Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
Én asszem megnézem a Super Bowlt, aztán offolom magam amíg nem történik Dak szerződésével valami konkrét dolog. Tököm tele, btb-t totális mélyrepülésben van olyan mouthbreatherek véléményeivel akik szerint pl. tavaly tradelni kellett volna Bradyért meg hasonlók... Kisült a processzorom.
gyeek
mondjuk én Beasley miatt néztem volna meg a SB-t, de így mindenképpen offos.
több mint 3 éve
rva Dallas Cowboys 4 006 — Me for President!
Én asszem megnézem a Super Bowlt, aztán offolom magam amíg nem történik Dak szerződésével valami konkrét dolog. Tököm tele, btb-t totális mélyrepülésben van olyan mouthbreatherek véléményeivel akik szerint pl. tavaly tradelni kellett volna Bradyért meg hasonlók... Kisült a processzorom.
gyeek
Jerry ügyes fiú, megvárja, míg lecseng a SuperBowl és utána szerződteti Dak-et, had csámcsogjon a média napokig a szerződésen 😉
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 969 — Stromfeld Aurél fan
Én asszem megnézem a Super Bowlt, aztán offolom magam amíg nem történik Dak szerződésével valami konkrét dolog. Tököm tele, btb-t totális mélyrepülésben van olyan mouthbreatherek véléményeivel akik szerint pl. tavaly tradelni kellett volna Bradyért meg hasonlók... Kisült a processzorom.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
Szerintetek erinteni fogja Dak szerzodeset valamenyire, az idei qb helyzet? Gondolok itt Watson, Stafford csere kereserol + Wentz helyzet? ( drafton is lesz igeretes QBk)
beltazor
szerintem max Watson.
több mint 3 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 606 — Pfizer & Moderna fan
Szerintetek erinteni fogja Dak szerzodeset valamenyire, az idei qb helyzet? Gondolok itt Watson, Stafford csere kereserol + Wentz helyzet? ( drafton is lesz igeretes QBk)

több mint 3 éve
rva Dallas Cowboys 4 006 — Me for President!
(na most az OU az az Oklahoma. Az Ohio State az Ohio State, esetleg OSU.)
slowmotion
Látszik mennyire vagyok képben az egyetemi rövidítésekkel 😊
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
érdekes olvasmány az Ohio State "vision and break" cover 3 rendszeréről
 www.elevenwarriors.com/ohio-state-football/film-study/2020/02/112480/film-study-why-ohio-state-prefers-a-vision-and-break-style-of-zone-coverage

nem véletlenül linkelem, mert az a véleményem Quinn ezt fogja alkalmazni (és talán Richard is ezt akarta csinálni Marinelli-vel, csak egy hagyományosabb "zone match" lett belőle - emlékezzetek, hányszor elmondták, mennyire egyszerű a séma)

szintén az OU védelméről még további olvasmány  www.elevenwarriors.com/ohio-state-football/film-study/2020/01/111445/film-study-ohio-state-took-more-than-just-a-page-from-one-the-nfls-most-successful-playbooks-emulating

másolták a Seahawks védelmet, és bejött nekik
és ugyan ki volt a Seahawks DC abban az időben, amit az OU másol?
rva
(na most az OU az az Oklahoma. Az Ohio State az Ohio State, esetleg OSU.)
több mint 3 éve
rva Dallas Cowboys 4 006 — Me for President!
érdekes olvasmány az Ohio State "vision and break" cover 3 rendszeréről
 www.elevenwarriors.com/ohio-state-football/film-study/2020/02/112480/film-study-why-ohio-state-prefers-a-vision-and-break-style-of-zone-coverage

nem véletlenül linkelem, mert az a véleményem Quinn ezt fogja alkalmazni (és talán Richard is ezt akarta csinálni Marinelli-vel, csak egy hagyományosabb "zone match" lett belőle - emlékezzetek, hányszor elmondták, mennyire egyszerű a séma)

szintén az Ohio State védelméről még további olvasmány  www.elevenwarriors.com/ohio-state-football/film-study/2020/01/111445/film-study-ohio-state-took-more-than-just-a-page-from-one-the-nfls-most-successful-playbooks-emulating

másolták a Seahawks védelmet, és bejött nekik
és ugyan ki volt a Seahawks DC abban az időben, amit az Ohio State másol?

szerk: köszi slowmotion, javítottam!

Szerkesztette: rva
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 969 — Stromfeld Aurél fan
Prescottnak a humora a helyen van.

Egy internetes oldal olyan memet posztolt ami a Dallas Cowboys-t figurazza ki, mondvan, hogy a Dallas 27 eve nem jatszott NFC Championship meccset, Brady meg az elso NFC-s eveben eljutott odaig, es Prescott betegelte Zeke-t es azt irta a kep ala: "Fogd meg a mankoimat!" (atalakitva ugye a "Fogd meg a sorom" kezdetu egysorost).


undisputedly
Ha már az ESPN-nek csak ilyen proletár-humorra futja...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
rva Dallas Cowboys 4 006 — Me for President!
új strength & conditioning edző


további coaching változás:

több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Prescottnak a humora a helyen van.

Egy internetes oldal olyan memet posztolt ami a Dallas Cowboys-t figurazza ki, mondvan, hogy a Dallas 27 eve nem jatszott NFC Championship meccset, Brady meg az elso NFC-s eveben eljutott odaig, es Prescott betegelte Zeke-t es azt irta a kep ala: "Fogd meg a mankoimat!" (atalakitva ugye a "Fogd meg a sorom" kezdetu egysorost).



Szerkesztette: undisputedly
több mint 3 éve
rva Dallas Cowboys 4 006 — Me for President!
Moore után John Fassel-t is interjúra kérte az Eagles
LoL?
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 969 — Stromfeld Aurél fan
Nagyon halkan merem felhozni, de ET leigazolása biztosítéknak Quinn miatt egyre jobb ötletnek tűnik.

 www.dallascowboys.com/news/5-bucks-quinn-s-scheme-a-better-fit-for-defense

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 969 — Stromfeld Aurél fan
Moore volt a vegen interjun az eaglesnel?
beltazor
Semmi hír.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 606 — Pfizer & Moderna fan
Moore volt a vegen interjun az eaglesnel?

több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 969 — Stromfeld Aurél fan
Érdemes és szórakoztató is visszanézni ezeket:

 www.bloggingtheboys.com/2021/1/15/22225263/after-further-review-two-young-defensive-backs-lead-the-cowboys-charge-video-of-all-23-takeaways

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
rva Dallas Cowboys 4 006 — Me for President!
Mi vaaaaaan? Az ESPN szerint Kellen Moore a sasokhoz(!!!) látogatott főedzői állás(!!!) ügyben. Most írt alá három évet náluk. Akkor minek utazgat?
piocasember
NFL főedzői állásból csak 32 van a világon, én is meghallgatnék mindenkit
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
Mi vaaaaaan? Az ESPN szerint Kellen Moore a sasokhoz(!!!) látogatott főedzői állás(!!!) ügyben. Most írt alá három évet náluk. Akkor minek utazgat?
piocasember
nem, csak az Iggles engedélyt kért, hogy interjúztathassák. nem ugyanaz.
több mint 3 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Mi vaaaaaan? Az ESPN szerint Kellen Moore a sasokhoz(!!!) látogatott főedzői állás(!!!) ügyben. Most írt alá három évet náluk. Akkor minek utazgat?
piocasember
Remélem azért, hogy személyesen tudjon beinteni.
gyeek
Caphell, a jocskan megfizetett QB-juk tavaly padozott, kb cserelhetetlen. Nem tudom mennyire vonzo az az allas.
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 969 — Stromfeld Aurél fan
Mi vaaaaaan? Az ESPN szerint Kellen Moore a sasokhoz(!!!) látogatott főedzői állás(!!!) ügyben. Most írt alá három évet náluk. Akkor minek utazgat?
piocasember
Remélem azért, hogy személyesen tudjon beinteni.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
piocasember Dallas Cowboys 52
Mi vaaaaaan? Az ESPN szerint Kellen Moore a sasokhoz(!!!) látogatott főedzői állás(!!!) ügyben. Most írt alá három évet náluk. Akkor minek utazgat?
több mint 3 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
In his first NFL season, Diggs became the only rookie defender in Cowboys history to lead the team in pass breakups (15) and interceptions (3) outright.

It's worth noting that the Cowboys didn't track pass breakups before 1984. But it's still an impressive stat that shows Diggs' outstanding ball skills, and he led the defense in both categories despite missing four games with a foot injury.
100yard
Stabilizalni kellene a formajat azert mert a ket veglet kozt mozgott. Volt, hogy mindent elkaptak rola, de teny hogy rookie szezonnak korrektet hozott.
több mint 3 éve
100yard Dallas Cowboys 1 388
In his first NFL season, Diggs became the only rookie defender in Cowboys history to lead the team in pass breakups (15) and interceptions (3) outright.

It's worth noting that the Cowboys didn't track pass breakups before 1984. But it's still an impressive stat that shows Diggs' outstanding ball skills, and he led the defense in both categories despite missing four games with a foot injury.
több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
JLoval nekem az a bajom, hogy még mindig ott tart ahol a rookie szezonjában. Egy jó megozdulásra jut kettő rossz. Vagy van egy kimondottan jo meccse, majd a következőn meg botrány rossz vagy csak láthatatlan. Erre nem lehet építeni.

Chidot én bírom, kettöjük közül inkább neki adnék még egy esélyt, csak ő meg tényleg állandóan sérült.

Én hiszek benne hogy a fal a fő probléma, egészen pontosan a teljesen súlytalan interior. Azt kell valahogy felturbozni és szerintem minor changeekkel a többi részen elkaristolna a védelem.

HA Prescott még pályára lép Cowboys mezben.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 969 — Stromfeld Aurél fan
Quinn tényleg nem rossz DC, a szarból nem fog várat építeni, viszont ha csak a védelemre kell koncentrálnia, alulteljesíteni nem fog a csapata.
empty taxi
Abból nehéz, de annyira nem rossz ez az emberanyag mint amennyire rossznak tűnt. Sajnos a D falat az idei draftról nem nagyon fogjuk tudni megoldani, de a secondaryt rendbe lehet tenni. Trevon Diggs ( 12 meccs 14 PD, 3 INT) kimondottan jó első évet futott és ha mellé egy jó CB-t hozunk még akár az első húzással az hosszú távra rendezheti a sec-et. Mellé még a piacról vagy a draftról jönne még egy jó safety akkor jövőre talán a D falat is ki lehetne igazítani.
De nekünk valószínű nem is kell liga első deffense, csak olyan ami meccsben tudja tartani a csapatot. A többit talán az offense megoldja.
100yard
Vitatkoznék azzal a résszel, hogy mennyire (nem) jó az emberanyag.

-- Tank nem elit, "csak" nagyon jó jótákos. Ő a védelem vezére. Randy már nem lesz elit, max nagyon jó. Ez a kettő még nem lenne gond, ha lenne biztos csere mögöttük, de nincs momentán semmi kézzel fogható. A fal belsejében a legrutinosabb és konzisztensebb játékos Antwaun Woods. Gallimore és Hill még beválhat, de nem láttunk eleget hozzá.
-- Jaylon nem fogja már tudni hozni azt a szintet mint '18ban, de remélem annyira homály mint tavaly nem lesz már. LVE többet sérült mint Sean Lee, csak nem olyan jó. A cseréik közül egyedül Joe Thomas az egyetlen említésre méltó játékos és ő is elég hullámzó teljesítményt hoz.
-- A cornerek közt Diggs valóban jó évet zárt, belőle lehet még liga elit játékos ha így folytatja, de a másik oldalon Anthony Brown gyenge átlagot képvisel, szerencsére a szerződése elég csapatbarát. A cseréik szerződése lejárt, szerintem csak Brownéhoz hasonlót érnek meg, ha egyáltalán vissza akarják hozni őket.
-- Donovan Wilson jobban játszik mint Xavier Woods amikor utóbbi a kezdőbe került, a pozíciójában ő az egyetlen akiből még valami jó is kisülhet, a többiek sajna felejthetőek. Woodsot egy olcsó 2-3 éves szerződéssel érdemes megtartani.

Az O-ban bízhatunk, ők Moore keze alatt letettek már egysmást az asztalra. Ott tudnánk sorolni a játékosokat akikre más csapatok irigykedhetnének, de a D nem csak szegényes tehetségekben, még alul is teljesít. Quinn szerintem pont ebben tud a legnagyobbat lökni a Cowboys szekerén: motiválni tudja a játékosait. Nolan ebből a szempontból totális csőd volt.
gyeek
szerintem Awuzie és Lewis is jobb játékos, mint Brown
a kettőjük közül szerintem az egyik vissza lesz igazolva
rva
Brown az én szememben konzisztensebb, tartósabb és splash playből is jut neki néhány. Viszont én is tehetségesebbnek tartom a másik kettőt... csak raknának végre össze egy jó szezont.

Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.