Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 657
hát néztem a Pats -Eagelst és bár minden meccs más, nem sok esélyt láttok a győzelemre

cowboys:
Pats, Bills, Bears, Rams, Eagles, Redskins
Hát ha optipista vagyok 3-2 az eagles nélkül.
eagles:
Sea, Miami, Giants, Redskins, Mi, Giants
Ha minket kiveszünk, akkor 4-1 lesz de az 5 sem esélytelen.

Osztás szorzás után, is hiába állunk most jobban, nem vagyunk rozsás helyzetben.

Bukó esetén a draft szempontjából sem leszünk jó helyen15-20 között várható a pick.
beltazor
mindkét gárda elverhet bárkit és ki is kaphat bárkitől, ez a szomorú tény 😕
Szerk: az meg külön frusztráló, hogy ellenünk minden irányító Bradynak és minden elkapó Randy Mossnak gondolja magát. Hihetetlen, hogy mennyire felszívja magát mindenki a Cowboys ellen.

Szerkesztette: Antonius

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 591 — Cowboys fan
 twitter.com/SlaterNFL/status/1196193253948887040
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 657
A Hawks bukó nekünk, s a többin is beüthet vmi, a csoport címvédést ti innen csak elbukni tudjátok.
dande
hagyjuk már ezeket a jinxeket...
mindenki tudja, hogy a csoportgyőzelem az egymás elleni meccsünkön fog eldőlni

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
hát néztem a Pats -Eagelst és bár minden meccs más, nem sok esélyt láttok a győzelemre

cowboys:
Pats, Bills, Bears, Rams, Eagles, Redskins
Hát ha optipista vagyok 3-2 az eagles nélkül.
eagles:
Sea, Miami, Giants, Redskins, Mi, Giants
Ha minket kiveszünk, akkor 4-1 lesz de az 5 sem esélytelen.

Osztás szorzás után, is hiába állunk most jobban, nem vagyunk rozsás helyzetben.

Bukó esetén a draft szempontjából sem leszünk jó helyen15-20 között várható a pick.
beltazor
Miért adod el olyan könnyen azt a Cowboys-Eagles meccset? Gondolom nem nézted mit domborított a Pats és az Eagles egymás ellen. Nagyon rosszak voltak. Mindkettő. Ha jövő héten is így játszana a Pats az könnyedén vereség lehetne. A védelmük sem sebezhetetlen. Az Eaglesben meg Wentz szenved. Ha Lane Johnson sérülése komolyabb akkor nagy szarban vannak. Nálam ez még mindig PO egy 1&done-nal.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 374 — Így remélem megfelelek nektek.....
A Hawks bukó nekünk, s a többin is beüthet vmi, a csoport címvédést ti innen csak elbukni tudjátok.
több mint 4 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 604 — Pfizer & Moderna fan
hát néztem a Pats -Eagelst és bár minden meccs más, nem sok esélyt láttok a győzelemre

cowboys:
Pats, Bills, Bears, Rams, Eagles, Redskins
Hát ha optipista vagyok 3-2 az eagles nélkül.
eagles:
Sea, Miami, Giants, Redskins, Mi, Giants
Ha minket kiveszünk, akkor 4-1 lesz de az 5 sem esélytelen.

Osztás szorzás után, is hiába állunk most jobban, nem vagyunk rozsás helyzetben.

Bukó esetén a draft szempontjából sem leszünk jó helyen15-20 között várható a pick.

több mint 4 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
 pbs.twimg.com/media/EJnGQlVWwAAyIvU.jpg

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 4 éve
rva Dallas Cowboys 3 998 — Me for President!
na imádkozzunk Collins-ért, és hogy végre legyen futás elleni védelmünk (nem kérem a tavalyit, elég lenne a mostanihoz képest csak fele ennyire sz.r)
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Josh Jones safety ex-sajtfejű jött fel a csapathoz a gyakorlóból.
Ahogy látom, 'non-football illness designation' miatt küldték el, mi meg most október elején szerződtettük.

Ki tud róla, mi volt vele?
Jó játékos?
Charlie Firpo
Semmi baja nem volt, protestált amiért első körben hoztak elé egy játékost, végül kitették. Nagyon jó SS lehet belőle Dallasban, nekik is kellett volna draftolniuk ha a Packers nem vitte volna el a második kör végén.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Josh Jones safety ex-sajtfejű jött fel a csapathoz a gyakorlóból.
Ahogy látom, 'non-football illness designation' miatt küldték el, mi meg most október elején szerződtettük.

Ki tud róla, mi volt vele?
Jó játékos?

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 4 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
jut eszembe: Gregory? vagy már el lehet felejteni?
beltazor
 thelandryhat.com/2019/10/23/dallas-cowboys-randy-gregory-reinstated-season/

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Viszont Staffordtól nem kell tartanotok, simán nyertek...
dande
Én nem is értem, ez most miért lett elővéve. Az embernek törött csontja van, már múlthéten megmondták, hogy most 3 hétre offon van. Erre megkérdezik a következő héten, hogy játszhat-e. Megmondja az edző, hogy lófaszt. Erre most mindenhol az a hír, hogy Stafford nem játszhat, mintha ez bármiféle újdonság lenne

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 374 — Így remélem megfelelek nektek.....
Viszont Staffordtól nem kell tartanotok, simán nyertek...
több mint 4 éve
rva Dallas Cowboys 3 998 — Me for President!
feltűnően nagy a csend Gregory körül
több mint 4 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 604 — Pfizer & Moderna fan
jut eszembe: Gregory? vagy már el lehet felejteni?

több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 591 — Cowboys fan
hát, megnéztem.

- az első két drive-ban a tackling, mint olyan, nem létezett.
- az első drive Prescott két szar passza miatt halt meg, a második meg csak úgy.
Hocsuli fia meg a csapata nem a barátunk, ajándékoztak egy-egy picsafüst personal foult a két korai Vikes TD-driveban, meg az utolsó előtti öt és fél perces Vikes drive-ban is teljesen nyilvánvaló dolgokat nem fújtak be, azért nem mindegy, hogy 3&7 vagy 2&17, főleg hogy utána még volt egy offside is, aztán következő play-re megoldották a 3&2-t.
- az utolsó lényegi támadásnál nem a két futás volt a gond 2&2 meg 3&2-re, hanem hogy draw-t hívott a meg nem értett zsenink, ahelyett, hogy valami power dolgot csinálunk, amikből azért összejött a két-három yard. Zeke 18/50-nel ment bele abba a két játékba, 0 és -3 yardért.
- Austin nem visszahordott puntja óriási hiba, a return végén megáll az óra, ráadásul be sem merem tenni a screenshot-ot, összesen kettő ember volt pozícióban, hogy redzone előtt megállítsa Austint, mindkettőre jutott két blokkoló. az, hogy már akkor fair catch-et hív, amikor mindenki a pálya másik végén van... az tragédia. egy passz play oldalra 5 yard 3 másodperc, 10 yard 5 másodperc, három másodperc alatt Austin minimum 15 yardot hoz., öt másodperc alatt 20-15-öt.

összegezve, nem volt annyira szörnyű, mint ahogy kinézett, még mindig a csoportot kell behúzni, ezekből a hibákból meg tanulni. az első negyed faszságait nem nézve játszottunk egy 24-14-et, ezt a korai pontatlanságot kell valahogy januárra elfelejteni.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A Lionst nagy eséllyel megveritek mert valószínű Stafford nem játszik.

A Pats elleni meccsek alakulásán múlhat sok minden az egymáseellenin kívül. Illetve a Hawks Rams párosítás kapcsán. Sajna a Hawks nekünk kriptonit. Gyengébb formában játszó Wilsonnal is vertek, hát még így.
Az egyetlen reményünk, hogy Dak esetleg pànikol mikor helyzet van. De alapvetően nem rajta illetve Cooperen múlnak a dolgok. 6 hét múlva találkozunk, addig jó vadászatot 😊 😉
dande
Barmenyire jol jonne ha vasarnap kikapnatok, Patsnek soha nem szoritok, igy azt huzzatok be es majd kesobb kikaphatok. 😀
beltazor
Pedig nyugodtan készülj rá, hogy az Eaglestől kikapunk és a Cowboyst verjük 😀

több mint 4 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
A Lionst nagy eséllyel megveritek mert valószínű Stafford nem játszik.

A Pats elleni meccsek alakulásán múlhat sok minden az egymáseellenin kívül. Illetve a Hawks Rams párosítás kapcsán. Sajna a Hawks nekünk kriptonit. Gyengébb formában játszó Wilsonnal is vertek, hát még így.
Az egyetlen reményünk, hogy Dak esetleg pànikol mikor helyzet van. De alapvetően nem rajta illetve Cooperen múlnak a dolgok. 6 hét múlva találkozunk, addig jó vadászatot 😊 😉
dande
Barmenyire jol jonne ha vasarnap kikapnatok, Patsnek soha nem szoritok, igy azt huzzatok be es majd kesobb kikaphatok. 😀
beltazor
Sőt, döntetlenezzetek!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 4 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 604 — Pfizer & Moderna fan
A Lionst nagy eséllyel megveritek mert valószínű Stafford nem játszik.

A Pats elleni meccsek alakulásán múlhat sok minden az egymáseellenin kívül. Illetve a Hawks Rams párosítás kapcsán. Sajna a Hawks nekünk kriptonit. Gyengébb formában játszó Wilsonnal is vertek, hát még így.
Az egyetlen reményünk, hogy Dak esetleg pànikol mikor helyzet van. De alapvetően nem rajta illetve Cooperen múlnak a dolgok. 6 hét múlva találkozunk, addig jó vadászatot 😊 😉
dande
Barmenyire jol jonne ha vasarnap kikapnatok, Patsnek soha nem szoritok, igy azt huzzatok be es majd kesobb kikaphatok. 😀

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 374 — Így remélem megfelelek nektek.....
A Lionst nagy eséllyel megveritek mert valószínű Stafford nem játszik.

A Pats elleni meccsek alakulásán múlhat sok minden az egymáseellenin kívül. Illetve a Hawks Rams párosítás kapcsán. Sajna a Hawks nekünk kriptonit. Gyengébb formában játszó Wilsonnal is vertek, hát még így.
Az egyetlen reményünk, hogy Dak esetleg pànikol mikor helyzet van. De alapvetően nem rajta illetve Cooperen múlnak a dolgok. 6 hét múlva találkozunk, addig jó vadászatot 😊 😉

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
A szokásos középidős válság. Én sak ráébredtem, elrémültem, visszaaludtam. Pedig az első félidő vége volt, egyenlítés,
de Prescotton látszott akapkodás, ez a csávó sosem lesz kúlbredi, sajnos.
De ahogy olvasom, elkócsoltuk inkább ezt is, mint pl. a Jets meccset, meg tán a GB-t.
A nagyobb baj, hogy ez az alakulat momentán kompletten ennyit tud, tehát erős ellenfél ellen kikap.

Nekünk jövő héten Lions Pats, Phillynek Pats és Seahawks, még elvileg ez segíthet nekünk.
Utána Philly ki-ki, milyen ismerős.
A többiért elég utána pánikolni.

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 4 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 604 — Pfizer & Moderna fan
hát, ami azt illeti, és sem lennék ellenére egy komplett edzői stáb váltásnak, beleértve a jelenlegi DC-t és OC-t is, hiába volt az első 3 meccs eufóriája
rva
na de ki a dc?
marinellire vagy krisre gondoltal? 😊

több mint 4 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Azt a 2yard-ot miért nem nyomta át Dak ?A végén miért nem engedték a visszahordást,a meccsek elején,miért kell bealudni...Többen már Romo idején búcsúztattuk a tapsikolót......

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 4 éve
rva Dallas Cowboys 3 998 — Me for President!
hát, ami azt illeti, és sem lennék ellenére egy komplett edzői stáb váltásnak, beleértve a jelenlegi DC-t és OC-t is, hiába volt az első 3 meccs eufóriája
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Az a gond, még ha menesztik is JG-et ( nem fogják szerintem, hacsak nem csinálunk egy 0-7-et), Jerry bá miatt nem jön ide normális edző. Senki , aki ad vmit is magára, nem vállalná el a marionett báb szerepét.
tamas424
Nem menesztik, idén lejár a szerződése. Erős közép szintnél nem tud remek FO háttérmunka mellett jobbat domborítani.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.