Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 4 éve
rva Dallas Cowboys 4 004 — Me for President!
1 dolog: ha jön a 17 meccses alapszakasz, akkor a játékosok biztos több pénzt fognak kérni
nem ártana így előtte megegyezésre jutni, mégha rövid távon a franchise tag olcsóbb megoldásnak is tűnik, hosszú távob csak ráb*szás lehet a vége. legalábbis Dak esetében, Cooper más tészta, ott ugye felmerül, hogy meg se marad
rva
Szerintem nem opció Cooper elengedése. Adtunk érte egy első körös picket, nem teljesített azóta rosszul, és nem nagyon lesz jövőre épkézláb szabad ügynök WR. Drafton még hozhatnánk helyette, de sokkal nagyobb lyukak vannak szerintem a védelemben.
100yard
igen, nyilván az első körösödtől 5 olcsó évet vársz, de mi már tudtuk mit kapunk az első körösért, és az, hogy a lutri már nem volt az egyenletben legalább 2-3 évet ér(t) az 5 olcsó évből... szóval ott vagyunk, hogy még egy év, és megkapjuk azt amit szerettünk volna. gondolom én.
több mint 4 éve
100yard Dallas Cowboys 1 388
1 dolog: ha jön a 17 meccses alapszakasz, akkor a játékosok biztos több pénzt fognak kérni
nem ártana így előtte megegyezésre jutni, mégha rövid távon a franchise tag olcsóbb megoldásnak is tűnik, hosszú távob csak ráb*szás lehet a vége. legalábbis Dak esetében, Cooper más tészta, ott ugye felmerül, hogy meg se marad
rva
Szerintem nem opció Cooper elengedése. Adtunk érte egy első körös picket, nem teljesített azóta rosszul, és nem nagyon lesz jövőre épkézláb szabad ügynök WR. Drafton még hozhatnánk helyette, de sokkal nagyobb lyukak vannak szerintem a védelemben.
több mint 4 éve
rva Dallas Cowboys 4 004 — Me for President!
1 dolog: ha jön a 17 meccses alapszakasz, akkor a játékosok biztos több pénzt fognak kérni
nem ártana így előtte megegyezésre jutni, mégha rövid távon a franchise tag olcsóbb megoldásnak is tűnik, hosszú távob csak ráb*szás lehet a vége. legalábbis Dak esetében, Cooper más tészta, ott ugye felmerül, hogy meg se marad

Szerkesztette: rva
több mint 4 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Hogy ne csusszanjunk el mellette, ide is beteszem. Arcsi töprengése Prescott szerződtetéséről, pénzről, tag-ről, és hogy kinek mi a jó.
Mindenképpen az új stáb első komoly döntésének néz ki.

https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2019%2F1223%2Fr645210_1296x729_16-9.jpg
Dak Prescott decision: Cowboys have options, but clock is ticking
Keeping the young QB is a priority for the Cowboys, but they could not reach a deal with him in 2019 and might need to use the franchise tag.


Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 4 éve
rva Dallas Cowboys 4 004 — Me for President!
nyilván sajnos ez is, mint minden, pénz kérdés.
annak ellenére, hogy Jones mondjuk top15 nyilván a free agency-ben top5 pénzt fog kapni, kérdés a Dallas ki akarja-e fizetni ezt neki
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 657
én nem látom, hogy az INT-ek hiányán kívül Jones miért ne lenne megtartható, szerintem bőven top15 szint
rva
Már csak azért is meg kellene tartanunk, mert a rosteren egyszerűen nincs hozzá hasonlóan kiegyensúlyozott teljesítményt tudó corner és olyat nem tudunk olcsón leakasztani piacról sem. Ilyen jó eséllyel csak drafton lesz, márpedig az első körrel DL-ba, safetyben, wr-ben égetőbb lukak vannak (szerintem). Ha a FO fejével próbálunk gondolkodni, a mostani erős wr draftból könnyebb jó wr-t húzni, mint cornert, én ezért valószínűsítem az AC tag-et és a wr draftot 1 körben. Ha Amarit elengedjük, 2 év múlva kell egy real 1st wr, Gallup pedig félek, hogy nem az. 2nd wr-nek tökéletes, de kell neki, hogy ne a legjobb corner védekezzen rajta.
Én azt se bánnám, ha a 3. körben is wr-t húzunk, dupla esély, hogy az egyik beválik. Láttuk milyen az, amikor Dak-nek nincs kinek passzolni, én nem akarom újra végigélni (és nézni) azt az időszakot...

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
rva Dallas Cowboys 4 004 — Me for President!
én nem látom, hogy az INT-ek hiányán kívül Jones miért ne lenne megtartható, szerintem bőven top15 szint
több mint 4 éve
100yard Dallas Cowboys 1 388
mondtam én, tiszta All-Star edző gárda lesz, kérdés mire lesznek képesek...
mondjuk az a kezükre dolgozik, hogy a csapat kb fele FA lett, szóval azt hoznak akit szeretnének
rva
persze, de nekik is lesz áruk. hamar elfogy a pénz, ha Daknak megadják a franchise QB fizut, meg esetleg Amarit is megfizetik.
slowmotion
én valahogy nem látom az Amari megfizetést
rva
detto. Továbbra is tartom, hogy tag lesz és wr draft az első körben
Antonius
az több, mint optimális lenne
mennyi a transition tag összege 16 millió? (nem tudom ez mennyire pontos:  overthecap.com/franchise-transition-and-rfa-tenders/) az a 16 szerintem vonalban is lenne azzal, amennyit ér Cooper
és jöhetne mellé Van Jefferson (az a hír járja, hogy Amari szintű útvonalakat fut, az apja WR edző, szóval nyilván hazafelé az iskolából is slant-ot futott)
*szerk: nekem harmadik körben is jó a WR
rva
Azért az utóbbi években az a tendencia, hogy az első éves fizetés nagyjából az szerződésre vetített átlagfizetés közel fele csak. Pl. DLaw évi 21 M-es pénze első évbe 11 M cap hitet produkált, Nyilván számolnak a folyamatos cap növekedéssel.
Azért így a 80 M mellet bele kell férjen DAK, Amari és még Jones is ha éppen meg akarják tartani, bár neki se volt a tavalyi éve azért annyira fényes.
több mint 4 éve
rva Dallas Cowboys 4 004 — Me for President!
mondtam én, tiszta All-Star edző gárda lesz, kérdés mire lesznek képesek...
mondjuk az a kezükre dolgozik, hogy a csapat kb fele FA lett, szóval azt hoznak akit szeretnének
rva
persze, de nekik is lesz áruk. hamar elfogy a pénz, ha Daknak megadják a franchise QB fizut, meg esetleg Amarit is megfizetik.
slowmotion
én valahogy nem látom az Amari megfizetést
rva
detto. Továbbra is tartom, hogy tag lesz és wr draft az első körben
Antonius
az több, mint optimális lenne
mennyi a transition tag összege 16 millió? (nem tudom ez mennyire pontos:  overthecap.com/franchise-transition-and-rfa-tenders/) az a 16 szerintem vonalban is lenne azzal, amennyit ér Cooper
és jöhetne mellé Van Jefferson (az a hír járja, hogy Amari szintű útvonalakat fut, az apja WR edző, szóval nyilván hazafelé az iskolából is slant-ot futott)
*szerk: nekem harmadik körben is jó a WR

Szerkesztette: rva
több mint 4 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 657
mondtam én, tiszta All-Star edző gárda lesz, kérdés mire lesznek képesek...
mondjuk az a kezükre dolgozik, hogy a csapat kb fele FA lett, szóval azt hoznak akit szeretnének
rva
persze, de nekik is lesz áruk. hamar elfogy a pénz, ha Daknak megadják a franchise QB fizut, meg esetleg Amarit is megfizetik.
slowmotion
én valahogy nem látom az Amari megfizetést
rva
detto. Továbbra is tartom, hogy tag lesz és wr draft az első körben

Cowboys 4ever.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 394 — Így remélem megfelelek nektek.....
mondtam én, tiszta All-Star edző gárda lesz, kérdés mire lesznek képesek...
mondjuk az a kezükre dolgozik, hogy a csapat kb fele FA lett, szóval azt hoznak akit szeretnének
rva
persze, de nekik is lesz áruk. hamar elfogy a pénz, ha Daknak megadják a franchise QB fizut, meg esetleg Amarit is megfizetik.
slowmotion
én valahogy nem látom az Amari megfizetést
rva
Remélem nem mi fogjuk megadni bár Eaglesmc oda lenne meg vissza
több mint 4 éve
rva Dallas Cowboys 4 004 — Me for President!
mondtam én, tiszta All-Star edző gárda lesz, kérdés mire lesznek képesek...
mondjuk az a kezükre dolgozik, hogy a csapat kb fele FA lett, szóval azt hoznak akit szeretnének
rva
persze, de nekik is lesz áruk. hamar elfogy a pénz, ha Daknak megadják a franchise QB fizut, meg esetleg Amarit is megfizetik.
slowmotion
én valahogy nem látom az Amari megfizetést
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
mondtam én, tiszta All-Star edző gárda lesz, kérdés mire lesznek képesek...
mondjuk az a kezükre dolgozik, hogy a csapat kb fele FA lett, szóval azt hoznak akit szeretnének
rva
persze, de nekik is lesz áruk. hamar elfogy a pénz, ha Daknak megadják a franchise QB fizut, meg esetleg Amarit is megfizetik.
slowmotion
Momentán van 81misi. Dak+Amari (37 és 18) után 26. Crawford cut, van ismét 34. Maradt még egy nagy név, Byron Jones. Mivel Charvarius Wardot odaaták másfél mázsa húsért kell egy corner aki labdát ugyan nem fog szerezni, de védekezni tud. 14ért talán marad mielőtt megkezdődik a szabad rablás. 20 millió költőpénzből lejön a draft, marad kb 14 millió, 1 millió LP-nek, a szerencseszám 13. Innen most úgy néz ki Jones túl drága, több posztot is fel lehetne húzni minőségi játékosokkal illetve megtartani olyanokat mint Quinn és esetleg Cobb.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 641 — Cowboys fan
mondtam én, tiszta All-Star edző gárda lesz, kérdés mire lesznek képesek...
mondjuk az a kezükre dolgozik, hogy a csapat kb fele FA lett, szóval azt hoznak akit szeretnének
rva
persze, de nekik is lesz áruk. hamar elfogy a pénz, ha Daknak megadják a franchise QB fizut, meg esetleg Amarit is megfizetik.
több mint 4 éve
rva Dallas Cowboys 4 004 — Me for President!
mondtam én, tiszta All-Star edző gárda lesz, kérdés mire lesznek képesek...
mondjuk az a kezükre dolgozik, hogy a csapat kb fele FA lett, szóval azt hoznak akit szeretnének
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
 www.si.com/nfl/cowboys/news/cowboys-hire-former-packers-exec-rob-davis-as-assistant-head-coach


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Minél előbb le kell szerződtetni. Stephen nem csinált rossz szerződéseket, Daké is valószínűleg egy franchise QBéhoz lesz méltó. A tudatlan csőcselék egy ideig ezen fog rugózni, két évvel később már potom pénznek fog számítani.
gyeek
Én nem akarok a tudatlan csőcselék kategóriába ezért kérdezem:
Mi nálad az az összeg ami alatt nem szabad rugózni, és mi az az összeg ami már a te ingerküszöbödet is átütné?

Évi 38m? Like it?
akdestroyer
Nem hiszem hogy megússzák hogy ne őt tegyék meg a liga legjobban fizetett játékosának, szóval 36-37 misi közé saccolom. Az hogy tetszik-e nekem vagy sem kurvamindegy, nem én diktálom a piaci dinamikát a képernyő mögül, persze nyilván jobban tetszett az újonc fizetése.
gyeek
😀
Én amúgy 38-40m közé gondolom. Mármint nem azt hogy ennyit ér, hanem ennyit fog kapni.
Szerintem lesz hápogás 😀

több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Minél előbb le kell szerződtetni. Stephen nem csinált rossz szerződéseket, Daké is valószínűleg egy franchise QBéhoz lesz méltó. A tudatlan csőcselék egy ideig ezen fog rugózni, két évvel később már potom pénznek fog számítani.
gyeek
Én nem akarok a tudatlan csőcselék kategóriába ezért kérdezem:
Mi nálad az az összeg ami alatt nem szabad rugózni, és mi az az összeg ami már a te ingerküszöbödet is átütné?

Évi 38m? Like it?
akdestroyer
Nem hiszem hogy megússzák hogy ne őt tegyék meg a liga legjobban fizetett játékosának, szóval 36-37 misi közé saccolom. Az hogy tetszik-e nekem vagy sem kurvamindegy, nem én diktálom a piaci dinamikát a képernyő mögül, persze nyilván jobban tetszett az újonc fizetése.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Minél előbb le kell szerződtetni. Stephen nem csinált rossz szerződéseket, Daké is valószínűleg egy franchise QBéhoz lesz méltó. A tudatlan csőcselék egy ideig ezen fog rugózni, két évvel később már potom pénznek fog számítani.
gyeek
Én nem akarok a tudatlan csőcselék kategóriába esni, ezért kérdezem:
Mi nálad az az összeg ami alatt nem szabad rugózni, és mi az az összeg ami már a te ingerküszöbödet is átütné?

Évi 38m? Like it?

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 4 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
George Edwards (Viking DC !!) is joining Cowboys staff and will work with linebackers. Role will be larger than that, per source.

Az edzői stáb lassan kéz, nem is akármilyen. kezd k va erős lenni.
Az LB sorba jöhet egy FA és egy draft, és újra jó lesz.

Szerkesztette: Charlie Firpo

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 4 éve
rva Dallas Cowboys 4 004 — Me for President!
Dez 31 éves (idén lesz 32), szerintem már nincs esélye visszakerülni
biztosan nem lett gyorsabb az achilles sérülés után, és nyilván a kihagyás máshol is nyomot hagyott
én annak sem örültem, hogy Witten visszajön és hátráltatja a többiek fejlődését, és attól tartok egy esetleges Dez visszajövetel ugyan ezt okozná. ráadásul hasonló Cooper-hez, csak amíg az utóbbi idegenbeli meccseken tűnik el, Dez akkor, ha az első pár elkapása nem sikerül, egyre frusztráltabb lesz és képtelen fejben kezelni.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 641 — Cowboys fan
Pont kérdezni akartam amugy hogy vele mi a helyzet, mit csinál mostanában?
Cowboykarcsi90
az Achilles-szakadása utáni másfél évet otthon töltötte, már nem faktor a ligában
több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Colombo kovetheti JG a giants-be. Byron Eaglesbe pletykak is felmerultek.
Blevi
Velünk kapcsolatban minden épkézláb CBt felhoznak majd 😛 Charris is felmerült. Bárki jön, remélem nem Jenkins elengedése lesz az ára. Egyébként anno nagyon morcos voltam, mikor őt kihúztátok előlünk, mert őt nagyon kinéztem, hogy jó lenne draftolni, érdekes lenne, ha mégis nálunk kötne ki. Csak egy gyűrűről maradt le 😊
dande
Sőt, máshol talán még jobb is lehetett volna, ha nem ráncigálják a "position flex" nevében ide-oda felettébb ostoba módon.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
rva Dallas Cowboys 4 004 — Me for President!
Colombo kovetheti JG a giants-be. Byron Eaglesbe pletykak is felmerultek.
Blevi
Velünk kapcsolatban minden épkézláb CBt felhoznak majd 😛 Charris is felmerült. Bárki jön, remélem nem Jenkins elengedése lesz az ára. Egyébként anno nagyon morcos voltam, mikor őt kihúztátok előlünk, mert őt nagyon kinéztem, hogy jó lenne draftolni, érdekes lenne, ha mégis nálunk kötne ki. Csak egy gyűrűről maradt le 😊
dande
és ha Dallasban marad, lehet még több is lesz neki 😉
több mint 4 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 708
Colombo kovetheti JG a giants-be. Byron Eaglesbe pletykak is felmerultek.
Blevi
Velünk kapcsolatban minden épkézláb CBt felhoznak majd 😛 Charris is felmerült. Bárki jön, remélem nem Jenkins elengedése lesz az ára. Egyébként anno nagyon morcos voltam, mikor őt kihúztátok előlünk, mert őt nagyon kinéztem, hogy jó lenne draftolni, érdekes lenne, ha mégis nálunk kötne ki. Csak egy gyűrűről maradt le 😊
dande
Lehet, hogy valakinek még egy gyűrű sem érné meg, hogy az Eagles-ben játszon 😉