Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 419 — Így remélem megfelelek nektek.....
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 957 — Stromfeld Aurél fan
A meccs előtt JJ bejelentette, hogy a másik JJ-t idén a Ring of Honorrel tüntetik ki.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
valaki nézte ezt a borzalmat tegnap?
aki tudja hogy kell használni a torrent áruházat, annak javaslom a  www.sport-video.org.ua/ oldalt, ha kell a szenvedés
rva
Jó hát a kezdőből senki sem játszott. Nulla relevancia. Parsons ígéretes kb ennyi. Tudtuk hogy Prescott nélkül lófaszok vagyunk. Most látszott is.
több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 006 — Me for President!
valaki nézte ezt a borzalmat tegnap?
aki tudja hogy kell használni a torrent áruházat, annak javaslom a  www.sport-video.org.ua/ oldalt, ha kell a szenvedés
több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 006 — Me for President!
Gregory nekem nem meglepetés. Ha nem tiltanák megint el, nálam Pro Bowl aspiránsnak számít.

Joe Looney néhány napja a Giantshez igazolt, ma pedig visszavonult. Lehet volt valami köze a bazinagy tömegbunyóhoz és Judge megtorlásához...
gyeek
szerintem már nem fogják többször eltiltani, mert az eddigiek is csak fű miatt voltak, azt meg mostanában már engedik (vagy elnézik).
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 957 — Stromfeld Aurél fan
Gregory nekem nem meglepetés. Ha nem tiltanák megint el, nálam Pro Bowl aspiránsnak számít.

Joe Looney néhány napja a Giantshez igazolt, ma pedig visszavonult. Lehet volt valami köze a bazinagy tömegbunyóhoz és Judge megtorlásához...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 006 — Me for President!
a holnap esti meccs előtti utolsó (nem hivatalos) depth chart:



Jarwin kezd Schultz ellenében, de ez az egyetlen félig-meddig meglepetés Schultz kiemelkedő 2020-as szezonja után, a védelemben azonban vannak érdekességek: Gallimore és Watkins a két belső védő, Lawrence és Gregory a két külső (ebből csak Gregory meglepetés), Parsons egyből a kezdőbe került LVE és Jaylon mellé, a kezdő CB sor meg Anthony Brown és Trevon Diggs mellett Jourdan Lewis a slotban (azaz nincs rookie kezdő) és a safety-knél Hooker csak 3rd team, mert Donovan Wilson és Damontae Kazee kezd.

HOLNAP FOCI!!!!
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Amugy, utoljára amikor a Suns döntőzött(ráadásul akkor is kikaptak ugyan igy 2-4re) a ‘Boys SB-t nyert. Just sayin.

| ellen jinx powa’ |
Cowboykarcsi90
Azt se hagyd ki, hogy amikor a Bucks döntőt nyert NBA-ben legutóbb a kövi SB-t is a Cowboys nyerte 😀
kapitnono
Tessék. Nem lehet véletlen!

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 066 — WHO DAT!!!!
Amugy, utoljára amikor a Suns döntőzött(ráadásul akkor is kikaptak ugyan igy 2-4re) a ‘Boys SB-t nyert. Just sayin.

| ellen jinx powa’ |
Cowboykarcsi90
Azt se hagyd ki, hogy amikor a Bucks döntőt nyert NBA-ben legutóbb a kövi SB-t is a Cowboys nyerte 😀


több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 006 — Me for President!
Oxnard time!

 www.bloggingtheboys.com/2021/8/1/22604626/recap-of-dallas-cowboys-training-camp-practice-8-in-oxnard-tweets-videos

Az én top 3am:
1) Dalton Schultz catch és 2 broken tackle
2) Randy Gregory PBU (figyeljétek hogy emelkedik ki az egész csapathoz képest)
3) LVE PBU
gyeek
ezek azok a videók, ami alapján indul a hype train
jó lenne látni egy korrekt összefoglalót úgy is, hogy az elrontott play-ek mellé vannak téve, vagy csak egyáltalán, megfelelő képet kapnánk arról, hogy is áll a csapat
rva
Nekem csak hiányzik már a foci.
gyeek
Amugy, utoljára amikor a Suns döntőzött(ráadásul akkor is kikaptak ugyan igy 2-4re) a ‘Boys SB-t nyert. Just sayin.

| ellen jinx powa’ |
Cowboykarcsi90
tavaly is volt egy ilyen sehogyan sem kapcsolódó évforduló, meg szerintem jövőre is lesz 😀
saját bold: szerintem nem jutunk a döntőbe, idén a konferencia döntőt elbukjuk
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 957 — Stromfeld Aurél fan
| ellen jinx powa’ |
Cowboykarcsi90
Könyves Kálmán forog a sírjában. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Oxnard time!

 www.bloggingtheboys.com/2021/8/1/22604626/recap-of-dallas-cowboys-training-camp-practice-8-in-oxnard-tweets-videos

Az én top 3am:
1) Dalton Schultz catch és 2 broken tackle
2) Randy Gregory PBU (figyeljétek hogy emelkedik ki az egész csapathoz képest)
3) LVE PBU
gyeek
ezek azok a videók, ami alapján indul a hype train
jó lenne látni egy korrekt összefoglalót úgy is, hogy az elrontott play-ek mellé vannak téve, vagy csak egyáltalán, megfelelő képet kapnánk arról, hogy is áll a csapat
rva
Nekem csak hiányzik már a foci.
gyeek
Amugy, utoljára amikor a Suns döntőzött(ráadásul akkor is kikaptak ugyan igy 2-4re) a ‘Boys SB-t nyert. Just sayin.

| ellen jinx powa’ |

Szerkesztette: Cowboykarcsi90

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 957 — Stromfeld Aurél fan
Oxnard time!

 www.bloggingtheboys.com/2021/8/1/22604626/recap-of-dallas-cowboys-training-camp-practice-8-in-oxnard-tweets-videos

Az én top 3am:
1) Dalton Schultz catch és 2 broken tackle
2) Randy Gregory PBU (figyeljétek hogy emelkedik ki az egész csapathoz képest)
3) LVE PBU
gyeek
ezek azok a videók, ami alapján indul a hype train
jó lenne látni egy korrekt összefoglalót úgy is, hogy az elrontott play-ek mellé vannak téve, vagy csak egyáltalán, megfelelő képet kapnánk arról, hogy is áll a csapat
rva
Nekem csak hiányzik már a foci.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 006 — Me for President!
Oxnard time!

 www.bloggingtheboys.com/2021/8/1/22604626/recap-of-dallas-cowboys-training-camp-practice-8-in-oxnard-tweets-videos

Az én top 3am:
1) Dalton Schultz catch és 2 broken tackle
2) Randy Gregory PBU (figyeljétek hogy emelkedik ki az egész csapathoz képest)
3) LVE PBU
gyeek
ezek azok a videók, ami alapján indul a hype train
jó lenne látni egy korrekt összefoglalót úgy is, hogy az elrontott play-ek mellé vannak téve, vagy csak egyáltalán, megfelelő képet kapnánk arról, hogy is áll a csapat
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 957 — Stromfeld Aurél fan
Am egyik videon mintha Fredericket lattam volna az edzok kozott. Ezt kizartnak tartom. Vagy megis?
beltazor
Ha elárulnád melyik, akár mi is meg tudnánk nézni, hátha lelátogatott. 😊 De nem edző (még), az biztos.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 606 — Pfizer & Moderna fan
Am egyik videon mintha Fredericket lattam volna az edzok kozott. Ezt kizartnak tartom. Vagy megis?

több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 957 — Stromfeld Aurél fan
Oxnard time!

 www.bloggingtheboys.com/2021/8/1/22604626/recap-of-dallas-cowboys-training-camp-practice-8-in-oxnard-tweets-videos

Az én top 3am:
1) Dalton Schultz catch és 2 broken tackle
2) Randy Gregory PBU (figyeljétek hogy emelkedik ki az egész csapathoz képest)
3) LVE PBU

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 678 — Cowboys fan
hja, én már tavaly is így voltam. jó helyre is ment a gamepass-re szánt pénz
slowmotion
gyomorba? jégersör? 😀
rva
jézusom, dehogy.
utoljára jégert vagy húsz éve ittam, egyetemistaként minden szart megiszik az ember.
még lett volna esély, mert céges szammerpartin a contractos lányoknak nyertem egy üveg piát, és ők a jégert választották, de mondtam, hogy ha így akarják elcseszni a napjukat, akkor egészségükre 😛
több mint 2 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
erdekes de en ezt a szezon most nem varom, jelenleg nics aminek lelkesedni tudnek.

Remelem az OTben feltunik vlaki akit hozz vlami ujat a csapatba, erdemes lesz kovetni
beltazor
hja, én már tavaly is így voltam. jó helyre is ment a gamepass-re szánt pénz
slowmotion
gyomorba? jégersör? 😀

Dak helyzetére:

a latissimus az a képen látható széles hátizom:


meghúzódott egy izom a hátában/vállában, elvileg semmi komoly
rva
Dak sérülése után a defense elindította a pick parádét. Reméljük nem komoly mert nem szeretném egész évben a szenvedést…
több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 006 — Me for President!
ami még rossz hír:
Zack Martin kihagyta a hétfői edzést, amire elsőre azt mondták, hogy csak "veteran day off" aztán kiderült, hogy valami a bokájával
erre tegnap Gallup úgy esett le egy elkapás után, hogy a mai edzése neki is kimarad (a linken van videó, nem gáz, az érzékenyebb lelkűek is nézhetik)
 cowboyswire.usatoday.com/2021/07/28/dallas-cowboys-2021-training-camp-michael-gallup-ankle-injury/
több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 006 — Me for President!
erdekes de en ezt a szezon most nem varom, jelenleg nics aminek lelkesedni tudnek.

Remelem az OTben feltunik vlaki akit hozz vlami ujat a csapatba, erdemes lesz kovetni
beltazor
hja, én már tavaly is így voltam. jó helyre is ment a gamepass-re szánt pénz
slowmotion
gyomorba? jégersör? 😀

Dak helyzetére:

a latissimus az a képen látható széles hátizom:


meghúzódott egy izom a hátában/vállában, elvileg semmi komoly

Szerkesztette: rva
több mint 2 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan


empty taxi
Elvileg nem komoly.

Szerkesztette: Blevi
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 679 — tracker ember



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 678 — Cowboys fan
erdekes de en ezt a szezon most nem varom, jelenleg nics aminek lelkesedni tudnek.

Remelem az OTben feltunik vlaki akit hozz vlami ujat a csapatba, erdemes lesz kovetni
beltazor
hja, én már tavaly is így voltam. jó helyre is ment a gamepass-re szánt pénz
több mint 2 éve
rva Dallas Cowboys 4 006 — Me for President!
Malik Hooker gyün.
gyeek
De egyelőre még csak vizitre nem?
Cowboykarcsi90

csak át kell esnie a Covid protokollon, ami kedden lesz (ma, csak később)