Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Az egyetlen pozitívum a tegnapi meccs után, hogy vége a Csipkerózsika álomnak és alaposan szájba vágták a srácokat, remélem jól bevésték az eszükbe (megint) milyen érzés égni.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 4 005 — Me for President!
...felállásban!!!!!!!!!!!!!444!4!!négy!44...
rva
Nagyon tetszik 😀
Wong
régi IRC-s megszokás 😉
több mint 5 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
...felállásban!!!!!!!!!!!!!444!4!!négy!44...
rva
Nagyon tetszik 😀
több mint 5 éve
100yard Dallas Cowboys 1 388
namost két esély volt a 100% PO-ra
- nyerünk most
- az Eagles és a Redskins is veszít

nyilván mindenki tudja, melyik nem teljesült (ha lenne aki mégse: egyik sem teljesült)

kezdjük azzal, hogy tetszik a tökösség. nekimegyünk 4&1-nek, többször is. éljen! ezt várom el a csapattól, az edzőtől, mindenkitől. az edzőtől főleg azért, mert azt mutatja bízik a játékosokban, hogy meg tudják csinálni
de kérem, NE JUMBO felállásban!!!!!!!!!!!!!444!4!!négy!44
a jumbo szerintem az NFL történetének legsikertelenebb offensive játéka, valószínűleg egy onside kick-nél is sikertelenebb*...
és amikor megláttam, onnan tudtam megint az lesz a vesztünk, hogy nem tudunk adaptálódni arra, amire kellene. hogy a redzone offense-ünk ligautolsó, hogy egy futó vezeti az elkapások számát a csapatban mert ő a checkdown opció és az irányító az esetek nagy részében kénytelen használni (igen, ez nem csak az ő hibája, hanem a makeshift offensive falé, a töketlen támadó koordinátoré, a betonagyú főedzőé, a sehonnan jött QB edzőé, stbstb) hogy a védelmet szétszedik a második szintre fellépő Colts támadó falemberek és így se Smith se LVE de még Lee sem tud értelmezhető futás elleni védelmet produkálni (amiben eddig nagyon jók voltunk, és gyakorlatilag EZÉRT működött a defense) és ha nem tudjuk ölni a futást akkor előjön, hogy Awuzie egy kidőlt ólajtót sem bírna fogni, nehogy bárkit aki 4.80-nál gyorsabban futja a 40 yardot.

nem temetem a csapatot, mert még nincs itt az ideje
ha felállunk, márpedig innen fel kell állni, akkor meglesz a PO és ott bármi megtörténhet
de ha a következő meccsen is a földbe állunk, így küzdés nélkül mint most, akkor elkezdhetek aggódni
mert ha az életünkért meg a PO-ért az utolsó meccsen a csoportriválissal kell küzdeni, abból még nem jöttünk ki jól...

(*igen, ez szarkazmus, tessék felismerni)
rva
namost két esély volt a 100% PO-ra
- nyerünk most
- az Eagles és a Redskins is veszít

Ez még két hétig áll, ennek ellnére remélem hozni tudjuk a hátralévő meccseket,

Egyébként a tegnapi meccsen az első félidő majdnem elfogadható volt, tudtunk haladni, ha nem bénáskodunk akkor szoros is lehetett volna. A második félidőben viszont már lélekben feladták. Ha optimista akarok lenni akkor azt is hihetném, hogy otthon hazai közönség előtt akarják megkoronázni a csoportgyőzelmet. 😊
több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 4 005 — Me for President!
namost két esély volt a 100% PO-ra
- nyerünk most
- az Eagles és a Redskins is veszít

nyilván mindenki tudja, melyik nem teljesült (ha lenne aki mégse: egyik sem teljesült)

kezdjük azzal, hogy tetszik a tökösség. nekimegyünk 4&1-nek, többször is. éljen! ezt várom el a csapattól, az edzőtől, mindenkitől. az edzőtől főleg azért, mert azt mutatja bízik a játékosokban, hogy meg tudják csinálni
de kérem, NE JUMBO felállásban!!!!!!!!!!!!!444!4!!négy!44
a jumbo szerintem az NFL történetének legsikertelenebb offensive játéka, valószínűleg egy onside kick-nél is sikertelenebb*...
és amikor megláttam, onnan tudtam megint az lesz a vesztünk, hogy nem tudunk adaptálódni arra, amire kellene. hogy a redzone offense-ünk ligautolsó, hogy egy futó vezeti az elkapások számát a csapatban mert ő a checkdown opció és az irányító az esetek nagy részében kénytelen használni (igen, ez nem csak az ő hibája, hanem a makeshift offensive falé, a töketlen támadó koordinátoré, a betonagyú főedzőé, a sehonnan jött QB edzőé, stbstb) hogy a védelmet szétszedik a második szintre fellépő Colts támadó falemberek és így se Smith se LVE de még Lee sem tud értelmezhető futás elleni védelmet produkálni (amiben eddig nagyon jók voltunk, és gyakorlatilag EZÉRT működött a defense) és ha nem tudjuk ölni a futást akkor előjön, hogy Awuzie egy kidőlt ólajtót sem bírna fogni, nehogy bárkit aki 4.80-nál gyorsabban futja a 40 yardot.

nem temetem a csapatot, mert még nincs itt az ideje
ha felállunk, márpedig innen fel kell állni, akkor meglesz a PO és ott bármi megtörténhet
de ha a következő meccsen is a földbe állunk, így küzdés nélkül mint most, akkor elkezdhetek aggódni
mert ha az életünkért meg a PO-ért az utolsó meccsen a csoportriválissal kell küzdeni, abból még nem jöttünk ki jól...

(*igen, ez szarkazmus, tessék felismerni)

Szerkesztette: rva
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ha nem nyertek még legalább 1-et akkor a Eagles megint SB-t fog nyerni....
ThundersNFL
Dallas (8-6): vs Tampa (5-9) es @ Giants (5-9)

Azert ez annyira nem huzos.

Philly (7-7): vs Houston (10-4) es @Redskins (7-7)

En remelem osszejon, Bennett miatt nem szeretnem a Philly-t a PO-ban, LvE-nek viszont drukkolok.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 396 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha nem nyertek még legalább 1-et akkor a Eagles megint SB-t fog nyerni....
ThundersNFL
Haha, azért ez a veszély annyira nem fenyeget 😊
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 779 — !SuPeR6BoWL!
Ha nem nyertek még legalább 1-et akkor a Eagles megint SB-t fog nyerni....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 645 — Cowboys fan
Na hat akkor ez egy meretes zako volt. Ertem wn hogy nem kellett meg jovo heten jatszunk igazan a PO-ert, de ez mindenkitol brutalisan rossz volt. Remelem ezzel letudjuk egy idore, bar Dak ugyis Dak marad.
Blevi
Sean Lee szerelés nélkül - nem biztos, hogy jó ötlet volt visszaerőltetni.
Amúgy gratuláció az edzői stábnak - is.
Charlie Firpo
dehogynem volt jó ötlet. a meccs nem miatta ment el, viszont így kapott meccsterhelést, és LVE is pihenhetett kicsit.
több mint 5 éve
100yard Dallas Cowboys 1 388
Megtortent Foles 2. eljovetele is, ugy hogy kell meg egy gyozelem!

0 pont igen ergya lett.
beltazor
Mindkettő meccs sanszos nekünk, bár nem szívesen hagynám az utolsó fordulóra a a várhatóan dermesztő hidegben Nyew Yorkban.
több mint 5 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 605 — Pfizer & Moderna fan
Megtortent Foles 2. eljovetele is, ugy hogy kell meg egy gyozelem!

0 pont igen ergya lett.

több mint 5 éve
100yard Dallas Cowboys 1 388
Szépen hátradőlt a csapat, hogy a playoff majdnem megvan.
Mindenki hozzá tette a magáét ehhez a teljesítményhez. Elrontott szerelések, elejtett passzok, offense fal, DAk, edzők.
Látszott hogy nem volt meg a győzelemhez szükséges tűz a csapatban. A Colts most sokkal jobban karta a győzelmet.
több mint 5 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Na hat akkor ez egy meretes zako volt. Ertem wn hogy nem kellett meg jovo heten jatszunk igazan a PO-ert, de ez mindenkitol brutalisan rossz volt. Remelem ezzel letudjuk egy idore, bar Dak ugyis Dak marad.
Blevi
Sean Lee szerelés nélkül - nem biztos, hogy jó ötlet volt visszaerőltetni.
Amúgy gratuláció az edzői stábnak - is.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 775 — LIGHTS OUT!
Ha esetleg érdekel valamit egy kis múlt idéző Larry Allen videó:

több mint 5 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Na hat akkor ez egy meretes zako volt. Ertem wn hogy nem kellett meg jovo heten jatszunk igazan a PO-ert, de ez mindenkitol brutalisan rossz volt. Remelem ezzel letudjuk egy idore, bar Dak ugyis Dak marad.

Szerkesztette: Blevi
több mint 5 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
O
Zack Martin nem fog játszani, Connor Williams lehet a beugró. Öt év alatt az első kihagyott meccse.
T. Smith viszont aznap dől el. Szép
Charlie Firpo
Hmm
Flemming - XFio - Looney - connor - Collins
A szuper OLbol nem sok maradt 😕
De inkabb pihenjen TSmith es Martin is. POra kellenek nagyon.
beltazor
Nekünk ez a meccs semennyire nem kell. Motivacioban is joval a Colts alatt leszunk, sot mi meg egy esetleges Eagles (Rams ellen) es Redskins (Josh Johnson mint QB) vereseggel is bent vagyunk.
Blevi
Ebben nem vagyok biztos. Mar a motivacioban. Szerintem a Dallas nagyon is nyerni akar majd, hogy ne masokra kelljen alapozni. Meg azert ott a kiemeles is, nem mindegy, mert eleg beteg az NFC. A Saints nem hiszem, hogy meg egyszer olyan fosul nyomja majd, mint a multkor, a Rams sokoldalu, a Bears ellen mindenki vert pisal, de en rettegnek barki helyeben a Seahawkstol, ha bejutnak a rajatszasba. Szoval sakkozas lesz. Meg ugye Prescott es Cooper is elete kifizeteseert jatszik minden heten, ugyhogy nagyon alkotniuk kell.
Stez
Remelem mostmar latod. Ebben ma semmi tuz es akaras nincs. Varhato blowout loss
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 645 — Cowboys fan
kérdés, hogy maradt-e még a tankan valami
rva
úgy érted, pár tucat mistackle-ön kívül?
több mint 5 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
kérdés, hogy maradt-e még a tankan valami
rva
Nem sok, Barry 30 éves. Amit én el tudnék képzelni, az ilyen speciális safety, lassú, nagy TE-k ellen beküldve, limitáltan. arra talán a tapasztalata miatt jó lehetne.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 5 éve
rva Dallas Cowboys 4 005 — Me for President!
kérdés, hogy maradt-e még a tankan valami
több mint 5 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Már szaglásznak Church után. Heath kezd már kicsit amortizálódni, épp jó lehet most szezon végére backupnak. Köszi Jags!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 5 éve
100yard Dallas Cowboys 1 388
O
Zack Martin nem fog játszani, Connor Williams lehet a beugró. Öt év alatt az első kihagyott meccse.
T. Smith viszont aznap dől el. Szép
Charlie Firpo
Hmm
Flemming - XFio - Looney - connor - Collins
A szuper OLbol nem sok maradt 😕
De inkabb pihenjen TSmith es Martin is. POra kellenek nagyon.
beltazor
Nekünk ez a meccs semennyire nem kell. Motivacioban is joval a Colts alatt leszunk, sot mi meg egy esetleges Eagles (Rams ellen) es Redskins (Josh Johnson mint QB) vereseggel is bent vagyunk.
Blevi
Meg legalább megnézzük így mit tud a fal. Ha a PO-ban - ne legyen - szükség lenne rá arra legalább az edzők tudják mit várhatnak a cseréktől.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
O
Zack Martin nem fog játszani, Connor Williams lehet a beugró. Öt év alatt az első kihagyott meccse.
T. Smith viszont aznap dől el. Szép
Charlie Firpo
Hmm
Flemming - XFio - Looney - connor - Collins
A szuper OLbol nem sok maradt 😕
De inkabb pihenjen TSmith es Martin is. POra kellenek nagyon.
beltazor
Nekünk ez a meccs semennyire nem kell. Motivacioban is joval a Colts alatt leszunk, sot mi meg egy esetleges Eagles (Rams ellen) es Redskins (Josh Johnson mint QB) vereseggel is bent vagyunk.
Blevi
Ebben nem vagyok biztos. Mar a motivacioban. Szerintem a Dallas nagyon is nyerni akar majd, hogy ne masokra kelljen alapozni. Meg azert ott a kiemeles is, nem mindegy, mert eleg beteg az NFC. A Saints nem hiszem, hogy meg egyszer olyan fosul nyomja majd, mint a multkor, a Rams sokoldalu, a Bears ellen mindenki vert pisal, de en rettegnek barki helyeben a Seahawkstol, ha bejutnak a rajatszasba. Szoval sakkozas lesz. Meg ugye Prescott es Cooper is elete kifizeteseert jatszik minden heten, ugyhogy nagyon alkotniuk kell.

több mint 5 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
O
Zack Martin nem fog játszani, Connor Williams lehet a beugró. Öt év alatt az első kihagyott meccse.
T. Smith viszont aznap dől el. Szép
Charlie Firpo
Hmm
Flemming - XFio - Looney - connor - Collins
A szuper OLbol nem sok maradt 😕
De inkabb pihenjen TSmith es Martin is. POra kellenek nagyon.
beltazor
Nekünk ez a meccs semennyire nem kell. Motivacioban is joval a Colts alatt leszunk, sot mi meg egy esetleges Eagles (Rams ellen) es Redskins (Josh Johnson mint QB) vereseggel is bent vagyunk.
több mint 5 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 605 — Pfizer & Moderna fan
Zack Martin nem fog játszani, Connor Williams lehet a beugró. Öt év alatt az első kihagyott meccse.
T. Smith viszont aznap dől el. Szép
Charlie Firpo
Hmm
Flemming - XFio - Looney - connor - Collins
A szuper OLbol nem sok maradt 😕
De inkabb pihenjen TSmith es Martin is. POra kellenek nagyon.

több mint 5 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Zack Martin nem fog játszani, Connor Williams lehet a beugró. Öt év alatt az első kihagyott meccse.
T. Smith viszont aznap dől el. Szép

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.