Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 688 — Cowboys fan
Na akkor döntő vasárnap.
Pihenhetünk, 4 nappal többet + hazai pálya.

L esetén még wcre mehetünk.
Carolina Vikings Seattle pályázik erre.
beltazor
És ha W lesz, akkor nem mehettek majd WC-re? 😊 Bocsi, szar volt... | "szar" volt.... érted... | abbahagytam.
Awesome88
már nagyon hiányoztál... ja nem 😊
több mint 5 éve
Blevi 8 239 — Lions & Cowboys fan
Melyik a jobb eredmeny hetfon nekunk.

Sasfiokok es pontelony, vagy Winnetou-ek is akkor mar csak 2 szereplos a verseny
Needa
legyen döntetlen
slowmotion
+1 szavazat a döntetlenre
én szívem szerint inkább a Washingtonnak szurkolnék, de az a baj, hogy nekik könnyebb a maradék rész: Giants, Jaguars, Titans ... nem ettől lesz vonalkódos a gatya
de az Eagles-nek nem lehet szurkolni, szóval inkább akkor a Washington ELLEN szurkolok.
rva
Egyszeru a keplet innen, ha hetvegen nyerunk PO. Ha nem esely akkor is marad de sztem akkor nem lesz meg. Ez kb Garrett sorsat is eldonti.
Blevi
Ha nem nyerünk akkor is marad bőven esély. A Phillynek még három kemény meccse marad. Azok közül eggyen, de lehet kettőn is fognak botlani.
A mi hátralévő sorsolásunk azért jóval egyszerűbb.
A Was-sal talán már nem kell számolnunk QB hiányában.
100yard
Esely marad de akkor mar felni kell a same old cowboys-tol.
több mint 5 éve
100yard Dallas Cowboys 1 388
 247sports.com/nfl/dallas-cowboys/Article/Xavier-Woods-nearly-a-top-five-NFL-free-safety-numbers-show-125814766/

Azért Kris Richard munkája kezd szépen beérni.
több mint 5 éve
100yard Dallas Cowboys 1 388
Melyik a jobb eredmeny hetfon nekunk.

Sasfiokok es pontelony, vagy Winnetou-ek is akkor mar csak 2 szereplos a verseny
Needa
legyen döntetlen
slowmotion
+1 szavazat a döntetlenre
én szívem szerint inkább a Washingtonnak szurkolnék, de az a baj, hogy nekik könnyebb a maradék rész: Giants, Jaguars, Titans ... nem ettől lesz vonalkódos a gatya
de az Eagles-nek nem lehet szurkolni, szóval inkább akkor a Washington ELLEN szurkolok.
rva
Egyszeru a keplet innen, ha hetvegen nyerunk PO. Ha nem esely akkor is marad de sztem akkor nem lesz meg. Ez kb Garrett sorsat is eldonti.
Blevi
Ha nem nyerünk akkor is marad bőven esély. A Phillynek még három kemény meccse marad. Azok közül eggyen, de lehet kettőn is fognak botlani.
A mi hátralévő sorsolásunk azért jóval egyszerűbb.
A Was-sal talán már nem kell számolnunk QB hiányában.
több mint 5 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Na akkor döntő vasárnap.
Pihenhetünk, 4 nappal többet + hazai pálya.

L esetén még wcre mehetünk.
Carolina Vikings Seattle pályázik erre.
beltazor
És ha W lesz, akkor nem mehettek majd WC-re? 😊 Bocsi, szar volt... | "szar" volt.... érted... | abbahagytam.
több mint 5 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 606 — Pfizer & Moderna fan
Na akkor döntő vasárnap.
Pihenhetünk, 4 nappal többet + hazai pálya.

L esetén még wcre mehetünk.
Carolina Vikings Seattle pályázik erre.

több mint 5 éve
Blevi 8 239 — Lions & Cowboys fan
Melyik a jobb eredmeny hetfon nekunk.

Sasfiokok es pontelony, vagy Winnetou-ek is akkor mar csak 2 szereplos a verseny
Needa
legyen döntetlen
slowmotion
+1 szavazat a döntetlenre
én szívem szerint inkább a Washingtonnak szurkolnék, de az a baj, hogy nekik könnyebb a maradék rész: Giants, Jaguars, Titans ... nem ettől lesz vonalkódos a gatya
de az Eagles-nek nem lehet szurkolni, szóval inkább akkor a Washington ELLEN szurkolok.
rva
Egyszeru a keplet innen, ha hetvegen nyerunk PO. Ha nem esely akkor is marad de sztem akkor nem lesz meg. Ez kb Garrett sorsat is eldonti.
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Emlékeztek tavaly mekkora lúzer volt a Cowboys, hogy elengedte Barry Churchöt? Most padozik Jacksonvilleben...
gyeek
hát ettől függetlenül nálunk talán elférne Woods meg Heath mellett...
a bigcatcountry már azt mondja "soon to be released" náluk Church, és Ronnie Harrison kezd a helyén.
tavaly még volt 4 INT-je, de 30 éves ... jövőre kérhetem Earl Thomast helyette évi 6 millióért?
rva
Churchben az érdekes az volt, hogy nem volt jellemző rá a kiugró teljesítmény. Ha jól játszott a védelem ő is jobban játszott, ha épp gyengén, akkor ő is alászállt a standardnak. Volt is valami kommentárja ifjabb Jonesnak az elengedése után ami nem volt éppenséggel hízelgő... Mivel tavaly szaggatott a Jax D, sokan betalálták Stephen Jonest (vagy az apját ha nem tudták mi a leosztás), miközben a secondary lecserélése idén a szezon slágere. Vissza viszont már nem kellene hozni (max sérülés esetén).


blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 4 006 — Me for President!
Emlékeztek tavaly mekkora lúzer volt a Cowboys, hogy elengedte Barry Churchöt? Most padozik Jacksonvilleben...
gyeek
hát ettől függetlenül nálunk talán elférne Woods meg Heath mellett...
a bigcatcountry már azt mondja "soon to be released" náluk Church, és Ronnie Harrison kezd a helyén.
tavaly még volt 4 INT-je, de 30 éves ... jövőre kérhetem Earl Thomast helyette évi 6 millióért?

Szerkesztette: rva
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Emlékeztek tavaly mekkora lúzer volt a Cowboys, hogy elengedte Barry Churchöt? Most padozik Jacksonvilleben...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 4 006 — Me for President!
Melyik a jobb eredmeny hetfon nekunk.

Sasfiokok es pontelony, vagy Winnetou-ek is akkor mar csak 2 szereplos a verseny
Needa
legyen döntetlen
slowmotion
+1 szavazat a döntetlenre
én szívem szerint inkább a Washingtonnak szurkolnék, de az a baj, hogy nekik könnyebb a maradék rész: Giants, Jaguars, Titans ... nem ettől lesz vonalkódos a gatya
de az Eagles-nek nem lehet szurkolni, szóval inkább akkor a Washington ELLEN szurkolok.
több mint 5 éve
100yard Dallas Cowboys 1 388
Melyik a jobb eredmeny hetfon nekunk.

Sasfiokok es pontelony, vagy Winnetou-ek is akkor mar csak 2 szereplos a verseny
Needa
Szerintem egyértelműen pontelőny. Amennyiben otthon a philly elleni meccset a hétvégén meg tudnánk nyerni akkor gyakorlatilag másfél meccs előnyünk lenne bármi történjen is a WAS meccsen és az három mecssel a szezon vége előtt nem elhanyagolható előny.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 688 — Cowboys fan
Melyik a jobb eredmeny hetfon nekunk.

Sasfiokok es pontelony, vagy Winnetou-ek is akkor mar csak 2 szereplos a verseny
Needa
legyen döntetlen
több mint 5 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Melyik a jobb eredmeny hetfon nekunk.

Sasfiokok es pontelony, vagy Winnetou-ek is akkor mar csak 2 szereplos a verseny
Needa
Elvileg a philly győzelem a jobb.
 www.bloggingtheboys.com/2018/12/1/18120680/poll-who-are-you-rooting-for-in-monday-nights-nfc-east-matchup-between-washington-and-philadelphia

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 5 éve
Needa Dallas Cowboys 233
Melyik a jobb eredmeny hetfon nekunk.

Sasfiokok es pontelony, vagy Winnetou-ek is akkor mar csak 2 szereplos a verseny
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Érdekességképpen:

A defense-ünk Rush YDS/G mutatóban 91.3-al első, points/G mutatóban 18.6-al második, YDS/G mutatóban 318.2-vel pedig 5. helyen áll.
A "legrosszabb" mutatónk az össz engedett yard, 3818, de ez is a 10. helyre jó.

Hölgyeim és uraim,

Elit defense-ünk van!
Wong
2000 Ravens anyone? 😛

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Érdekességképpen:

A defense-ünk Rush YDS/G mutatóban 91.3-al első, points/G mutatóban 18.6-al második, YDS/G mutatóban 318.2-vel pedig 5. helyen áll.
A "legrosszabb" mutatónk az össz engedett yard, 3818, de ez is a 10. helyre jó.

Hölgyeim és uraim,

Elit defense-ünk van!
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Richardsról amúgy mit gondoltok?
Amúgy gratu, komoly volt. Mondjuk a Sanints O érdekesen állt a meccsbe, de ettől még volt ebben meló! 😊
Szóval gratu!
Dissident Aggressor
Itt is az egyik lehetséges válasz Richards-ról.
A jó safety B. Jones-ból egy elit (most nem tudom, hogy áll, egy ideig a PFF-nél a liga legjobbja) CB-t kreált egy nyár és ősz alatt.
Charlie Firpo
Visszaesett a 4. helyre, a Stephon Gilmore, Kareem Jackson, Desmond King II trió előzi.
empty taxi
Mindezt Alshon Jeffrey, Julio Jones és Michael Thomas ellen az elmúlt 4 héten.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
Richardsról amúgy mit gondoltok?
Amúgy gratu, komoly volt. Mondjuk a Sanints O érdekesen állt a meccsbe, de ettől még volt ebben meló! 😊
Szóval gratu!
Dissident Aggressor
Itt is az egyik lehetséges válasz Richards-ról.
A jó safety B. Jones-ból egy elit (most nem tudom, hogy áll, egy ideig a PFF-nél a liga legjobbja) CB-t kreált egy nyár és ősz alatt.
Charlie Firpo
Visszaesett a 4. helyre, a Stephon Gilmore, Kareem Jackson, Desmond King II trió előzi.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez majd átalakul szépen ...of the Year-re.
Mikor Kuechly az volt, hasonló statokat hozott. És az ő játéka is eléggé ott van a szeren.
Charlie Firpo
Darius Leonard les az ev ujonc vedoje. Hiaba fasza LVE, Leonard teljesitmenyevel meg o sem vetekedhet. Persze nyilvan azon is mulik majd, ki megy poba es ki nem, de nagyon meglepne, ha nem DL kapna a dijat.
Stez
Igen, őt is olvasni. Te látod játszani: annyira fontos a védelemben, mint nálunk Esch? (kb. ha nem játszana, nem lenne védelem, mint Kuechly vagy Giants Collins a 2. évében ugrik be persze a mi Lee-nk mellett. Vagy, hogy ne menjek messze: támadók közül Zeke volt olyan, hogy más lett tőle a csapat játéka).
Charlie Firpo
Oszinten? Fontosabb. Leonard egyszemelyben vezer, de kis tulzassal az egesz fronthet. O van ott mindenhol, nem csak szerel, de allati jol blitzel, raadasul sorra szerzi a labdakat. Teszem hozza, nem a garbage-ban, hanem kulcsjatekoknal szed pickeket, eroszakol ki fumble-t es csinal sacket vagy stopot.

Azert mondom, hogy Leonard szerepe nagyobb, illetve fontosabb, mert mellette nincs Smith, elotte nincsen Lawrence, mogotte nincsen Byron Jones. A Colts vedelme siralomhaz, Leonard nelkul pedig meg az Oaklandenel is rosszabb lenne. A Dallase viszont Lee-vel sem volt rossz, amikor LVE nem jatszott.

De en ezt teljesen szubjektiven mondom, es nem gondold, hogy haza beszelek, ugyanis en Vander Escht imadom, imadtam egyetemen is (GM-ben elso szamu targetem is volt). Egyszeruen csak Leonard a stathajhaszas mellett szerintem sokkalta inkabb reszes abban, hogy a Colts ott van, ahol, es nagyobb fontossaggal bir jelenleg a vedelmeben, mint LVE.
Stez
Okés, kössz. Amúgy majd ha egymásnak feszülünk, úgyis élőben láthatjuk a két fiút.
Charlie Firpo
Na igen, nem gondoltam volna elozetesen, hogy ez a meccs tettel bir majd, a Coltsot sem gondoltam volna meglepetescsapatnak, de az Eagles mellett a Dallasnak vegkepp eselyt sem adtam volna ebben a csoportban. Szoval baromira erdekes lesz, mert mindket negyes baromi szoros, ugyhogy siman lehet, hogy az egyikunknek epp az ezen a meccsen szerzett W kell majd a rajatszashoz.

több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 4 006 — Me for President!
Prescott célpontok:
2017:
- Dez Bryant: 68 a 130-ból, 52% sikeres, 829 yard, 6.4 yard per kisérlet, 6 td, 5 int, 71.6 irányító mutató
- mindenki más: 240 a 360-ból, 67% sikeres, 2495 yard, 6.9 yard per kisérlet, 16 td, 8 int, 92.1irányító mutató

2018
- Amari Cooper: 30 a 40-ből, 75% sikeres, 424 yard, 10.6 yard per kisérlet, 3 td, 1 int, 123.3 irányító mutató
- mindenki más: 213 a 324-ből, 66% sikeres, 2251 yard, 6.9 yard per kisérlet, 11 td, 4 int, 92.0 irányító mutató

figyeljük meg, hogy a "mindeki más" mennyire nem változott
több mint 5 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ez majd átalakul szépen ...of the Year-re.
Mikor Kuechly az volt, hasonló statokat hozott. És az ő játéka is eléggé ott van a szeren.
Charlie Firpo
Darius Leonard les az ev ujonc vedoje. Hiaba fasza LVE, Leonard teljesitmenyevel meg o sem vetekedhet. Persze nyilvan azon is mulik majd, ki megy poba es ki nem, de nagyon meglepne, ha nem DL kapna a dijat.
Stez
Igen, őt is olvasni. Te látod játszani: annyira fontos a védelemben, mint nálunk Esch? (kb. ha nem játszana, nem lenne védelem, mint Kuechly vagy Giants Collins a 2. évében ugrik be persze a mi Lee-nk mellett. Vagy, hogy ne menjek messze: támadók közül Zeke volt olyan, hogy más lett tőle a csapat játéka).
Charlie Firpo
Oszinten? Fontosabb. Leonard egyszemelyben vezer, de kis tulzassal az egesz fronthet. O van ott mindenhol, nem csak szerel, de allati jol blitzel, raadasul sorra szerzi a labdakat. Teszem hozza, nem a garbage-ban, hanem kulcsjatekoknal szed pickeket, eroszakol ki fumble-t es csinal sacket vagy stopot.

Azert mondom, hogy Leonard szerepe nagyobb, illetve fontosabb, mert mellette nincs Smith, elotte nincsen Lawrence, mogotte nincsen Byron Jones. A Colts vedelme siralomhaz, Leonard nelkul pedig meg az Oaklandenel is rosszabb lenne. A Dallase viszont Lee-vel sem volt rossz, amikor LVE nem jatszott.

De en ezt teljesen szubjektiven mondom, es nem gondold, hogy haza beszelek, ugyanis en Vander Escht imadom, imadtam egyetemen is (GM-ben elso szamu targetem is volt). Egyszeruen csak Leonard a stathajhaszas mellett szerintem sokkalta inkabb reszes abban, hogy a Colts ott van, ahol, es nagyobb fontossaggal bir jelenleg a vedelmeben, mint LVE.
Stez
Okés, kössz. Amúgy majd ha egymásnak feszülünk, úgyis élőben láthatjuk a két fiút.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 5 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Richardsról amúgy mit gondoltok?
Amúgy gratu, komoly volt. Mondjuk a Sanints O érdekesen állt a meccsbe, de ettől még volt ebben meló! 😊
Szóval gratu!
Dissident Aggressor
Itt is az egyik lehetséges válasz Richards-ról.
A jó safety B. Jones-ból egy elit (most nem tudom, hogy áll, egy ideig a PFF-nél a liga legjobbja) CB-t kreált egy nyár és ősz alatt.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
höhö...
 twitter.com/Cowboys_DBM/status/1068602510477266944

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
100yard Dallas Cowboys 1 388
és Jaylont nem kellett volna kiküldeni, mert bár a HoH megvolt, de nem defenseless playeren, és főleg nem első szándékkal (simán látni, hogy jobb vállal tolta meg a hit sticket, csak a támadó gyorsabb volt, mint gondolta.)

Kamarát amúgy állította meg Jaylon ugyanígy a második negyedben is. lecsúszott kísérlet, de semmiképpen sem alattomos.

igazából a Saints kevés dolgot csinált jól, két közepesen teljesTő csapat közül mi voltunk a jobb.

de majd megnézem a full game-et is, ha lesz rá két-három órám.
slowmotion
ARTICLE 8. TARGETING. It is a foul if a player lowers his head to initiate and make contact with his helmet against an opponent.

Penalty: Loss of 15 yards. If the foul is by the defense, it is also an automatic first down. The player may be disqualified.

Ez a hivatalos szabálykönyvből van, ebben sehol sincs benne hogy defensless playeren kell lennie. Meg amúgy is a targetingnek sem az NCAA-ben sem pedig az NFL-ben nem feltétele, hogy a játékos defensless legyen. Ha sisak a sisaknak megy szándékosan, akkor targeting és kiállítás.

Amire te gondolsz az egy másik szabálytalanság, és nem is jár kiállítás érte sajnos.....
kapitnono
aranyos vagy, hogy bemásoltad a passzust.

lowers his head to initiate and make contact with his helmet =/= lowers his head and initiates and makes contact with his helmet
az egyik cél, a másik származékos hatás.
viszont a killshot és a tackle közbeni ütközés között az a különbség, hogy előbbiben nem is fog vállal ráfordulni a védő, mert nem vállal akarja megállítani a támadót. Jaylon viszont pont az utolsó lépésből balra forog, hogy jobb vállal állítsa föld körüli pályára Kamarát. mert való igaz ugyan, hogy Jaylon előre hajolt - de mutass légyszi valakit, aki nem előre hajolva kísérli meg a szerelést.
 index.hu/sport/amerikaifutball/2018/11/30/nfl_saints_cowboys_jaylon_smith_brutalis_utkozes/

(a szöveget ne olvasd, mert Koroknai rettentő sokszor ír nettó faszságot, de legalább a tehenészeket is utálja, már amennyire ezt a cikkeiből meg lehet ítélni.)

a defenseless playert meg azért írtam, mert (nem-irányító esetében) az az egyetlen eset, ahol a fejre ütközést kategórikusan tiltják.
slowmotion
Akárhányszor megnézem minden szögből, mindegy, hogy mit vagy hogyan akarta az eredmény a fontos. Sisak a sisakkal ment neki Kamarának ami büntetés és kiálítás.

Mindegy mert nyertetek és jobbak is voltatok megérdemeltétek, csak fura hogy ezt elnézték.....
kapitnono
Mindkét oldalon elég sok szabálytalanságot elnéztek a zebrák. Nem tudom mi lett volna ha mindent befújnak, akár a NYO is nyerhetett volna de azért össességében ezen az estén jobbak voltunk. Tudom nem pontozásos sportág, de ha minden statot nézünk most mi voltunk meggyőzőbbek.