Dallas Cowboys

34 feliratkozó

több mint 4 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ma este DT kellene, nekem az még vékony, vagy a legjobb akárki is jöhet.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 4 éve
100yard Dallas Cowboys 1 388
Azért kíváncsi vagyok hogy a mai nap mit fogunk húzni. Az idén annyira jól áll a keret, hogy a legtöbb poszton a mélység is rendben van.
Talán az RB és az S a kivétel ez alól, meg talán a TE poszt.
Pl. a DE poszt esetén az nem nagyon látszik hogy tudnánk olyat húzni a 2-3 körben aki a meglévő öt DE-nél jobb, vagy megérné cut-olni őket egy még semmit nem bizonyított prospect miatt.
több mint 4 éve
rva Dallas Cowboys 3 995 — Me for President!
 cowboyswire.usatoday.com/2019/04/23/dallas-cowboys-juan-thornhill-morning-minute-video-2019-nfl-draft-no-58-favorite/
több mint 4 éve
rva Dallas Cowboys 3 995 — Me for President!
most azt mondom 5 stabil bukó van, plusz a csoportmeccseken amit benézünk
a 10-6 már királyság lenne
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
 pbs.twimg.com/media/D4ZOtOUWwAAQeWL.jpg:large
Charlie Firpo
az ég kék, a fű zöld, mi meg már megint Elisháékkal kezdünk.
több mint 4 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
1.Semiképpen nem támadásként vagy provokálásként írtam, amit írtam, a táblázatra reagáltam. Kezeljétek így 😉

2. Igen, Goffnál Fischer alatti érára gondoltam. A mostaninál nyilván, nehéz lenne jobbat találni neki, talán csak a miénket 😛 (vicc elek😉 )

3. Természetesen lehet mindig javítani a dolgokon, de szvsz Dak nincs annyira rossz kezekben, mint tűnik. Idén el fog dőlni jobbra vagy balra, ha minden ideálisan alakul.
több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 052 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Ez is jó kis gumicsont, Goff vagy Wenzt vagy Dak. stb Ezt akkor lehetne igazán hitelesen összehasonlítani, ha Goff kap mindjárt egy kompetens edzői gárdát illetve Wentz a 2 összefutkározott TDjéből az egyikbe nem sérül bele súlyosan. Így egy kicsit nehéz. Nálam érthető okokból Wentz a nyerő (már ha muszáj győztest hirdetni), de még kell 2-3 év, hogy kiderüljön, ki, kivel járt a legjobban és ki mennyit ér (azon túl, hogy annyit, amennyit adnak neki 😛)
dande
Nem azért de Goffnak ennél kompetensebb edzői gárdát nehéz lesz találni. Nem rossz irányító szó se róla, de a PO-ban nem ő vitte a csapatot. Ennél csak rosszabb edzői lesznek.
Baba Yaga
Dande gondolom a Fisher alatti rookie évere célzott, hogy az “rontja” Goff karrier statjait. De egyébként jogos a meglátásod valóban.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 797
Ez is jó kis gumicsont, Goff vagy Wenzt vagy Dak. stb Ezt akkor lehetne igazán hitelesen összehasonlítani, ha Goff kap mindjárt egy kompetens edzői gárdát illetve Wentz a 2 összefutkározott TDjéből az egyikbe nem sérül bele súlyosan. Így egy kicsit nehéz. Nálam érthető okokból Wentz a nyerő (már ha muszáj győztest hirdetni), de még kell 2-3 év, hogy kiderüljön, ki, kivel járt a legjobban és ki mennyit ér (azon túl, hogy annyit, amennyit adnak neki 😛)
dande
Nem azért de Goffnak ennél kompetensebb edzői gárdát nehéz lesz találni. Nem rossz irányító szó se róla, de a PO-ban nem ő vitte a csapatot. Ennél csak rosszabb edzői lesznek.
több mint 4 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 603 — Pfizer & Moderna fan
Hat nem tudom
A statok mast mutatnak mint amit a palyan lattunk.
Cooper elott kilatastalan volt az O#
En is 20m korul adnek ha megkellene fizetni.
De inkabb a 2020-2021es QB felhozatalbol folytatnam 😊

több mint 4 éve
rva Dallas Cowboys 3 995 — Me for President!
Ez is jó kis gumicsont, Goff vagy Wenzt vagy Dak. stb Ezt akkor lehetne igazán hitelesen összehasonlítani, ha Goff kap mindjárt egy kompetens edzői gárdát illetve Wentz a 2 összefutkározott TDjéből az egyikbe nem sérül bele súlyosan. Így egy kicsit nehéz. Nálam érthető okokból Wentz a nyerő (már ha muszáj győztest hirdetni), de még kell 2-3 év, hogy kiderüljön, ki, kivel járt a legjobban és ki mennyit ér (azon túl, hogy annyit, amennyit adnak neki 😛)
dande
meg ha a nagyanyámnak áramszedője lett volna, akkor villamos lett volna.
a ha ebben a sportban nem számít, legalábbis nem az alapján fizetnek és nem az alapján osztják a Lombardi trófeát sem.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
Ezt akkor lehetne igazán hitelesen összehasonlítani, ha Goff kap mindjárt egy kompetens edzői gárdát
dande
miért, Dak mikor kapott kompetens edzői gárdát?
több mint 4 éve
100yard Dallas Cowboys 1 388
DAK az első évében egy kifejezetten domináns fal mögött hozott egy jó teljesítményt. Tavalyelőtt már romló fal mögött jelentősen visszaesett, majd tavaly egy még roszabb fal mögött hozott egy javuló szezont.
A kérdés az Ő esetében az, hogy a következő szezonban merre indul. Ha tovább javul a játéka akkor szerintem megér egy elit szerződés, tekintve a leader képességeit is.
A többiekkel meg nem nagyon összehasonlítható a játéka, nem ugyanaz a csapat, nem ugyanaz az edző, nem ugyanaz a sérülékenység. Ha nekem választani kellene valószínű nem őt választanám, de hát az is igaz, hogy nem is Ő volt 1/1-es.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Lehet hogy tévedek de mintha pont azt olvastam volna valahol, hogy a prekoncepció ellenére, a számok alapján pont, hogy a nyomást jol kezelő irányitók közé tartozik Presscott.
Cowboykarcsi90
Yep, az előző szezonban nyomás alatt csak Watson hozott jobb ratinget nyomás alatt Prescottnál a legalább 9 meccsen játszó QB-k közül.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez is jó kis gumicsont, Goff vagy Wenzt vagy Dak. stb Ezt akkor lehetne igazán hitelesen összehasonlítani, ha Goff kap mindjárt egy kompetens edzői gárdát illetve Wentz a 2 összefutkározott TDjéből az egyikbe nem sérül bele súlyosan. Így egy kicsit nehéz. Nálam érthető okokból Wentz a nyerő (már ha muszáj győztest hirdetni), de még kell 2-3 év, hogy kiderüljön, ki, kivel járt a legjobban és ki mennyit ér (azon túl, hogy annyit, amennyit adnak neki 😛)
több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 052 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Lehet hogy tévedek de mintha pont azt olvastam volna valahol, hogy a prekoncepció ellenére, a számok alapján pont, hogy a nyomást jol kezelő irányitók közé tartozik Presscott.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
A nyomas alatti statokat kell nezni.

több mint 4 éve
rva Dallas Cowboys 3 995 — Me for President!
Megnyugodtam
Agyfaszt kaptam volna, ha Wilson a Giants-be megy...
😂
Albee
De jó neked!
Én meg most lettem idegesebb, mert mintha tárgyalnának már az új szerződésekről, QB-ról is.
Remélem, Prescott (meg az ügy nöke) nem méri magát Wilsonhoz, legalábbis szerződésügyileg. Nálam kb. kétharmada a realitás per év.
Charlie Firpo
pedig simán a 30-as liga Prescott a mai számokat nézve
rva
Oké hogy durván túlfizetik a qb kat meg másokat, de egy qb aki nem dobott még 25 td 4000 yard fölé mai áraknál nálam max 20-25 milla.
kapitnono


ugyan ez Russell Wilson-tól 2016-2018:
Games started: 48
Comp%: 63,66%
Passing yards: 11650
Yards/Att: 7,66
Passing TDs: 90
Interceptions: 29
Passer rating: 92,83
Rushing Yards: 1221
Rushing TDs: 4
Total TDs: 94
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 017 — WHO DAT!!!!
Megnyugodtam
Agyfaszt kaptam volna, ha Wilson a Giants-be megy...
😂
Albee
De jó neked!
Én meg most lettem idegesebb, mert mintha tárgyalnának már az új szerződésekről, QB-ról is.
Remélem, Prescott (meg az ügy nöke) nem méri magát Wilsonhoz, legalábbis szerződésügyileg. Nálam kb. kétharmada a realitás per év.
Charlie Firpo
pedig simán a 30-as liga Prescott a mai számokat nézve
rva
Oké hogy durván túlfizetik a qb kat meg másokat, de egy qb aki nem dobott még 25 td 4000 yard fölé mai áraknál nálam max 20-25 milla.


több mint 4 éve
rva Dallas Cowboys 3 995 — Me for President!
Megnyugodtam
Agyfaszt kaptam volna, ha Wilson a Giants-be megy...
😂
Albee
De jó neked!
Én meg most lettem idegesebb, mert mintha tárgyalnának már az új szerződésekről, QB-ról is.
Remélem, Prescott (meg az ügy nöke) nem méri magát Wilsonhoz, legalábbis szerződésügyileg. Nálam kb. kétharmada a realitás per év.
Charlie Firpo
pedig simán a 30-as liga Prescott a mai számokat nézve
több mint 4 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Megnyugodtam
Agyfaszt kaptam volna, ha Wilson a Giants-be megy...
😂
Albee
De jó neked!
Én meg most lettem idegesebb, mert mintha tárgyalnának már az új szerződésekről, QB-ról is.
Remélem, Prescott (meg az ügy nöke) nem méri magát Wilsonhoz, legalábbis szerződésügyileg. Nálam kb. kétharmada a realitás per év.

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 4 éve
Albee Dallas Cowboys 24
Megnyugodtam
Agyfaszt kaptam volna, ha Wilson a Giants-be megy...
😂
több mint 4 éve
rva Dallas Cowboys 3 995 — Me for President!
Hu, de sok. Egyertelmu volt, hogy ennyit kap, de akkor is sok. Szamomra egyszeruen nem realis, hogy egy non-kube evi 20+ milliot keressen ennel a capnel. Prescott-tal elviszik majd a cap harmadat, ha Zeke becsatlakozik, akkor meg tobbet.
Stez
Prescott most egy 25/év értékű QB, Zeke érdekesebb, mert zseni, viszont futót meg nehéz agyonfizetni. Azt nem tudom, hogy oldjuk meg, egy 15/év már jó lenne.
Charlie Firpo
Ehhez add meg hozza Byron Jonest is, aki ha lehoz egy hasonlo idenyt, mint a tavalyi, akkor a legjobban fizetett corner lesz. Stez
csak nem Dallasban. és ezt borítékolhatod 😉
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Most rögtön kérdés, Prescottal most, viszonylag jó helyzetben egy középerős hosszútávú, vagy csak jövőre, mondjuk egy újabb jó szezon után, sokkal magasabb összegre? Nagyon ingadozik az ő teljesítménye a többiekéhez képest (nálam, persze), Elliott, Jaylon és Jones fix. A többi cserélhető.
Charlie Firpo
Hasonlóan gondolom. Ergó nincs jó válaszom. 😊
peterk2005
Én sem azért írtam, mert vitatkoznék veled. Nem nagyon látszik összességében, hogy hol állhta meg ez az őrült pénzéhség a jó játékosoknál. Talán valami csapatrészvény-kibocsátás, vagy előnyugdíj, vagy hasonló kiválthatná a 100 milliós szerződéseket, aminek a nagy részét - sajnos felmérések bizonyítják - néhány éven belül a slep elszívja, vagy a játékos, szó szerint.
Charlie Firpo
Azt hittem konkrétan Dak-re vonatkozik a kérdésed (azzal kapcsolatban tanácstalan vagyok, mert egyrészt szerintem egy QB esetén tök mindegy mekkora szerződést kap. Ha jó, akkor mindegy, hogy 22 vagy 32, mert olyan fontos. Ha viszont nem jó, akkor is, mert akkor az igazi gond az, hogy nem jó. Dak nálam libeg a határon, nem tudtam eddig eldönteni, hogy mit gondoljak róla. De elengedni se lehet, mert ahhoz meg túl sokat adott a csapatnak. Szóval passz.)

Általánosságban pedig én a profi futball is egy munkának tekintem, ahol a "melós" pénzt kap a munkájáért. Hogy elissza-e vagy sem, az mindegy, a fizetést ne befolyásolja, ha a teljesítmény egyébként megvan. És az se befolyásolja, hogy milyen adminisztratív korlátokkal próbálja a liga őrizni a parity-t. Oldják meg úgy, hogy a jövedelmeken való osztozás és a parity egyszerre érvényesülhessen. (Nem elsősorban a top fizetésű játékosok miatt vagyok ezen a párton, hanem a piramis alján levők miatt. Ők vannak nagyon sokan ... a teljesítményükhoz képest nem vagy alul fizetve. A jéghegy csúcsán levők csak "jönnek az árral", miattuk nem fogom máshogy gondolni.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
 www.profootballfocus.com/news/pro-ranking-all-32-nfl-offensive-lines-by-pass-blocking-efficiency
Wong
Nekem az a gondom a PFF ezen meresmodszerevel, miszerint nincs igazi elteres. Lathato, hogy tizedek vannak a csapatok kozt. Lemesz 5 helyet mire 1 (!) pontnyi elteres kialakul.
ulpianus
Persze van vele baj, de azért az mi is láttuk, hogy nem volt az igazi ennek az egységnek a teljesítménye. Nyilván lehetne vele vitetkozni, hogy 15-dik vagy 25-dik de ahhoz képest amennyi draft pick meg pénz van ebben az egységben ennél mindenképp több kell tőlik, és erre csak kis mentség hogy Frederick kiesett.
100yard
Es az mentseg, hogy Dak mennyire nem erzi a zsebet, dajkalja a labdat meg beleforog a sack-be?
Blevi
Valamennyire de ilyen szintű gyengélkedésre talán az sem. Amúgy ahogy emlékszem valami statisztikára az irányítók közül nem ő aki leghoszabb ideig dajkálja a labdát, de nyilván ez is messze vezet, játékhívás, elszakadni képes elkapók, stb.
100yard
Fredbeard kiesett, Williams nagyon gyenge volt még, T.Smith állandóan sérül, lassan sajnos kezdi felőrölni a liga, La'el még tapasztalatlan a jobboldalon. Ehhez jött egy nagyszerű pozíciós edző.
Még csoda a 22. hely, amit nagy részt Colombo kapart össze Houck segédletével, látszott a fejlődés.
És hát igen, Prescott... erre volt az első felvetése Kitna-nak, hogy a legfontosabb a lábmunka. Ha ezzel előre tudna lépni Dak, már jobb lenne.
Most viszont visszajön a fal agya, C. Williams már felszedett 10 font izmot, és a drafton még hátha jön segítség.
Colombo végigedzi őket, és akkor még nem beszéltünk Kellen Moore-ról, akit már előre zseniznek.
Én még ezzel várnék, de biztos, hogy újdonságokat fog bedobni, pl. hogy Zeke fusson! 😊

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.