Cowboys loss.
Blevi
az a helyzet, hogy ha megfigyelitek az idei szezont, a sorminta: LWLWLWL(0)LW
szóval két dolog van:
- ez így egy 7-9-es szezon sajnos
- de ha nem a nyolcadik héten lett volna a bye week, hanem a hetediken vagy a kilencediken, akkor egy 9-7 is kinézhetne 😊
slowmotion
Á, most helyreállt a világ rendje, innentől megint tartjuk majd a Home W, Away L mintát 😀
Mit szólzok egyébként ahhoz, hogy úgy tűnik, Garrett Linehannel akar elvitetni minden balhét? Állitólag már szezon előtt ki akarta rakni.
A másik nagy kérdés, túléli-e Linehan a legközelebbi offense betlit? Megjegyzem, tegnap se rajta múlt a W, volt ugyan pár jó játék, de Zeke beast mode-ja nélkül megint csak kullogva jönnénk haza
Antonius
Alapvetően az Linehan hibája a gyenge O teljesítmény. Tegnap Garett végre elvitte a "tökeit". Tudom sokan fújtok Garettre, de nekem az évi néhány szar döntésén kívül nagy bajom nincs vele (mondjuk a Houston meccsen azért pipa voltam rá én is, mikor a hosszabításban nem berte behívni a 4&1-et). Szerintem az edzői gárda nem rossz, Linehan kivételével. A draftok is rendben vannak az utóbbi időben. Szóval ha mindent szempontot figyelembe veszek akkor nekem belefér Garett személye.
több mint 5 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 657
Ezért - is - fájt eddig Linehan munkája, pl. a titánok ellen, a komplett első negyed. Nyomni kell a vörös zónában a futást.
Más: lassan van támadófal, alexander nem tudta teljesen tönkretenni!

Esch meg egyre jobb, ha a Hot Boys is előjönne, lehetne itt még szezonunk.
Charlie Firpo
Vereseggel felero gyozelem lenne, de az Eaglest mindig jo erzes elpicsazni. 😬
Mi kell egy jo SB runhoz? Legyen egy csapatnak 4 jo meccse egymas utan. Na nekunk meg 2 nem volt. Nincsenek nagy remenyeim. Falcons ellen megint jo a jo oreg sima/hearthbreaker/ same ols Cowboys loss.
Blevi
az a helyzet, hogy ha megfigyelitek az idei szezont, a sorminta: LWLWLWL(0)LW
szóval két dolog van:
- ez így egy 7-9-es szezon sajnos
- de ha nem a nyolcadik héten lett volna a bye week, hanem a hetediken vagy a kilencediken, akkor egy 9-7 is kinézhetne 😊
slowmotion
Á, most helyreállt a világ rendje, innentől megint tartjuk majd a Home W, Away L mintát 😀
Mit szólzok egyébként ahhoz, hogy úgy tűnik, Garrett Linehannel akar elvitetni minden balhét? Állitólag már szezon előtt ki akarta rakni.
A másik nagy kérdés, túléli-e Linehan a legközelebbi offense betlit? Megjegyzem, tegnap se rajta múlt a W, volt ugyan pár jó játék, de Zeke beast mode-ja nélkül megint csak kullogva jönnénk haza

Cowboys 4ever.
több mint 5 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 657
Sok mondenről már nem döntött ez a meccs részünkről, de azért sasokat kopasztani mindig jó 😀 így legalább magunkkal rántjuk őket is.
Két nagyon inkonzisztens csapat meccse volt egyébként, nekünk volt egy kicsit jobb def. és jobban fel voltunk tüzelve, ez döntött. Egyébként már a Titans ellen is volt egy olyan érzésem, hogy a bye alatt mi végig az Eaglesre készültünk.
Zeke és LVE brutálisat játszott, jó volt nézni.

Cowboys 4ever.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
Ezért - is - fájt eddig Linehan munkája, pl. a titánok ellen, a komplett első negyed. Nyomni kell a vörös zónában a futást.
Más: lassan van támadófal, alexander nem tudta teljesen tönkretenni!

Esch meg egyre jobb, ha a Hot Boys is előjönne, lehetne itt még szezonunk.
Charlie Firpo
Vereseggel felero gyozelem lenne, de az Eaglest mindig jo erzes elpicsazni. 😬
Mi kell egy jo SB runhoz? Legyen egy csapatnak 4 jo meccse egymas utan. Na nekunk meg 2 nem volt. Nincsenek nagy remenyeim. Falcons ellen megint jo a jo oreg sima/hearthbreaker/ same ols Cowboys loss.
Blevi
az a helyzet, hogy ha megfigyelitek az idei szezont, a sorminta: LWLWLWL(0)LW
szóval két dolog van:
- ez így egy 7-9-es szezon sajnos
- de ha nem a nyolcadik héten lett volna a bye week, hanem a hetediken vagy a kilencediken, akkor egy 9-7 is kinézhetne 😊
több mint 5 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Ezért - is - fájt eddig Linehan munkája, pl. a titánok ellen, a komplett első negyed. Nyomni kell a vörös zónában a futást.
Más: lassan van támadófal, alexander nem tudta teljesen tönkretenni!

Esch meg egyre jobb, ha a Hot Boys is előjönne, lehetne itt még szezonunk.
Charlie Firpo
Vereseggel felero gyozelem lenne, de az Eaglest mindig jo erzes elpicsazni. 😬
Mi kell egy jo SB runhoz? Legyen egy csapatnak 4 jo meccse egymas utan. Na nekunk meg 2 nem volt. Nincsenek nagy remenyeim. Falcons ellen megint jo a jo oreg sima/hearthbreaker/ same ols Cowboys loss.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
Direkt csinálta az eagles, hogy maradjon Garett. 😊
beltazor
ez biztos olyan, mint amikor azért szorított a top angol focicsapatok szurkolói köre, hogy Wenger meg Murinnyó maradjon a csapatánál 😊
több mint 5 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 605 — Pfizer & Moderna fan
Direkt csinálta az eagles, hogy maradjon Garett. 😊

több mint 5 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ezért - is - fájt eddig Linehan munkája, pl. a titánok ellen, a komplett első negyed. Nyomni kell a vörös zónában a futást.
Más: lassan van támadófal, alexander nem tudta teljesen tönkretenni!

Esch meg egyre jobb, ha a Hot Boys is előjönne, lehetne itt még szezonunk.

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 322 — Invisible man
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/44521436_1470563533046303_447210038017130496_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=Ht3hqZZo37UAb5dodW8&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfB2fkEV7LPs4Z3kTK6rZbo7uCsCDhi01bM1Yfm_LXEyDA&oe=66267545
Bleacher Report on Instagram: "Zeke with 2 TDs, 187 total yards and a win over the Eagles! 🍽"
201K likes, 1,333 comments - bleacherreportNovember 11, 2018 on : "Zeke with 2 TDs, 187 total yards and a win over the Eagles! 🍽".


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.