Dallas Cowboys

34 feliratkozó

több mint 5 éve
100yard Dallas Cowboys 1 388
Uraim,szerintem Zeke a végén fél kábán futott...Hihetetlen szíve van.
sztaking
Ha ez igy van, akkor eltiltani ot a Colts elleni meccsrol, mert vele nehezen birna a vedelmunk. 8-D Vagy ne is jatsszak le a meccset, a Colts megkapja 3-0-val, az lenne a legjobb.
Stez
Ezért eltiltani?Max az Orvost aki engedte..viszont ha nem engedi kikapunk..
sztaking
Valami olyssmit nyilatkozott, hogy "stinger" volt és emiatt nem érezte a kezét (volt is ott valami rosszul sikerült handoff).
több mint 5 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Uraim,szerintem Zeke a végén fél kábán futott...Hihetetlen szíve van.
sztaking
Ha ez igy van, akkor eltiltani ot a Colts elleni meccsrol, mert vele nehezen birna a vedelmunk. 8-D Vagy ne is jatsszak le a meccset, a Colts megkapja 3-0-val, az lenne a legjobb.
Stez
Ezért eltiltani?Max az Orvost aki engedte..viszont ha nem engedi kikapunk..

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Uraim,szerintem Zeke a végén fél kábán futott...Hihetetlen szíve van.
sztaking
Ha ez igy van, akkor eltiltani ot a Colts elleni meccsrol, mert vele nehezen birna a vedelmunk. 8-D Vagy ne is jatsszak le a meccset, a Colts megkapja 3-0-val, az lenne a legjobb.

több mint 5 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Én nem fogom Dak-ot szidni soha,mert az az első évad,csak csettinteni tud az ember...remélem fejlődni fog,meg visszatér Frederick és Martin és jön az SB 😊

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 5 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Martinról van hír? Vagy már IR-en is van?
beltazor
JJ azt nyilatkozta, hogy első blikkre nincs struktúrális elváltozás, de MRI csak hétfőn. Mondjuk most tudjuk pihentetni januárig h akell.
100yard
Hála Istennek miatta nagyon aggódtam.
sztaking
Sajna még nem lehet megkönnyebbülni, MRI-n derülnek ki, a csúnya dolgok :/
beltazor
Szorítsunk Neki mert nélküle,Zekét kicsinálják...

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 5 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 603 — Pfizer & Moderna fan
Martinról van hír? Vagy már IR-en is van?
beltazor
JJ azt nyilatkozta, hogy első blikkre nincs struktúrális elváltozás, de MRI csak hétfőn. Mondjuk most tudjuk pihentetni januárig h akell.
100yard
Hála Istennek miatta nagyon aggódtam.
sztaking
Sajna még nem lehet megkönnyebbülni, MRI-n derülnek ki, a csúnya dolgok :/

több mint 5 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Uraim,szerintem Zeke a végén fél kábán futott...Hihetetlen szíve van.

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 5 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Martinról van hír? Vagy már IR-en is van?
beltazor
JJ azt nyilatkozta, hogy első blikkre nincs struktúrális elváltozás, de MRI csak hétfőn. Mondjuk most tudjuk pihentetni januárig h akell.
100yard
Hála Istennek miatta nagyon aggódtam.

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 3 995 — Me for President!
Mar csak egy qb kell aki meg tudja dobni az ures elkapot 😊
undisputedly
Hát vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban.

Dobott 450 yardot, 78%-os passz pontossággal. Ez azért nem rossz és nem azt jelenti, hogy nem találja el az elkapókat. Az hogy a hosszú passzokat túldobja, az minden irányítónál előfordul. Wentz-nek is volt tegnap vagy kettő ebből a fajtából.

Viszont dobott két INT-et -igaz az elsőt nem írnám a számlájára, mert az Coopernek oda volt szerkesztve, csak Douglas arra kóricált ahl nem kellett volna-, majdnem hármat. és a fumbli se esett jól.
100yard
az elsőt én se írnám Prescott-ra, az tökéletesen volt Cooper ölébe dobva, ha az eagles védő valami isteni sugallattól vezérelve nem vált le a tight endről (Jarwin? - mondjuk ilyenkor szar, hogy nincs egy komolyan vehető TE a csapatban, mint Witten, akiről nem fordult volna le a védő az utolsó utáni pillanatig se...) akkor az egy walk-in TD.
a második már eléggé szarul lett dobva, kifejezetten magasra azért vállalni kell a felelősséget
a fumbli meg olyan, hogy nincs QB aki túl sokat tehetne egy hátulról érkező strip sack ellen... persze felléphetett volna hamarabb, vagy megindulhatott volna a B gap-en, de ez megint nem egyértelműen Dak hibája, neki kötelessége feltételezni, hogy a mögötte lévő falember védelmezi őt.

Szerkesztette: rva
több mint 5 éve
100yard Dallas Cowboys 1 388
Martinról van hír? Vagy már IR-en is van?
beltazor
JJ azt nyilatkozta, hogy első blikkre nincs struktúrális elváltozás, de MRI csak hétfőn. Mondjuk most tudjuk pihentetni januárig h akell.
több mint 5 éve
100yard Dallas Cowboys 1 388
Mar csak egy qb kell aki meg tudja dobni az ures elkapot 😊
undisputedly
Hát vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban.

Dobott 450 yardot, 78%-os passz pontossággal. Ez azért nem rossz és nem azt jelenti, hogy nem találja el az elkapókat. Az hogy a hosszú passzokat túldobja, az minden irányítónál előfordul. Wentz-nek is volt tegnap vagy kettő ebből a fajtából.

Viszont dobott két INT-et -igaz az elsőt nem írnám a számlájára, mert az Coopernek oda volt szerkesztve, csak Douglas arra kóricált ahl nem kellett volna-, majdnem hármat. és a fumbli se esett jól.
több mint 5 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 603 — Pfizer & Moderna fan
Martinról van hír? Vagy már IR-en is van?

több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 3 995 — Me for President!
Mar csak egy qb kell aki meg tudja dobni az ures elkapot 😊
undisputedly
meg egy bírói gárda, akik nem Stevie Wonder és Ray Charles szerelemgyerekei
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mar csak egy qb kell aki meg tudja dobni az ures elkapot 😊
több mint 5 éve
100yard Dallas Cowboys 1 388
https://static.www.nfl.com/image/private/t_person_squared_mobile/t_lazy/f_auto/league/dyrrl1knhcxqjwuvhcwm
NFL.com | Official Site of the National Football League
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.


Ilyet se fogunk sokat látni. DAK vezeti a heti listát passolt yardoknban. 😊

Azért sokat tettek Gregory-val együtt, hogy elvesszük ezt a mecccset. 😕
több mint 5 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 323 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
...na, hát én azt mondom, hogy csak megért egy first round picket ez az Amari gyerek!! 😊
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gratulálok Cooper s LvDE nagy fogás volt.
dande
Pedig mindkettőnél nagyon fújtak.
Ahogy a bírók is, össze-vissza. Ez nagyon egál meccs volt. Most így adta ki. Kössz a gratulációt.
Charlie Firpo
LvDEt nagyon szerettem volna hozzánk de ahol mi húztunk esély se volt rá meg nem is tudom akartuk e. Anno Byron Jonest viszont szerettük volna de nem gondoltuk olyan korán kimegy, hoztuk Agholort majd jött Rowe. Végül is most már nem bánom Agholort, de irígylem Jonest is 😛
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Majd azert a vikest/hoxot verjetek meg
Janek
Na na !! Ilyet ne is mondj !😃😛
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Majd azert a vikest/hoxot verjetek meg

több mint 5 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Gratulálok Cooper s LvDE nagy fogás volt.
dande
Pedig mindkettőnél nagyon fújtak.
Ahogy a bírók is, össze-vissza. Ez nagyon egál meccs volt. Most így adta ki. Kössz a gratulációt.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 5 éve
Blevi 8 233 — Lions & Cowboys fan
Dakot kirangatta a csapat a szarból amibe a 3 turnoverrel keverte a brigadot. Megvan a PO kb de csak a vedelemben bizhatunk mert sajnos Prescottal nem lesz PO run.
Lehet orulni de ezt a mait az O nem teszi ki az ablakba(Dak nem teszi ki), mindent megnyertunk TOP, yardok minden kb megis ha kikapunk szavunk nem lehet.
Martin sztem IR, ez is tetezi a bajokat Tyron sem volt az igazi.

Szerkesztette: Blevi
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gratulálok Cooper s LvDE nagy fogás volt.
több mint 5 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Na, ez pipa, nehéz (szörnyű) szülés volt!

Mostantól szoronghatunk Zack-ért, mert Connor gyerek nem volt túl bíztató, persze nem az a liga a két játékos.

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 5 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Na nézzük, hu-hu meccs!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 5 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 653
Rap szerint Tyron és Gallup is játszik ma este, ez qrvára jó hír. Dak is kicsit nyugodtabb, ha TS védi a vakoldalt

Cowboys 4ever.