Dallas Cowboys

34 feliratkozó

több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 939 — Stromfeld Aurél fan
azt hittem ezerrel dübörög a hype-train mire ideérek, és semmi? 😊
szerencsétlen Colts meg... nincsenek szavak. mármint értem Luck-ot, és igaza is van, ha nem akarja összetörni magát ezekért a szerencsecsomagokért akiket GM-nek meg főedzőnek hívnak, de most azért nem lehet jó Colts szurkolónak lenni.
rva
Most én nem értem a viccet? 😐

Ja, jó. Most már értem.

Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
rva Dallas Cowboys 3 995 — Me for President!
azt hittem ezerrel dübörög a hype-train mire ideérek, és semmi? 😊
szerencsétlen Colts meg... nincsenek szavak. mármint értem Luck-ot, és igaza is van, ha nem akarja összetörni magát ezekért a szerencsecsomagokért akiket GM-nek meg főedzőnek hívnak, de most azért nem lehet jó Colts szurkolónak lenni.
több mint 4 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Nem akarom elkiabálni ,de látni valamit.A második irányítónk pozitív,Frederick ,Witten visszatért ,remélem szép élményben lesz részünk.A védelem ha tudja ezt hozni 😊

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 939 — Stromfeld Aurél fan
Connor McGovern mikor került IR-re és miért? o_0

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
rva Dallas Cowboys 3 995 — Me for President!
Második forduló:

The Cowboys have reportedly offered Ezekiel Elliott a deal that would make him the second highest-paid RB in the NFL. The offer isn't as big as Todd Gurley's, but it's worth more than Le'Veon Bell's.

Átfutottam a Rams-meccset, azért Pollard még nem kezdő kaliber.
Néhány kiló izom még elfér rajta, az első drive-ban meg olyan ordas blokkolási hibát vétett, mintha én álltam volna ott.
Szóval jöhet vissza azeke.

Idén 8 millát foglalna a kalapból, jövőre meg 9-et. Meglátjuk, hogy kalkulálták ki, de talán nem sokkal többet, így lehet még win-win.
Én idén Cooper-rel nem foglalkoznék, úgyis sérült, meg elvan a 14 egységével.
Jöhet Rayne Prescott szerződése is.
Jaylon Smith szerződése meg... idén 2,5 millió .... no comment.
Charlie Firpo
Az a Pollard blokk nem az ő hibája volt, neki flatbe kellett volna futnia, de látva hogy megy az özönvíz Dak felé maradt. Special teamen is eléggé odateszi magát. Nehéz kiszórni ezen a videón, kb mint régen a szupergyors egeret a Tom & Jerryben, lassítva. Az oldalvonalon tarol a végén. Egyébként sosem volt Zeke-féle igavonónak szánva, ez egyértelmű volt.
 twitter.com/DannyPhantom24/status/1163603239721267200
gyeek
azt a blokkot Witten nézte be, nem Pollard
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 939 — Stromfeld Aurél fan
Második forduló:

The Cowboys have reportedly offered Ezekiel Elliott a deal that would make him the second highest-paid RB in the NFL. The offer isn't as big as Todd Gurley's, but it's worth more than Le'Veon Bell's.

Átfutottam a Rams-meccset, azért Pollard még nem kezdő kaliber.
Néhány kiló izom még elfér rajta, az első drive-ban meg olyan ordas blokkolási hibát vétett, mintha én álltam volna ott.
Szóval jöhet vissza azeke.

Idén 8 millát foglalna a kalapból, jövőre meg 9-et. Meglátjuk, hogy kalkulálták ki, de talán nem sokkal többet, így lehet még win-win.
Én idén Cooper-rel nem foglalkoznék, úgyis sérült, meg elvan a 14 egységével.
Jöhet Rayne Prescott szerződése is.
Jaylon Smith szerződése meg... idén 2,5 millió .... no comment.
Charlie Firpo
Az a Pollard blokk nem az ő hibája volt, neki flatbe kellett volna futnia, de látva hogy megy az özönvíz Dak felé maradt. Special teamen is eléggé odateszi magát. Nehéz kiszórni ezen a videón, kb mint régen a szupergyors egeret a Tom & Jerryben, lassítva. Az oldalvonalon tarol a végén. Egyébként sosem volt Zeke-féle igavonónak szánva, ez egyértelmű volt.
 twitter.com/DannyPhantom24/status/1163603239721267200

Na de jöhet végre a Zeke szerződés és véget érhet ez a buta huza-vona.
 twitter.com/GetUpESPN/status/1164535154121072640

Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Második forduló:

The Cowboys have reportedly offered Ezekiel Elliott a deal that would make him the second highest-paid RB in the NFL. The offer isn't as big as Todd Gurley's, but it's worth more than Le'Veon Bell's.

Átfutottam a Rams-meccset, azért Pollard még nem kezdő kaliber.
Néhány kiló izom még elfér rajta, az első drive-ban meg olyan ordas blokkolási hibát vétett, mintha én álltam volna ott.
Szóval jöhet vissza azeke.

Idén 8 millát foglalna a kalapból, jövőre meg 9-et. Meglátjuk, hogy kalkulálták ki, de talán nem sokkal többet, így lehet még win-win.
Én idén Cooper-rel nem foglalkoznék, úgyis sérült, meg elvan a 14 egységével.
Jöhet Rayne Prescott szerződése is.
Jaylon Smith szerződése meg... idén 2,5 millió .... no comment.

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 052 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
ez a srác a megtestesítője mindannak, ami a "tökéletes játékos"-t jelenti. a pályán és a pályán kívül egyaránt
hatalmas lelkierő, elkötelezettség, kemény munka, töretlen optimizmus, állandó mosoly... kár, hogy öreg vagyok már példaképet választani, de nagyon örülök, hogy a Cowboys-ban játszik.
rva
Anno én is a kétkedők közé tartoztam, azt illetően hogy valaha még játszani fog. Szerencsére nagyon rámcáfolt. Emberként meg ténlyleg példakép matéria.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 939 — Stromfeld Aurél fan
Jó lett a mai hír-összeállítás btb-n. Belinkelem az egészet, de érdemes Daryl Johnston véleményére külön figyelmet szentelni:

 www.bloggingtheboys.com/2019/8/22/20827542/cowboys-news-what-impact-will-the-jaylon-smith-extension-have-on-potential-deals

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
rva Dallas Cowboys 3 995 — Me for President!
ez a srác a megtestesítője mindannak, ami a "tökéletes játékos"-t jelenti. a pályán és a pályán kívül egyaránt
hatalmas lelkierő, elkötelezettség, kemény munka, töretlen optimizmus, állandó mosoly... kár, hogy öreg vagyok már példaképet választani, de nagyon örülök, hogy a Cowboys-ban játszik.
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 939 — Stromfeld Aurél fan
Jaylon sajtótájékoztatójáról btb-n keresztül másolva ide. Jó hallani ami a szerződésből is látszik a hozzáállást illetően:

“You took a risk,” said Smith. “A $4.5 million risk had I never been able to play again. It was my duty to give them a return on their investment. I’m fortunate enough to really be a Cowboy for life, which is what I wanted.”

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
Hosszabbitott Jaylon Smith. Gondolom nem kis penz lesz, ugyhogy ez a szerzodes azert eleg nagy odaszuras Zeke-nek, Coopernek es Prescottnak.
Stez
Jerrah mègsem hülyült meg teljesen.
Amadeus
ő sem, de a szerződéseket a kicsi fia intézi
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 853
Hosszabbitott Jaylon Smith. Gondolom nem kis penz lesz, ugyhogy ez a szerzodes azert eleg nagy odaszuras Zeke-nek, Coopernek es Prescottnak.
Stez
Jerrah mègsem hülyült meg teljesen.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
rva Dallas Cowboys 3 995 — Me for President!
 twitter.com/rjochoa/status/1163962261955907585?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1163962261955907585&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.bloggingtheboys.com%2F2019%2F8%2F20%2F20825779%2Fjerry-jones-ive-earned-the-right-to-joke-with-zeke-let-me-be-real-clear-about-that
gyeek
és milyen igaza van
kifejtem én is az álláspontomat a sértődéssel kapcsolatban.
egyes pont: pofád lapos, és dolgozol - akkor majd lesz hosszabbítás. értem én, hogy üzlet, de üzletelni sokféleképpen lehet, és ez az üzletelés nekem nem tetszik. akkor sem, ha minden indokát megértem.
és ha rosszulesik, hogy viccelnek veled, akkor lásd egyes pont.

Szerkesztette: rva
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 939 — Stromfeld Aurél fan
 twitter.com/rjochoa/status/1163962261955907585?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1163962261955907585&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.bloggingtheboys.com%2F2019%2F8%2F20%2F20825779%2Fjerry-jones-ive-earned-the-right-to-joke-with-zeke-let-me-be-real-clear-about-that

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 939 — Stromfeld Aurél fan
Hosszabbitott Jaylon Smith. Gondolom nem kis penz lesz, ugyhogy ez a szerzodes azert eleg nagy odaszuras Zeke-nek, Coopernek es Prescottnak.
Stez
Megmondta az öreg, hogy azért nem fizetheti túl rekord-szerződésekkel a három amigót, mert akkor "DeMarcus Ware"-eket kellene menni hagynia. Szerintem teljesen jogos. Ez üzlet is ÉS csapat építés is. Mivel még szerződés alatt van Zeke is 2 évig meg Cooper is az 5. éves opcióját tölti, az ifjabb Jones szerintem jó alaposan kikalkulálta, hogy kinek mennyit szabad juttatni, hogy a kecske is jól lakjon és a káposzta is megmaradjon. Amúgy meg kevés játékost tudnék mondani aki jobban megérdemelne egy szép új szerződést mint Smith. Azzal kezdve, hogy egyáltalán tud-e még valaha játszani a lelkiismeretes, kitartó rehabján át a tavalyi évig minden egyes apró sikeréért nagyon keményen küzdött meg és végig alázatos és optimista maradt.

Plusz teljesen korrekt szerződés. Kuechly fölé helyezték, Wagnerét meg se közelíti éves lebontásban. A garantált viszont elég tisztességes benne.

Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 039 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
5 év
65/34

Ha egészséges lesz ez a duo akkor évekig az egész liga legjobb LB sora lesz itt


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 306 — Így remélem megfelelek nektek.....
Cooper mindenesetre nem játszik az előszezonban
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 653
Hosszabbitott Jaylon Smith. Gondolom nem kis penz lesz, ugyhogy ez a szerzodes azert eleg nagy odaszuras Zeke-nek, Coopernek es Prescottnak.
Stez
Várjuk meg azért az összeget, feltételezem Jaylon így adott discountot. Top 3 defense playa, úgyhogy evidens volt, hogy hosszabbítjuk valamikor.
Mondjuk ez a contract így tényleg erős üzenet a Hármasnak, hogy nem csak Ők a Cowboys.

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hosszabbitott Jaylon Smith. Gondolom nem kis penz lesz, ugyhogy ez a szerzodes azert eleg nagy odaszuras Zeke-nek, Coopernek es Prescottnak.

több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 939 — Stromfeld Aurél fan
Látom, gyeek, te sem bírtad ki, hogy ne írj be a fűzölddelkifelé cikkéhez! 😊

Mindenesetre mától éles a szitu Elliott-tal, mert vissaztérve a Star-ba, elkezdik begyakorolni az új támadósémákat. Jöhet vissza csendben, folytatni a szerződését, és egyben lecserélheti az ügynökét is.

(Érdekes új fejlemény, hogy Witten, akinek azért talán még van szava a csapatban, azt fűzte hozzá a Jerry bá poénjához, hogy pont az öreg szereti leginkább Zeke-t, tehát ezt félremagyarázni...)
Charlie Firpo
Ja, kicsit felnyomta az agyam, hogy ő van megsértődve...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 939 — Stromfeld Aurél fan
Nagyjából egyetértek vele, de én a LB sorba Luke Gifford helyett beraknám Justin March-Lillardot és 4. számú LB-nek tenném.
peticsek
March-Lillardnak azt hiszem kicsengettek. Ha a sérülése miatt nem Gifford kerül be az 53-ba, akkor lehet Justin Phillips lesz helyette. Utóbbi srác érdekes szituációban van, mert LB poszton játszik hivatalosan, kiköpött box safety méretekkel (6'0/224). A Rams elleni INT-je ennek megfelelően ritkaszépnek számít -- egy linebackertől.

Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Látom, gyeek, te sem bírtad ki, hogy ne írj be a fűzölddelkifelé cikkéhez! 😊

Mindenesetre mától éles a szitu Elliott-tal, mert vissaztérve a Star-ba, elkezdik begyakorolni az új támadósémákat. Jöhet vissza csendben, folytatni a szerződését, és egyben lecserélheti az ügynökét is.

(Érdekes új fejlemény, hogy Witten, akinek azért talán még van szava a csapatban, azt fűzte hozzá a Jerry bá poénjához, hogy pont az öreg szereti leginkább Zeke-t, tehát ezt félremagyarázni...)

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 4 éve
peticsek Dallas Cowboys 40
OFFENSE (25)
QB (2) Dak Prescott, Cooper Rush
RB (4) Zeke Elliott, Tony Pollard, Alfred Morris, Jamize Olawale
OL (10) Tyron Smith, Connor Williams, Travis Frederick, Zach Martin, La'el Collins, Joe Looney, Cameron Fleming, Connor McGovern, Xavier Sua'Filo (?), Brandon Knight
TE (3) Jason Witten, Blake Jarwin, Dalton Schultz
WR (6) Amari Cooper, Michael Gallup, Randall Cobb, Tavon Austin, Cedrick Wilson, Devin Smith

DEFENSE (25)
DL (9) Kerry Hyder, Maliek Collins, Antwaun Woods, DeMarcus Lawrence, Trysten Hill, Dorance Armstrong, Christian Covington, Joe Jackson, Taco Charlton (?)
LB (5) Leighton Vander Esch, Jaylon Smith, Sean Lee, Joe Thomas, Luke Gifford
CB (6) Chidobe Awuzie, Anthony Brown, Jourdan Lewis, Mike Jackson, C.J. Goodwin, Donovan Olumba
S (5) Xavier Woods, Jeff Heath, Darian Thompson, Kavon Frazier, Donovan Wilson

SPECIAL (3)
K Brett Maher (?)
P Chris Jones (?)
LS L.P. Ladouceur

ELTILTVA/SÉRÜLT
Robert Quinn, Tyrone Crawford, Byron Jones


A korai tippem. Kérdőjellel azokat jelöltem akiket elcserélnek/kitesznek még szezon kezdetéig véleményem szerint. Asszem rva említette még korábban, de ez a csere O-fal gyengének ugyan, de kezdőnek is elmenne a ligában.
gyeek
Naggyából egyetértek vele, de én a LB sorba Luke Gifford helyett beraknám Justin March-Lillardot és 4. számú LB-nek tenném.
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 939 — Stromfeld Aurél fan
Valaki nézte egészben a hawaii-i meccset? Az összefoglaló érdemi része elég jó volt szerintem, el is kezdtem spekulálni az 53as keretben... 😊 Rush bebiztosította magát csere QB-ként (innen már csak elcseszni tudja), Devin Smith pedig szerintem megörökli Noah Brown helyét 5. WR-ként. Kint sokak underdog kedvence Jon'Vea Johnson aki egy PS helyet kivívhat még magának. Taco csendben egész jó, de szerintem neki érik a csere szezon kezdetekor. Dorance Armstrong és Joe Jackson tovább vannak szerződés alatt olcsóbban, és hasonlóan teljesítenek hozzá képest. Tony Pollard hype mögött tényleg van valami. Oké hogy csak a cserék ellen játszott, de jobban mint meggyőzően. Az egyetlen aki eddig nem domborított nagyot (vagy egyáltalá valamit) a legmagasabban draftolt játékos, Trysten Hill. Reméljük elkapja a menetet hamarosan...
gyeek
@TheJoeMarino: #Cowboys DT Trysten Hill wrecked this play. Excellent burst, power and finish.

Wins with first contact and re-sets the line of scrimmage. Great flash!  twitter.com/TheJoeMarino/status/1162944616297111552/video/1
Bazzani
Erről lemaradtam, kösz. Abból indultam ki, hogy múlt héten üres maradt a statisztika rovat a neve mellett és edzőtáborban is főleg csak protokolból említették. De ez bíztató villanás az tény, még ha 3. csapat ellen is ment.

Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.